Průvodce Fortnite ‘Rubber Duckies Challenge: kde je najít na mapě, kde jsou gumové kachny Fortnite? | PCGamesn

Kde jsou gumové kachny Fortnite

A to jsou tři umístění gumové kachny Fortnite. Možná se také divíte, kde najít artefakty Fortnite Alien, které mají odemknout vlastní funkce pro vaše styly Kymera.

Průvodce „Fortnite“ Rubber Duckies Challenge: kde je najít na mapě

Týden 3 oficiálně odstartoval poté, co došlo k týdennímu resetu ve 4 a.m. Východní v úterý ráno a sedm nových výzev zahrnuje také nový lov map pokladů Salty Springs. Ale lov gumových duckies může být v této sezoně nejzajímavější. Stejně jako u lovu „Skrytého Gnome“ sezóny 3 má mapa k dispozici mnohem více gumových kachňat, než pro tuto výzvu budete potřebovat. Kdykoli se dostanete dostatečně blízko k jednomu, dostanete pískání zvukového narážky, na rozdíl od gnomů, nebo dokonce třpytivé zvuky hrudníku.

Předvídatelně má mnoho gumových kachí tendenci vznášet se v nebo v blízkosti nějaké vody. Bažiny vlhkého mire skrývají dva z nich a na severním a jižním konci řeky je ducky, který prořízne mapou, spolu s tím, kde zasáhne kořist jezero a pár mostů podél cesty. Zde je úplná mapa všech míst:

Všimněte si, že gumové duckies v „Fortnite“ mají tendenci sedět ve vodě nebo v jeho blízkosti.

Naštěstí, stejně jako u mnoha výzev, nemusíte najít všech 10 v jednom zápase (zejména s tím, že počet je tak vysoký, že by to nebylo možné). Stejně jako u kamery 2. týdne, nejlepší obecnou strategií v jakémkoli daném zápase je začít na vnější straně a projít si cestu dovnitř. V závislosti na počáteční trajektorii bitevního autobusu možná budete muset vyzkoušet různé trasy. Pro jednu trasu, kterou jsem běžel ve videu v horní části tohoto článku, jsem začal severně od vlhkého mire a odtamtud jsem propracoval na severovýchodě, získal jsem další Ducky v maloobchodní řadě, než zemřel poblíž třetiny.

Počínaje samotným okrajem mapy u řeky a prací se do vnitrozemí podél vody je solidní volba, ale téměř na každé z výše uvedených míst, kde jsou dvě kachny blízko sebe, stojí za to. Je pravděpodobné, že pravděpodobně nedostanete více než dva v jednom zápase, pokud nemáte štěstí. Bez ohledu na to, mějte oči a uši otevřené po zbytek sezóny 4 jen pro případ, že byste narazili na jednu z těchto kachníků.

Kde jsou gumové kachny Fortnite?

After-image jednoho z kachen Fortnite. Tenhle je v maloobchodní řadě

Chcete vědět, kde jsou gumové kachny Fortnite? Možná jste dokončili některé z legendárních výzev představených se zbrusu novou sezónou Fortnite. Ale zatímco hra Battle Royale nyní obecně dělá dobrou práci, když vám říká, kam jít, abyste dokončili některé z problémů polohy, konečný úkol vyžaduje, abyste na mapu umístili tři gumové kachny na tři místa.

Toto je další z těch výzev, kde interagujete s následkem, takže není nutná žádná příprava-samozřejmě mimo dokončení předchozích čtyř legendárních výzev, samozřejmě. To však neznamená, že to bude hladké plachtění; Chcete -li tuto výzvu dokončit, musíte se pustit do maloobchodního řádku, Pleasant Park a nové lokality věřící pláž, což jsou tři vysoce osídlené oblasti. Jakmile tam, musíte umístit gumovou kachnu na velmi specifické místo.

Půjdeme přesně tam, kde se musíte potýkat se třemi gumovými kachnami Fortnite, což vám umožní plně dokončit tuto linii výzev a netrávit se vzácný zážitek, abyste získali bojové hvězdy pro novou sezónu.

Tři umístění kachny Fortnite Rubber kachny byly na mapě

Místa Fortnite Rubber Duck

Tři místa pro gumové kachny Fortnite jsou:

 • Maloobchodní řada – Směrem k severozápadním domům v této oblasti je poblíž modrého domu malá římsa. Je to na trávě, když se silnice svažuje.
 • Příjemný park – Zamiřte na fotbalové hřiště a buď prozkoumejte tribuny na druhém konci nebo na výsledkové tabuli na opačném konci hřiště.
 • Věřící pláž – Zamiřte na čerpací stanici západně od oblasti. Najdete to blízko značky.

A to jsou tři umístění gumové kachny Fortnite. Možná se také divíte, kde najít artefakty Fortnite Alien, které odemknou vlastní funkce pro vaše styly Kymera.

Možná také přemýšlíte o tom, jak používat mimozemské zbraně a UFO, nebo jak se v nové sezóně změnila řemeslná a zvířata. Máme také informace o základech, jako je získání V-Bucks a Fortnite Skins.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Fortnite: Hledat gumové kachny – Jak najít 10 šarlatáňských gumových kachen ve Fortnite

Šarlatán, šarlatán, šarlatán! Je čas naplnit koupel a zásobit se zatuchlým chlebem, budete to potřebovat. Zde je návod, jak sledovat šarlatán a Prohledejte 10 gumových duckies Musíte dokončit výzvu tohoto týdne.

Fortnite sezóna 5 je na obzoru, takže máte až do čtvrtka dokončení této výzvy.

Zatímco naši plastoví opeření přátelé mohou být jasně žlutý, není to tak snadné, jak je zní, aby je našli. K dokončení své výzvy se vznáší mnohem více kachních, než je třeba najít, budeme tuto stránku neustále aktualizovat s více místy, jak je najdeme. A s více snímky obrazovky, takže je snazší je vidět.

Fortnite – Hledat gumové kachny:

Nejprve se podívejme na aktualizovanou mapu, pak níže půjdeme do podrobností o tom, kde určit malé žluté chlapi.

Podrobná umístění gumové kachny:

Najdete gumovou duckie Flush Factory pod záchodem před hlavní budovou. Stačí rozebrat tyč s vaším pickaxe a je uvnitř.

Pod mostem je další gumová duckie severně od Lucky Landing. Mělo by se to vznášet s převrácenou zmrzlinou.

Sledujte šarlatán na jižní straně Mastný háj A najdete vodní nádrž v malé cihlovém krytu. Zničte nádrž a uvnitř je kachna.

Udělejte si cestu k Vnitřní fotbalové pole severně od mastného háje a podívejte se do sprch v jihozápadním rohu budovy. Měla by tam být další duckie.

Na severu od Vlhký mire, V blízkosti místa, kde se připojí na silnici jižně od Retail Row, je malá chata obklopená vodou. Na severní straně této budovy je kachna.

v Lonely Lodge, Na sever od místa je malé vodní útvar. Měli byste být schopni najít další duckie na východním okraji této vody.

Existují dvě kachny, ve kterých jsme našli Maloobchodní řada. První je pod hlavní vodní věží na jihovýchodě oblasti. Ve skutečnosti to není uvnitř věže, ale vedle nádrže na vodu na jižní základně.

Druhý Maloobchodní řada Duckie byla v zničeném domě s červeným autem venku. Je to ten uprostřed, na západním okraji místa. Chcete -li se tam dostat, vydejte se na západ z taco obchodu. Gumová duckie je v koupelně doprava, když chodíte před předními dveřmi.

Na východ Anarchie akrů, Je tu postavený dřevěný most se střechou, která vede přes řeku. Pod mostem, mezi některými skály v potoku, je kackie pro vaši sbírku.

Kachny milují vodu, takže není divu, že na jižní straně najdete další kachní Loot Lake, pod vodopádem vedle nakloněných věží.

Alternativní gumové duckies:

S Fortnite v sevření kachní horečky může být deset nad místy trochu zaneprázdněno. Pokud na ně přistáte přímo z bitevního autobusu, neměli byste mít žádné problémy, ale pokud narazíte na táborníky znovu a znovu, zde jsou další kachní, které jsme našli.

 • Na extrémním severu ostrova, mezi mapovými odkazy E1 a E2, je na břehu kachna, kde se řeka setkává s mořem.
 • Mezi příjemným parkem a anarchií akrů na severozápadě mapy je středisko pro volný čas s venkovním bazénem v referenci mapy d2. V bazénu najdete kachnu.
 • Na severovýchodní straně jezera Loot je mola. Mezi lodí a prkny, na kterých chodíte, je kachna.
 • V snobských pobřežích na mapě reference A5 najdete kachní v bazénu před druhým domem zdola.
 • V Lonely Lodge najdete další kachnu, pokud sledujete řeku na jih od místa, kde se nachází na severu oblasti. Uvidíte kachnu pod některými skály asi dvě třetiny cesty dolů.
 • Na kopci s výhledem na továrnu Flush na sever najdete toaletu na obočí. Rozbít a prohledat toaletu a najít kachnu.
 • Na severovýchodě fatálních polí je potok ve tvaru písmene L. Pod převislým stromem na nejdelší části potoka najdete gumovou kachnu.
 • Na jižní straně fatálních polí najdete rybník. Najdete kachnu pod stromem na severní straně vody.
 • Na extrémním jihu mapy je na břehu kachna, kde se řeka setkává s mořem západně od Lucky Landing.
 • Na jih od vězení na západ od vlhkého mire na MAP Reference H9, v posledním rybníku je kachna, než dorazíte k moři.

Je to opět čas týdne! Výzvy Fortnite Season 4 Week 3 poklesly, takže získejte lov a vydělejte tyto bitevní hvězdy. Pokud potřebujete ruku najít umístění mapy pokladů Salty Springs, dostaneme vás za pokrytí našeho průvodce. A samozřejmě, jakmile jste zabalili všech sedm týdenních výzev, budete moci chytit blockbuster blížící se hrozebná výzva.

Je dobré tyto výzvy dostat z cesty brzy. Nejen oni přispívají na vaši úroveň a bitevní průchod úroveň, ale pokud dokončíte každou výzvu každý týden, vyděláte další upgrade kus pro Omega Skin také.

 • Výzvy 10. týdne: Hledání mezi filmovými tituly, Skydive přes plovoucí prsteny
 • Výzvy 9. týdne:Navštivte centrum pojmenovaných míst, sledujte mapu pokladů nalezenou v Haunted Hills
 • Výzvy 8. týdne:Hledejte 7 hladových trpaslíků, hledejte mezi medvědem, kráter a zásilka ledničky
 • Výzvy 7. týdne:Sledujte mapu pokladů nalezenou v Pleasant Parku, skóre na různých hřištích, více
 • Výzvy 6. týdne:Hledejte mezi hřištěm, kempem a stopou, postřikujte plakáty karbidu a omega
 • Výzvy 5. týdne:Mapa pokladu mastného háje, tancujte s ostatními, abyste zvedli disco míč poblíž Loot Lake, více
 • Výzvy 4. týdne:Navštivte 3 různá střediska bouří, hledejte mezi lavičkou, zmrzlinou a vrtulníkem, více
 • Výzvy 3. týdne:Hledejte gumové kachny, mapa pokladů slaných pramenů, další
 • Výzvy 2. týdne:Tančit před filmovými kamerami, hledat mezi strašák, růžový hotrod a velká obrazovka, více
 • Výzvy 1. týdne:Hledejte 8 f-o-r-t-n-i-t-e-e písmena, rajčatový městský poklad, další

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Následují epické hry
 • ESRB Teen následuje
 • Fortnite následovat
 • Následující průvodci následují
 • PC Sledujte
 • Pegi 7 následovat
 • PS4 následovat
 • Střelec následovat

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

James trpí, takže nemusíte, vytvářet odborný průvodce pro nejtěžší hry a recenze pro největší vydání trháku.