Průvodce Destiny 2 King’s Fall Raid – Jak porazit všechny oblasti a Oryx | PCGamesn, King’s Fall Raid Guide for Destiny 2 – Polygon

Destiny 2: Návod k King’s Fall Raid

Než začnete, podívejte se na naše průvodce do Arc 3.0, Solar 3.0, a neplatné 3.0, aby pomohla definovat vytvoření vaší postavy. Odolnost proti poškození je jedním z nejdůležitějších aspektů tohoto nájezdu, takže solární staví jako Warlock Dawnblade Well of Radiance, nebo Titan Sunbreaker sestavy s aspektem Sol Invictus mohou být některé z vašich nejlepších sázek. Rovněž stojí za zmínku, že některé strategie v tomto průvodci Destiny 2 King’s Fall Raid pocházejí od odborních hráčů Datto a Fallout Plays.

Průvodce Destiny 2 King’s Fall Raid – Jak porazit všechny oblasti a Oryx

Náš Průvodce Destiny 2 King’s Fall Raid nabízí vysvětlení krok za krokem, který pomůže vašemu týmu Raid porazit každé setkání, včetně Oryxu, přijatého krále.

Destiny 2 King's Fall Raid: Oryx, přijatý král, se dívá na tým strážců

Publikováno: 17. dubna 2023

Hledáte průvodce Fall Fall Raid z Destiny 2 King? Cílem je porazit Oryxe, přijatého krále, a přestože se můžete považovat za odborníka, pokud porazíte originál, tato nejnovější iterace má nějakou přepracovanou mechaniku a změny, které vyhodí i ty nejzkušenější hráče.

Řešení náletu je obvykle nejobtížnější věcí, kterou můžete udělat ve hře MMO-vyžaduje to mechanické dovednosti, hloubkové znalosti a dobrou týmovou komunikaci. PC hra zdarma vydala v průběhu let mnoho kvalitních nájezdů a pád Destiny 2 King není výjimkou. Zde je návod, jak to porazit.

Než začnete, podívejte se na naše průvodce do Arc 3.0, Solar 3.0, a neplatné 3.0, aby pomohla definovat vytvoření vaší postavy. Odolnost proti poškození je jedním z nejdůležitějších aspektů tohoto nájezdu, takže solární staví jako Warlock Dawnblade Well of Radiance, nebo Titan Sunbreaker sestavy s aspektem Sol Invictus mohou být některé z vašich nejlepších sázek. Rovněž stojí za zmínku, že některé strategie v tomto průvodci Destiny 2 King’s Fall Raid pocházejí od odborních hráčů Datto a Fallout Plays.

Destiny 2 King

Úvodní setkání: Hall of Souls

Během tohoto setkání musí váš tým umístit dvě koule do každé ze šesti soch a obě koule musí být umístěny současně do časového limitu zobrazeného na obrazovkách obou hráčů. Pro tento úkol rozdělit svůj tým na tři sady po dvou nebo dvou sadách po třech. Tyto koule najdete otevřenými dveřmi, ale nezapomeňte komunikovat, takže je popadnete synchronizovanou se svým spoluhráčem.

Jak postupujete otvírákem, váš tým umístí jeden nalevo a jeden na pravé straně každého totemu. Jeden hráč v každé sadě spustí koule pro každý statut, zatímco ostatní si vyčistí reklamy v cestě.

Poté vyčistěte skokovou hádanku, což je složité a vyžaduje slušné množství trpělivosti, ale je docela jednoduché, jak to udělat.

Destiny 2 King

První setkání: Totems

Cílem tohoto setkání je namočit Deathsingerovu moc do středové desky. Existují tři místnosti: jeden vlevo, jeden ve středu a jeden vpravo. Totem Annihilator jsou v levých a pravých místnostech a jeden hráč musí vždy stát na každé desce pod nimi, aby jim zabránil v explozi.

Rozdělte tým na dvě skupiny tří osob. Myšlenka je otočit role, protože jedna osoba získá moc Deathsinger, jeden bude ukládat jejich sílu a jeden bude pracovat na značce Tlacker Buff. Stejně jako štafetový závod budou hráči v podstatě procházet každou stanici. Nezapomeňte spustit cyklus na obou stranách.

Musíte přimět značku, která by pohledávače značky přenesla, aby přenesla síly mezi hráči. Za tímto účelem musí první hráč zabít čaroděj na balkonech Center Room. Po zabití tohoto průvodce se objeví strážce blizí, který upustí buff.

Každá místnost má svůj vlastní jedinečný buff, nazývaný značka tkalce a značky unraveler. Tito chrání vaše hráče před poškozením v místnostech, ale hráči musí stát na malých talířích v těchto místnostech, aby obdrželi buffy. Poté můžete stát na hlavních talířích bez poškození. Osoba s pohledávačem značky je může zmírnit a resetovat časovač vyzvednutí buff. To musí být provedeno při zabíjení reklam a držení značky tkalce nebo značky unraveler. Tento hráč poté zabije čaroděje, který vynoří strážce blizí, a cyklus začne znovu, dokud tým nevyhodí dostatek síly Deathinger.

Průvodce Destiny 2 Kings Fall RAID

Druhé setkání: válečný kněz

Rozdělte svůj tým na tři skupiny po dvou. Poté, co zabijete nějaké reklamy, uvidíte poznámku, která říká: „Zahájena sekvence čtení glyfů.„Když jeden hráč stojí na středové desce, mohou vidět, zda se rozsvítí některá z totemů. Pokud to ani tak neučiní, je totem středového totem, který je považován za osvětlený. Hráč by měl zavolat rozsvícené totem a pak by měl další hráč vstoupit na tuto desku (pokud to není středový totem, který hráč může stát na sobě). Pak hráč, který vystoupil na volanou desku, volá, který z těchto dvou totemů se rozsvítí. Jiný hráč by měl na tuto desku vystoupit. Třetí hráč pak může vstoupit na konečnou desku totem.

Po zabití strážců Blight pro značku Tlacker Buff obdrží finální hráč buff s názvem Brand of the Initiate. Buffs značky Uplacence umožňují hráčům ukrást značku iniciate buff a resetují svůj časovač. Cyklujte to mezi dvěma hráči. Abychom upravili poškození válečného kněze, musí všichni hráči zůstat v okruhu značky iniciátoru buff. Když skončí fáze poškození a válečný kněz je téměř poražen, musí se hráči skrýt za jedním ze tří totemů, aby se vyhnuli smrti.

Třetí setkání: Golgoroth

Rozdělte svůj tým na dva hráče, kteří zaujmou Golgorothovu pozornost a čtyři prodejce poškození. Hráči, kteří upoutají jeho pozornost, umožňují ostatním poškodit jeho kritické místo, jeho žaludek. Hráči musí stát v bazénu regenerovaného světla, které pochází z koule na stropě, aby efektivně poškodila Golgorotha. Jeden hráč upoutal jeho pozornost tím, že ho zastřelí, posmívá se ho, aby zajistil, že jsou jediným příjemcem „Golgorothova pohledu.„Prodejci poškození pak mohou střílet kritický zásah. Bazén regenerovaného světla trvá jen krátkou dobu a hráči by měli také dávat pozor na nestabilní světelný debuff, což způsobuje, že hráč, který má explodovat. Hráč nezemře, ale budou mít všichni spoluhráči v okolí, takže by se hráč měl vzdát, pokud si všimnou tohoto debuffu.

Oba hráči přiřazeni k zachycení jeho pohledu by se měli střídat, dokud tým neudělá dost poškození, aby ho zabil. Dávejte pozor na tablet zříceniny, která shromažďuje nevyužité koule světla. Po maximaci to bude vymazat tým.

Destiny 2 King

Čtvrté setkání: dcery Oryxu

Setkání je rozděleno do dvouminutových segmentů. Po dvou minutách musí mít hráč značku Aura Buff, aby chránil před účastí na otření dcery. Chcete -li to udělat, musíte ukrást tři kusy stráže.

Obě dcery budou ve středu. Rozdělte místnost na čtyři kvadranty a přiřaďte hráče každému kvadrantu a odpovídající desku, se dvěma roamers.

Začněte setkání nalezením talíře s rytířem a zeleným plamenem. Hráč přiřazený k této desce by na něj měl skočit. Náhodný hráč se roztrhá mezi rozměry a měl by se připojit k hráči na této desce. Roztrhaní hráči uvidí jasné světlo nad jinou deskou, kterou by měli zavolat, aby hráč přiřazený k tomuto kvadrant mohl stát na něm. Tím bude roztrhaný hráč mít cestu k kouli. Proces opakujte dvakrát více tím, že budete mít hráč na další zářící zelené platformě.

Potřetí by se hráč měl podívat na dcery a zjistit, který z nich ne září, a pak namočte kousek do své platformy.

To bude znamenat, že je čas je poškodit, ale hráč také získá auru nesmrtelnosti. Aura dělá hráče, který to má, a ty ve svém okolí imunní vůči škodám způsobeným jejich zpěvem. Tým proto může nyní spolupracovat s DPS dcery. Navíc chrání před dvouminutovým otřesem. Pokud nezpůsobíte dceru, musíte střídat dceru, ze které v příštím kole vyzvednete auru.

Jak porazit Oryx, Taked King

Pro toto setkání opět přiřaďte členy týmu ke každé platformě a určete dva roamers. Zabíjejte reklamy, dokud Oryx zabouchne ruku na talíř. Podobně jako v předchozím setkání se hráč roztrhá a setkává se s jiným hráčem na zářící desce, aby lokalizoval další desku, kde si mohou vyzvednout strážce Blight Guard.

Jedním z velkých rozdílů je však to, že jakmile hráč získal kus strážce plísní, talíře zapálí, takže všichni hráči na nich musí dostat sakra z Dodge. Pokuste se nejprve zabít ogres, protože upustí. Budete je potřebovat pro setkání, takže zabijte světlé rytíři, abyste jim zabránili jíst bomby.

Po sběru druhého strážce Blight se objeví plavidlo Oryxu. Osoba zodpovědná za třetí kus strážce Blight by měla ukrást štít plavidla s žadatelem o značku, kterou vyděláte s kouskem strážce Blight a která také uděluje auru nesmrtelnosti. Protože potřebujete zabít Oryx, co nejdříve zabijte oryx.

Když Oryx vyzývá temnotu, aby vás zabil, kterou ve svém krmivu uvidíte jako „Oryx volá tmu“, měli by hráči stát v bombách Blight, dokud neuvidí svá jména v levém dolním rohu. Tyto bomby explodují a každý hráč by se měl vrátit do aury nesmrtelnosti. Aby se zajistilo, že jsou všechny bomby v místnosti zakryty, přiřaďte hráče k zónám (L1, L2, R1 a R2 jsou účinné, i když byste mohli jít na hamburgerové popisky, pokud máte sklon). Jakmile bomby explodují, můžete zaútočit na Oryx v hrudi, kde bude zranitelný.

Destiny 2 King

Po každém útoku, Oryx dělá jednu ze dvou věcí. Buď vyvolá obří míč uprostřed místnosti, kde hráči musí bojovat proti odstínům Oryxu, což by hráči měli eliminovat co nejrychleji, nebo se odstrčí od arény a bombarduje hráče s výbuchem. Chcete -li se vyhnout, neustále se pohybujte.

Jakmile způsobíte dostatečné poškození Oryxu, začíná konečná fáze poškození. Když Oryx dosáhne přední části místnosti, ogre se vynoří na pravé přední desce a spustí bombu. Brzy poté se levá přední deska Ogre vynoří a upustí bombu. Poté, co váš tým zabije druhý Ogre, Oryx zavolá temnotu. Jeden hráč na každé straně musí omráčit Oryx pomocí předchozího procesu, zatímco všichni ostatní hráči na něj střílejí, aby ho zabili. Pokud ho nedokážete zabít před jeho posledním útokem, musíte restartovat celý boj.

To je všechno, co potřebujete vědět, abyste dokončili vylepšený král podzim. Pokud se připravujete na nejnovější nájezd, kořen nočních můr, máme nejlepší lightfall Exotics a vše, co potřebujete vědět o pramenové podtřídě, aby opravdu přešla na své nepřátele.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Destiny 2: Návod k King’s Fall Raid

Šest strážců stojí při otevření King's Fall Raid v Destiny 2

Ryan Gilliam (on/ho) pracuje v Polygonu téměř sedm let. Primárně tráví svůj čas psaním průvodců pro masivně populární hry jako Diablo 4 A Destiny 2.

King’s Fall je vracející se nálet Osud 2, vzkříšeno z originálu Osud Pro období lupu. Vidí, jak hráči útočí na Dreadnaught Oryx Takto král expanze, lov titulárního monarchy a spáchání regicidu.

V tomhle Destiny 2 King’s Fall Guide, rozdělíme každé setkání nájezdu a ukážeme svému týmu, jak převzít Oryx s screenshoty a příklady. Níže jsme také propojili některé užitečné průvodce videa, které vřele doporučujeme používat ve spojení s tímto textem.

Obsah

Soud Oryx
Hrobky lodě
Totems (bazilika)
 • Držitel značky
 • Deska obránce
 • Návrh značky
Warpriest
Golgorothovo bludiště
Golgoroth
Dick Wall
Dcery Oryxu
Oryx, přijatý král

Soud Oryx

Guardian běží až do sochy Thrall, zatímco drží relikvie v Královském pádu Destiny 2

Na kartě Legends najdete King’s Fall Raid uzel Strikes, Gambit a Crucible. Když vyberete uzel a načtete aktivitu, objevíte se do soudu v Oryxu, na který se hra také odkazuje jako na síň duší.

Ocitnete se v místnosti ve tvaru trojúhelníku, s dlouhou chodbou lemovanou sochami před vámi a dveřmi doprava a doleva. Před chodbou uvidíte dvě lucerny, z nichž každá má relikvie sedící nahoře.

Mít dva hráče, z nichž každý popadne relikvie a přeneste ji vpřed. Skupina nepřátel se rozvine a objeví se odebrané dveře. Zastřelte plísň, abyste otevřeli dveře a zabili nepřátele. Nechte každý držák relikvie namočit svou relikvie v zářící soše Thrall na pravé straně. Strážci to musí udělat do pěti sekund od sebe. Pokud bude provedeno správně, socha bude hučit se světlem a získáte oznámení, že se vytvořily dvě nové relikvie.

To je místo, kde se toto setkání stane složitější. Rozdělte svůj tým do tří skupin po dvou:

 • Dva strážci, kteří bránit místnost, ve které jste v současné době
 • Dva strážci jít doprava
 • Dva strážci odejít doleva

Zbývající, bránící strážci mají snadnou práci. Jediné, co musí udělat, je zabít nepřátele a střílet plísně, které zakrývají chodbu sochy, a pravé a levé dveře.

Pravé a levé strážci jsou zodpovědní za shromažďování dalších relikvií. Nechte každý tým projít dveřmi a začněte lovit. Najednou se najednou vynoří pouze jedna relinika.

Když jsou oba nosiče na obou stranách připraveni, nechte je odpočítat ze tří a zároveň chytit relikvie. To způsobí hordu vzdělání k tření, kterou doprovod bude muset zabít pro relikvie. Eskort bude také muset vystřelit plísní blokující dveře zpět do chodby sochy Thrall, což umožňuje projít jejich relikvie.

Kompletní kořist stůl pro Královský podzim v Destiny 2

S pomocí doprovodů a středních strážců se oba reliální nosiče musí vrátit do sochy Thrall Hallway s jejich relikvie a namočte se do pěti sekund od sebe navzájem. Kicker je, že jakmile jeden strážce zvedne relikvie, časovač začne tikat dolů na nulu. Pokud časovač vyprší, relikvie budou respawn a strážci budou muset znovu provést běh.

Přiveďte šest sad relikvií (včetně prvních dvou) do šesti soch Thrall, abyste otevřeli krále padu. Po skončení setkání se poblíž portálu před vámi vynoří několik nepřátel. Zabijte je, skočte do portálu a popadněte svůj první vkus King’s Fall Loot.

Hrobky lodě

Guardian drží pušku skautů Boney a podívá se na loď hrobky v Královském pádu Destiny 2

Hrobky lodě, aka největší skokové hádanky v historii Destiny. Rychle projdeme, jak to projít.

Z hrudníku přeskočte přes houpající se urny a pokračujte vpřed. Když oslovíte nějaké nepřátele a loď, počkejte, až se vaši spojenci dohnávají. Až jsou všichni připraveni, nechte celou skupinu skočit na loď hrobky společně.

Jděte po lodi vpřed, dokud nedokážete skočit na loď na své bezprostřední pravice, což na vás přijde diagonálně. Odtamtud se orientujte směrem k směru, kterým se loď pohybuje, a skočte na následující hrobkové lodě:

Poté skočte na platformu a získejte kontrolní bod. Odtud skočte na loď hrobky, která se vynoří doprava a skočte v následujícím pořadí:

 • Vpřed
 • Přeskočte další lodi hrobky a visíte doleva, abyste se jí vyhnuli
 • Vpřed
 • Vpřed
 • Vpřed
 • Dopředu (tato loď se nevynoří až do poslední sekundy, ale nepanikařte)

Vyskočte na konečnou platformu s nepřáteli a dokončete tuto sekci. Pokračujte za rohem a najděte jinou loď. Tentokrát nechte dva hráče pozadu, aby postavili na talířích na levé a pravé straně platformy. Zbytek hráčů pak může bezpečně projít. Na druhé straně budou další dvě talíře. Postavte se na ty, aby snížili bariéru a poslali zbývající dva hráče zpět, aby se připojili k týmu.

Pokrok vpřed k dosažení prvního skutečného setkání King’s Fall: Totems (Basilica)

Totems (bazilika)

Guardian se dívá ven na totem setkání místnosti v Královském nájezdu Destiny 2

The Totems je klasické setkání s osudovým hodinovým nájezdem, kde každý hráč dělá každou práci.

V místnosti Toto setkání začíná ve schodech, které vedou dolů k velké desce, která sedí před masivními dveřmi, které mají běhy běžící po boku. Dveře jsou lemovány dvěma balkony.

Chcete -li dokončit Totems, budete muset uložit buff s názvem „Síla smrti“Ve středové desce, nabijte runy na dveřích a nakonec je otevřete.

Chcete -li otevřít dveře do Warpriest, rozdělte svůj tým do dvou skupin po třech: tým vlevo a tým vpravo. Poté přiřaďte každému opatrovníkovi pozici:

 1. Držitel značky
 2. Deska obránce
 3. Návrh značky

Ale to jsou teprve počáteční pozice a strážci se budou otáčet přes každou práci. Držitelé značek se stanou obránci talířů, poté značkou, poté držitelé značky znovu. Národace značky se stane držiteli značky a poté obránci desek a tak dále.

Každý hráč bude muset vykonávat každou práci, protože jejich spojenci na své straně dokončují práci. Když všichni pracují společně, vypadá to jako dobře naolejovaný stroj.

Pojďme rozebrat každou práci, počínaje držitelem značky.

Držitel značky

Guardian zabíjí nepřátele, aby získal sílu Deathsingera v Královském pádu Destiny 2

Na začátku boje se přesuňte na okraj levých nebo pravých místností, v závislosti na vaší straně. Zde najdete značku, kterou si můžete vyzvednout. Vy i ostatní držitel značky byste měli odpočítat a chytit značku současně, což zahájí boj. (Střelba nepřátel také zahájí boj, ale to není ideální).

Se značkou v ruce narazte na jed a postavte se na desku Annihilator Totem na konci vašeho pokoje. Pokud někdo nestojí na totemu Annihilator déle než několik sekund, každý zemře. A hráči bez značky způsobí poškození jedů v místnostech Annihilator Totem.

Jakmile budete mít v této místnosti co nejvíce nepřátel, budete muset zabít co nejvíce nepřátel. Každé zabití dá hromádky síly Deathsingera. Je zde však časový limit, protože značka nakonec vyprší a zabije strážce, který ho drží.

Jako držitel značky zabijte tolik nepřátel, kolik můžete (doporučujeme kulomet, jako je Thunderlord), než je váš příteli značce připraven vzít od vás buff a zachránit váš život.

Poznámka: Máte dostatek času na to, abyste se setkali s pohledávačem značky v polovině cesty, pokud si ji zarezervují do totemu.

Jakmile se žalobce značky vezme váš buff, vraťte se zpět do středu místnosti, abyste stáli na velkém talíři.

Deska obránce

Strážce ukládá sílu v centrální desce totemů na setkání v Královském pádu Destiny 2

Pokud zahájíte boj jako obránce talířů, nebudete mít opravdu co dělat, než zabít nepřátele (proti kterému vlastně doporučujeme, protože nepřátelé obvykle trychlejí vůči držiteli značky a zvyšují potenciální Deathingerův moc). Pokud je to možné, je zdvořilé pomáhat svým značkám zabitím kouzelníka a rytířů, kteří se na balkon vynoří.

Všichni ostatní obránci talířů však kromě první budou mít velmi důležitou práci: uložení síly Deathsingera. Jakmile jste byli držitelem značky a zabili nepřátele, budete na vás mít spoustu Deathsingerovy síly. Běh na střední desku a postavte se na ni, dokud se z vás nepřenese veškerá síla vašeho smrti na obří dveře.

Jakmile budete prázdni, neváhejte skočit na balkon a pomoci o utilaci značky.

Poznámka: Před střední deskou se vynoří nezastavitelný ogre, takže buďte připraveni s anti-šampionovými mody a zbraněmi.

Návrh značky

Guardian zabije rytíře Blightguard, aby si nárokoval žalobce značky Buff v Královském nájezdu Destiny 2

Úkolem tvrzení značky je vyskočit na pravé nebo levé balkon (v závislosti na tom, na kterém týmu jsou) a zabít průvodce úlem, který občas vynoří. Zabijte kouzelníka, aby svolal Blightguard Knight uprostřed platformy, kterou také budete muset zabít.

Jakmile je rytíř mrtvý, vynoří se power-up uprostřed balkonu (ne na rytířském těle). Vyzvedněte to (nazývá se to značka) a spusťte se do svého držitele značky, který by měl stát na vašem Annihilator Totem. Zatímco uvnitř bubliny držáku značky, podržte tlačítko Interact a ukradete značku pro sebe, resetujte časovač.

Nyní je řada na vás, abyste zabíjeli nepřátele a byli držitelem značky.

Jakmile jste uložili dostatek síly Deathinger tím, že procházíte několika cykly tohoto, Warpriest vás považuje. Ujistěte se, že chytíte kořist ze střední desky a poté se připravte na první skutečný šéf náletu.

Warpriest

Guardian zírá na Warpriest Arena v Královském nájezdu Destiny 2

Po setkání Totem vstoupíte do stísněné arény Warpriest, která obsahuje tři obří sloupy s runami a jejich odpovídající desky, stejně jako masivní scénu v přední části místnosti. Šéf se nakonec na tuto scénu a útok vynoří a pilíře a talíře budou hrát hlavní roli v boji Warpriest.

Před zahájením boje budete muset svému týmu přiřadit pracovní místa. Budete potřebovat tři držáky talířů (pro pravé, střední a levé talíře), dva rytíře a jeden obecný nepřátelský čistý člověk. Jakmile máte všechny přiděleny, pošlete držáky desek na jejich přiřazenou desku a poté je spárujte s jedním z hráčů držitelů, aby mohli spolupracovat na zabití nepřátel v úvodní fázi boje.

Chcete -li zahájit boj, měl by každý držák desek vstoupit na desku současně.

Až boj začne, vy a váš tým budete muset vyčistit místnost několika vln úlu. Nakonec se v každém ze tří kvadrantů vynoří hlavní rytíř. Když jste zabili všechny tři rytíře, začne sekvence čtení glyfů.

Držáky desek

Guardian sledoval, jak další strážce je čtenář talířů v Královském nájezdu Destiny 2

Když začne sekvence čtení glyfů, ujistěte se, že před námi vyčistíte hlasové komunikace držák střední desky Vstupte na jejich talíř. Zatímco na talíři, držák střední desky uvidí jeden z totemů záře (pokud nevidí jeden zářící, je to pravděpodobně střední sloup). Zářící sloup označuje, kdo zahájí sekvenci glyf. Nechte držák střední desky volat, který sloup viděli, a pak vystoupit z talíře – i když viděli uprostřed.

Jakmile je volaný držák desky mimo talíř, musí vstoupit na talíř a zůstat na ně. Potom uvidí další zářící sloup, který by měli volat. Příští volaný držák desky pak bude muset jít a aktivovat jejich desku. Nakonec bude mít třetí držák desky naskočit na svůj talíř. Jakmile jsou všichni tři hráči na svém talíři ve správném pořadí, dokončíte sekvenci glyfů a třetí držák desek získá značku iniciate.

Poznámka: I když to může znít kontraintuitivně, střední hráč musí vždy po provést počáteční čtení, i když prostřední deska září. V takovém případě bude prostřední hráč naskočit, přečíst, naskočit a pak znovu naskočit.

Jakmile jste získali značku iniciátu, měl by se každý seskupit pod okrajem zvýšené platformy napravo, mezi pravým a středním sloupem. Začněte střílet Warpriest s přesnými zbraněmi, jako jsou lineární fúzní pušky a božství. Supers jako Gathering Storm a Nova Bomb jsou také skvělí.

Budete moci poškodit Warpriest, pokud váš tým má značku iniciate. Avšak narazíte na problém docela rychle. Značka iniciátu trvá pouze 15 sekund, což – pokud váš tým opravdu vaří – nestačí dokončit Warpriest. A co je ještě horší, pokud značka iniciátu vyprší na držáku desek, okamžitě je zabije.

Abyste to napravili, budete potřebovat své zabijáky rytířů, abyste mohli dělat nějakou práci.

Knight Slayers

Guardian zabije rytíře Blightguard v Královském nájezdu Destiny 2

Jakmile má váš tým značku zasvěcence, vyberte si jeden ze dvou zabijáků rytířů, aby šli jako první, zatímco druhý se připojí k týmu, aby způsobil poškození.

První zabiják rytíře bude muset rychle vyhledat přijatého rytíře (podobného poslednímu setkání) na pravé, střední nebo levé části mapy. Rytíři se vynoří pouze v kvadrantách prvního a druhého držáku desek. Například pokud se držák střední desky dostal na třetí desku, převzali rytíři vpravo nebo doleva.

Jakmile váš první zabiják zabil rytíře, bude muset znovu chytit značkové pohledávky a utéct zpět ke svým spoluhráčům. Nechte značku iniciátového držitele odpočítat zbývající čas na značku, a když se dostane k jednomu, podržte tlačítko Interact, aby ji ukradl pro sebe. To zachrání život vašeho přítele a bude pokračovat ve fázi poškození.

Než první zabiják ukradne značku – asi pět sekund – druhý zabiják by měl opustit skupinu a hledat druhého rytíře. Sledujte stejný proces jako první zabiják a počkejte, až značka zbývá jen druhou nebo dva. Ukradněte to, když je nízké pokračovat ve fázi poškození ještě dále a zachránit svůj první zabiják.

Po dvou prodlouženích bude značka iniciátoru spadnout z vašeho druhého zabijáka rytíře, aniž by to způsobilo smrtící poškození.

Když fáze poškození skončí – buď dosažením třetí značky, nebo pokud to zabiják nevrátí zpět v čase – Warpriest zavolá obřího vzatého plísně za ním, aby zabil všechny v místnosti. Chcete -li chránit svůj tým, shromáždit všechny za jedním z pilířů v aréně. Tím se rozpadne sloup, ale zachraní váš tým.

Strážce se skrývá za válečným pilířem v Královském nájezdu Destiny 2

Poznámka: Chcete se ujistit, že se shromáždí všech šest hráčů, protože Warpriest zničí jakýkoli pilíř s hráčem za ním. Je důležité zničit pouze jeden pilíř najednou, aby se boj prodloužil co nejdéle.

Opakujte celý tento proces – počínaje nepřátelskými tření. Můžete si vzít až čtyři fáze poškození, abyste zabili Warpriest, pokud použijete jeden sloup na fázi.

Jakmile je Warpriest mrtvý, sbírejte kořist, vydejte se přes portál za šéfem a vstupte do Golgorothova bludiště.

Golgorothovo bludiště

Guardian prochází bludištěm v Královském nájezdu Destiny 2

Golgorothovo bludiště je temné a snadno se ztratí, pokud nevíte, kam jdete. Cesta je však ve skutečnosti velmi jednoduchá.

Z obřího vedení lucerny, které najdete po procházení portálem Warpriest, posuňte se vpřed a postupujte podle těchto pokynů pro každý tah:

Nakonec potkáte dva velké rytíře a velké dveře. Zabijte rytíře a shromážďte svou párty u dveří, což způsobí, že se otevře.

Golgoroth

Guardian se dívá ven na Golgorothovu arénu v Fall Fall Fall Fall Destiny 2

Golgoroth je rychlé setkání, ale vyžaduje hodně zaměření. Rozdělte svůj tým na čtyři obchodníky s poškozením a dva tanky. Až budete připraveni zahájit boj, šířte tým po aréně a střílejte malý míč visící přes jámu. Když se míč rozbije, vynoříte Golgoroth.

Stejně jako Warpriest, běžte po místnosti a zabijte všechny nepřátele.

Prodejci škod

Guardian střílí na Golgorothovu hrudník v Fall Fall Fall Destiny 2

Vraťte se ke vchodu do Golgorothovy komory a počkejte, až váš první přehrávač tanku zaujal Golgorothova pohled. Zastřelte bublinu na levé straně jámy co nejrychleji. Jakmile bublina klesne, nechte všechny obchodníky s poškozením skočit do zářící bílé skvrny, kterou opustí poté, co zasáhne zem. Všichni hráči by měli vidět na obrazovce fond regenerovaného světelného buff.

Zatímco v bazénu regenerovaného světla, budete moci střílet Golgoroth do žaludku, ale ne jeho hlava. (Lineární fúzní pušky jsou zde skvělé, stejně jako u Warpriest.) Pokračujte v jeho poškození, dokud se váš druhý přehrávač tanku nedaří Golgorothovu pohled. Když se to stane, podívejte se správně a nahoru. Uvidíte další bublinu visící ze stropu. Zastřelte to a přesuňte se do bazénu regenerovaného světla, které zanechává.

Tento proces opakujte pokaždé, když vaše nádrže vyměňují Golgorothovu pohled. Bubliny se vynoří v klikatém nebo tkaničském vzoru, takže půjdete doleva, doleva, doleva, doprava, doleva, doprava. Po šesté bublině vyskočte z jámy. Docela jednoduchá práce!

Existuje však ještě jeden mechanik, se kterým se budete muset vypořádat jako prodejce škod. Každý fond regenerovaného světla vybere jednoho hráče, aby získal debuff s názvem Nestabilní světlo. Po odpočítávání hráč exploduje v oblasti kolem nich a zabije všechny strážce poblíž. Je zábavné, že to ve skutečnosti nepoškodí nestabilní hráč, což znamená, že každý bude vědět, kdo zabil celý tým.

Pokud dostanete nestabilní světlo (vaše obrazovka kolem něj získá zelený odstín), počkejte, až se odpočítávací časovač sníží a nechte kaluž regenerovaného světla, takže můžete bezpečně explodovat od svých přátel. I když je důležité chránit nájezd, můžete ve skutečnosti použít nestabilní světlo jako příležitost k poškození. Přiblížení se Golgorothovi, když explodujete, způsobí obrovský kus poškození. Použijte tento efekt k urychlení vašich zabití.

Tanky

Guardian drží Golgorothův pohled v Královském nájezdu Destiny 2

Zatímco se všichni ostatní baví střílet šéfa, máte nejdůležitější práci: udržování Golgorotha rozptýleného. Vyberte si, který nádrž z vás dva půjde nejprve a ujistěte se, že máte rychlou střelbu, jako je samopal nebo kulomet.

Když se zbytek týmu vrátí ke vchodu, první tank by měl zaujmout pozici na jedné z nástupišť chodníků uprostřed místnosti (můžete se dívat odkudkoli, ale platformy jsou obvykle nejjednodušší místo, které ho zasáhnou). Chcete -li získat Golgorothův pohled a umožnit vašemu týmu zahájit fázi poškození, musíte zastřelit Golgorothovi s vysokou poškození zbraní (odstřelovač nebo lineární fúzní puška funguje nejlépe) v pulzujícím nádoru na zadní straně jeho hlavy. Pokud se na vás nedívá, je to snadné. Pokud vás však očí, přimějte své přátele, aby ho zastřelili na zadní stranu, což obvykle stačí k tomu, aby získala jeho pozornost. Jen se ujistěte, že náhodou nezasáhli nádor.

Vezměte si pohled šéfa a signalizujte svým prodejcům poškození, aby zlomili jejich bublinu. Rychle běžte po aréně, dokud nebudou vaši prodejci Damager mezi vámi a Golgorothem, aby měli pěkný výstřel na jeho břicho. Vše, co teď musíte udělat, je zastřelit axiom šipky, které vám pošle cestu, a odpočítává, kolik času zbývá na debuffu vašeho Golgorothova pohledu.

Když zbývající časovač prvního nádrže zbývá asi jednu nebo dvě sekundy, druhý tank by měl zastřelit Golgorotha, aby se podíval na jeho pohled. Pak, stejně jako první tank, je nechte sami přemístit, aby jejich tým měl čistý výstřel na Golgorothovu střevu.

Vyměňte pohled sem a tam šestkrát, nebo dokud váš tým zabije Golgorotha.

Být tankem je docela jednoduchý, ale máme nějaký klíč Tipy dát ti:

 • Pokud nemáte pohled, neváhejte a skočte do bazénu regenerovaného světla se svým týmem, abyste způsobili nějaké poškození. Prostě se nezmiňujte a ujistěte se, že si všimněte, zda dostanete nestabilní světlo nebo ne
 • Dalším dobrým využitím vašeho času, zatímco nemáte pohled, je zabít nepřátele, kteří se vynoří, protože mohou ublížit nebo rozptýlit vaše spoluhráče
 • Je to dobrá forma, která pomůže vašemu týmu rozbít další bublinu, jakmile od vás druhý přehrávač tanků pohlédne
 • Totem v zadní části místnosti získá poplatek za každou bublinu, kterou váš tým nepoužívá ve fázi poškození, takže se ujistěte, že si nenechte ujít pohled. Pokud totem dosáhne šesti hromádek, exploduje a otřete nájezd

Jakmile upustili šest bublin nebo ztratili Golgorothův pohled, začněte bojovat od začátku a začněte zabíjet nepřátele. Opakujte tento proces, dokud nezabijete Golgorotha nebo vás zabije.

Jakmile jste pokliněli ogre a dostali na obrazovku slavný postříkání krve, popadněte kořist a připravte se na nejslavnější skákání osudu Destiny.

Dick Wall (ano, to je to, co to všichni vlastně nazývají)

Guardian skočí skrz „Dick Wall“ skákající puzzle v Fall Fall Fall Raid z Králů Destiny 2

Nyní, když jste pokazili pavouka ogre, projděte se jeho jámou a další chodby k dosažení: The Dick Wall Jumping Puzzle. To je to, co to lidé nazývají, a to je to, s čím jdeme.

Dick Wall je tak pojmenována, protože existují desítky fallických pístů, které náhodně vystřelí ze zdi a vypustí svého Guardian na Mach Two přes místnost a obvykle do opačné zdi a obvykle do opačné zeď. Pokud se nechcete zasáhnout.

Když vstoupíte do místnosti, hlava doleva a vyhýbejte se pístům. Udělejte si cestu dolů na talíř. Nechte někoho stát na talíři, který vytvoří dvě plošiny vedoucí po místnosti. Nechte jednoho hráče, aby postavil na talíři a zbytek poslal dopředu. Na druhé straně najdete další talíř, na kterém někdo bude muset stát. Sledujte znovu cestu pro další desku (stejnou dohodu) a poté další.

Jakmile budete mít hráče stojícího na všech čtyřech deskách, cesta se ztuhne a každý bude moci dohnat.

Nyní se ocitnete na jiné části ptáka. Skočte podél okrajů a nahoru, dokud se nedostanete na masivní dveře. Když jsou všichni spolu, dveře se otevřou. Projděte, dokončete krátkou svislou skokovou hádanku a pak postavte se za další dveře. Když se tento otevře, budete v závěrečné komoře, kde budete čelit dolů Oryxovy dcery a nakonec samotný král.

Dcery Oryxu

Guardian zírá na dceru Oryx Chamber v Fall Fall Raid z Královů Destiny 2

Dcery Oryxu jsou předehrou k králi a naučíte se hodně mechaniky, kterou vezmete do finálního šéfa.

Nejprve si založíme místnost a role. Když vstoupíte, ocitnete se v zadní části místnosti, přičemž Saturn je přední. Samotná místnost je velký obdélník se šesti vyvýšenými platformami. Dvě z těchto platforem v současné době ukládají dcery Oryxu a vy se na ně nemůžete postavit. Ostatní čtyři – jeden v každém z rohů pravoúhlé arény – jsou pro tento boj zásadní.

Mapa dcer Oryx a Oryx se setkává s L1, R1, L2 a R2 označenými

Prvním sloupem na levé straně je L1 a prvním sloupem na vaší pravé straně je R1. Pokud se pohybujete kolem dcer doprava a levé horní sloupy, najdete L2 a R2. Vlajka rally je blízko L1 a R1 a Saturn je blízko L2 a R2. Ujistěte se, že zde jsou všichni na stejné stránce, pokud jde o popisky, protože budete muset rychle komunikovat umístění.

Nyní je čas znovu rozbít svůj tým. Budete potřebovat čtyři držáky desek a dva plováky. Měli byste přiřadit každý držák desky na desku. Pokud jde o plováky, přiřaďte je do přední a zadní části místnosti. Přední plovák by měl pokrýt L2 a R2, zatímco zadní plovák by měl pokrýt L1 a R1.

Když jsou všichni na místě, podívejte se na čtyři talíře, dokud nenajdete jeden s rytířem. Zastřelte rytíře a zahájíte boj.

Jakmile boj začne, jedna z dcer okamžitě začne zpívat píseň s názvem Dirge of Unraveling, která trvá asi dvě minuty. Pokud chcete způsobit poškození, budete muset dokončit níže uvedenou mechaniku přibližně za minutu a půl. Pokud dcera dokončí svou píseň dříve, Zabije to celý nálet.

Po zahájení boje spolupracujte se svým týmem na zabití rytíře na talíři. Když je mrtvý, hráč, který vlastní talíř, by se měl vyskočit rytíř. To způsobí, že jeden náhodný hráč v týmu (s výjimkou osoby, která je v současné době na talíři) roztrhána mezi rozměry. Zatímco roztrhaný mezi rozměry, strážce nebude schopen střílet nebo zaútočit, a místo toho bude muset sbírat speciální položku, aby pokročil v boji.

Roztrhaný hráč mezi rozměry by se měl spojit s držákem desek stojící na rytířské desce. Oba hráči na talíři se budou moci podívat na oblohu a vidět odebranou kouli plovoucí nad jednou z ostatních talířů v aréně. Zavolejte talíř skupině a požádejte majitele toho, aby vyskočil. Pokud je roztrhaný hráč mezi dimenzemi majitelem další desky, měl by plot přiřazený k této polovině místnosti místo toho vyskočit.

Pokud to uděláte správně, měli byste mít na talířích dva držáky desek a také hráč, který je roztrhán mezi rozměry. Když jsou všichni na pozici a žádní další hráči nejsou na nesprávných deskách, na obloze se objeví cesta, s nimiž může přehrávat pouze roztrhaný hráč s rozměry.

Pošlete roztrhaný mezi dimenze hráče podél cesty, dokud nedosáhnou odebrané koule. Když to projdou, dostanete oznámení, že „byl nalezen kus Blightguard.„Když se toto oznámení objeví, musí se každý okamžitě dostat z talíře. Nový rytíř se nyní vynoří na talíř a tento proces budete muset opakovat podruhé a potřetí.

Potřetí bude muset roztrhaný hráč mezi dimenzi. S tím může roztrhaný hráč mezi dimenzemi vyskočit na jednu z dcer – nejlépe ten, který natáčí na každého, ne ten zpěv – a komunikovat, aby ukradl jejich ochrannou bublinu.

Guardian střílí jednu z dcery Oryxu s raketovým odpalovacím zařízením v Královském pádu Destiny 2

Poté, co jste odcizili značku dcery, nechte si týmovou skupinu na platformě druhé dcery. Nyní nebudete moci skutečně stát vedle druhého šéfa. Místo toho se postavte se svým týmem na malém kroku vyčnívajícím z pilíře druhého šéfa. To by vám mělo poskytnout jasný, diagonální úhel zranitelné dcery.

Nyní budete mít, dokud sestra zpěvu nedokončí její píseň, aby způsobila poškození zranitelné. To znamená, že čím rychleji děláte platformu desek, tím více času budete muset poškodit.

Zabíjení každé dcery je velmi snadné, pokud má váš tým přístup k Božství a Gjallarhorn Exotics. Pokud máte obojí, položte jeden hráč na každého a zbytek vašeho týmu RAID na raketomet. Po jen několika raketách Gjallarhorn a Divinity zmocněné první dcera zemře. Pokud váš tým nemá přístup k těmto exotice, nejprve vybavte lineární fúzní pušky, aby se postarali o dcery, a za druhé, zvažte získání exotiky, jakmile dokončíte nájezd.

S první dcerou mrtvá (nebo přibližně v polovině zdraví) opakujte celý boj od začátku a střídejte, jakou sestru poškozujete. Když jsou oba mrtví, dokončíte boj a přesunete se k otci.

Oryx, přijatý král

Oryx, který přijal král, postaví se proti šéfové aréně v Královském pádu Destiny 2

Skvělou zprávou o Oryxu je, že už (většinou) víte, jak ho zabít po zabití dvou jeho dětí. Pošlete své spoluhráče na stejné pozice jako dříve, se čtyřmi držáky desek a dvěma plováky. Projděte se do přední části místnosti a svoláte krále a zahájíte boj.

Překvapení! Z pod platformy se objeví obří verze Oryxu a zírá vás z přední části místnosti. Na každé desce se také vynoří čtyři přijaté rytíři. Zabijte všechny z nich, abyste se dostali k boji.

Když jsou pojaté rytíři mrtví, Oryx se přesune do jedné ze čtyř talířů po místnosti a rozbije pěst dolů, kde se zastaví. Nezapomeňte se vyhýbat desce, protože tento rozbití je fatální, pokud zůstanete pod ním.

Když Oryx odstraní pěst, talíř září zeleně. V tomto boji je to signál, že talíř je výchozí polohou roztrhané sekce mezi rozměry, spíše než rytíři. Nechte hráče vyskočit na zelenou platformu a udělat stejný roztrhaný mezi sekvencí rozměrů, jakou jste to udělali s dcerami.

Na desce R2 v R2 v King's Fall Raid se vynoří světelný eater ogre

Budete to muset udělat třikrát, stejně jako u dcer, ale existují dvě velké změny. Již jsme zmínili, že potřebujete hledat zelenou záře, abychom zjistili, která je počáteční deska, ale Oryx také vytvoří čtyři světelného jedlíka v bazénech kolem každé desky.

Každý držák desek bude zodpovědný za zabití jejich ogre – ačkoli plováky a další držáky desek by měly pomoci, pokud to dokážou – a budou to muset udělat okamžitě poté, co se vyskytují. Naštěstí se objevují v konkrétním pořadí; První se objeví na první desce proti směru hodinových ručiček, odkud Oryx zahájil svůj útok. Když každý ogre zemře, upustí do své mrtvoly obří brotevnou bombu. To bude důležité později, ale všichni strážci se musí prozatím držet dál od každé bomby.

Každý ogre má také společenský rytíř světla, který se vynoří, když ten Ogre zemře. Tito rytíři se vynoří diagonálně z jejich ogre tření. Například: Když zemře R2 Ogre, rytíř držáku R2 Plate Holder se vynoří v přední části levého rohu obdélníkového šéfa arény. Okamžitě zabijte tyto rytíře, protože si vytvoří linii pro bombu své Ogre. Pokud dosáhnou bomby naživu, budou ji konzumovat, což se později stane bolestí.

Ogres a rytíři se vynoří pouze jednou za fázi. Když jste udělali roztrhanou logickou hádanku. Budou to muset vzít od mocného rytíře, který se vynoří, když se třetí hráč roztrhá mezi rozměry. Ukrást buff a zabijte rytíře.

Guardian běží směrem k bombě Blight v Královském nájezdu Destiny 2

I když se to děje, všechny držáky talířů by se měly pohybovat poblíž aury své bomby – což znamená, že ho obklopuje černá koza, než na samotnou bombu – aniž by šel dovnitř. Nakonec získáte oznámení Oryx volá na temnotu. Když k tomu dojde, musí všechny čtyři držáky desek vstoupit do své bomby současně a čekat. Každá spuštěná bomba způsobí, že hráč, který spustil, aby viděl, jak se na obrazovce objeví jejich jméno.

Když uvidíte, jak se vaše jméno objeví (pokud spustíte bombu), zarezervujte si ji zpět do středu místnosti, kde by měl váš držitel značky čekat. Pokud je někdo chycen mimo značku imunity, když bomby odejdou, budou zabiti. Výbuchy způsobí, že Oryx otevře hrudník a stane se zranitelným. Každá bomba zvyšuje délku jeho omráčení a fázi poškození. Dokud bude jeden hráč schopen odpálit jednu bombu, omráčíte Oryxovi a zabráníte utírání. Ale chcete, aby všechny čtyři dostaly fázi dlouhé poškození.

Skupina strážců střílí na Oryx's Chest v King's Fall Raid z Destiny 2

S otevřenou hrudníkem Oryxem ho zastřelte zbraněmi dlouhého doletu, jako jsou odstřelovači a lineární fúzní pušky. Skvělé jsou také skvělé supers, jako je shromažďování bouře. Nakonec zavře hrudník a vrátí se do přední části místnosti.

Potom provede jeden ze dvou přestávkových útoků. Za prvé, pošle strážce do jakéhokoli hromového Thunderdome, kde po vaší párty pošle stín sebe sama. Zabijte stín, abyste unikli, jinak se otřete. Druhým útokem je raketová palba. Chcete -li to uniknout, nechte své spoluhráče buď čekat a běžet v kruhu, nebo okamžitě zabít přijaté rytíře, kteří se na talíře vynoří.

Když přestávka skončí, opakujte boj znovu, dokud nedosáhnete konečného stánku Oryxe.

Než vysvětlíme, jak se vypořádat s Deathblow, zde je několik klíčů Tipy Pro tento boj, který má mít na paměti:

 • Třetí roztrhaná mezi hráčem Dimension bude vždy držitelem značky během sekce poškození Oryx a neměli by opustit střed, aby dostali bombu. Místo toho by jejich plovoucí měl dostat bombu
 • Držitel značky by měl zůstat co nejblíže ke středu, protože to dá všem hráčům spravedlivou šanci, že se vrátí, než explodují bomby. Pokud to vypadá, že někdo bude pozdě, komunikujte s týmem a přesuňte se jako jednotka
 • Jakmile je Oryx ohromen a každý je naživu, můžete se pohybovat kamkoli chcete poškodit šéfa
 • Thrall má tendenci tě rolit, zatímco poškozujete jejich krále. I když vám nemohou ublížit, mají tendenci se postavit mezi váš výstřel a Oryx (ve velmi „dostat se dolů. Prezident “způsob, jak je to opravdu nepříjemné). Házejte na nohy granát, abyste je zabili. To je zvláště užitečné, pokud máte titan pomocí slunečních skvrn

Až dosáhnete konečného zlomku zdraví Oryxu, vrátí se do přední části místnosti a všimnete si, že váš držitel značky stále má buff. Okamžitě se vynoří dva světelné moučky, nejprve na R2 a poté na L2. Nechte celý tým zabít oba a poté vyberte hráče (ideálně ten s nejnižšími rezervami munice), aby přejel na správnou bombu, ale nezadal jej.

Skupina strážců bojuje proti Oryxu ve svém posledním stánku v Královském pádu Destiny 2

Když Oryx volá temnotu, nechte hráče vstoupit do bomby. Oryxova hrudník se v tuto chvíli také otevře a otevře ho k poškození. Zatímco váš spojenec nasměruje bombu, vyplňte Oryx plný olova. Jakmile by byl hráč bombardován, měl by běžet zpět do bezpečnosti značky a připojit se k poškození.

Bomba pak exploduje, ohromuje Oryx a dá vám více času. Hráč bomby by pak měl tento proces opakovat s levou bombou, což vám poskytne jednu konečnou šanci zabít Oryx. Pokud se vám nepodaří snížit jeho zdraví na nulu po dvou konečných omráčeních, vymaže váš nálet, a to i přes značku imunity.

Pokud se však podaří toto zdraví sundat celou cestu, přijal král a pomalu se vznáší dozadu směrem k Saturnovi. Gratulujeme, strážce. Nyní pořizujte snímek s jeho mrtvolou, popadněte si kořist a začněte na svých dalších postavách.