Průvodce Minecraft Enchantments (2023) | Beebom, okouzlující – minecraft wiki

Minecraft Wiki

Okouzlené knihy se šíří po celém světě Minecraft. Můžeš obchodovat s knihovníky nebo kořistí truhly, abyste je našli. Tento typ vesničana je nejspolehlivějším zdrojem okouzlených knih a obvykle hlavní atrakcí obchodních sálů vesničanů. Pokud existuje okouzlení, je tu určitě okouzlená kniha. Nezapomenout, některá kouzelnice lze aplikovat pouze prostřednictvím Enchanted Book.

Průvodce Enchantments Minecraft (2023)

Průvodce Minecraft Enchantments

Okouzlení je jednou z nejužitečnějších dovedností, které se můžete naučit v Minecraft. Můžete okouzlit řadu svých položek, včetně brnění, nástrojů a dokonce i zbraní. Pokud tak učiníte, odemkne jejich plný potenciál a další schopnosti a dá vám navrch proti davům. A jak se naučíte prostřednictvím tohoto podrobného průvodce Minecraft Enchantments, okouzlující předměty nejsou tak těžké, jak by to mohlo znít. Pokud se však nechcete příliš spoléhat na své nástroje, můžete také vyzkoušet ty nejlepší lektvary Minecraft. Umožňují vám upgradovat hráče spíše než jen jejich sada nástrojů. Ale vrátíme se k okouzlení, pokryjeme vše, co potřebujete vědět. Od názvů kouzla až po jejich odstranění je náš průvodce kouzelníky Minecraft jediný, co kdy budete potřebovat. Takže bez dalšího povyku, pojďme se ponořit.

Téměř všechna kouzla obsažená v této příručce práce na Minecraft Java i Bedrock Editions. Testovali jsme vše v našem průvodci na Minecraft 1.20 Aktualizace. Takže si můžete být jisti o kompatibilitě. A pro prozkoumání konkrétního tématu podle vaší vůle použijte výše uvedenou tabulku.

Co jsou kouzla v Minecraft

Jednoduše, Enchanting je způsob, jak upgradovat a přidat schopnosti k položce Minecraft jako vaše brnění, boty, meč a další. Okouzlení může nejen poskytnout vaši položku nové funkce, ale může také posunout svou stávající schopnost na zcela novou úroveň. Můžete je použít k tomu, abyste rychleji těžili, lépe bojovali a dokonce zlepšili štěstí ve hře.

Nejlepší na tom je, že můžete snadno aplikovat některé z kousků. Před pokračováním v našem průvodci Minecraft Enchantment.

Kde najít kouzelné předměty v Minecraft

Pokud nemáte náladu dělat manuální práce na aplikaci kouzla na každém z vašeho vybavení, můžete také získat enchanted položky pomocí následujících metod:

 • Obchodování s vesničany
 • Rybolov v oceánech a velkých řekách
 • Podle Zabíjení davů jako zombie nebo kostry to by mohlo být nesení kouzelné položky
 • Ve vzácném Minecraft truhly, který se vynoří téměř v každé populární struktuře ve hře. Šance na tření hrudníku s okouzlenou položkou však jsou nejvyšší v koncových městech
 • Vyměnění s pigliny na Nether
 • Uživatelé podloží mohou také získat enchanted předměty Zabíjení pomstříků a počestnéch v nájezdech.

Jak aplikovat kouzla na brnění, boty a meč

Když váš průzkum výsledkem nic, můžete se rozhodnout ručně přidat do svých položek kouzla. Minecraft nabízí dva způsoby, jak aplikovat kouzla ve hře. A s naším průvodcem Minecraft Enchantments můžete každému porozumět jednotlivě.

1. Pomocí kouzelných knih

Okouzlené knihy se šíří po celém světě Minecraft. Můžeš obchodovat s knihovníky nebo kořistí truhly, abyste je našli. Tento typ vesničana je nejspolehlivějším zdrojem okouzlených knih a obvykle hlavní atrakcí obchodních sálů vesničanů. Pokud existuje okouzlení, je tu určitě okouzlená kniha. Nezapomenout, některá kouzelnice lze aplikovat pouze prostřednictvím Enchanted Book.

Použití kouzelných knih na kovadlině

Vše, co potřebujete použít tyto knihy, je kombinovat je s položkou, kterou chcete okouzlit pomocí kovadliny. Tímto způsobem stojí pouze zkušenosti s koulemi, které lze snadno shromažďovat. Pokud vás tato metoda zajímá, ponořte se hluboko pomocí našeho tutoriálu o tom, jak používat kouzelné knihy v Minecraft.

2. Pomocí okouzlujícího stolu

Jádrem našeho průvodce Minecraft Enchantments je okouzlující stůl. Stejně jako řemeslný stůl v Minecraft se tento stůl používá k vytvoření receptů ve hře. Potřebujete pouze položku, kterou chcete okouzlit a lapis lazuli. Pomocí těchto dvou položek představuje okouzlující tabulka všechna možná kouzelnictví, které na ni můžete použít. Ukazuje až tři kouzla najednou, jak je uvedeno na níže uvedeném obrazovce.

Použijte okouzlující stůl v Minecraft

Ve srovnání s tím je tato metoda jednodušší než použití kovadliny, protože neexistuje žádný průzkum kromě hledání Lapis Lazuli. A pokud jste si přečetli náš minecraft 1.19 průvodce distribucí rudy, není tak těžké narazit. Proto, aby se věci udržely vyvážené, Minecraft učinil mnoho kouzel, jako je rychlost duše, exkluzivní pro okouzlující knihy. Ale pokud vás stůl stále přitahuje, můžete rychle vyrobit okouzlující stůl v Minecraftu pomocí našeho propojeného tutoriálu.

Co je jazyk kouzla v Minecraft

Pokud se rozhodnete použít okouzlující tabulku v Minecraftu, můžete se setkat s textem ve skriptu SGA. Je to populární symbolický jazyk, který mnoho videoher používá. I když v Minecraft nemá žádnou skutečnou funkci, má stále zajímavý příběh. Najdete o tom vše a naučíte se, jak číst kouzelný jazyk tabulky pomocí našeho propojeného průvodce.

Kompletní seznam kouzelníků Minecraft

Nyní, když znáte základny za kouzla, můžeme přejít ke skutečným kouzelníkům. Abychom to zůstali jednoduché, vytvořili jsme tabulku všech her ve hře v Minecraft. Můžete jej použít k zjištění, co to okouzlení dělá spolu s jeho maximálními úrovněmi. Ale pokud o každém z nich nechcete číst, použijte náš seznam nejlepších kouzelníků Minecraft a dozvíte se o některých z nejchladnějších upgradů a schopností.

Obecné kouzla v Minecraft

Okouzlení Úrovně Účinek
Oprava 1 Opravy položek pomocí zkušeností
Rozbilo 3 Zvyšuje trvanlivost jakékoli položky
Kletba zmizení 1 Zoufalství podoby pomstičské smrt

Armor Enchantments in Minecraft

Okouzlení Úroveň Účinek Použitelné pro
Aqua afinita 1 Zvyšuje rychlost podvodní těžby Přilby
Ochrana výbuchu 4 Snižuje poškození a knockback založené na explozi Žádný
Prokletí vazby 1 Zakáže schopnost odstranit vybavené brnění Žádný
Hloubkový strider 3 Zvyšuje rychlost pohybu pod vodou Boty
Padající peří 4 Snižuje poškození pádu Boty
Požární ochrana 4 Snižuje poškození na základě požáru Žádný
Frost Walker 2 Při chůzi na vrcholu zdrojového bloku přeměňuje vodu na led Boty
Ochrana střely 4 Snižuje poškození útoku založeného na projektile Žádný
Ochrana 4 Snižuje všechny typy poškození Žádný
Dýchání 3 Zvyšuje doba dýchání pod vodou Přilby
Rychlost duše 3 Zvyšuje rychlost chůze, když se používá na duši nebo duši Boty
Thorny 3 Útočník způsobuje poškození Žádný
Swift se plíží 3 Zvyšuje rychlost pohybu hráče při plížení Legíny

Okouzlení zbraní v Minecraft

Okouzlení Úroveň Účinek Použitelné pro
Channeling 1 Během bouřky zasáhne nepřítele s bleskem Trojzubec
Plamen 1 Zapálí nepřítele Luky
Nabodnutí 5 Způsobuje další poškození davů oceánu Trojzubec
Nekonečno 1 Zastaví luk v konzumaci šípů Luky
Věrnost 3 Po útoku vrací Trident zpět k hráči Trojzubec
Riptide 3 Hodí hráče spolu s Tridentem Trojzubec
Multishot 1 Střílí 3 šipky pomocí pouze 1 šipky Luky
Pronikavý 4 Umožňuje šipce projít více entitami Luky
Napájení 5 Zvyšuje poškození útoku Luky
Rána pěstí 2 Zvyšuje knockback útoku Luky
Rychlý poplatek 3 Snižuje čekací dobu na opětovné použití zbraně Čaňky
Zametací hrana* 3 Zvyšuje poškození sekundárního/zametání Meče
Smite 3 Způsobuje další poškození nemrtvých davů Meče a osy
Ostrost 5 Zvyšuje poškození útoku Meče a osy
Knockback 2 Zvyšuje knockback útoku Meče
Rabování 2 Způsobuje množství kořisti vyšší a vzácnější Meče
Aspekt požáru 2 Zapálí nepřítele Meče
Účinnost 5 Zvyšuje poškození útoku Sekery
Bane of Artropods 5 Zvyšuje škody způsobené davy z členovců a přitom je zpomaluje Meče a osy

*K dispozici pouze pro edici Java

Okouzlení nástrojů v Minecraft

Crafting Recept Bookshelf - Průvodce incharátem Minecraft

2. Jakmile máte dost regálů, vy je třeba je umístit kolem svého okouzlujícího stolu. Hráči obvykle vytvářejí stěny obklopující stůl, aby jej udržovaly jednoduché. Můžete také umístit více než 15 regálů, ale neovlivní se úrovně kouzelníků.

Knihovna kolem okouzlujícího stolu - průvodce Minecraft Enchantments

3. Pokud nemáte dostatek času na výrobu regálů, můžete okouzlit knihy pomocí okouzlujícího stolu, abyste získali kouzelníky na nižší úrovni. Pak musíte Zkombinujte dvě kouzlo na nižší úrovni pomocí kovadliny. Výsledkem bude vytvoření knihy o kouzle vyšší úrovně, kterou můžete použít na vaši položku. Již můžete kombinovat již okouzlená položka se stejným okouzlenímS kniha vyrovnat to.

Kombinace kouzel pomocí průvodce Anvil - Minecraft Enchantments

Mějte na paměti, že nemůžete vyrovnat okouzlenou položku s nižší úrovní okouzlení, pokud používáte okouzlující stůl. Chcete -li po umístění regálů kolem stolu vyrovnat kouzla položky, musíte nejprve rozčarovat svou položku.

Jak odstranit kouzelnice v Minecraftu

Nyní, když víte, jak okouzlení funguje, je čas pochopit, jak je odstranit. Může to být pro vyrovnání položky nebo odstranění nesprávného okouzlení. Naštěstí Minecraft usnadňuje odstranění kouzla. Stačí jej umístit na brus.

Použití Grindstone k odstranění kouzel v Minecraftu

Grindstones jsou běžný blok ve hře, který můžete použít k opravě a rozčarování. Jediné, co musíte udělat, je umístit svou okouzlenou položku do grindstone, a to je vše. Poté z ní můžete vyzvednout rozčarovanou položku. Chcete -li hlouběji kopat do rozčarování, můžete použít náš průvodce o tom, jak odstranit kouzlo v Minecraft. Mějte na paměti, že nemůžete odstranit Prokletí vazby a Kletba zmizení jakýmkoli způsobem.

S tím jste připraveni prozkoumat a vytěžit maximum ze všech her ve hře. Náš průvodce Minecraft Enchantments je zde, aby vám pomohl dozvědět se o kouzlech. Můžete si ji označit, abyste se vraceli a hlouběji kopali. Ale pokud se kouzelnice necítí dost, nejlepší mody Minecraft jsou tu vždy, aby měli záda. Ačkoli však musíte nainstalovat Forge v Minecraftu, abyste je spustili. I když Minecraft neměl takovou řadu kouzel, biomy Minecraft jsou dost, aby vás bavili. Ale to je příběh pro jiného průvodce. Nyní neztrácejte chvíli více a začněte okouzlit!

Často kladené otázky

Jaké je největší okouzlení v Minecraftu?

Největší okouzlení je opravy opravy. Ačkoli vám neposkytuje OP Buffy nebo schopnosti, umožňuje vám opravit každý jeden z vašich zbrojních kusů, nástrojů a zbraní s XP. Tímto způsobem ušetří celou tunu zdrojů, které by byly použity k vytvoření nového vybavení. Navíc zajišťuje, že si můžete ponechat některé předměty pokladu, jako je Trident, a pokračovat v je navždy používáte.

Jaké je nejtěžší okouzlení dostat se do Minecraftu?

Okouzlení pokladů je nejtěžší získat, protože je nemůžete získat prostřednictvím okouzlujícího stolu. Mezi ně patří: oprava, Frost Walker, rychlost duše, rychlá plížička a kouzelnice. Z těchto kouzel je nejtěžší získat rychlý plíživý, protože nejprve musíte najít starověké město a také mít štěstí a najít kouzelnou knihu v hrudi.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Okouzlující

„Enchant“ zde přesměruje. Příkaz viz příkazy/enchant. Pro blok použitý k okouzlení viz Enchanting Table. Pro značku příkazu NBT viz návody/příkaz NBT Tags § Položky. Pro mechanik Minecraft Dungeons viz Minecraft Dungeons: Enchanting.

Enchanted Iron Pickaxe

Okouzlující je mechanik, který rozšiřuje brnění, nástroje, zbraně a knihy s jedním nebo více řadou „kouzelníků“, které vylepšují stávající schopnosti položky nebo je posílí dalšími schopnostmi a využitím. Na položkách, které jsou okouzleny, se objeví speciální animace „záblesku“.

Obsah

 • 1 Okouzlující vybavení
 • 2 Enchanting metody
  • 2.1 okouzlující stůl
   • 2.1.1 ovlivňující nabízené kouzla
   • 2.3.1 nejlepší okouzlující pořadí
   • 12.1 snímky obrazovky
   • 12.2 vývojové obrázky

   Okouzlující zařízení []

   název Ikona Používání
   Okouzlující stůl Používá se pro okouzlující předměty.
   Regál Každá knihovna (až 15) zvyšuje úroveň kouzelníků poskytnutých okouzlujícím stolem.
   Lazurit Požadováno k napájení okouzlujícího stolu.
   Kovadlina Používá se ke kombinování Enchanted předmětů (nástroje, brnění, zbraně atd.), Přidáním kouzel z knih nebo opravte kouzelnou položku při zachování kouzelníků.
   Brus Používá se k odstranění všech nepřátelských kousků na položce, vrácení malého množství zkušeností a volitelně opravujte položku bez zkušeností.
   Enchanted Book Lze kombinovat s jinou položkou prostřednictvím kovadliny pro přidání určitých kouzel do položky.

   Okouzlující metody []

   Enchanting Table

   Existují čtyři způsoby, jak okouzlit položku v režimu přežití:

   • Prostřednictvím okouzlujícího stolu výměnou za zkušenosti a lapis Lazuli. Tímto způsobem mohou být okouzleny pouze nesenchantované položky.
   • Prostřednictvím kovadliny kombinující kouzelnou knihu s položkou.
   • Prostřednictvím kovadliny kombinující dvě stejné položky s různými stávajícími kouzly do jediné položky, která má kouzelnice obou.
   • Prostřednictvím knihovního vesničana, který může okouzlit knihy, respektive pro smaragdy místo lapis lazuli a zkušeností, což místo toho dává hráči zkušenosti stejně jako každý obchod.

   Hráč může také získat již enchantované:

   • Prostřednictvím vesničana, který může obchodovat s některými okouzlenými předměty za smaragdy.
   • Rybařením, které dává šanci získat kouzelné předměty.
   • Prostřednictvím zombie, utopeného, ​​slupky, piglínu, kostra, toulavého, kostera a zombifikovaného Piglin. Mají 8.5% šanci zrušit každou jednotlivou položku.
   • Nalezením je v pokladních truhlach v místech, jako jsou konečná města, starověká města, loděnice, minoviny, dungeony, pouštní chrámy, chrámy džungle, lesní sídla, oceánské zříceniny, pevnosti, zničené portály, základny Pillager a zbytky bašty a zbytky bašty a zbytky bašty.
   • Kvůli výměně s pigliny. Když mají Piglinové, mají malou šanci upustit kouzelnou knihu nebo železné boty s enchantmentem rychlosti duše (náhodná úroveň 1-3).
   • Prostřednictvím zabíjení sloupců a osmnátorů při nájezdech Edice Bedrock.

   Operátoři serveru a hráči v Singleplayer Worlds s povolenými podvody mohou také okouzlit položky pomocí příkazů, jako je /Enchant . Když je příkaz k příkazu /dává, je maximální úroveň kouzelníka 255 v Edici Java Edition. V kreativním režimu mohou být položky okouzleny prostřednictvím kovadliny a okouzlených knih, bez potřebných zkušeností. Knihy Enchanted jsou k dispozici v inventáři kreativního režimu, s jednotlivými knihami pro nejvyšší úroveň každého kouzelníka a další úrovně dostupné na kartě „Search“.

   Okouzlující tabulka []

   Enchanting Table GUI

   Položka může být okouzlena pomocí okouzlující tabulky a umístěním položky do vstupních slotů a 1–3 lapis Lazuli do vyhrazeného slotu. Po umístění položky se na pravé straně GUI objeví tři (pseudo) randomizované možnosti. Glyfy zde neovlivňují okouzlení, ale vznášení nad prezentovaným kouzelníkem ukazuje, že je použito jedno kouzlo (na mobilních zařízeních může hráč před vložením lapis lazuli klepnout na kouzlo nebo držet kouzel) před uvolněním). Jediné dostupné možnosti mají požadavek na úroveň rovnající se nebo pod současnou úrovní hráče a požadavek lapis lazuli rovnající se nebo pod počtem lapis lazuli umístěných v tabulce. Každá možnost napíchne položku randomizovanou sadou kouzelníků, která jsou závislá na počtu požadovaných úrovní zkušeností (E.G. Ohnilost úrovně 10 může poskytnout kouzlovi „Efektivita II“); Skutečné náklady na úroveň a počet požadovaných lapis lazuli nemají žádný účinek.

   Ačkoli hráč musí mít alespoň úroveň požadavku, aby získal kouzlo, počet úrovní, které je hráč účtován. Například, pokud je třetí kouzla uvedená kouzel očasování úrovně 30, musí mít hráč alespoň 30 úrovní, ale platit pouze 3 úrovně a 3 lapis lazuli.

   Požadavek na úrovni ovlivňuje množství, typ a úroveň kouzla vštěpovaných do položky, přičemž vyšší úroveň zkušeností obecně vede k více a/nebo vyšší úrovni kouzla. Přesto existuje významný náhodný faktor a dokonce ani kouznutí úrovně 30 (maximum) nezaručuje více než jedno okouzlení, nebo dokonce, že kouzlo je „maximální pevnost“ – kouření úrovně 30 může přinést Fortune II nebo účinnost III III například sám. Na druhou stranu je možné, aby se z jednoho použití okouzlujícího stolu poskytovalo několik různých kouzelníků. Například kouzelnictví na úrovni 30 aplikované na pickaxe může přinést účinnost IV i nerozbita III.

   Pro zvýšení úrovně okouzlení lze knihovny umístit vedle okouzlujícího stolu a přitom mezi nimi udržet jeden blok vzduchu. Aby bylo možné získat přístup k dříve zmíněné úrovni 30, je třeba umístit celkem 15 regálů. Podrobnější informace o tom naleznete na stránce mechaniky Enchantment.

   Okoupení knihy vytvoří kouzelnou knihu, která sama o sobě nic nedělá, ale efektivně „zachraňuje“ kouzlo pro pozdější aplikaci na jinou položku s kovadlinou.

   Na rozdíl od kovadliny, používání okouzlujícího stolu, zatímco na kreativních nákladů zážitek. Pokud však hráč nemá dostatek zkušeností, pak se zkušenosti snižují na nulu a okouzlení stále funguje, i když používá okouzlující stůl, zatímco již na úrovni nulové.

   Ovlivňování nabízených kouzel []

   Okouznění jakékoli položky na jakékoli úrovni okouzlení mění semeno kouzelníka hráče, které mění možné kouzelnictví pro každou položku na každé úrovni Enchantment. Pokud tedy není požadována žádná z dostupných kouzel pro nástroj, mohla by se utratit 1 úroveň lapis lazuli a 1 za účelem očarování knihy nebo jiného nástroje k obnovení seznamu.

   Možné okouzlení závisí na semenu kouzelníka hráče, typu položky a materiálu a úrovni kouzla (1–30). Následující akce neovlivňují možná kouzla:

   • odebrání položky a vložení zpět
   • Kliknutím na slot položky s jinou položkou
   • Použití jiné položky stejného typu a materiálu
   • výměna nebo pohyb stolu (ale udržování stejného počtu regálů)
   • Používání jiné tabulky se stejným počtem regálů nebo
   • výměna nebo přeskupení regálů bez změny jejich celkového počtu.

   Změna úrovní kouzla nabízená přidáním, odstraněním nebo blokováním regálů mění zobrazená kouzelnice, ale nemění možné kouzelníky; Použití dalšího okouzlujícího tabulky s předchozím číslem knihovny stále ukazuje předchozí kouzelnictví. Okouzlení pro konkrétní úroveň kouzla (se stejným semenem a položkou) se také liší v závislosti na tom, ve kterém řádku se objevují, ale nejsou „lepší“ nebo „horší“ na základě řádku navzdory různým nákladům na zdroje.

   Kombinace kovadliny []

   Kovadlinu lze použít ke kombinování kouzel dvou položek, obětovat jednu z nich a opravit druhou. Položky musí být kompatibilní; Musí to být buď stejný typ a materiál (jako jsou dva železné meče), nebo položka a kouzelná kniha s použitelným okouzlením (jako je luk a nekonečno Enchanted Book).

   Kombinace dvou enchantovaných položek, knih nebo jedné z nich se stejným okouzlením na stejné úrovni vytváří položku nebo knihu s další vyšší úrovní tohoto okouzlení až do maximálního povoleného v režimu přežití; Například kniha s Thorns I a Unbreaking II v kombinaci s knihou s Unbreaking II produkuje knihu s trny I a Unblung III.

   Chcete -li kombinovat položky, hráč umístí cílovou položku do prvního slotu kovadliny a obětní položku ve druhém slotu. Pokud je kombinace povolena, objeví se výsledná okouzlená položka ve výstupním slotu Anvilu a náklady na úroveň zážitku, označené „náklady na kouzla“, objeví se níže (zelená, pokud má hráč dostatek úrovní zkušeností, červená, pokud ne). Pro dokončení okouzlení hráč odstraní kouzelnou položku z výstupní slot kovadliny a jejich úroveň zkušeností je odpovídajícím způsobem snížena.

   Náklady na zkušenosti závisí na kouzlátech, přičemž vysoce okouzlené předměty stojí více. Pokud je také opravena cílová položka, stojí to také více. Cílovou položku lze také přejmenovat na dodatečné náklady. Existuje také hromadění příplatek za předchozí práci na kovalech. V režimu přežití je práce, která stojí více než 39 úrovní zkušeností. Například poškozený kouk může být opraven na kovadlině s běžným lukem a poté může být použit další okouzlující luk ke kombinaci kouzelníků s opraveným lukem.

   Enchanted Books []

   Enchanted knihy lze vytvořit okouzlením knihy v okouzlujícím stole za cenu zkušeností. Najdete je také v hrudich několika struktur, zakoupených s smaragdy od knihovního vesničana nebo zachyceny při rybolovu.

   Knihy Enchanted lze aplikovat na nástroje, zbraně a brnění nebo v kombinaci s jinými kouzelnými knihami v kovadlině. Tímto způsobem lze na tyto položky stále použít některá kouzelnictví, která nelze normálně získat na položce pomocí okouzlující tabulky, jako je použití trnů na boty.

   Ačkoli kouzelné knihy mohou mít více kouzel jakéhokoli typu, na tuto položku se aplikují pouze kouzelnice vhodná pro daný typ položky, pokud jsou kombinovány v kovadlině. Například kniha Enchanted může mít jak dýchání, tak i kouzelnictví, ale očarování dýchání je ztraceno, pokud je kniha aplikována na něco jiného než helmu. Stejně tak je očarování moci ztraceno, pokud je kniha aplikována na něco jiného než na luk.

   V kreativním režimu lze Enchanted Books použít k aplikaci jakéhokoli kouzla na jakoukoli položku, jako je například hůlka, která má knockback II na Java Edition. Vzájemně exkluzivní kouzelnice, jako je nekonečno a oprava, však nelze použít tímto způsobem nebo dokonce prostřednictvím /okouzlení (i když obě kouzelnice fungují jako normální, když jsou získány na příkaze /dávat příkaz)).

   Zkušenost náklady pro použitím Knihy jsou výrazně méně než pro kombinaci položek s podobnými kouzly, protože samotné knihy stojí úroveň. Je to však stále další náklady a okouzlující předměty mají přímo šanci získat více kouzel. Výhodou knih je, že mohou být zásobeny pro použití na předmět volby a povolit kontrolované kombinace. Například knihu o dotyku hedvábí lze použít na sekeru, pickaxe nebo lopatu a hráč se může rozhodnout, která položka obdrží, která kouzelnictví.

   Nejlepší okouzlující pořadí []

   Pomocí kalkulačky objednávky minimalizujte ztrátu zážitku při sloučení dvou položek.

   Rozčarování []

   Jediným způsobem, jak rozčarovat položky, je grindstone nebo opravou položek prostřednictvím řemeslné mřížky. Používání grindstone odstraní všechna kouzelnička (s výjimkou kletby vazby a kletby zmizení), ale dává zpět nějaké zkušenosti zpět na základě úrovně kouzelníka a jejich hodnoty.

   Shrnutí kouzelníků []

   Každé okouzlení v níže uvedené tabulce obsahuje atributy, které jsou pro hráče možné získat legitimně v režimu přežití. Další kombinace jsou možné v kreativním režimu nebo s podvody, mody nebo softwarem třetích stran.

   1. ↑ Enchantments pokladů jsou ta, která nelze získat pomocí tabulky Enchantment.

   Shrnutí kouzelníků podle položky []

   Okouzlení, která mají více úrovní, jsou zobrazena s jejich maximálními čísly úrovně. Vzájemně se vylučující kouzelnice lze kombinovat pomocí příkazů (E.G., /Dejte @s bow,]> 1). Hráč může také překročit maximální úrovně kouzel (E.G., /dejte @s netherite_sword]> 1). Pokud však toto číslo přechází nad 10, vypadá to takto:

   Položka Jakákoli kombinace Pouze jeden z každého sloupce
   Helma Oprava, nerozbita III, Thorns III, dýchání III, afinita Aqua Ochrana IV,
   Ochrana projektil IV,
   Ochrana protipožární ochrany IV,
   Ochrana proti výbuchu IV
   Želví krunýř
   Hrudní deska Oprava, nerozbita III, trny III
   Legíny Oprava, nerozbita III, Thorns III, Swift Sneak III
   Boty Oprava, nerozbita III, Thorns III, Feather Falling IV, Speed ​​Speed ​​III Hloubkový strider III
   Frost Walker II
   meč Oprava, nerozbita III, požární aspekt II, rabot iii, knockback II, zametací hrana III‌ [ Jen ] Ostrost v,
   Smite v,
   Bane of Artropods V
   Sekera Oprava, nerozbita III, účinnost V [2] Fortune III,
   Hedvábný dotyk
   Ostrost v
   Smite v
   Bane of Artropods V
   Štěpení iii‌ [ Nadcházející: JE Combat Tests]
   Krumpáč
   Lopata
   Motyka
   Luk Unblung III, Power V, Punch II, Flame Nekonečno,
   Oprava
   Rybářský prut Oprava, nerozbita III, návnada III, Luck of the Sea III
   Trojzubec Oprava, nerozbita III, napínání V Channeling Loajalita III
   Riptide III [Poznámka 1]
   Kuše Oprava, nerozbita III, rychlý náboj III Piercing IV,
   Multishot
   Náží Oprava, nerozbita III, efektivita V, hedvábí dotyk‌ [ Být jen ]
   Štít Oprava, nerozbita III
   Elytra
   Pazourek a ocel
   Mrkev na hůlce
   Pokřivená houba na hůlce
   Štětec
   Kompas Kletba zmizení
   Kompas obnovy ‌ [ Být jen ]
   1. ↑ směrování a loajalita lze použít společně, ale nelze jej použít s riptidem.

   Níže uvedené tabulky shrnují kouzla, která lze získat na konkrétních položkách Edice Bedrock A v Java Edition Režim přežití (jakékoli okouzlení lze použít na jakoukoli položku v Java Edition Kreativní režim). Okouzlení, které lze použít na ruční slotové položky a položky z brnění jsou uvedeny v obou tabulkách.

   • Okouzlující tabulka naznačuje, že položka může obklopit kouzla z okouzlujícího stolu.
   • Anvil označuje položku nemůže obdržet kouzlo z okouzlujícího stolu (okouzlující tabulka nikdy nenabízí kouzelnictví pro položku), ale může obdržet kouzlo jinou metodou (například pomocí kovadliny pro kombinování položky s enchantovanou knihou nebo jinou okouzlenou položkou; všimněte si toho Okouzlující stůl mohl stále aplikujte kouzlo na položku jako náhodné další kouzlo).