Průvodce Battlegrounds PlayerUnknown: Kompletní tipy a průvodce vám pomohou vyhrát Battle Royale | Gamesradar, PlayerUnknown S Battlegrounds – Tipy pro zapojení | Tom S Guide Fórum

Battlegrounds PlayerUnknown S – tipy pro zapojení

. .

Obrázek výběru hratelných postav z PUBG Battlegrounds, jedné z nejlepších her Battle Royale

Dobrý průvodce PUBG pomůže hráčům dominovat konkurenci v Battlegrounds PlayerUnknown. Vědět, jak přežít počáteční kapku, najít dobrou škálu vybavení a vydržet až do posledního kruhu a vítězství zajistí, že si nárokujete pravidelné vítězství – nebo kuřecí večeře, jak jsou také známy.

. Chcete-li přežít během jakékoli hry, budete potřebovat povědomí o mapě, taktické dovednosti, porozumění hře a rychlé myšlení reflexů. .

Průvodce ovládacími prvky

Pokud chcete v PUBG trvat déle, musíte vědět, jak fungují všechny ovládací prvky, což může znít zřejmé, ale některé ze vstupů jsou zcela odlišné od ostatních her. Naučte se, jak přepnout z třetí osoby zaměřené na rozsah první osoby, změnit pohyb granátu a více v našem průvodci o tom, jak zaměřit v PUBG na PS4 a Xbox (a zbytek ovládacích prvků vysvětlil).

Průvodce začátečníkem

? ? Proč jsou všichni posedlí kuřecím? .

Tipy pro přežití Battlegrounds PlayerUnknown

Pokud chcete pokračovat až do posledního kruhu, budete potřebovat nějaké ukazatele pro přežití dalších 99 hráčů. Chcete -li se přiblížit k získání vítězného jídla, podívejte se na naše tipy PUBG – 10 způsobů, jak zůstat naživu a vyhrát tu kuřecí večeři.

Mapy Battlegrounds PlayerUnknown

Erangel je obrovské místo, s různými oblastmi a terény, které ovlivňují to, jak se pohybujete kolem nich, a jakým druhem kořisti, které můžete očekávat, že tam najdete. Pak máme pouště Miramar a kompaktní Sanhock, spolu se zasněženým Vikendim a ještě menším Karakinem, které mají své vlastní jedinečné oblasti k prozkoumání. Rozdělili jsme všechny regiony, abychom vám ukázali, jak riskantní je každá z hlavních míst v našich průvodcích map:

Battlegrounds PlayerUnknown Best Start Gear

Jakmile se padáte do kola PUBG, vaším prvním instinktem je chytit co nejvíce kořistí – je však jen tolik, co můžete nosit najednou, což znamená. Abychom vám pomohli s těmito rozhodnutími, rozdělili jsme předměty na úrovně v závislosti na jejich užitečnosti v našem průvodci nejlepším startovním zařízení.

Nejlepší zbraně PlayerUnknown’s Battlegrounds

Zapomeňte na pánev – pokud přežijete, potřebujete správnou zbraň a PUBG má řadu útočných pušek, SMG, brokovnic, odstřelovacích pušek a dalšího úklidu. ?

Nejlepší brnění PlayerUnknown’s Battlegrounds

Každá vesta přilby a neprůstřelná vesta v PUBG má úroveň brnění mezi jedním a třemi a pochopení rozdílů v jejich trvanlivosti a snížení poškození by mohlo zachránit váš život v přestřelce. Máme všechny informace, které potřebujete v našem zbroji PUBG – získejte nejlepší přilby a vesty.

. Pokud se chcete dozvědět více o tom, co by se mohlo stát, máme nejznámější vysvětlení PUBG Cheats.

? Hry jako PUBG Měli byste se podívat.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Battlegrounds PlayerUnknown – tipy pro zapojení

Je nezbytné, aby hráči věděli, kdy byste měli ve hře spolupracovat s nepřáteli. Je pravda, že poutavé je hodně zábavy, ale pokud chcete ve hře postupovat, měli byste vědět, kdy se zapojit a kdy se vyhnout. Podívejte se na níže uvedené tipy:
Bojujte s účelem:
Pokud jde o boj, je nezbytné, abyste věděli, proč bojujete s nepřítelem. Nebojujte jen kvůli tomu, protože se jedná o dlouhou hru a nemáte energii k boji s každým jiným hráčem, kterého vidíte. Někdy budete muset nechat některé hráče jít. Takže kdykoli narazíte na nepřítele, zeptejte se sami sebe; Bude mě tento boj postavit do lepší pozice? To vám nedovolí zapojit se do neplodných bojů. Pokud máte účel, jako je rabování hráče nebo zabití, pomůže vám vyhrát hru jakýmkoli způsobem, pak pokračujte s agresí jinak se jim vyhněte.

Rxknmop.jpg

Změnit pozice:
Toto je důležité. Když se zapojíte do nepřítele, je zásadní, abyste neustále měnili svou pozici. Je to proto, že nepřítel bude znát vaši pozici a poté bude ostražitý, jakmile uděláte přesun. Možná vám také přijde granát. Místo toho byste měli dělat místo toho, abyste změnili svou pozici, kdykoli dostanete šanci. Také, když se zapojíte do přestřelky a zabijete hráče, měli byste změnit svou pozici, protože nedaleké nepřátelé vás možná slyšeli a mohou přijít na vaši polohu.

0qvyAxg.jpg

Nezapojte se blízko k poklesu zásoby:
Vždy byste měli mít na paměti, že byste se neměli zapojit do poklesu zásoby, i když jste z toho popadli zařízení. Je to proto, že k němu přijde více hráčů a pokud se zapojíte s nepřítelem poblíž, můžete se vystřelit zezadu nebo jakýkoli jiný směr, který vás nakonec může zabít.

OMYLXAC.JPG

Použijte posilovače poblíž konce:
Když dosáhnete koncového kruhu, měli byste použít posilovací předměty. Je to proto, že pokud jste chyceni v špetce, nebudete mít moc času na použití med-kitů a obvazů. Takže bezpečnějším způsobem je konzumovat posilovací předměty, které rychle doplní vaše zdraví, a také to bude v průběhu času stoupat, takže budete mít zdraví, když běžíte do posledního kruhu.

ZC95NNZ.PNG

Konečná hra je o vědomí:
Pokud máte dost štěstí, kterému se podařilo dosáhnout konečné hry, kde kromě vás zbývá jen několik nepřátel, pak místo toho, abyste je bojovali, měli byste shromažďovat informace. Je snazší se zapojit do nepřátel, kteří by vás mohli zabít, ale inteligentní věcí je shromažďovat údaje o hráčích. Udržujte na nich karty a vězte, jaké jsou jejich pozice. To vám pomůže sdělit vám vědět, kdy byste se měli zapojit a kdy byste měli počkat.

zqyh68r.png

To jsou některé z věcí, které byste měli mít na paměti, když přemýšlíte o tom, zda se zapojit s nepřítelem nebo ne. Jen se ujistěte, že jedno špatné zapojení může vést k vaší smrti.