Průvodce: Jak najít lesní moderní sekeru 2023., Synové umístění lesní sekery | Kde najít moderní sekeru a hasičský sekeru | VG247

Synové umístění lesní sekery | Kde najít moderní sekeru a hasičský sekeru

Nejste přihlášeni!

Průvodce: Jak najít lesní moderní sekeru [2023]

Kromě toho, že je fantastickým nástrojem pro řezání stromů, je lesní moderní sekera bezpochyby také jednou z nejlepších zbraní v celé hře.

Autor: Huzaifah Durrani 21. února 2023 Poslední aktualizace: 18. března 2023

Ačkoli v této hře existuje spousta různých variací os, žádný není tak účinný a silný jako lesní moderní sekera. Je to nepochybně mezi nejvyšší úrovní předmětů ve hře, ale není úplně snadné se setkat.

 • v Les, The Moderní sekera je jeden z lepších změny os, I T je trochu pomalejší než jiné sekery ale má Neuvěřitelně vysoké poškození.
 • Než se vydá na získat The ModerníSekera Hráči by měli získat Ještěrka nebo Stealth Armor. Kromě toho byste měli také získat Rovina sekera.
 • Jakmile jste připraven, Zamiřte Jeskyně 2 Nachází se směrem k severovýchod z Lakeside Village. Alternativně, prožívání vaše první smrt také vás vynoří Jeskyně 2.
 • Po dosažení jeskyně, postupovat v této oblasti, zatímco zabíjení nebo plíživost kolem nepřátelé Dokud nedosáhnete lano to vám umožní sestoupit dále.
 • Až skončíte klesající, dorazíte na Skrytá místnost, T Moderní sekera bude na Horní část krabice v této místnosti.
 • Nejlepší věc na Moderní sekera je to Hráči umět vylepšit Je to ještě dále, takže je to životaschopné pro téměř Celá hra.

POZNÁMKA: Hráči mohou získat moderní sekeru téměř, jakmile začnou zbrusu novou hru, ale to je stále zamýšleno jako položka střední hry. Pokud se tedy rozhodnete pokračovat a získat tento nástroj bez řádného počátečního vybavení, pravděpodobně budete mít špatný čas.

Takže s tím The Forest Modern Ax Průvodce vám ukážeme, jak získat tuto položku co nejrychleji a nejbezpečněji.

Lesní moderní průvodce sekerou

Lesní moderní sekera

Aby se hráči dostali k moderní sekeře. Možná budou muset zabít spoustu kanibalů, což bude obtížné udělat bez řádného vybavení.

Jako preventivní opatření doporučujeme, abyste si udělali čas na vytvoření alespoň nějaké ještěrky na kůži nebo tajné brnění pro obranu nebo plížení. Pokud jde o zbraně, bude stačit letadlo.

Jakmile jste připraveni, přejděte na skutečné umístění moderní sekery.

Jak najít moderní sekeru?

Lesní moderní sekera

Položka, kterou hledáte. Nachází se hluboko uvnitř jeskyně 2 a obsahuje spoustu různých cenných předmětů. Některé z nich jsou pro příběh dokonce relevantní.

K dosažení této skryté oblasti musí hráči nejprve najít vesnici Lakeside. Jak název napovídá, toto osídlení je hned vedle jezera a je s největší pravděpodobností jeden z prvních kanibalských táborů, s nimiž se hráči setká, protože je to nejblíže k bodům Spawn. Pravděpodobně to bude také plné nepřátel, takže buďte opatrní, když se k němu blížíte. Nyní, pokud začnete pohybovat na severovýchodě z tohoto tábora, rychle narazíte na vchod do jeskyně 2.

Pokud někteří hráči považují za náročné najít tuto jeskyni, mějte na paměti, že toto je místo, kde se probudíte, když zemřete ve hře poprvé. Pokud jste ještě nezemřeli, pak je zabití úmyslně zabitý skvělý způsob, jak rychle teleportovat do jeskyně.

Lesní moderní sekera

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete dostat se sem, uvnitř se setkáte s partou nepřátel. Zabijte nebo se proklouzněte kolem nich a udržujte sestupně a níže do jeskyně. Nakonec narazíte na stropní lampu lebky, která vede k lezeckému lanu, které jde hlouběji do jeskyně. To je jediná cesta do a ven z skrytého pokoje.

Jakmile to dosáhnete, by měla být lesní moderní sekera na konci místnosti na vrcholu krabice.

Lesní moderní sekera

Úplný seznam položek v oblasti je vidět na níže uvedeném seznamu:

Jedná se o masivní zátah, takže sbírejte co nejvíce z těchto položek, protože mnoho z nich nelze získat prostřednictvím craftingu lesa. Pomůže to také, pokud jste předem vyprázdnili svůj inventář pro další prostor.

Detaily zbraně

Lesní moderní sekera

Lesní moderní sekera je samo o sobě užitečným nástrojem; je také široce považována za nejlepší zbraň v celé hře. Je to o něco pomalejší než jiné osy, pokud jde o rychlost houpání, ale způsobuje výrazně větší poškození a má mnohem více knockback.

Je také ideální pro blokování, protože to neumožňuje proniknout žádné poškození. Opravdu nemohu zdůraznit, jak mocná je tato zbraň na začátku hry.

A pokud to všechno nestačilo, moderní sekera může být také vylepšena následujícími upgrady:

Vylepšit

Komponenty

Hráči, kteří se podaří tuto zbraň brzy získat. Upřímně to eliminuje celý pocit postupu, pokud to získáte, jakmile hra začne, tak to udělejte, pouze pokud se opravdu nestaráte o rozbití hry.

To byl exponát The Forest Modern Ax průvodce. Zatímco jste tady, proč se také nečíte na některé další články, jako je náš průvodce zemědělským farmářem Fallout 4 Gears.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Synové umístění lesní sekery | Kde najít moderní sekeru a hasičský sekeru

V synech lesa se vaše šance na přežití zvyšují, pouze když se stanete více vybaveni pro ostrov. To znamená prozkoumat všude a shromažďovat téměř cokoli a všechno. Pokud budete mít štěstí, najdete dokonce zcela nové nástroje a zbraně, které můžete přidat do svého inventáře.

Podívejte se na přívěs pro syny lesa právě zde.

Tyto nástroje mohou usnadnit navigaci na ostrově a shromažďování nových zdrojů. Například lepší sekera znamená více dřeva. Zatímco začnete s nesmírně taktickou sekerou v synech lesa, vysvětluje tato příručka Všechna místa sekery v synech lesa, počítaje v to kde získat moderní sekeru a hasičský sekeru.

Kde získat moderní sekeru v synech lesa

V synech lesa se moderní sekera nachází mezi opuštěným kempem na ostrově. Tento kemp je základnou Snowy Mountain, jen mírně jihozápadně od jeskyně i fialové vykřičníka, znázorněné na níže uvedené mapě.

Hráč získává moderní sekeru z kempu v synech lesa

Na kempu hledejte každý stan, krabici a přepravku pro kořist. Moderní sekera je zde vlastně uložena uvnitř mrtvoly, spíše strašidelné.

Kde získat hasičskou sekeru v synech lesa

Hasičská sekera v synech lesa je uvnitř údržby a, označená na mapě níže.

Hvězda na synech lesní mapy označující umístění údržby a

Než však utečete a načtete, musíte se ujistit, že máte nejprve lopatu; Také si všimněte, že pro získání lopaty potřebujete rebreather a lanovou zbraň.

S lopatkou v ruce zamiřte do výrazné oblasti na mapě níže, kde najdete nějaké golfové caddies a pochodně. Podívejte se na zem, kde najdete místo, které vám řekne, abyste kopali, označené ikonou lopaty.

Hráč kope digspot v synech lesa

Po kopání dostatečně dlouho se odhalí údržba A. Jděte dolů a prozkoumejte pryč, ujistěte se, že vás zde chytíte veškerou kořist. V jedné z pokojů najdete v jejím případě sekeru hasiče. Zde najdete také klíčovou kartu!

Pro více informací o synech lesa se podívejte na to, jak se spřátelit s Virginií a jak umístit mapové značky.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Následují hry
 • Horor následovat
 • Indie následovat
 • PC Sledujte
 • Synové lesa následují
 • Pára Early Access následuje
 • Přežití a řemeslné řešení

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.