Průvodce operátorem obléhání Rainbow Six: Solis – Siegegg, Solis | Operátoři | Tom Clancy S Rainbow Six Siege | Ubisoft (USA)

Solis | Operátoři | Tom Clancy S Rainbow Six Siege | Ubisoft (USA)

Díaz byla otřesena, když objevila zapojení svého prvního velícího důstojníka s místním zločineckým prvkem. Její komunita byla ohrožena, když se policejní síly zapojily do přestřelky s zločinci, které dodávali, a civilisté byli chyceni v křížové palbě. Mezi ztráty byla Diazova teta, po které byla jmenována. Familiární přezdívka „Anita“ se na ni nikdy necítila správně a nazývala to známkou hanby, něco, co musí vymyslet.

Průvodce operátorem obléhání Rainbow Six: Solis

Zde je návod, jak hrát jednoho z nejlepších útočníků ve hře.

Fotografie pro Davida Via

David přes 21. listopadu 2022

Někdy chtěl hrát IQ na obranu? Nebo ještě lepší operátor denier denier než puls? No, už už neříkej.

První den jönköpingového majora Ubisoft odhalil, jak bude vypadat nová operátor solárního nájezdu. Příjezd Solis do Rainbow Six Siege změnil, jak se shromažďují informace, protože bude páteř obránců.

Solis ‘načítání

Hlavní: P-90 SUBNACHINE BROBLGUN

Sekundární: Pistole stroje SMG-11

Gadgety: 2 x Impact Grenades / 1 x Bulletproof Camera

Solis ‘načítání je nejen silné, ale také všestranné. Má přístup k ikonickému P-90 společnosti Doc a Rook, protože očekáváme, že to bude hlavní volbou hráčů při hraní kolumbijského operátora. Má také přístup k Jackalu a Mira’s brokovnici, ITA 12L. Mezitím bude vždy vybavena SMG-11 jako sekundární, velmi silná zbraň-zejména v bojích s pistolí z těsné vzdálenosti.

Role Solis v Rainbow Six Siege

Očekává se, že Solis bude kotvou nebo flexem. Solis je dvoustupňový, dvoulatorodých operátor, který se může snadno potulovat po mapě. Očekává se však, že kvůli svému užitečnosti bude hrát poblíž webu a poskytuje hráčům informace o gadgetech útočníků.

Jak používat Gadget Solis v Rainbow Six Siege

Gadget Solis je speciální senzor spec-i. S tím může Solis spatřit gadgety útočníků přes jakýkoli povrch na mapě. Abychom poskytli shromážděné informace spoluhráčům, budou muset hráči zadat chat hry nebo použít mikrofon.

Gadget Solis je velmi užitečný, když je kombinován s jinými operacemi. Toto jsou některá z partnerství operátorů, která jsme mohli vidět na testovacím serveru v nadcházejících dnech:

  • Solis + Bandit nebo Kaid: Solis ‘gadget dokáže detekovat, když termit, Hibana, Ace nebo jakýkoli operátor s přístupem k tvrdým porušováním nástrojů, umístí poplatek na zesílenou zeď. Solis může poskytnout informace týmu Kaid nebo Bandita, aby elektrifikoval správnou zeď.
  • Solis + jakýkoli operátor s C4: Stejně jako Pulse, který někdy používá svůj srdeční senzor, aby získal snadné zabíjení výbušnin, lze Solis hrát podobně, protože dokáže detekovat útočníky, kteří jsou na dronech. Její v kombinaci s operátorem, jako je Muty nebo Warden, může obránce získat snadné zabíjení.

Její spec-io je velmi všestranný gadget, který jí umožňuje hrát jako nějaký druh strážce. Může spatřit debusent, zatímco útočníci pěstují na webu, takže ani kouřová obrazovka by proti ní nedělala nic.

Jak čelit gadgetu Solis?

Solis lze snadno čelit skeneru Thatcher EMPS nebo IQ. EMP budou nějakou dobu automaticky deaktivovat Gadget Solisů.

Je Siegeův nový operátor Solis Good?

Jsme přesvědčeni, že říkáme, že ano, Solis je velmi dobrý operátor. Očekává se, že Solis bude hrát z pohodlí webu, shromažďovat informace a pomoci obráncům při provádění jejich práce. Může se také potulovat a má pro to dobrou soupravu.

Její speciální elektronický senzor je měnič her. Může spatřit gadgety dříve. Má sílu vidět, jak útočník zasadí debusent, dělá Solis nějakou kombinaci pulsu a strážce. Bude velmi užitečná při zrušení výsadbových animací na místech, jako je banka, herní místnost, vila a mnoho dalších. Mohla by být dokonce použita ke zrušení rostlin zespodu pomocí jejích brýlí.

Její načítání ji také dělá docela silnou v přestřelkách. Operátorka jejích vlastností bude pravděpodobně velmi silná v situacích spojky, protože její primární zbraň má 51 kulek, zatímco SMG-11 je ideální pro střelby z blízkého dosahu.

Jasné a jednoduché, Solis je tu, aby zůstal.

Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.

Solis

Ikona solis

Pravda přichází na světlo s elektro-senzorem Solis, novým zařízením pro detekci gadgetů pro obranné dělníky. Se schopností označit a pingová soupeřná elektronická zařízení není kam se skrývat.

Načítání

Primární zbraň

Sekundární zbraň

Přístroj

Jedinečná schopnost

18. září (věk 37)

Životopis

“Lidé lžou.”. Data ne.“

Díaz vyrostl pohodlně v jinak nebezpečném období pro Kolumbii, kde ji její blízká rodinná jednotka naučila hodnotu pravdy. Jako nejstarší ze čtyř cítila povinnost chránit ostatní, což ji přimělo k připojení k národní policii. Vyrovnávala svou vášeň pro počítače a literaturu s její neochvějnou jízdou, vynikala ve vyšetřovací práci. Po obdržení pochvalu za odhalení korupce mezi svými vrstevníky prosadila výcvik speciálních operací a vydělala si místo v afeau.

Díaz byl překvapivě ovládán v balistice a blízkém boji pro někoho s jejím mozkovým profilem, díky čemuž se stal dobře zaoblený specialista. Pracovala v kontrarozvědkách s Národním ředitelstvím zpravodajských informací a vedla iniciativu k partnerství s vývojáři technologie Augmented Reality, aby se zvýšila efektivita její jednotky. Současně vedla tajný život online, monitorovala systémovou korupci temným webem a nakonec objevila transakce, které přivázaly několik úředníků k obchodování s prsteny v Jižní Americe. Zákrok, který následoval, ji přimělo na specialistu Santiago „Flores“ Lucerova radaru, který ji doporučil specializované Taině „Caveira“ Pereira k náboru.

Psychologická zpráva

Jako učenec lingvistiky mluví specialista Ana „Solis“ Díaz přesně a nenechává nic na představivosti. Jak vysvětlila: „Každý okamžik zmatku je riziko, nebezpečí, takže jasnost je vždy nezbytná.“

Vyvstala operaci v Bogotě, aby to ilustrovala, kde byla přidělena k ochraně VIP. Odmítnutí jejího obvinění vysvětlit, kdo ho pronásledoval (a proč) znamenalo, že Díazova jednotka působila s omezenými informacemi a několik z nich bylo vážně zraněno v důsledku. To připomnělo Diazovi, proč původně chtěla opustit tuto kariéru.

Díaz byla otřesena, když objevila zapojení svého prvního velícího důstojníka s místním zločineckým prvkem. Její komunita byla ohrožena, když se policejní síly zapojily do přestřelky s zločinci, které dodávali, a civilisté byli chyceni v křížové palbě. Mezi ztráty byla Diazova teta, po které byla jmenována. Familiární přezdívka „Anita“ se na ni nikdy necítila správně a nazývala to známkou hanby, něco, co musí vymyslet.

„Koškolský systém je ten, kde je důvěra vzácná, nerovnost je normou a lidé, které máme chránit, se stanou vynaložitelními.„Odmítá povolit každému, kdo taková prostředí umožňuje. Rozhodla se dosáhnout vyšších echelonů, aby provedla změnu, ne z ambicí, ale protože se cítí, jako by to neudělala, nikdo nebude. […]

Všiml jsem si, že se Diaz rychle spojil s nulou, a ona přiznala, že už byla obeznámena s jeho kariérou prostřednictvím svého mimoškolního výzkumu. Vidí v něm legendu, z níž se může naučit, využívat každou příležitost s ním trénovat a vyslýchat ho přes kávu. Zdá se, že mu to nevadí student, který poslouchá, a mentor by mohl udělat nějaké dobré. […]

Jak je ve svých schopnostech sebevědomá, objevila se, když diskutovala o nadcházející operaci, agitaci. Vyvíjí velký tlak na sebe a zavěsí svou vlastní hodnotu na úspěch, takže mě nepřekvapuje, že se bojí selhání. Očekávám, že se bude cítit více v pohodě, když si uvědomí, že je obklopena kompetentními specialisty.

— Dr. Harishva “Harry” Pandey, analytik chování “