První Fallout 4 DLC, který má být vydán v březnu, spolu s zvýšením ceny sezóny | VG247, Fallout 4 DLC se začíná rozšiřovat v březnu 2016 | Shacknews

Fallout 4 DLC začíná zavádět v březnu 2016

Pokud si ještě musíte koupit sezónu, můžete si ji zakoupit za původní cenu před 1. březnem.

První Fallout 4 DLC, který má být vydán v březnu, spolu se zvýšením ceny sezonního průsmyku

První tři doplňky Fallout 4 byly podrobně popsány a cenově dostupné, podél zvýšení ceny za sezónu průsmyk.

Fallout4_dlc_wastelandworkshop02_730

Níže jsou ceny spolu s popisem z Bethesdy.

Automatron – Cena: 9 $.99/7 £.99/16 $.95 AUD – vydání: březen 2016

 • Tajemný mechanist uvolnil do společenství hordu zlých robotů, včetně Depious Robobrain. Lov je dolů a sklízejte své části, aby vytvořili a modili vlastní společníci robotů. Vyberte si ze stovek modů; Míchání končetin, brnění, schopností a zbraní, jako je zcela nový lightning Chain Gun. Dokonce si přizpůsobte své schémata barev a vyberte si jejich hlasy.

Workshop pustiny – cena: 4 $.99/£ 3.99/$ 7.95 AUD- vydání: Duben 2016

 • S workshopem pustiny, designem a nastavením klecí pro zachycení živých tvorů – od Raiders po Deathclaws! Zkrotit je nebo je nechat čelit v bitvě, dokonce i proti vašim spoluobčanům. Workshop pustin také zahrnuje sadu nových možností designu pro vaše osady, jako je osvětlení trubice Nixi, dopisy, taxidermie a další.

Far Harbor – cena: 24 $.99/19 £.99/39 $.95 AUD – vydání: květen 2016

 • Nový případ od Valentýnské detektivní agentury vás vede k hledání mladé ženy a tajné kolonie syntezátorů. Cestujte z pobřeží Maine na tajemný ostrov Far Harbor, kde vyšší úroveň záření vytvořila divočší svět. Procházejte rostoucím konfliktem mezi syntezátory, dětmi atomu a místními obyvateli města. Budete se snažit přinést mír do Far Harboru a za jakých nákladů? Far Harbor má největší pevninu pro doplněk, který jsme kdy vytvořili, plné nových frakčních úkolů, osad, smrtelných tvorů a dungeonů. Staňte se silnějším s novými, vyššími brněními a zbraněmi. Volby jsou všechny vaše.

Společnost uvedla, že v roce 2016 přichází nový obsah Fallout v hodnotě více než 45 GBP.

Vzhledem k rozšířenému plánu DLC se cena sezóny zvýší ze současných 29 $.99/24 £.99/49 $.95 AUD na 49 $.95/£ 39.99/$ 79.95 AUD 1. března; Pokud jste však již zakoupili sezónu za aktuální cenu, nic se nezmění.

Pokud si ještě musíte koupit sezónu, můžete si ji zakoupit za původní cenu před 1. březnem.

Udržují se také uzavřené betas pro každou z doplňků pro konzole a PC. Zaregistrujte se v Bethesdě.síť a vybraní žadatelé budou vybráni v „Nadcházejících týdnech.„Beta je plná verze kompletní s úspěchy a účastníci se nebudou muset koupit doplněk.

Volný obsah, jako je zbytky zbraní pro PC, a zvýšené vzdálenosti pro konzole, stejně jako další optimalizace hraní a úkolů jsou v dílech. To bude také zahrnovat úplnou generální opravu režimu přežití.

Režim přežití i soupravu Creation jsou v současné době v testování.

wasteland_workshop

automatron_411

far_harbor

Fallout4_dlc_farharbor03_730

Fallout4_dlc_automatron01_730

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Bethesda Softworks následují
 • Blockbuster následovat
 • Fallout následovat
 • Fallout 4 Sledujte
 • PC Sledujte
 • RPG následovat
 • RPG následovat

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Stephany je editor zpráv VG247. S mozkem, který postrádá adhezivní kachny, se špatně temperovaný, chaotický neutrální fembot snaží, aby vám přinesl ty nejzajímavější herní zprávy. Je také neoficiálním editorem Lord of the Rings/Elder Scrolls.

Fallout 4 DLC začíná zavádět v březnu 2016

Fallout 4 DLC začíná zavádět v březnu 2016

Očekává se, že tři doplňky budou zahájeny již od března a končí v květnu.

16. února 2016 8:08

Bethesda oznámila, že svou první sérii doplňků pro Fallout 4 bude zahrnovat celkem tři různé expanze: automatron, pustin a Far Harbor.

Automatron bude spuštěn v březnu 2016 a bude prodávat za 9 $.99, pak Workshop Wasteland bude spuštěn v dubnu 2016 za 4 $.99, a konečně, Far Harbor vyjde v květnu 2016 za 24 $.99.

První ze tří expanze, Automatron, má přeživší lovící tajemného mechanisty, který uvolnil do společenství hordu zlých robotů, včetně Depious Robobrain. Hráči budou tyto roboty lovit a sklízet své části, aby vytvořili a upravili své vlastní robotické společníky. K dispozici budou stovky modů, které umožní smíchat končetiny, brnění a zbraně. Dokonce i jejich schémata a hlasy lakování lze upravit.

Druhý kus DLC je ten, kdo se stal závislý na funkci workshopu Fallout 4, by měl vzít v úvahu. Přídavek Workshopu pustin umožňuje pozůstalým navrhovat a nastavit klece k zachycení živých tvorů. Téměř cokoli živého může být zachyceno a zkroceno, aby se pak čelilo v bitvě, nebo jen způsobí zmatek proti jiným osadníkům pustin. Doplněk zahrnuje sadu nových možností designu, jako je světex trubice Nixi, dopisové sady, taxidermie a další.

Poslední část DLC je nový případ od detektivní agentury Valentýna, který vede hráče při hledání mladé ženy a tajnou kolonii syntezátorů. Pozůstalí budou cestovat z pobřeží Maine do Far Harboru. Rostoucí konflikt mezi syntetizátory, dětmi atomu a místními obyvateli měšťanů se pomalu vymkne z rukou a je na vás, abyste vypracovali usnesení, abyste do regionu přinesli mír.

Add-on Far Harbor obsahuje největší pevninu, kterou Bethesda kdy vytvořila pro expanzi, a je plná nových frakčních úkolů, osad, stvoření a dungeonů, které je třeba prozkoumat.

Bethesda má více DLC naplánováno na Fallout 4 a v důsledku toho je nucena zvýšit ceny sezóny z 29 $.99 až 49 $.99 1. března. Naštěstí pro ty, kteří si již koupili sezónu, se pro vás nic nezmění, protože vydavatel nebude do kapes ponořen, aby vytvořil rozdíl.

Ve skutečnosti, pokud jste byli na plotě, zda byste si měli koupit sezónu, Bethesda vám dává až do 1. března, abyste jej koupili za jeho současných 29 $.99 Cena. Po 1. březnu to půjde až na 49 $.99.

Bethesda dá hráčům šanci podívat se na tyto nadcházející doplňky brzy, protože uzavřené betas pro každý se bude konat na PC i na konzolích. Zájemci se mohou zaregistrovat v Bethesdě.v nadcházejících týdnech budou vybráni čisté a uchazeči a ti, kteří jsou vybráni, obdrží kód k uplatnění obsahu. Tito testeři budou moci zažít plnou verzi doplňku, včetně úspěchů a nebudou muset kupovat tento konkrétní doplněk.