Průvodce Elden Ring: Místa Altus Plateau Dungeon, All Overworld Dungeon Locations in Elden Ring – Dexerto

Celá umístění Overworld Dungeon in Elden Ring

Royal Grave Evergaol – Nachází se na jihovýchod z pozadí Caria Manor Grace, měli byste ji spatřit z cesty.

Průvodce Elden Ring: Altus Plateau Dungeon Místa

Průvodce Elden Ring: Altus Platreau Dungeon Locations 1

Plaťata Altus je plná potenciálních vedlejších úkolů a dungeonů, někteří s některými velmi vzrušujícími předměty. I když je plná potenciálu, je také těžké najít, co stojí za váš čas. Od volitelných šéfů, po úkoly, které mohou vést k některým vzrušujícím pokladům, je to obrovský svět, který může prozkoumat, který může být skličující, aby se ponořil bez průvodce, který vám pomůže vést vaši cestu. To je důvod, proč CGMagazine shromáždil podrobnosti o všech volitelných náhorních náhorních kovářích Altus Elden Ring.

Průvodce Elden Ring: Altus Plateau Dungeon Místa

Starý tunel Altus

Nachází se na západní straně náhorní plošiny Altus, Starý tunel Altus je místo, kde najdete šéfa Stonedigger Troll. Můžete také najít spoustu Smithing Stone a Pochmurný kovář, spolu s Boltdrake Talisman, Troll’s Hammer, a Skvělý klub. Bude to však náročný dungeon, s Gold Dragon Cult Knight, Miner, Noble a shnilé toulavé stvoření, které čekají na zabití.

Hrob posvátný hrdina

Průvodce Elden Ring: Altus Platreau Dungeon Místa 3

Obhájen starobylým hrdinou Zamor Boss, hrob posvátného hrdiny se nachází ve středu náhorní plošiny Altus. I když je to náročné místo, zejména rané hry, dá vám šanci vyzvednout Leyndell Soldier Ashes, starověký drak rytíř Kristoff, černý nůž, Dragoncrest Shield Talisman +1, a Crimson Seed Talisman.

Perfumerova jeskyně

Nachází se na jižní části náhorní plošiny Altus, jeskyně parfému, kde se postavíte proti Omenkiller a Miranda Blighted Bloom šéfové a mohou získat Skvělý omenkiller Cleaver jako kapka šéfa. To je také místo, kde budete bojovat proti nepřátelskému typu Perfumer a budete mít šanci sbírat Pňarová kapuce, rouchové parfémy, rukavice parfému a Perfumer Sarong jak náhoda klesne.

Uzavřený tunel

Nachází se na jihovýchodní straně náhorní plošiny Uzavřený tunel je místo, kam jít Velká mesalona Onyxova lorda, spolu s Bell ložisko kováře, a Klíč Stonesword, A spousta Smithing Stones. Je bráněn Onyx Lord, takže buďte připraveni na boj, pokud chcete odejít s mečem.

Altus tunel

Nachází se jižně od stromu na náhorní plošině Altus, tunel Altus je místem pro Smithing Stone, pochmurný Smithing Stone, Bell Ložis Somberstone Minera, spolu s Arsenal Charm +1. Budete muset bojovat proti Crystalian Boss, spolu s nějakým čarodějovým horníkem, vychytávačem a křišťálovým šnekem.

Hrob Aurizy Hero

Nachází se na Dálném východním straně náhorní plošiny, hrob hrdiny Aurizy je bráněn kelímkovým rytířem a kelímkovým rytířem Ordovisem. Toto je místo, kam jít, pokud chcete Kelímek sedace sekery, Ordovisův skvělý med, Sada stromů sentinel brnění, The Kelímky peří talisman, a Zlatý epitaf. Najdete také Popel války: Svatá půda, vulgární milice popel, klíč Stonesword Key, a a Golden Rune pro dobrou míru.

Auriza Side hrob

Průvodce Elden Ring: Altus Plateau Dungeon Místa 2

Trochu kratšího dungeonu, boční hrobka Auriza je místo. Není tolik kořistí jako některá jiná místa, ale můžete najít Prodané jary z Fortune Ashes, Prasklý hrnec a Rituální hrnec Pokud byste se pustili do.

Celá umístění Overworld Dungeon in Elden Ring

Elden Ring Dungeons

Ze softwaru

Potřebujete průvodce všemi umístěními Overworld Dungeon v Elden Ring? Zde jsou všichni seskupeni podle regionu v zemích mezi.

Elden Ring má obrovské nadsvětí plné nebezpečí a intrik, ale také nachází desítky dungeonů, z jeskyní, katakomb a systémy tunelů. Níže jsme seskupili každý dungeon v Elden Ring podle regionu a pokyny, jak k nim získat přístup. Zahrnovali jsme také záhadné Evergaols hry, i když ne tradiční dungeony, každá tato místa má jedinečný šéf s důležitými důsledky tradice.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je tedy každý dungeon v Elden Ring’s Overworld, rozdělený podle regionu v zemích mezi.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Limgrave
  • Plač penninsula
  • Liurnia Lakes
  • Plaťátka Altus
  • Mt. Gelmir
  • Leyndell Royal Capital
  • Caelid
  • Hory Giants
  • Posvětané sněhové pole

Godefroy Elden Ring

Evergaols Elden Ring jsou domovem některých důležitých šéfů.

Limgrave

Limgrave je první místo, které prozkoumáte v Elden Ring a je skvělým místem pro zahájení potápění Dungeon. Naučí vás také, jak přistupovat k každému typu dungeonu.

Hrob Fringefolk Hero’s Grave – Na začátku hry se vydejte na cestu doprava místo toho, abyste se vydali do otevřeného světa. K odemčení chrgoyle a přístupu budete potřebovat klíč Stonesword. Pamatujte, že i když to může být na začátku hry, hrob hrdiny Fringefolk je tvrdý dungeon, s ještě tvrdším šéfem. Před řešením této oblasti se může trochu vyrovnat.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Stormfront katakomby – Tento rozlehlý dungeon se nachází severozápadně od kostela Elleh. Socha k ní zapálí cestu, stejně jako u většiny míst Catacomb.

Groveside Cave -Tento mini-dungeon je východně od Stormfoot Catacombs. Je snadné najít kvůli strážce putování kolem venku poblíž útesu

Limgrave tunely – Tyto tunely se nacházejí v severozápadním rohu jezera Limgrave, severovýchodně od kostela Elleh, zastrčené do útesu.

Pobřežní jeskyně – Jeskyni najdete na pláži na západě od Limgrave. Sledování jeskynního systému na druhou stranu vás přivede do zřícenin s drakem, ve kterých jsou umístěny některé důležité dovednosti zaklínače.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Murkwater katakomby -Tato sada katakomb se nachází ve východní oblasti Western Limgrave tím, že sleduje vodu na severovýchod z Agheel Lake. Nejprve se budete muset dostat přes Agheel a invazivní NPC. Naštěstí vám Yura přijde na pomoc.

Murkwater Cave – Tato důležitá jeskyně je severně od jezera Agheel. Je to také domov pro záplaty NPC, které vás zapojí do krátkého boje šéfa, než se vám vzdáte. Ušetřit jeho život, aby začal svůj questline.

Článek pokračuje po reklamě

Jeskyně dissenter – Blízko pláže, jihozápadně od Limgrave Gatefront Ruins. Není to daleko od Stormgate.

Post město zůstává – Nachází se východně od jezera Limgrave, musíte použít Torrentův dvojitý skok, abyste se dostali přes zdi.

Článek pokračuje po reklamě

Deathtouched Catacombs – Nachází se severně od místa milosti Saintsbridge. Připravte se na boj s Tiber Marina, ale měl by být d po ruce.

Jeskyně na High Road – severně od místa Saintsbridge milosti, dolů útesem.

Článek pokračuje po reklamě

Opuštěný Hound Evergaol -První Evergaol, který pravděpodobně objevíte, poznamenán kruhovou arénou obklopenou podivně vyhlížejícími skalními hady. Připravte se na těžký boj a ujistěte se, že jste se nejprve setkali s Blaiddem, pomůže vám sundat šéfa.

Stormhill Evergaol – Další kruhová aréna s skalními hady umístěnými jižně od Scavengerovy chatrče.

Elden Prsten sleva dosud nejnižší cena

Hrad Stormviel je první starší dungeon v Elden Ring.

Plač na poloostrov

Plainkula je jižně od Limgrave, ale vypadá velmi podobně. Upozorňujeme však, že nepřátelé jsou zde o něco tvrdší, ale stojí za to plně prozkoumat, než se přesunete dál.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Impalerovy katakomby – Nachází se na severovýchodě regionu.

Jeskyně Země – Po překročení mostu na pláč poloostrova zahněte doprava a sledujte řeku, dokud nenajdete jeskyni. Nezabíjejte šéfa, dokud nepomůžete Blaidd bojovat s Evergaol Boss, jinak se stane nepřátelským.

Morne Tunnel – Nachází se východně od menšího Erdtree – také velikonoční vajíčko pro hráče Dark Souls 3.

Hrobky katakomby – Nachází se severně od menšího Erdtree.

Článek pokračuje po reklamě

Jeskyně Tombsward – Nachází se jihovýchodně od čtvrtého kostela Mariky.

Plač Evergaol – Nachází se na východ od čtvrtého kostela Mariky. Připravte se na další bitvu.

Liurnia Lakes

Krásná a malebná Liurnia je místo, kde dorazíte po bití Godfrey. Ačkoli, než lovíte svůj druhý Elden Ring Shard, prozkoumejte dungeony této oblasti pro nějaké úžasné vybavení.

Článek pokračuje po reklamě

Jeskyně Stillwater – Nachází se jižně od pobřeží Liurnia Lake Shore.

Katakomby útesu – Nachází se severně od dálnice Liurnia South of Grace.

Článek pokračuje po reklamě

Crystal Tunnel Raya Lucaria – Nachází se na severovýchodní straně jezera, poblíž Gate Town North Grace.

Akademie Crystal Cave – Nachází se jižně od krystalické milosti.

Katakomby černých nožů – Nachází se východně od zničeného labyrintového místa milosti a kolem menšího Erdtree. Připravte se na těžký boj s některými důležitými následky tradice.

Koncové katakomby silnice – Nachází se západně od menšího Erdtree na západní straně regionu.

Crystal Cave u jezera – Nachází se západně od lokality Laskyar Ruins of Grace.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zruhná srážka – Nachází se na dalekém severu regionu a skrz obrovskou rokle. Vydejte se na severovýchod od milosti kouzelníka, dokud nedosáhnete oblasti.

MaleFactor’s Evergaol – Nachází se na západním útesu poblíž Grace Liurnia Lake Shore. Adan není tak tvrdý, ale je důležitou součástí tradice.

Evergaol RingLeader – Pravděpodobně to objevíte při práci s Ranniho úkolem. Hlava na severozápad od oltáře Moonlight oltáře milosti, dokud nedosáhnete kamenného kruhu poblíž okraje útesu. Čeká na vás tvrdá bitva, ale porazte je a získáte cenného spojence, který je proti konečnému šéfovi velmi efektivní.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Cuckoo’s Evergaol – Nachází se severně od chatrče. Podívejte se na invazivní NPC na místě milosti, pak další boj v samotném Evergaolu proti Bols.

Royal Grave Evergaol – Nachází se na jihovýchod z pozadí Caria Manor Grace, měli byste ji spatřit z cesty.

Elden Ring Copies

Liurnia může být občas dechberoucí.

Plaťátka Altus

Nyní se budete blížit k hlavnímu města, ale nezapomeňte plně prozkoumat náhorní plošinu Altus, než se přesunete s příběhem.

Nevzhledné katakomby – Nachází se pod ruinami parfémů v jihozápadní části náhorní plošiny Altus. Chcete -li se dostat, budete potřebovat klíč Stonesword.

Článek pokračuje po reklamě

Lux ruiny – Nachází se severozápadně od lokality milosti Altus a poblíž velkého výtahu dectus.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Starý tunel Altus -hlava doleva, následovaná podél tváře útesu z lokality milosti Erdtree-Paing, dokud neuvidíte dveře. Abyste se dostali, budete potřebovat dva klíče.

Perfumerova jeskyně – Nachází se jižně od místa Grace Rampartsiude Path.

Altus tunel – Nachází se jižně od menšího Erdtree.

Sageova jeskyně – Nachází se západně od zřícenin Wyndham poblíž opuštěného místa rakve milosti.

Článek pokračuje po reklamě

Wyndham Catacombs – Nachází se poblíž horní části zříceniny Wyndham, jižně od cesty vedoucí k MT.Gelmir. Můžete to vidět z oblasti Tiber Mariner Boss, ale odtud k němu nemůžete přistupovat.

Článek pokračuje po reklamě

Golden Lineage Evergaol – Nachází se východně od velkého výtahu dectus, po skryté cestě u útesu. Připravte se čelit starému nepříteli.

Mt. Gelmir

Mt. Gemir je domovem panství sopky, kde můžete mít na výběr. Než to uděláte, podívejte se na tyto dungeony:

Článek pokračuje po reklamě

Jeskyně sopky – Nachází se na dalekém severu MT. Gelmir, lezením různých žebříků poblíž silnice nepravosti místa milosti. Pak překročte dřevěný most a jděte na sever a najděte jeskyni.

Seethewater Cave – poblíž menšího Erdtree a tvrdého šéfa.

Jeskyně Gelmir Hero’s Cave – Nachází se nad propastí, severně od pravěkého čarodějného azurového místa milosti.

Článek pokračuje po reklamě

Leyndell Royal Capital

Čeká na vás starý nepřítel v trůnním pokoji královského hlavního města, ale nechte ho chvíli čekat a nejprve si ocitnete nějaký pěkný kořist.

Článek pokračuje po reklamě

Uzavřený tunel – Nachází se na jižní straně jezera.

Azuria boční hrobka –Potováno na severovýchodě regionu za městskými hradbami.

Hrob Azuria hrdiny – Nachází se na severovýchodě regionu za městskými hradbami a jižně od boční hrobky.

Přehrávač Elden Ring Overlooking Map

Domy Elden Ring’s Overworld desítky skrytých dungeonů.

Caelid

Caelid byl navždy poškozen hnilobou Scarlet a je nebezpečný, hnusný a nemocný region. Nenechte se to odrazit, ale existuje spousta dungeonů, které je třeba prozkoumat.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Menší katakomby Erdtree – Nachází se poblíž menšího Erdtree na západě Caelid. Socha ukáže cestu.

Gael Tunnel – Nachází se poblíž Fort Gael North Grace.

Gaol Cave – Nachází se v jezeře Scarlet Rot, východně od Fort Gael. Potřebuje dva klíče od Stonesword.

Zřícenina caelid waypoint – Severozápadně od Caelid Highway South Loce of Grace.

Caelid katakomby – Nachází se jihovýchodně od katedrály Dragon Communion. Socha také ukáže cestu.

Sellia Crystal Tunnel -K tomuto žaláři můžete přistupovat otevřením hrudníku v ruinách popálených drakem v Limgrave. Buďte upozorněni, ale možná na to nebudete připraveni. Takže k němu máte přístup cestováním přes Caelid, severně od Sellia City.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Sellia Hideaway – Nachází se severovýchodně od kostela Plague Místo milosti za skrytou zdí, poblíž velkého náhrobku na hřbitově. Část Sellen’s Questline.

Válečné mrtvé katakomby – Nachází se v Radahnově aréně poté, co ho porazíte. Potom zamířte na sever a najděte vchod.

Opuštěná jeskyně – Počínaje doutnajícím místem zdi milosti, projděte se podél velkých větví přes rokle, abyste dosáhli tohoto dungeonu.

Elden Ring jako hry

Elden Ring si půjčuje z mnoha dalších skutečně úžasných her.

Hory

Vaše mise je nyní jasná, najděte plamen a spálíte strom ERD. Než však zjistíte, jak tento region získal své jméno, podívejte se na níže uvedené dungeony:

Článek pokračuje po reklamě

Giant’s Mountaintop Catacombs – Nachází se severně od ruin Zamor, dokud nepatříte červené mnichy a obrovský most. Vstup je na jihovýchod a může být zdůrazněn sochou.

Článek pokračuje po reklamě

Spiritcallerova jeskyně – Nachází se na západní straně zmrazeného jezera. Potřebuje pro přístup dva klíče od kamenů.

Jeskyně hrdiny obří – Nachází se západně od Giant’s Gravepost Site of Grace, přes rokle.

Evergaol Lord Contender – Nachází se východně od milosti Whiteridge Road. Tato vězeň je domovem Vyke, neuvěřitelně nebezpečného soupeře.

Článek pokračuje po reklamě

Posvětané sněhové pole

Tato tajná oblast je domovem některých tajných dungeonů. Podívejte se na ně, než vystopujete nejobávanější poloboh na světě.

Zasvěcené katakomby sněhových polí – Nachází se jihovýchodně od vnitřní zasvěcené milosti na sněhovém poli.

Jeskyně opuštěného – Nachází se jižně od menšího Erdtree, označeného obřím Chilopusovým nepřítelem. Upozorňujeme, že poblíž je velký a mocný šéf Wyrm.

Článek pokračuje po reklamě

Yalough Anix tunel – Nachází se na jihozápadě regionu, poblíž ruin Yalough Anix.

Článek pokračuje po reklamě

Skrytá cesta k Haligtree – Zapálte čtyři svíčky na sochách po městě, abyste otevřeli tento Evergaol. Být na pozoru před lukostřelci na střechách, jsou jich 3. Oblast hlídají také 3 neviditelné vrahy k černému noži. Vybavte položku Sentry Torch, aby je zviditelnila.

Ordina, liturgické město Evergaol – Nachází se uprostřed města, potřebné pro výše uvedenou nebezpečnou hádanku.

Takže to máte, každý overworld dungeon v Elden Ring.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte více způsobů, jak překonat mnoho obtížných výzev v Elden Ring, máme spoustu dalších průvodců, abychom pomohli. Najdete je kliknutím sem nebo kliknutím na jednotlivé odkazy níže.