Průvodce Destiny 2 TimeLost zbraně – Jak získat zbraně Timelost, jak získat osudu 2 Timelost zbraně | PCGamesn

Jak získat Destiny 2 Timelost zbraně

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Průvodce osudem 2 časové zbraně – jak získat časové zbraně

Destiny 2 Sezóna Spliceru je tady a je čas zvýšit vaši módní hru. Spolu s novými zbraněmi, aktivitou 6 hráčů, brnění, příběhových misí a průsmyku sezon. V této sezoně se hráči spojí s padlým kapitánem Mithraxem, aby zabránili vex z ponoření Země do Total Darkness. Spolu s tímto novým obsahem mohou hráči poprvé zažít trezor nájezdu Destiny 2. Avšak pro ty, kteří hledají více výzvy, bylo tento týden vydáno nové nastavení obtížnosti Master pro Vault of Glass a přichází s jedinečným kořistí pro lov hráčů. Dabované zbraně „timelost“, tyto zbraně fungují podobně jako zběsilé zbraně, ale s několika malými rozdíly.

Jak získat zbraně Timelost

Na rozdíl od jiných adeptových zbraní nedostanete zbraň TimeLost za jednoduše dokončení setkání nebo samotného nájezdu na obtíž s hlavním pásem. Místo toho budete muset dokončit týdenní výzvu pro nájezdy na obtíže s magisterským potížím, abyste si vydělali zbraň Timelost. Poté, co získáte zbraň Timelost, si ji můžete zakoupit z hrudníku na samém konci za 25 kořistí dobytí. Pamatujte, že musíte nejprve odemknout zbraň Timelost, aby se objevila v konečné hrudi, jinak si budete moci koupit pouze normální zbraně a brnění. Každý týden bude k dispozici nová zbraň Timelost, počínaje společností HEZEN’S VENGEANCE ROCKET LEAUPTER.

Pokud uvažujete o vyzkoušení hlavního trezoru skleně. . Doslova má každé setkání alespoň jeden typ šampiona a nepřátelé zasáhli výrazně těžší. Atheon je nyní také kontrola DPS (poškození za sekundu), protože dokáže nasáknout tunu trestu. Z tohoto důvodu budete chtít zajistit, abyste byli dostatečně vysoká úroveň energie, jinak to bude nesmírně obtížný (ne -li nemožný) úkol.

Destiny 2 Strangers in Time Gatekeeper Challenge

Rozdíly časové zbraně

Mezi časovým a pravidelným trezorem skleněných zbraní existují dva odlišné rozdíly. Prvním je vzhled zbraně, který nyní sportuje základnu, elegantní chromová estetika. Bohužel to není shader, který se můžete použít na jiné zbraně, takže je to exkluzivní pro timelost střelné zbraně. Možná největší změnou je, že v každém sloupci jsou dvě volitelné výhody. To znamená, že máte nejen vyšší šanci získat božskou roli pro tuto zbraň.

Navíc, Timelost zbraně získají +3 na každý stat, ale dopad, když jsou mistrovské zpracování a mohou vzít adept mody. Pokud nemáte adept mody, mají šanci klesnout během každého setkání hlavního trezoru skla. Tento nálet má také šanci na vylepšení odměňování a vzestupných střepů spolu s vysokým brněním statistiky. Co bude stat vysoko, se také otáčí každý týden podobně jako v časových zbraních, takže dávejte pozor, pokud hledáte konkrétní typ brnění.

Na všech platformách je k dispozici trezory Glass Master Obtížnost, takže je čas se pustit do tohoto nájezdu na nějaký kořist premiéry!

Jak získat Destiny 2 Timelost zbraně

Zjistěte, co je tento týden Destiny 2 Timelost zbraň a všechny kroky, které musíte dokončit, abyste získali všechny tyto zbraně z trezoru Glass Raid.

Destiny 2 Timelost zbraně tento týden: Tři strážci vyřadili zbraně a bronzové brnění

Publikováno: 22. května 2023

Chcete vědět, jak získat Destiny 2 Timelost zbraně? Stejně jako zamířené zbraně jsou zbraně Timelost k dispozici pouze v nastavených časech, podle předdefinovaného rozvrhu. .

Chcete -li získat osudovou 2 časovou zbraň, budete muset dokončit svou zvláštní výzvu v trezoru skla na obtížnosti hlavního masa. Můžete si prohlédnout náš východový průvod s Destiny 2 pro tipy, jak jej porazit. Bungie používala k nastavení jedné výzvy týdně ve hře zdarma PC, což znamená, že hráči museli každý týden v průběhu pěti různých týdnů dokončit každou výzvu k nájezdu v průběhu pěti různých týdnů, aby získali všech pět zbraní TimeLost a vydělat nalezené verdikt, což vyžaduje dokončení konceptu Všech pět výzev. Nyní je však hlavní trezor nájezdu k dispozici pouze v konkrétních týdnech, kdy je trezor skla představeným nájezdem. Tyto změny také znamenají, že hráči mohou dokončit všech pět výzev za jeden týden.

Získáte pouze jednu kapku časové zbraně pro dokončení výzvy na prvním místě, ale jakmile pro vás konkrétní zbraň Timelost upustila, budete si moci na konci náletu koupit nové kopie na hrudi pro kořist, na konci náletu, Stejně jako normální trezor skleněné zbraně – i když nové zbraně Timelost mají nafouknuté náklady 25 kořistí dobytí.

Proto je zemědělství pro kořist dobytí důležitější než kdy jindy-je to mnohem efektivnější způsob, jak pronásledovat tzv. „God Roll“ na těchto vzácných zbraních, než čekat na další rotaci výzvy pro tuto zbraň. Můžete získat kořisti dobytí z raid hrudi a setkání s nájezdy a novější nájezdy mají tendenci klesat více tohoto cenného zdroje.

Destiny 2 Vault of Glass představoval rozvrh nájezdu

S King’s Fall Front and Center, Bungie pravděpodobně chtěla hráčům usnadnit nalezení fireteams pro starší nájezdy tím, že přenášejí hráče do konkrétních nájezdů každý týden. Během těchto týdnů také učinili atraktivitu nájezdu tím, že zajistili, že tyto týdny jsou jediné týdny, které je strážci mohou hrát na obtížnosti Master. Výhodou toho je, že hráči mohou pracovat ve všech hlavních trezorech skleněných výzev za jediný týden, než aby museli dokončit nájezd pět různých týdnů.

Destiny 2 Timelost nalezen verdikt

Existuje ještě jedna zbraň Timelost a to je nalezeno verdikt. , který vás žádá, abyste dokončili všechny výzev skleněného trezoru na Master. Toto jsou kurátorské výhody pro nalezený verdikt:

 • Nalezený verdikt – Plná automatická a Vorpalská zbraň

Jak mohu dokončit každý Destiny 2 Timelost Challenge?

Každá zbraň Timelost má s ní odpovídající výzvu:

 • Cizinci v čase (Gatekeepers): Tým musí zároveň porazit Wyverns a Praetorians
  • Odměny HEZEN VENGEANCE (Legendární raketový odpalovač)
  • Odměny Nápravné opatření (Legendární kulometa)
  • Odměny Vize soutoku (Legendární skautská puška)
  • Odměny Praedythova pomsta (Legendární odstřelovací puška)
  • Odměny Fatebringer (Legendární ruční dělo)

  To je všechno, co víme o Destiny 2 Timelost zbraní. Možná budete chtít vědět, kde je Xûr tento týden v Destiny 2 nebo co je dnes i dnešní legendární ztracený sektor Destiny 2 Legendary. Možná si také budete chtít prohlédnout náš průvodce Destiny 2 Season 19, abyste věděli, co v nadcházející sezóně očekávat.

  Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Jak získat zbraně Timelost v Destiny 2

  Časové zbraně klesají z výzev v hlavních obtížích Destiny 2Sklencí nájezdu. Získání je může být utrpením se zvýšenou hladinou světla, distribucí nepřátel a modifikátory, jako je zápasová hra. Ale přicházejí s několika dalšími funkcemi, díky nimž by jim to jen způsobilo, že stojí za to potíže.

  Zbraně Timelost jsou ekvivalentní adeptovým verzím pravidelného trezoru skleněných zbraní. Jejich největší výhodou je, že se valí se dvěma volitelnými výhodami na sloupec, podobně jako rituální zbraně. To zvyšuje šance na dobrý rol. Jako další bonus mohou zbraně Timelost používat adeptové mody (které údajně také klesnou z nájezdu) a při mistrovství získat malou statistiku.

  Jak získat zbraně Timelost Destiny 2

  Časové zbraně klesají z týdenní výzvy v hlavní verzi Slaseného skla. Každý týden musí hráči dokončit konkrétní cíl v jednom ze setkání, aby obdrželi zbraň Timelost, která do boje přidává další vrstvu složitosti.

  Podle Bungie sdílí normální i hlavní verze trezoru skla sdílet týdenní uzamčení a normální kapky ze setkání a výzev pouze při prvním dokončení obou verzí v obou verzi, podle Bungie. Hráči, kteří chtějí získat zbraně TimeLost.

  Každý týden přináší výzvu pro konkrétní setkání a oni se otáčí na základě pravidelného pořadí v nájezdu: Confluxes, Oracles, Templar, Gatekeepers a Atheon. Každá výzva přidává nový cíl, jako je jednorázová templář nebo nestřelení stejného Oracle dvakrát, což trochu změní taktiku pro setkání.

  Počkejte na to (Confluxes): Strážci musí porazit Wyverns, zatímco se obětují.
  Jediný věšák pro vás (Oracles): Strážci nemohou dvakrát střílet stejný Oracle.
  Z cesty (templář): Strážci nesmí dovolit templáři teleportovat.
  Cizinci v čase (strážci): Tým musí zároveň porazit Wyverns a Praetorians.
  Ensemble’s Refrén (atheon): Každý strážce v portálním týmu musí střílet o jednu sekvenci Oracle.

  Hráči mohou na konci hlavní verze nájezdu znovu opětovné opětovné zbraně, pokud dříve získali, ale ty přicházejí s mírně strmější cenovkou v kořisti dobytí. Je to stále nejkonzistentnější způsob zemědělství pro tyto zbraně – i když to znamená, že musíte projít celým nájezdem.

  PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV nebo získání třetího parku v DMZ. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.