Průvodce Raid RAID Garden 2 Garden of Salvation | PCGamesn, Garden of Salvation Destiny 2 RAID Průvodce

Zahrada spásy Destiny 2 RAID Průvodce

Nejjednodušší volání je buď vnitřní nebo vnější, a dostanete jen pár sekund, abyste to napravili. To způsobí, že se šéf trhne, takže se můžete vydat zpět do středu, opláchnout a opakovat. Jen se nezapomeňte otáčet, kdo je buffed. V jednom okamžiku budou mít všichni tři hráči buff, takže buďte připraveni zavolat členovi další trio, takže můžete obchodovat s místy. Pokud zemřete, buff se také resetuje, takže pokud se vám dobře používáte tokeny respawn, neváhejte jen zemřít a oživit.

Průvodce nájezdem osudu 2 Garden of Salvation

Nájezdy jsou korunovacím okamžikem jakékoli expanze, takže tady je to, co víme o Besting Destiny 2 Garden of Salvation, takže můžete sklízet odměny.

Publikováno: 5. července 2023

Jak dokončíte Raid Destiny 2 Garden of Salvation? Raid, přidaný v rozšíření Shadowkeep, se odehrává v černé zahradě a postaví vás proti několika tvrdým šéfům, z nich. Nájezdy jsou aktivitou osudu osudu a vyžadují, abyste najali pět dalších kamarádů, abyste dokončili sérii hádanek a bojů šéfů, které eskalují v obtížích. Odměny jsou zbraně a brnění, které se mohou pochlubit vizuálním vkusem v souladu s tématem nájezdu.

Existuje několik exotických zbraní Destiny 2, které obvykle stojí nad zbytkem, pokud jde o moc. RAIDS se však liší ve velikosti a rozsahu. Naštěstí pro nás byl Shadowkeep jedním z hlavních expanzí Destiny 2 a zahrada spásy je vhodně gargantuanský slog. Pokud přemýšlíte o Forsakenově posledním nájezdu na přání, jste pravděpodobně ve správném míčovém parku.

Abychom vám pomohli bojovat skrz tuto rukavici s vex-živou rukou, shromáždili jsme praktický průvodce nájezdem na osud 2 zahrady spásy a procházeli vás mechanikou přítomnou při každém setkání, takže můžete přijít na to, kde se pokazíte.

Destiny 2 Garden of Salvation Raid začíná ve svěžím zeleném černém lese

První setkání – vyhýbání se zasvěcené mysli – objetí

Zde je návod, jak porazit první setkání v zahradě spásy:

 • Vytvořte řetězec postroje na bariéru Vex, který můžete začít
 • Jedna skupina tlačí k další bariéře, zabíjí na cestě andělského a přivádí k otevření bariéry
 • Druhá skupina zůstává poblíž zasvěcené mysli, aby shromažďovala Voltaic přetečení
 • Když se zasvěcená mysl pohybuje, druhá skupina se tlačí dopředu do nové oblasti
 • Pokračujte ve sběru přetečení a přiváděcího vozu pro otevření bariér
 • Když se dostanete na otevřené pole, sbírejte přetečení valtaic a běžte na druhou stranu, abyste dokončili setkání

Nejdříve se nejprve nebojte o masivního šéfa, protože s tím nebudete moci udělat moc. Místo toho se váš tým bude muset sami připojit a připojit se ponesení z plovoucí krychle až ke dveřím silového pole.

Jakmile je otevřena, polovina týmu RAID musí zůstat a další tři by měla projít nově otevřenými dveřmi. Tým, který zůstává, se musí soustředit spíše na zúčtování reklam než na boj s šéfem. Dejte si pozor na zvracený útok, který chrlí podivný digitální nepořádek na zemi, protože budete potřebovat jednoho ze tří spoluhráčů, aby se s ním přejel a sbíral valtaic přetečení, který trvá několik minut. Klíčový bod: Pokud dostanete druhý buff, zemřete, takže musíte rozložit buffy kolem tria. Pokud si nevybíráte jeden z těchto buffů, každý zemře.

Trio, které míří dveřmi, musí překročit vpřed a zabíjet každou jednotlivou reklamu, se kterou se setkávají, což přiměje šéfa, aby se pohyboval. V další místnosti jsou někteří nepřátelé přetečení a andělský – po porážce andělského je další digitální krabice, která se připojí k dalším dveřím. Poté tyto dva týmy vyměňují role, takže tým, který se pohyboval prvními dveřmi. To pokračuje několikrát, než jste v poslední místnosti.

V konečné místnosti je celý tým RAID spolu a budete mít tři digitální krabice, které se spojí dohromady, což otevírá poslední místnost. Budete chtít co nejvíce clearingu reklamy, aby porazili kavalérii skřítků a nepřátel Cyclops. Jediným zaměřením je nabití touto oblastí, zabíjení, když jdete, ale musíte držet krok s prchajícím šéfem, protože stále plivá přetečení valtaického, který potřebujete k přežití. Udělejte to dostatečně daleko a hrudník odměňování si signalizuje uzavření prvního setkání.

Destiny 2 Garden of Salvation Raid je zasazen do krásné černé zahrady

Druhé setkání – svolání zasvěcené mysli – podrost

Zde je návod, jak porazit druhé setkání v zahradě spásy:

 • Zabijte skřítky ve středu a začněte
 • Dva hráči hájí totem a čtyři hráči se otáčí k dalšímu
 • Čtyři hráči vyčistí druhý totem a nechávají jednoho hráče na obranu, zbytek pokračuje
 • Tři hráči vyčistí třetí totem a nechávají jednoho hráče na obranu, zbytek pokračuje
 • Dva hráči vyčistí čtvrtý totem a nechávají jednoho hráče na obranu
 • Jeden hráč z prvního totemu a poslední hráč vznáší mezi Totems, aby pomohl vyčistit nepřátele
 • Tito plovoucí hráči také osvěžují osvícený buff
 • Každý totem bude napaden Angelics, celkem je 12
 • Po porážce všech andělů se středová bariéra sníží
 • Všichni hráči zamíří do centra a hájí konečný totem, dokud není setkání vyčištěno.

K druhému setkání máte přístup natáčením podložky Lily a skákáním přes ně, nakonec vás vyplivne v nové aréně s dalším mechanikem tetheringu. Vaším úkolem je bránit čtyři body v tetheru, s jednou osobou v každém tetherovém bodě a dva lidé, kteří poskakují mezi několika body v tetheru.

Budete mít spoustu andělských nepřátel, které můžete zabít, a když jeden porazíte, odemkne se postroj, který vám umožní střílet a připoutat se k němu. Je však úlovek: postroje není dost dlouhé, takže budete potřebovat dva hráče, aby propojili každý kotevní bod. To vám poskytne nový buff s názvem Enlightened, který bude trvat po dobu 45 sekund a bude zásadní pro procházení imunitních štítů další vlny nepřátel, což je nápor vexových reklam, které se účtují ve snaze zničit jim.

Musíte neustále otáčet buffem, aby všichni mohli tyto nepřátele porazit, jako by se prolomila příliš mnoho. To je důvod, proč máte dva roamingové spoluhráče, kteří se mohou neustále vyměňovat mezi body, takže se buff neustále znovu aplikuje.

Thumbnail YouTube

Udržujte tento vzorec a nakonec se otevřou bariéry uprostřed arény, takže každý může upustit, co dělají, a spěchat do centra s lesklým novým tetherem na obranu. Stále budou existovat noví andělští nepřátelé a někteří z imunitních sebevražedných nepřátel, takže musíte všechny připojit všechny do středového tetheru, abyste všichni sdíleli buff. Pokračujte a bude se vynořit nová kořisti.

Třetí setkání – porazit zasvěcenou mysl

Zde je návod, jak porazit třetí setkání v zahradě spásy:

 • Vytvořte připomenutí a zahájíte setkání
 • Tři hráči zamíří do banky a zabíjejte Minotaurs
 • Sbírejte motivy, které upustí a ukládají je
 • Tři hráči sledují zasvěcenou mysl
 • Jeden hráč shromažďuje přetečení valtaiku a volá, když jeho oči zčervenají a zda jsou uvnitř nebo venku
 • Přepněte role, pokud všichni tři hráči mají přetečení Voltaic
 • Když se shromažďuje 30 motivů, sledujte šéfa
 • Zastřelte všechny červené oči, abyste omráčili šéfa
 • Při ústupu zastřelte střed šéfa
 • Opakujte, dokud nebude vyčerpána zdravotní lišta zasvěcené mysli

Další setkání začíná přesně tam, kde poslední skončilo. Ještě jednou propojte všech šest členů ve středu k jednomu z vzdálených postrojů, které přivedou šéfa od prvního setkání, který se uprostřed uprostřed. Ještě jednou nemůžete ublížit šéfovi a budete se muset vyhnout velkému poškození, dokud se šéf nepohybuje kolem. Musíte být schopni zavolat tyto pohyby do svého týmu, jak kamkoli šéf jde, musíte následovat, protože to provede mechanik přepadového přetečení Valtaic kdekoli.

Musíte rozdělit svůj tým na dva, přičemž jedna skupina zůstane, aby žonglovala s šéfem a jeho mechanikem, a druhá skupina odpovědná za shromažďování valtaických mocí a jejich odhození v rozsvíceném postroji. To udělí osvícený buff a po shromáždění zhruba 30 valtaických mocí se otevře fáze poškození šéfa.

Nyní zpět s triem šéfa, který musí šéfa neustále sledovat. Sledujte šéfa a ujistěte se, že jeden hráč shromažďuje digitální zvracení buff – a pouze jednoho hráče najednou -, zatímco ostatní hráči zaujímají pozice na obou stranách. Tentokrát je buff trochu jiný, díky novému zadrženému mechaniku, takže kdokoli je buffed také uvězněn na místě. V tomto okamžiku se šéf otevírá a hráč z levotu uvidí, která sada světel musí tým střílet – je důležité, aby toto volání do týmu, protože střelba špatná světla zabije hráče.

Nejjednodušší volání je buď vnitřní nebo vnější, a dostanete jen pár sekund, abyste to napravili. To způsobí, že se šéf trhne, takže se můžete vydat zpět do středu, opláchnout a opakovat. Jen se nezapomeňte otáčet, kdo je buffed. V jednom okamžiku budou mít všichni tři hráči buff, takže buďte připraveni zavolat členovi další trio, takže můžete obchodovat s místy. Pokud zemřete, buff se také resetuje, takže pokud se vám dobře používáte tokeny respawn, neváhejte jen zemřít a oživit.

Tým Tether Point bude kvůli pouhému počtu reklam probíhat úmrtí, takže jen zůstaňte agilní a nad zemí, jak jen můžete. Grenáty a síly pro čištění reklam vám pomohou vyčistit balíčky nepřátel v pohybu.

Pokračujte, dokud nedostanete textovou upozornění, abyste věděli, že šéf míří do přetíženého tetherového bodu. Musíte zasáhnout všechna červená světla a pak musíte soustředit oheň na středové světlo, což je kritický bod. Šéf uprchne a nemůžete se dostat příliš blízko, jinak vás mechanik protírání dostane, takže použijte odstřelovače, studny a granátové odpalovače, abyste způsobili poškození z dálky. Nakonec sundáte šéfa a je čas přejít na konečné setkání. S výjimkou přechodu k konečnému setkání je slogan skokových hádanek a reklam, tak se usaďte v.

Destiny 2 Garden of Salvation Raid: Hráč se zaměřuje na obrovského, starověkého humanoidního robota

Závěrečné setkání – porazit posvěcenou mysl

Zde je návod, jak porazit poslední setkání v zahradě spásy:

 • Zastřelte šéfa, aby začal setkání
 • Porazit nepřátele a zabijte andělské
 • Zničte slabou bod šéfa a posílejte hráče přes portál, aby sbírali motes
 • Když má každý hráč 15 mocí, zničí slabý bod, aby je přivedl zpět
 • Uložte motivy do totemu
 • Když šéf zobrazí symbol oranžového nebo modrého plus, vytvořte se na správné straně
 • Když se zlomí, vytvořte se s opačným totem
 • Poškození posvěcené mysli
 • Opakujte všechny kroky, dokud nebude jeho zdravotní bar vyčerpána

Poslední setkání s zahradou spasení je velmi složitá a pravděpodobně zemřete na některé bitevní mechaniky, aniž by to byla vaše chyba – existuje spousta pohyblivých částí a velmi málo prostoru pro chyby. Zde je nutností, a to odolnost proti poškození šéfů a prázdnoty, a jakékoli přežití vás udrží v chodu. Budete neustále otlučeni raketami, takže jakékoli oddech stojí za to.

Zůstaňte na chvíli naživu a všimnete si několika nepřátel a andělského nepřítele, zabijte toho chlapa a dvě zářící skvrny se rozsvítí na šéfovi, jednu červenou na rameni a jednu modrou na noze. Střelba je otevřela odpovídající portál na mapě. Ať už jste otevřeli jakýkoli portál, přepraví vás do nové oblasti s hromadami reklam, aby se vyčistilo, že upustí voltaické moti. Zastřelte červené ramenní světlo na šéfa a získáte červené motivy, které můžete uložit na červeném postroji v aréně Boss Arena. Druhé světlo a motivy jsou modré.

Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je rozdělit se do tří týmů po dvou, přičemž dva zůstali na jasné davy, opravit podlahu arény (více na tomto níže) a otevřít portály, jeden tým dvou směřujících do prvního portálu a Poslední tým dvou skoků do stejného portálu, když se první duo vrátí. Pokud se čtyři hráči zamíří do stejného portálu, měli by se objevit s dostatečným množstvím stejného barev. Poté přepněte na druhý barevný portál.

Osud 2 Garden of Salvation: Hráč se zaměřuje na létající stvoření podobné Shapceship

Výhodou toho je, že každý portál také vytváří Cyclops, což je masivní bolest, takže méně je vždy lepší. Když zabijete své motivy, získáte osvícený buff, což je důležité, protože se budete muset znovu vypořádat s imunitními nepřáteli, kteří se účtují v postrojích. Pokud máte osvícený buff, ujistěte se, že strávíte několik sekund postřikem jakýchkoli imunitních stíněných nepřátel a odstraněním jejich štítů, protože to umožní nefunkčním hráčům dokončit je dokončit.

Rychlá věc, kterou si můžete poznamenat: Možná budete muset poslat třetí duo na portál, protože je snadné ztratit jeden nebo dva motivy na chybějící reklamy uvnitř portálů nebo skřítků, kterým se podařilo obětovat v Boss Arena.

Pro tým v šéfové aréně buďte na hledání zhroucených oblastí arény – šéf smaží části arény v průběhu boje a nenechte se chytit v této oblasti, protože je smazán, jinak budete okamžitě zabit.

Jak opravíte podlahu v zahradě záchrany?

Můžete je opravit pomocí tetheringu do aktivního tetherového bodu a přiváděním partnera, aby mohli překlenout mezeru mezi aktivním bodem postroje a bodem poblíž smazané oblasti – to je nejjednodušší, když máte tichý okamžik.

Poškození šéfa

Poté, co se všechny tyto části pohybujete a vy jste naložili body červených i modrých postrojů s 30 motivy, bude boj postupovat do fáze poškození. Zde šéf přestane útočit a začne vytvářet nový postroj, který je buď oranžový nebo modrý. V závislosti na tom, jakou barvu to je, musí váš tým vytvořit postroj z odpovídajícího tetherového bodu (oranžová doprava, modrá doleva). To může vyžadovat čtyři hráče, takže buďte připraveni všechno upustit a rychle vytvořit postroj.

Když je toto spojení vytvořeno, omráčí šéfa a pak můžete začít nalévat všemi svými nejsilnějšími zbraněmi. Snipers má tendenci dobře fungovat, protože je to dlouhý dosah, takže se zaměřte na zářící kritické místo v šéfově midriffu a střílíme, dokud neskončí fáze poškození.

Nyní se jedná o případ oplachování a opakování třikrát nebo čtyřikrát a podle toho, co nový poukazuje, že šéf vytváří, jednoduše připevněte k opačnému bodu, za který jste šli během první fáze poškození.

A tam jdeš, všechno, co víme o Destiny 2 Raid Garden of Salvation. Pokud hledáte novější nájezd na běh s vaším FireTeam?

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.

Zahrada spásy Destiny 2 RAID Průvodce

Zahrada spásy je nálet uvolněný v rozšiřování Shadowkeep of Destiny 2. Byl to epický závěr příběhu Shadowkeep. Odhalilo hrozící hrozbu temnoty.

I když je to považováno za jednu z menších expanzí, zahrada spasení je stále oblíbeným nájezdem mnoha lidí. To také vyvolává otázku: Proč jsou hráči ostře rozděleni na tento nájezd? Doufejme, že tento jev mohu vysvětlit v následujícím článku.

Nálet najdete na Měsíci v pravém horním rohu cíle. I když se to objevuje v adresáři, ve skutečnosti se odehrává v černé zahradě.

Hlavními nepřáteli v zahradě spasení jsou Vex: skličující roboti bez kritických míst. Naštěstí, protože nájezd vyšel předtím, že za světlo nezahrnuje žádné Wyverns.

Zahrada zapálení náletu má celkem 4 setkání a skrývá jednu z nejúčinnějších exotických zbraní ve hře. V mém můžete vidět spoustu odkazů Velmisterský soumrak Série průvodců.

Takže, bez dalšího povyku, pojďme se dostat do prvního setkání!

Setkání číslo 1: Vyhněte se zasvěcené mysli

Posvětaná mysl představuje prvního mechanika, kterého budeme používat po celou dobu nájezdu. Tento mechanik se připoutal. Ne, ne lovec super, mluvíme o tetheringu s radiologickou kostkou.

Odpovědi postroje ke zbytku vašich spoluhráčů můžete poslat paprsek až do zátarasu. To zahájí setkání, takže buďte připraveni jít, jakmile to bude hotovo.

Nejprve budete muset rozdělit svůj tým na polovinu, tým 1 (pobyt týmu) nebo tým 2 (tým jde). První tým zůstane v počáteční místnosti, kde je šéf a druhý tým postupuje vpřed kolem zátarasů.

Celý nálet v podstatě jen sleduje, jak roste vex. Proto při prvním setkání je zasvěcená mysl jen dítě. Takže stejně jako s dítětem se po něm vyčistíte.

Posvětaná mysl poběží kolem plivání vex mléka a je vaší prací ho vyčistit tím. Mějte na paměti, že to můžete udělat pouze jednou za rotaci, protože máte debuff. Jakmile debuff projde, můžete jej znovu vyzvednout.

Nejlepší myšlenkou je rozdělit svůj tým dále, aby se zvedla debuff. Nezapomeňte své spojence vědět, že máte debuff! Pokud své spoluhráče neoznámíte, může to způsobit zmatek a přimět hráče ignorovat šéfa.

Zatímco to tým 1 dělá, tým 2 bude i nadále vyčistit davy a nakonec zabije andělský. Zabití andělského odemkne radiolariánskou krabici a umožní vám pouta, abyste zničili další zátaras. Opláchněte a opakujte. Výložník! Šéf je hotový!

Po protékání konečným zátaraskem se setkáte s partou Cyclops. Můžete je prostě ignorovat a běžet, ale zasvěcená mysl vyplivne ještě několik debuffů, které si můžete vyzvednout. S tím je první setkání hotovo a na další.

Setkání 2: Vyvoláte zasvěcenou mysl

Čas na pouť. Setkání 2 je o rozdělení vašeho týmu a zajištění toho, aby bylo vše dobře zakryté. Existuje rozvržení, které hráči používají pro jasnost s čísly od 1 do 4 v pohybu ve směru hodinových ručiček od vstupu.

Vstoupíte do setkání z čísla 1 a 2 vašich spoluhráčů by tam měli zůstat. Tethering do krychle, abyste získali osvícený buff a vyčistili davy se štíty. Nedodržení osvíceného buffu povede k tomu, že budete ohromeni davy, které nemůžete zabít.

Pokud se 3 davy obětují do hlavních sloupů, bude to vytěsnění. Proto jsem zmínil, že je nejdůležitější organizovat váš tým dobře. Zbytek vaší strany by měl následovat pohyb ve směru hodinových ručiček a zabít všechno.

Po dosažení druhého sloupu byste se měli všichni přivádět k krychli pro buff. Jakmile to uděláte, 3 ze 4 hráčů by se měli přesunout na další sloup. Totéž platí pro sloup číslo 3. Nechte jednu osobu za sebou a pokračujte.

Jakmile jsou všichni na svém místě. Proč skočit kolem? Protože musíte udržovat osvěžující buff.

První část vynoří 3 andělské na jednom ze čtyř pilířů každou rotaci. Existuje celkem 4 rotace, jeden na sloup. Rotující hráči budou obvykle umístěny na straně, kde jsou andělští.

Zmínil jsem, že je důležité mít vysoce osvícenou provoz. Osoba na prvním sloupu by měla odvrátit osobu na druhém sloupu. Podobně by měla osoba na třetím pilíři odvrátit osobu na čtvrtém pilíře.

To lze provést mezi fázemi a bude vyžadovat hodně koordinace na straně roamingových hráčů. Opláchněte a opakujte to pro 4 fáze, po kterých se zátarasy otevřou. To vám umožní vstoupit do střední oblasti.

Uprostřed mapy bude existovat pátý sloup, který musíte chránit. Vzhledem k tomu, že budete všichni na jednom místě, neměl by to být žádný problém.

Po 2 rotacích andělských setkání skončí setkání a vy budete sklízet odměny. S tím jste svolali nyní dospělou zasvěcenou mysl a dále k dalšímu setkání.

Setkání 3: Porazte zasvěcenou mysl

Nakonec se dostaneme k zabití zasvěcené mysli. Toto je zdaleka moje oblíbené setkání v celém nájezdu. První věc, kterou musíte udělat, je rozdělit tým znovu na polovinu. Team Eyes a Team Gambit.

Nebojte se, do toho není zapojen žádný drifter. Týmové oči budou samozřejmě mít na starosti hlídání šéfa. Opět vyplivne debuff, který musíte vyzvednout. Tentokrát vás to drží na místě, ale také odhalí, které z jeho očí jsou zranitelné.

Oči jsou rozděleny na vnitřní 3 a vnější 3, jeden pro každého hráče v týmu. Jakmile zastřelíte všechny 3 oči, šéf se potápí a vrátí se do středu. Tím se zabrání mechanikovi protírání a zachrání spoluhráče, který zvedl debuff.

Máte 3 cykly, které naplní sloup, což je práce týmu Gambit. Při zahájení setkání budou se vynořit Minotaurs. Když zabijete Minotaura, upustí 5 motesů, tady přijdete.

Vyzvedněte 5 mocí a zamířte přímo k sloupu, který je aktivní. Budete vědět, který z nich je aktivní, protože bude mít paprsek střílející se na oblohu. Jakmile uložíte 5 motivů, získáte osvícený buff a budete muset bránit sloup.

Můžete nést až 10 motivů. Pro první však doporučuji chytit jen 5. To je tak, že se můžete dostat na sloup předtím, než se davy začnou obětovat. Pokud se obětuje 3 davy, otřete, stejně jako naposledy.

K uzamčení sloupu a spuštění fáze DPS potřebujete celkem 30 mocí. Mnoho týmů se ráda přihlásí do strategie „5-10-10-5“. Tím se zajistíte, že máte dobrou osvícenou dobu a rychlou uzamčení.

A konečně, jakmile uložíte 30 motivů, šéf se přesune až k pilíře. Tým očí se otáčí s šéfem, je to dobrý čas na odložení vašich buffů. Šéf otevře jeho křídla a odhalí všechny jeho oči.

Jakmile zničíte všechny jeho očí, začíná fáze DPS. Lineární fúzní pušky s kombinací božství se rozdrtí přes šéfa. V této fázi by mělo být dost času na to, aby ho zabil a s tím se setkání skončilo.

Nakonec se můžeme přesunout do skokové puzzle a konečného šéfa. Je čas pokrýt konečné setkání!

Setkání 4: Porazte posvěcenou mysl

Toto je setkání, které rozděluje komunitu. Buď to miluješ, nebo to nenávidíš. Šéf je mimořádně tvrdý, protože vyžaduje hodně koordinace.

Pro toto setkání budete chtít rozdělit svůj tým na 3 týmy 2 hráčů. Team Gambit 1, Team Gambit 2 a Team Builders. To bude mít větší smysl pohybovat se vpřed, věřte mi.

Šéf je obrovský a přirozeně, s ním je vex, který je tvořen několika částmi. Dvě z jeho míst jsou vystavena, to je jeho pravé koleno a jeho levé rameno. Setkání začíná tím, že ho střílíte.

Jakmile začnete, šéfové davy se vynoří přímo pod ním. Vymažte všechny tyto davy a andělský, aby začal prvního mechanika. Gambit Team 1 zničí své zranitelné místo na koleni.

Otevře se portál, který budete muset použít k získání motivů. Po převzetí portálu se davy vytvoří spadnutí kdekoli mezi 15-18 motivy za cyklus. Proto je nutné, aby 2 hráči vstoupili najednou.

Jak jsem již zmínil dříve, můžete nést celkem 10 motes. Jakmile dostanete všechny motivy. Tým 2 může znovu střílet koleno, aby si otevřel portál pro sebe, zatímco vás v tomto procesu vytáhl. Jakmile budete muset běžet na odpovídající sloup.

Pokud vstoupíte na modrou stranu, budete muset vložit do modrého sloupu. Totéž platí pro oranžovou stranu. Po nanesení 30 mocí do jednoho z sloupů se zamknou a davy již nebudou moci obětovat.

Když uložíte motivy, dá vám osvícený buff. To je důležité, protože se budou chovat k tření davů. Jakmile je tým 2 s vyzvednutím motivů, zastřelte koleno a vytáhněte je.

Poté, co je to hotovo, může tým 1 zastřelit rameno a jít na oranžovou stranu. Udělejte to samé na druhé straně a zamkněte také druhý sloup. Než se přesuneme do fáze DPS, dovolte mi vysvětlit, co stavitelé dělají.

Každý sloup drží nad ní krychli, která podle očekávání se používá k přivádění k jističům zátarasů. Šéf bude pravidelně dupat pozemky ničící kousky platforem, na kterých stojíte během setkání.

Zde přicházejí stavitelé. Musí připojit Tethers k jističkám, aby znovu vytvořili platformy. Pokračujte to, dokud nejsou oba sloupy uzamčeny.

Poté, co vyplníte oba sloupy, šéf vytvoří andělský. Rychlé práce z toho, protože budete muset udělat mechanika hned poté. Šéf vstane do vzduchu a ve vzduchu vytvoří barevný plus.

Budete muset připoutat sloup s odpovídající barvou, abyste omráčili šéfa. Také ho můžete začít dpsing v tomto okamžiku, zvedne se do vzduchu a odhaluje plus s druhou barvou. Teoreticky byste mohli dále prodloužit fázi poškození přiváděním druhého sloupu.

Přestože se z toho mnoho týmů odhlásí, protože plýtvá spoustou času, který lze věnovat více dps. Posvětaná mysl obvykle trvá kdekoli mezi 1-2 dps fázemi, které mají být dokončeny.

Pokud ho nezabijete v jedné fázi, udělejte mechaniku znovu a měli byste být v pořádku. S touto posvěcenou myslí je poražena a můžete si nárokovat svůj epický kořist. To uzavírá zahradu spásy.

Na závěr

Bez ohledu na obecný pocit náletu se může každý souhlasit s tím, že estetika nájezdu je úžasná. Navzdory krásnému chaosu je nájezd velmi zábavný a měl by ho zažít alespoň jednou.

Neexistují žádné zkušenosti, jako je hraní přes nájezd poprvé. Někteří z nás nemají to štěstí, že mají bohužel tým vlastního týmu. Tak proč nezkusit Sherpu?

Náš Zahrada spasení Sherpa Služba vám poskytne tým, který vám pomůže projít nájezdem s lehkostí. Perfektní příležitost dát znalosti z průvodce po dobrém použití!

Jako obvykle jsme připravili malou propagaci nájezdu, zatímco je v rotaci. Do konce prosince můžete použít kód Garden10 pro 10% ze všech starých nájezdů.

Bavte se uvědomit si vizi Saint-14 a eliminovat vex. Jako vždy, Happy Hunting Guardian.

Blazingboost

Blazing Boost je web založený v roce 2012 skupinou vysoce postavených hráčů ve World of Warcraft. S tolika let zkušeností dokonale chápeme potřeby rušného hráče: mít rychlou, spolehlivou a vysoce kvalitní službu za nejlepší možnou cenu.