Průvodce Fortnite: Kde najít stojan s notem v Pleasant Park, Fortnite: Kde najít a hrát noty v Pleasant Park (lokalizační průvodce pro 6. týden 6) – Gamespot

Fortnite: Kde najít a hrát noty v Pleasant Park (Průvodce umístěním pro 6. týden, sezóna 6)

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Průvodce „Fortnite“: kde najít stojan s notem v Pleasant Parku

Tady je místo, kde najít stojan s notami v Pleasant Parku.

Kredit: Epic / Erik Kain

Fortnite: Battle Royale’s Sezóna 6, 6. týdne jsou živé a nejzajímavější z parta je lov vychytávání.

Tento týden hrají hry hráče s nalezením hudebního stojanu s notami v Pleasant Park. Je to první fáze ve čtyřdílné výzvě.

Toto je část jedna z tohoto průvodce. Každou fázi zveřejním samostatně a odkazuji, abyste si mohli najít cestu podél každého kroku této „tvrdé“ výzvy v hodnotě 10 bitevních hvězd nebo 1 000 XP.

Nyní je samozřejmě stánek s hudebním listem v Pleasant Parku, otázkou je, kde?

Ukázalo se, že je to v prvním domě zdobeném Halloween v sousedství, cesty nahoru v oblasti centrálního-severního:

Dotyčný dům.

Kredit: Epic / Erik Kain

Fortnite: Kde najít a hrát noty v Pleasant Park (Průvodce umístěním pro 6. týden, sezóna 6)

Jsme další týden do sezóny 6 Fortnite, což znamená, že je nyní k dispozici nová sada výzev na vaší platformě, ať už jde o PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch nebo Mobile. Jako obvykle jsou výzvy 6. týdne rozděleny do dvou kategorií-bez a bitevních průchodů-a skládají se z některých poměrně jednoduchých úkolů. Existuje však jeden, který vám může dát trochu potíží, pokud nevíte, kde hledat, takže jsme sestavili tento praktický průvodce Nalezení notů a klavírů v Pleasant Parku.

Jednou z těžkých výzev pro majitele bitevních průchodů v 6. týdnu je najít noty v Pleasant Parku. To samo o sobě je dostatečně jednoduché; Uvidíte stojan s notem v jednom z domů v oblasti a budete ho muset shromáždit, abyste odemkli další krok této čtyřstupňové výzvy. Jakmile najdete noty, budete ji muset hrát na dvou obřích klavírních klávesnicích rozptýlených po ostrově.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Fortnite – Najděte si noty a pianos Challenge (sezóna 6, 6. týden)

Nebudete muset cestovat příliš daleko, abyste se dostali k prvnímu klavíru; Najdete ji na kopci jen na západ od Pleasant Parku, docela blízko místa, kde se nachází noty. Jakmile se dostanete na klavír, budete muset skočit na klíče ve správném pořadí, abyste se přesunuli k dalšímu kroku. Naštěstí uvidíte stojan s notem poblíž klávesnice, takže vše, co musíte udělat, je sledovat pořadí napsanou na něm a dokončit tento krok. Než však budete hrát hudbu, budete však muset být sami v této oblasti, protože ostatní hráči, kteří se také snaží použít stejný klavír, přeruší váš pokrok.

Jakmile tento krok dokončíte, budete mít za úkol sbírat další kus notu, která se nachází v budově v Retail Row. Poté, co jste to našli, budete muset jít na východ od oblasti, abyste našli druhé klavír. Stejně jako dříve, přehrajte klíče ve správném pořadí a dokončíte výzvu. Chcete -li se blíže podívat na to, kam musíte jít, můžete nás sledovat, jak dokončíte výzvu ve videu v horní části tohoto průvodce.

S tímto hotovým provedením budete o krok blíže k odemknutí nové kosmetické a odměny sezóny 6. Další výzvy od 6. týdne jsou poměrně jednoduché. Většina vyžaduje, abyste buď eliminovali soupeře konkrétní zbraní, nebo umístili novou past na chladiče do různých zápasů, které lze dosáhnout s trochou vytrvalosti. Níže můžete vidět úplný seznam výzev 6. týdne. Tipy na předchozí mise si nezapomeňte podívat na naši kompletní Roundup Fortnite Season 6 Challenge.

Fortnite sezóna 6, 6. týden Výzvy

Volný, uvolnit

 • Umístěte chladiče do různých zápasů (3) – 5 bitevních hvězd
 • Prohledejte hrudník na různých pojmenovaných místech (7) – 5 bitevních hvězd
 • Eliminace brokovnice (3) – 10 bitevních hvězd

Battle Pass

 • Přistání na Shifty Shafters (část 1 z 5) – 1 Battle Star
 • Poškození poškození s Pickaxe pro soupeře (250) – 5 bitevních hvězd
 • Najděte noty v Pleasant Parku (část 1 ze 4) – 2 bitevní hvězdy
 • Eliminace s běžnou zbraní (část 1 z 5) – 2 bitevní hvězdy

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]