Průvodce Raft: Temperance Story Island Groves – Polygon, Raft Poslední kapitola: Temperance Ice Island | Návod a průvodce.

Raft Poslední kapitola: Temperance Ice Island | Návod a průvodce

Chcete-li vstoupit do laboratoře 1, zapněte laser na stěně a upravte zrcadlo, dokud není laser umístěn na zdroj energie dveří. Dveře se odemknou a odhalí chodbu s dalším oblekem Hazmat. Vybavte oblek a vstupte do laboratoře a najdete další laserovou hádanku.

Raft Temperance Story Island Průvod

Vorní postava jede sněžným skútrem k plotu

Johnny Yu (on/ho) je spisovatel průvodců v Polygonu. Psal o hrách jako The Legend of Zelda: Slzy království, Diablo 4, a Emblem Fire Emblem.

Temperance, sedmý ostrov příběhu v Vor, je ledový ostrov obývaný ledními medvědy. Sněžný skútr kolem ostrova, aby našel observatoř, vesnici Igloo a výzkumné zařízení. Existuje mnoho obtížných hádanek a pokojů naplněných jedem, které vás zpomalí, ale pomocí našeho střídmosti můžete bruslit všemi překážkami.

Sledujte souhvězdí a otevřete skříňku

Udělejte si cestu k observatoři Temperance. Když jdete ke vchodu, ledová podlaha se zhroutí pod vámi. Plavat přes zmrazenou jeskyni a porazit rybáři dokud nedosáhnete žebříku, abyste vyšplhali do observatoře. Po vstupu najděte poznámky k souhvězdí rozptýlené v každém patře.

Ve třetím patře můžete s dalekohledem komunikovat pomocí šipek na obrazovce. Hledejte souhvězdí z poznámek, které jste vyzvedli dříve, a spočítejte počet hvězd v každé souhvězdí. Počet hvězd odpovídá jejich příslušnému číslu v kódu skříňky. Pořadí souhvězdí (Bird, Poison-Puffer, Hook, Raft) najdete ve vašem deníku.

Pokud máte potíže, zadejte kód 5 – 9 – 6 – 4 do skříňky, aby jej otevřel, a sbírejte Selene klíč a Advanced Anchor Blueprint z skříňky.

Průvodce lokalizací pro temperamentu vor

Sbírejte elektrické dráty z rozhlasových věží

Rozhlasová věž se dvěma dráty vycházejícími ze strany v raftu

Opusťte observatoř a pokračujte doprava. Sledujte stopu rozhlasových věží a sbírejte elektrické dráty Dokud nedorazíte do vesnice Igloo. Každá věž obsahuje dva elektrické dráty a budete potřebovat celkem Devět drátů Pohánět vesnici. Použijte sněžné skútry rychle cestovat do az rozhlasových věží, ale pozor na lední medvědi To visí kolem rozhlasových věží a stanic sněžných skútrů. Až dorazíte, budete mít celkem osm, takže sbírejte další dva v rozhlasové věži těsně před městem. Poté, co sbíráte devět elektrických drátů, vraťte se do vesnice Igloo, abyste obnovili energii do města.

Rozsvítí město

Diagram ptáků očí, jak spojit dráty ve městě Temperance

Dodávejte elektřinu do vesnice Igloo připojením generátoru s každým igloo s elektrickými dráty. Pro pokyny použijte výše uvedený obrázek. Po otevření dveří do centrální budovy sbírejte opalovací lampa v horním patře.

Sbírejte ovládací tyče v laboratoři 2

Vstup do výzkumného zařízení Selene v Raftu

Vydejte se směrem k výzkumnému zařízení Selene, které má zelené světlo vyzařující z vrcholu budovy. Roztavte zmrazenou klíčovou dírku s Blowtorch a otevřete vchod pomocí klíče Selene. Příjezd na hlavní konzoli odhalí, že potřebujete tři ovládací tyče pokrok.

Nasadit Hazmat oblek A rychle zamířte do laboratoře 2. V laboratoři budou na zdi a počítače prvky a počítače. Najděte, která atomová čísla si musíte zapamatovat při pohledu na obrazovky počítače. Dávejte pozor na to, jak dlouho váš oblek Hazmat vydrží při pohledu na indikátor na spodní straně obrazovky. Pokud je váš oblek Hazmat nízko, vraťte se do centrální místnosti a vybavte nový oblek Hazmat. Rychle vložte atomová čísla do jejich příslušných počítačů, než dojde časovač, aby otevřel vedlejší dveře.

Pokud si přejete rychle otevřít bránu, zde jsou prvky a jejich odpovídající atomová čísla

Sbírejte ovládací tyč v chodbě a pokračujte v nalezení dalšího hazmatského obleku. V této další místnosti budete muset otočit ventil, abyste odemkli vedlejší dveře, ale šváby se bude rozvinout, když se ventil otočí. Porazte šváby a dokončete otočení ventilu, abyste shromáždili další ovládací tyč.

Přesměrování laserů

Chcete-li vstoupit do laboratoře 1, zapněte laser na stěně a upravte zrcadlo, dokud není laser umístěn na zdroj energie dveří. Dveře se odemknou a odhalí chodbu s dalším oblekem Hazmat. Vybavte oblek a vstupte do laboratoře a najdete další laserovou hádanku.

Zapněte laser a otočte zrcadla kolem místnosti, abyste dosáhli zdroje energie dveří. Využijte namontovaná zrcátka k nasměrování laseru na druhou stranu místnosti. Pokud máte potíže, použijte obrázek níže jako pokyny.

Ptačí oční diagram, jakým směrem střílí lasery v voru

Sbírejte ovládací tyč v další místnosti a posuňte se vpřed a vrátíte se do kontrolní místnosti. Umístěte ovládací tyče do svých slotů a zatáhněte páku na hlavní konzolu. Vyzvednout Klíč reaktoru a odemkněte místnost reaktoru.

Otočte kola a očistěte místnost reaktoru

Noste oblek Hazmat a vstupte do místnosti reaktoru. Podobně jako v poslední místnosti ventilu budete muset otočit tři na reaktoru, abyste odemkli dveře, když se po místnosti vynořily šváby. Při otočení ventilů vyloučte šváby a očistíte místnost reaktoru.

Posuňte se vpřed přes odemčené dveře a najděte Kód utopie a Elektrická tavírková blueprint. Interagujte s počítačem na boku místnosti a odemkněte Shogo, Poslední hratelná postava v Vor. Vraťte se do voru a vydejte se na ostrov posledního příběhu, utopie.

Raft Poslední kapitola: Temperance Ice Island | Návod a průvodce

Naučte se, jak se dostat na ostrov Temperance Ice pomocí této příručky!

Raft The Final Chapter Temperance Ice Island Průvodce a průvodce

Poslední kapitola Raftu je konečně venku, s obrovskou aktualizací obsahu a novým místem. Jedním z nových míst, která můžete prozkoumat, je ostrov Temperance Ice Island. Tato příručka vám ukáže, jak se můžete dostat na ostrov a co na něm můžete udělat.

Temperance Ice Island Guide – Raft The Final Chapter

Ostrov Timenance Ice je jedním z nových ostrovů, které můžete prozkoumat v závěrečné kapitole Raftu. Díky vytvoření načtené Wombat se můžeme podívat na to, co můžeme na ostrově najít. Více o jeho videu najdete zde.

Ostrov je obrovský kus ledu, a když se poprvé přiblížíte na ostrov, chcete se podívat na rozhlasové věže, jak je znázorněno na fotografii výše. Vezměte si a vyzvedněte elektrický kabel z těchto věží. Snožný skútr můžete také použít k rychlému obcházení mapy.

Jakmile je všechny shromažďujete, jděte do vesnice a připojte igloos k hlavnímu zdroji energie, jak je znázorněno na fotografii výše. Po zapnutí vesnice můžete jít do centra vesnice a vyšplhat nahoru a najít plán na stole a Blowtorch.

Nalezení dalekohledu

Zamířte před vesnicí a jděte doleva, dokud nenajdete observatoř. Když se oblast vlevo od observatoře zhroutí, skočte dovnitř. Plavejte, dokud nenajdete žebřík a vyšplhejte do observatoře. Vyšplhejte se a sbírejte poznámky na podlaze.

Pomocí dalekohledu, Podívejte se na fotografii v poznámkách a podívejte se na odpovídající souhvězdí. Spočítejte hvězdy pro souhvězdí, dokud nedostanete všechna 4 čísla. Zadejte kód do trezoru a najdete uvnitř plánu a klíč Selene.

Reaktorová puzzle

Jakmile máte klíč, jděte na zelená záře na obloze dokud nedosáhnete reaktoru. Jděte k předním dveřím a použijte ránu k roztavení ledu na dveřích. Pomocí klíče Selene odemkněte dveře. Použijte oblek Hazmat uvnitř skříně.

Jít dovnitř Laboratoř 2 dveře a hledejte válce ovládací tyče. V místnosti najdete počítače. Co musíte udělat, je hledat odpovídající plakáty, které mají písmena v počítači. Zadejte číslo na správném počítači a dokončete hádanku.

Vydejte se dolů do nově otevřené oblasti a držte červené kolo, abyste odemkli laserové bludiště. Budete muset nasměrovat laser na zrcadla správně, dokud nespálíte zámek. Otočte druhé zrcadlo a nasměrujte jej na zeď za ním, abyste získali správný úhel pro hádanku.

Místnost reaktoru

Jakmile dokončíte hádanky a máte všechny válce ovládacích tyčí, vraťte se zpět do hlavní místnosti a vytáhněte páku. Získejte klíč místnosti reaktoru A jděte do místnosti reaktoru. Odemkněte dveře a připravte se na boj proti nepřátelům.

Držte kolo ve středu a chráníte se před nepřáteli. Jakmile je dokončen, jděte do chodby a najdete kryogenní modul. Získejte kořist dovnitř a otevřete podu odemknutí postavy s názvem Shogo.