Průvodce Fallout 4: Tipy pro začátečníky, jak přežít ve společenství | PCGamesn, průvodce začátečníky, tipy prosím: Fallout 4 общие обсуждения

Fallout 4 Počáteční tipy

Chtěli jste okořenit vaši hru? Podívejte se na The Best Fallout 4 Mods vydané dosud.

Průvodce Fallout 4: Tipy pro začátečníky, jak přežít ve společenství

Průvodce Fallout 4

Je pravděpodobné, že budete trávit spoustu času v post apokalyptickém ztvárnění v Bostonu v následujících týdnech a měsících. Stejně jako většina her Bethesda je Fallout 4 obrovský, téměř ohromně, a navzdory své známé mechanice – prozkoumání, rabování atd. – existuje mnoho nových systémů, o kterých se dozvíte a využívají výhod. Toto je také nejtěžší hra, jakou kdy Bethesda vytvořila, takže abyste se dostali do ozářené pustiny Massachusetts, přečtěte si náš průvodce přežitím společenství, abyste získali vnitřní know-how v životě 23. století v životě 23. století v životě 23. století.

Chtěli jste okořenit vaši hru? Podívejte se na The Best Fallout 4 Mods vydané dosud.

Využijte maximum tvorby

Průvodce Fallout 4

Tvorba v předchozích hrách Fallout byla poněkud napůl formovaná, ale ve Fallout 4 je to naprosto všude. Zbraně můžete vyladit tak, aby zcela změnily jejich make -up, funkci a obecné efekty, a také upravit brnění jedinečnými statistikami a buffy. Je to neuvěřitelně obohacující zážitek a dává vám opravdu osobní přizpůsobení nad druhem postavy, kterou chcete hrát, ale je to také matoucí. Měli byste vždy zkontrolovat různé pracovní stoly, které tečují pustinu, včetně těch ve vašich osadách. Tam se můžete podívat na jednotlivé komponenty, které chcete pro své zbraně vyrábět, a použít funkci „značky pro vyhledávání“, abyste chytře zvýraznili potřebné části, které potřebujete. To označuje díly, které potřebujete při rabování, takže můžete rychle chytit vše, co potřebujete při hledání kořisti.

Vydělávejte peníze, rychle

Průvodce Fallout 4

Měna Fallout 4 v Nuka-Cola Bottlecaps může být obtížné najít. Mnoho z nich najdete v okolí pustiny tím, že se najdete skrz skříně, stoly a skříně, ale jen zřídka máte náhradní hotovost. Budete muset utratit peníze za munici za své zbraně nebo Stimpaky pro zdraví, nebo Radaway, abyste udrželi toto otravu záření na sudém kýlu, nebo libovolný počet jiných chems, abyste vás udrželi, když bojujete, když bojujete přes spodinu pustiny. Abychom se dostali brzy, doporučuji vyzvednout všechny předválečné peníze, které můžete najít, což přitáhne slušnou částku prodávajícího obchodníkům a dokonce ve vašem inventáři nepřebírá žádnou váhu. Zkuste také vyrobit nějaké tryskové chemiky na chemické pracovní stanici a bičování, které – to netrvá moc a prodává se docela hodně.

Naučte se své výhody

Průvodce Fallout 4

Až se zvýšíte, budete chtít prostudovat docela hustý graf Perk, abyste si poskytli dobrou představu o tom, kam budete mít svou postavu další. Výhody, které můžete začít s výhradně na tom, jaký druh hry chcete jít, ale mějte na paměti, že určité zámky nelze vybrat, pokud nejste dostatečně vysoká zámeční dovednost, a to samé platí pro hacker perk pro počítačové terminály. Mody a možnosti budování vypořádání jsou také vázány na výhody, takže investujte do vědy a místního vůdce výhod pro skvělé možnosti tam. Pak je tu matice zbraní a armour, skvělá pro upgrade vašeho zařízení pro boj, stejně jako sběratel cap, což zvyšuje hodnotu prodeje vaší položky a snižuje cenu, za kterou obchodníci prodávají věci. Existuje také spousta různých jedinečných nadšenců – jeden na to, na který si dá dávat pozor, je osamělý putující Perk, který poskytuje mnohem větší kapsy, než budete zatěžováni, za předpokladu, že cestujete bez společníka. Opravdu to pomáhá a snižuje se nutností hrát s inventářem, kdykoli se vydáte do hlubokého a zdlouhavého kořisti.

Vždy noste zbraň na blízko

Průvodce Fallout 4

Nikdy nezapomeňte na sílu boje na melee ve Fallout 4. Nejen, že je neuvěřitelně uspokojivé sundat si Raiderovu hlavu s mačetou, nebo pummel ghoul’s tvář do super sáně, je to také nejúčinnější způsob přežití. Fallout 4 je zatraceně těžké začít a – více než jakákoli hra Fallout před tím – zdroje jsou štíhlé, munice je řídká a shromáždění užitečného množství bottlecaps vyžaduje čas. Chcete -li se ujistit, že jste ve společenství nikdy úplně neozbrojeni, vyberte jednu nebo možná dvě velké melee zbraně a udržujte je vždy. Nikdy nebudete vědět, kdy se power-pěst přijde užitečná proti bastardovi Moleratovi.

Promluvte si se všemi svými společníky

Průvodce Fallout 4

Ve Fallout 4 je celkem 13 společníků – to vše s jejich vlastními osobnostmi, příběhy a zajímavými motivy. Důrazně doporučuji, abyste na ně dávali pozor, a když je najdete, měli byste je využít. Promluvte si s nimi pravidelně a vezměte je na mise. Čím více je používáte, tím více se o nich dozvíte a jsou to fantastický způsob, jak se dozvědět více o tomto neuvěřitelně bohatém světě. Mým osobním favoritem je Codsworth, který je váš předválečný robot, který mě nazývá Mister Sammy (osloví vás také podle vašeho jména, pokud jste v předdefinovaném seznamu titulů Bethesdy). Mnoho nabízený dogmeat je také roztomilý a on narazí na budovy, abyste hledali poklad. Pro odhalení kterékoli z ostatních by bylo zkazit některé z nejlepších osobností Fallout 4, ale jen mějte oči loupané.

Vyhovět pro záření

Průvodce Fallout 4

Radiační systém ve Fallout 4 je efektivní a opravdu chytrý. Spíše než jen ovlivnit vaše.Str.E.C.I.A.L statistiky oslabujícími způsoby, záření jednoduše působí jako barem proti zdraví. Když projdete kolem ozářených zdrojů vody nebo nádrží jaderného materiálu, váš pult Geiger praská a červená bar bude jíst pryč na krásnou zelenou vašeho zdraví. Je to trvalé příslušenství, odstraněno pouze pomocí Radaway nebo tím, že vidíte lékaře. Chcete -li získat přístup na některá z nejvíce ozářených míst ve hře, budete potřebovat ochranu Uber, takže s sebou nesete Hazmat oblek. Neposkytuje vám velkou ochranu před kulkami nebo granáty ani z toho, ale bude to udržovat gama venku jako žádný jiný oblek z brnění (s výjimkou možná vašeho mocenského brnění, ale nemůžete to nést).

Naladit na rádia

Průvodce Fallout 4

Váš pipboy je neuvěřitelně užitečný nástroj. Stejně jako v předchozích hrách Fallout to v podstatě funguje jako systém nabídky pro vše, co v tomto světě potřebujete, ale jeho přítomnost jako skutečná položka na zápěstí způsobuje, že se cítí mnohem chladnější než jen sada menu. Váš inventář, žurnál Quest, mapa světa a informace pro všechny vaše statistiky a výhody v něm žijí, ale je to také skvělý nástroj pro nalezení úkolů. Přepněte na krajně pravicovou kartu Pipboy a uvidíte mnoho rozhlasových stanic hry. Diamond City je obzvláště skvělé, s velkým rozsahem 50s jives a co, ale putování pustinou, váš pip vyzvedne další rádiové signály tam venku. Mohly by to být jen náhodné příběhy, nebo by vás mohly vést k celým liniím hledání nebo v nouzi nebo lidem v nouzi. Vždy je zkontrolujte, až uvidíte, jak se v levé horní části obrazovky objeví malý oznámení.

Správně použijte své power brnění

Průvodce Fallout 4

Spíše než normální zařízení, Fallout 4 zachází s vaším mocenským brněním jako power-up. Získáte ho narazeno starý oblek, na rozdíl od toho, že jste opravdu silný pozdní objev, jako je v předchozích hrách Fallout. A jako většina věcí ve světě Fallout 4 můžete upgradovat a přizpůsobit je do té míry, že to bude nepoznatelné po několika vylepšeních. Při jeho používání byste však měli být opatrní, protože běží na konečném zdroji paliva s názvem Fusion Cores, které se nacházejí pohánějí různé stroje po celé pustině. Všechno, co děláte, zatímco v obleku Power Armor – od běhu, přes skákání a sprinting – vyčerpá palivové články, takže byste měli být konzervativní a vyzvednout si všechny, které najdete, a opravdu ho používat pouze tehdy, když chcete něco zvláště velké , nebo se musí pustit do silně ozářené oblasti.

Vždy kořist legendární nepřátelé

Průvodce Fallout 4

Combat in Fallout 4 je mnohem dynamičtější než předchozí hry v seriálu – Ghouls se na vás obviňuje, nadále se plazí podél země k vám Mini Nuke, který neustále pípá, když se blíží detonaci. Čas od času se také objevíte proti legendárním nepřátelům, které a také silnější než jejich standardní varianty, upustí jedinečnou zbraň nebo zbroj, která má buff nebo stat, které nemůžete získat nikde jinde. Můžete získat zbraně, které nevyžadují opětovné načtení, nebo zbraně, které oheň vybuchují kulky, nebo brnění, které usnadňuje libovolný počet aktivit po celé pustině. To může být velmi těžké sundat, zejména pokud narazíte na legendárního krále Mirelurk nebo na něco stejně divokého, ale kořist často činí výzvu, která stojí za to.

Noste vhodné oblečení

Průvodce Fallout 4

Aby vaše postava vypadala badass ve Fallout 4, je opravdu skvělá zábava, ale měli byste dávat pozor na S.Str.E.C.I.A.L Buffy, které vám mohou dát některé předměty oblečení. Brzy jsem se potýkal se svými dovednostmi přesvědčujícího se z volných jazyků a téměř jsem se při každé příležitosti pokusil mluvit o lidech kolem. Existuje spousta skvělých příležitostí, jak se dostat noha ve Fallout 4 tím, že mluvíte z potíží z potíží nebo do dobrých knih lidí. Vybavením oděvu charisma-puffing, když máte chinwag. Nebo byste mohli prostě jít.

To je od nás. Jak jste se dostali do pustiny? Sdílejte své tipy v komentářích níže!

Sam White Sam pokrývá hraní pro britské GQ, ale je také plodným nezávislým pracovníkem, se slovy na nezávislém, Telegraph, Variety, IBT, City AM a VG247 – stejně jako PCGamesn, samozřejmě, samozřejmě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Fallout 4 Počáteční tipy

6 янв в 5:47

Průvodce začátečníky, tipy prosím

Ahoj, ve hře nové a dosud ji miluji, ale nehraju spoustu her a nejsem tak rychlý s lisovacími tlačítky, takže mám sklon hrát na snadné úrovni a užívat si více prozkoumávání. Nejsem si úplně jistý, co dělám se všemi věcmi, které najdu, takže jsem zvědavý, jestli je někde snadný průvodce nebo tipy pro začátečníky? Ale jen pár věcí, o kterých si nejsem jistý.

Kde ukládáte všechny své věci, je to všechno uloženo na lavičce dílny a pokud ji uložíte v jednom, je k dispozici v ostatních kolem místa nebo pouze tam, kde je ukládáte?

Kde ukládat zbraně? Nakonec jsem skončil s příliš mnoha a musím je vyřešit. Nezdá se, že by existovala zabezpečená krabice nebo tak něco, opět je to jen lavice dílny.

Co mám dělat se všemi jídly, získáte zdravotní body, pokud je používáte, ale mám to také uložit na kuchařských stanicích? Zdá se, že se mi stejně moc dokážu na kuchařských stanicích moc dělat.

Сообщения 1 – 15 из 19

6 янв в 6:11

Nikdy neublíží klást otázky.

Ukládáte své věci do osady, ano. Pokud chcete ve svých osadách vyrábět krabice atd., Aby uložily věci, které jsou v pořádku, také obvykle ráda udržujete určité položky oddělené od dílny.

Nemůžete přistupovat k položkám z jiných workshopů, pokud je nenavštívíte a neberete věci dovnitř a ven. Nemůžete sdílet položky nebo přístupové položky, ale můžete sdílet řemeslný materiál, pokud „propojujete“ workshopy/osady s poskytovateli.

Zbraně atd. Všechno v lavičce dílny. Když je vše příliš zaplněné, zvětšíte, aby ji chytily spoustu a navštívili některé obchodníky, zejména levné zbraně/výstroj, které nepoužíváte. Jídlo také, všechno se uloží v dílně červené lavičky.

Stanice ve vašem vypořádání se automaticky dostanou na cokoli ve vašem pracovním stole, takže všechny vaše věci jsou uloženy v červeném pracovním stole, pokud použijete v osadě táborák nebo sporák, bude mít přístup k uloženým položkám Workbench. Totéž se všemi ostatními pracovními stoly. Většinou jídlo změníte syrové maso na lepší jídlo, jako je vaření a proměňování masa Molerat, radroach atd. Na lepší jídlo. Existuje několik dalších položek, které budete moci udělat později.

Takže po odjezdu a prozkoumání rychlého cestování do svého osady a odhození všech přebytečných věcí do červeného pracovního stolu, můžete se později třídit, až se s tím více seznámíte s tímto a tímto. Nezapomeňte také jít do budovy osídlení a najít rychlou cestovní rohož a umístit ji do osady, kde se chcete objevit s vámi rychlé cestování tam. Přímo u vašeho červeného pracovního stolu je samozřejmě skvělé místo.

Absolutní příručka pro začátečníky

Společenstvi

Hráči noví do Fallout mohou mít obtížné přizpůsobení se některým z obrovských vysvětlených aspektů méně dobře. Náš průvodce a kompletní základní nátěr pro začátečníky vám pomohou pochopit některé z více absusnějších aspektů obrovského světa společenství.

Kromě úplného průvodce startovacím průvodcem můžete získat více pomoci s našimi dalšími průvodci o věcech, které můžete udělat jako první ve Fallout 4, věci Fallout 4 vám to neříká, a věci, které byste neměli dělat ve Fallout.

Pomocí v.A.T.S.

PROTI.A.T.S je systém, který zpomaluje boj s pomalým pohybem a umožňuje vám používat přesné cílení proti nepřátelům a skupinám nepřátel. Vats hru nepřeloží. Vats je aktivováno a vystupuje s levým nárazníkem/L1.

Každá akce ve V.A.T.S. Po provedení stojí určitý počet akčních bodů (AP). Akční body jsou zobrazeny na měřiči v dolním rohu obrazovky.

Akční body jsou také vynaloženy sprintingem, takže buďte opatrní při používání V.A.T.S. Zatímco v pohybu.

Akční body se regenerují pomalu po použití. Střelba v režimu FPS nevynakládá AP, takže je zcela v pořádku (a často vhodné) pokračovat v zapojení nepřátel do volného boje, zatímco získáte dostatek AP, abyste mohli pokračovat v útoku na Vats.

Pomocí jednoho palec můžete přepínat mezi částmi těla na cíleném nepříteli. Každý tah pravého spouště vás zavazuje k jedinému útoku na část těla.

Čísla, která se objevují na částech těla. Rozsah, přesnost zbraní a pokrytí tyto hodnoty výrazně ovlivní.

 • Headshots způsobí nejvíce škody, ale je obtížné je provést.
 • Výstřely trupu způsobují mírné poškození
 • Výstřely paže mají šanci přerušit útoky
 • Snímky nohou mohou zmrzačit nepřátele a zpomalit je

Druhý palec vám umožňuje přepínat mezi nepřáteli v VatS. Je možné zapojit a zabíjet několik nepřátel v jedné sekci VATS, pokud máte významné AP v rezervě.

Jakmile jsou všechny akce vybrány v VATS, vyberte příkaz Execute. Všimněte si, že také můžete zrušit své příkazy VATS při stisknutí tlačítka a vybrat různé cíle. Všimněte si však, že VatS bitvu zcela nepřestává, takže buďte opatrní, aby nepřátelé mohli stále zaútočit, když určíte cíle.

Všechny akce v VATS se budou konat v pořadí naprogramované, jakmile vyberete spuštění. Pokud zacílíte na jednoho nepřítele a poté dalšího a stisknete popravte, vystřelíte na prvního cíleného soupeře a poté přepnete na druhý a vystřel.

Každý zásah do VATS staví váš kritický lišt (střed obrazovky). Když je tento lišta vyplněna, stiskněte určené tlačítko během animace útoku na útok a způsobíte kritické poškození dalšího cíle.

Grenáty nelze použít v VatS.

Kromě toho, že jsou užitečné v boji, mohou VATS také detekovat nedaleké nepřátele, které jste si možná nevšimli. Přepínání vapts v oblastech s nízkou viditelností je dobrý nápad, když se bojíte přepadení.

Pip Boy

Pip Boy je přenosný počítač, který se nosí na zápěstí. Zahrnuje to váš inventář, mapy, úkoly a mnoho dalšího. Vstup do Pip Boy zastaví hru.

Pip Boy zahrnuje vaše aktivní mise. Přepínání úkolů aktivní a neaktivní v PIP Boy přepíná cíle na vaší mapě a kompas. Může vám být užitečné udržovat pouze jednu misi najednou.

Váš chlapec s pip může také sloužit jako baterka.

Navigace

Fallout 4 může být trochu ohromující, pokud nejste zvyklí na strukturu volného formy. Můžete jít téměř kdekoli a dělat téměř cokoli, pokud jste Canny a to štěstí, abyste přežili. Průzkum je velká část hry, s významnými oceněními, které mají zažít při hledání nových míst a řadou úkolů aktivovaných konverzacemi s lidmi, které najdete.

Nebojte se neustále odvrátit vaši pozornost mezi různými úkoly. Fallout je velmi tolerantní k tomu, že úkoly vymknou z pořadí, a můžete obecně opustit cíle jednoho quest na čas a přejít na druhou pomocí pip-boy. Jsi v žádném spěchu.

Také se nebojte jednoduše ponořit se na objevené místo a jednoduše zjistit, co je třeba objevit. Nezávislé průzkum může být často stejně ziskové jako přijetí mise.

Severozápadní části mapy jsou obecně nejbezpečnější a věci se stávají nebezpečnějšími, když se pohybujete na jihozápadě.

Úspora

Ušetřete často. Ušetřete často. Ušetřete často. Fallout vám dává spoustu možností a někdy se budete chtít vrátit a vyzkoušet nové věci. Je to také velmi nebezpečné a můžete hodně zemřít. Nespoléhejte se jen na QuickSave. Vytvořte nový soubor uložení občas. To může být neocenitelné, pokud narazíte na občasnou chybu.

Vzhledem k tomu, že úspora vytváří miniaturu obrázků, je užitečné podívat se na výraznou památku těsně před vytvořením nového uložení. To vám pomůže zapamatovat si, kde jste a co jste dělali.

Terminály a zámky

Terminály provádějí čtyři funkce ve Fallout 4.

 • Vyprávějí hodně příběhu hry, odhalují tradici a barevné detaily o vesmíru.
 • Odhalují stopy o skrytých předmětech nebo oblastech
 • Spouštějí nebo ovládají roboty, strážní zbraně nebo jiné přístroje
 • Řídí určité zamčené dveře

Terminály přicházejí ve čtyřech úrovních obtížnosti. Kdokoli může hacknout začínající terminál, ale terminály vyšší úrovně vyžadují dovednost v hackerském perk.

I když máte dovednost otevřít terminál, stále musíte překonat minihru Hacker, abyste porazili dveře. Tato hra vám dává čtyři pokusy vybrat heslo z obrazovky plné možností. Váš první odhad odhalí řadu „podobností.„Každá podobnost odpovídá poloze jednoho písmene ve správném hesle. Pokud například vyberete slovo „písek“ a na oplátku získáte jednu podobu, víte, že správné heslo má buď „S“ pro první písmeno, „A“ pro druhé písmeno “, n” pro třetí písmeno, nebo „D“ pro čtvrtý dopis. Pomocí srovnání s jinými odhady a deduktivním uvažováním by měl být hráč Canny schopen zkrátit možnosti na jednu konečnou odpověď v přidělených čtyřech odhadech.

Zámky jsou bolest. Stejně jako terminály přicházejí ve čtyřech úrovních obtížnosti, ale na rozdíl od Termianls vyžadují pro každý pokus o odblokování použití a výdaje bobby kolíků. Být velmi zázvorem na ovládacích prvcích při testování napětí zámku. Tlačení pin příliš dlouho nebo příliš tvrdého.

Zábavný fakt: Quicksaving Než se pokusíte vybrat zámek záruky, nikdy vám nedojde kolíky.

Osady a řemeslné řešení

Získáte sílu k nalezení osad a používání tvorby na začátku hry. Zatímco žádná z těchto činností není ve všech situacích naprosto nezbytná, je třeba získat hodně z obou.

 • Kompletní průvodce řemeslným
 • Kompletní průvodce osadami
 • Kompletní průvodce po energii

Řemeslné a osady jsou obvykle volitelné.