Průvodce Tower of Fantasy začátečníci: Šest tipů, jak začít | PCGamesn, Průvodce začátečníky: Všechny tipy a triky | Tower of Fantasy | Game8

Průvodce začátečníky: Všechny tipy a triky

Contents

Když už mluvíme o upgradech, zatímco úrovně jsou denně omezeny, vaše zařízení nikdy není. I poté, co jste vydělali všechny XP, které můžete za den, můžete stále shromažďovat materiály a strávit nějaký čas upgradováním vašeho vybavení. Dva způsoby, jak toho dosáhnout, jsou obecné upgrady a také zvyšující se sloty.

Průvodce Tower of Fantasy začátečníci: Šest tipů, jak začít

Průvodce Tower of Fantasy: Wanderer jde k římse

Potřebují Průvodce Tower of Fantasy Chcete -li začít jako nový Wanderer, který se dotýká Aida? Tato nová hra s otevřeným světem RPG je hezká, má úhledný, akční bojový systém a nespočet nabídek. Pokud si nejste opatrní, může být snadné zmatení přemýšlením, kde začít.

Těchto šest tipů Tower of Fantasy je navrženo tak, aby se vaše hlava dostala do správného rámce mysli, ale také proto, aby vám zabránila rozptýlení a zmeškání v celé škále funkcí, kterou tato hra nabízí. Jako hra s více bojem zaměřeným na akce než většina ostatních, existuje jen málo věcí, na které byste měli mít na paměti také, když chodíte na špičku s největším a nejhorším Aidou. Pojďme se podívat na šest nejlepších věcí, které potřebujete vědět, než začnete.

Nenechte se rozptylovat, sledujte příběh a odemkněte funkce

Tower of Fantasy začíná na relativně malém ostrově v rohu mapy s názvem Astra, kde budete pracovat mimo Astra Shelter. Hra odemkne nové funkce a aspekty v průběhu času, takže se příliš nevzdávejte na okamžitě prozkoumání tohoto ostrova. Místo toho se zaměřte na práci v počátečním příběhu z velké části, i když mezi klíčovými příběhovými beaty, kde cestujete někde nový, jako je první omniová věž bojového turnaje, můžete si udělat nějaký čas experimentování a putování kolem. Rychle se dostat do Hykros je nutností, protože pak získáte první z mnoha věže fantasy vozidel.

Dokonce i na úrovni Wanderer Level 25 stále odemknete nové funkce hry, takže se nespěchejte, abyste se pokusili vymyslet všechno nebo se putovat po sběru materiálů. Minimální množství hraní kolem by mělo přinést dostatek materiálů, aby vás viděl až do konce úvodního segmentu, kde jste pověřeni chodit do širšího světa Aida. Od této chvíle se hra skutečně otevírá a pak si můžete věnovat čas prozkoumání každého koutku a lebky.

Wanderer a Shirli sedí na okraji útesu a dívají se po světě

Ujistěte se, že rozumíte vyrovnání, protože je to matoucí

Pokud jste si nečetli naše, jak se vyrovnat ve věži Průvodce Tower of Fantasy, doporučujeme vám to jednou. Vyrovnání v této hře vyžaduje, abyste sledovali několik aspektů. Váš HP sám je kumulativní číslo založené na zbraních, které jste vybavili plus vaši úroveň úhlu a existují více aspektů, které se živí do HP, když odemknete více funkcí. Zbraňové matice odemkněte na úrovni 20, zatímco znakové zařízení odemkne na úrovni 25.

Schopnost vzít tři zbraně do bitvy znamená, že existují tři samostatné věci, které potřebujete k vyrovnání, abyste mohli převzít mocné soupeře. Pokud své zbraně neudržíte ve špičkovém tvaru, nebudete moci vyjmout šéfy hrdinů a vůdce pevnosti. Zvažte, zda máte úroveň své zbraně kolem dvojnásobné úrovně vaší poutníka a ujistěte se, že upgradujete svůj supresor v okamžiku, kdy jste schopni, čekající materiály.

Průvodce Tower of Fantasy: Wanderer se připravuje na přizpůsobení jejího vzhledu

Přizpůsobte si avatar pečlivě, protože to bude stát po poprvé

Tower of Fantasy má výkonný nástroj pro přizpůsobení postav, který vám umožní znovu vytvořit vzhled téměř kohokoli, dokonce i tváře z soupeře Genshin Impact. V nabídce před loginem můžete použít tvůrce Tomake, co chcete, buď pro sebe, nebo se podělit o svět. Hráči si mohou stáhnout další kůže pomocí importních kódů, což vám ušetří práci na tom, abyste se naruto sami od nuly.

Když začnete věž fantazie pro skutečnou, musíte si vybrat samčího nebo ženského avatara pomocí výchozí kůže. Ne příliš dlouho poté dostanete příležitost správně přizpůsobit svou postavu. Pokud jste předem strávili nějaký čas vytvářením nebo importováním kůží, můžete si vybrat jednu z nich, jinak je to další šance použít plnou sílu Stvořitele.

Můžete trvat tak dlouho, jak chcete, ale víte, že toto je jediné „bezplatné“ přizpůsobení, o kterém víme právě teď. Poté může být oblast přizpůsobení přistupována znovu prostřednictvím nabídky ve hře, ale za jakékoli změny, které provedete, vám bude účtováno nejméně 100 tmavých krystalů na relaci, takže pečlivě zvažte svůj outfit pečlivě.

Průvodce Tower of Fantasy: Wanderer spadne směrem k zemi, je tu výzva pro jetpack

Nehrajte to jako dopad Genshin, protože opakovaně zemřete

Pokud jste nikdy nehráli dopad Genshin, pak pro vás tato rada neznamená moc, ale pro pravděpodobné legie fanoušků Genshin, kteří chtějí vyzkoušet něco, co je velmi zjevně konkurenční, máme radu – máme radu – dělat ne Hrajte věž fantazie, jako je Genshin Impact.

Pro začátek budete mít dvojí skákání a pak klesnete na vaši smrt, když opakovaně zapomínáte, že na druhém klepnutí nejsou nasaditelná křídla. Nakonec, až dostanete jetpack, možná si místo toho pamatujete stisknout 2. Je však třeba zvážit mnohem více, například skutečnost, že věž fantasy postav a jejich zbraní jsou v podstatě totéž, že můžete vybavit tři zbraně najednou a boj obecně je velmi odlišný, jak uvidíte v příštím sekce. Je to pravděpodobně mnohem zábavnější než v Genshin, ale to ve skutečnosti není smysl – musíte na Teyvat zapomenout, abyste co nejlépe využili věci. Když už mluvíme o boji ..

Průvodce vyrovnáváním Tower of Fantasy: Nabídka úroveň zbraní

Uhýbání a zlomení štítu jsou králem v boji

Zaměření na boj speciálně pro náš poslední tip je zde trochu víc než s jinými hrami. Je tu mnohem více pohybu-uhýbání doleva a doprava, skákání, přitahování se k nepříteli, zatímco ve vzduchu, vypuštění nepřítele do vzduchu a pak skočí na nějakou leteckou hru … jak jsme již zmínili, je to hodně legrace, je to hodně legrace, a snadno nejlepší funkce hry.

Získání dokonalého dodge je klíčové, protože aktivuje pole s pomalým pohybem, které zpomalí nepřátelské útoky a okamžitě maximalizuje vypouštění vaší zbraně, což vám umožní dostat mnoho zásahů dovnitř. Kromě toho budou mít většina silných nepřátel štít, který budete muset zlomit, než začnete vážně poškodit. Budete chtít alespoň jednu zbraň vybavenou vysokou hodnotou rozbití, kterou byste měli použít, dokud nebude štít narušen. První zbraň SR, kterou získáte zdarma z dějové linie – Echo’s Thusteous Halberd – je štít a bude vám dobře sloužit, dokud nebudete moci vytáhnout něco lepšího.

Existuje spousta kvality života, takže se naučte

Vývojáři Tower of Fantasy měli spoustu času na studium konkurence a vymyslet způsoby, jak mohou hrát hráčskou cestu přes Aidu co nejpohodlnější. Ve společnosti Tower of Fantasy existuje spousta kvalitních prvků života, takže je ujistěte, že je využijete, například:

 • Můžete mít až tři sady zbraní, které můžete snadno přepnout, což vám umožní nastavit načítání pro průzkum, boj a další scénáře.
 • Podobně můžete také vytvářet relikvie a umožnit vám přepínat mezi průzkumným a bojovými sadami.
 • Jak minimap, tak hlavní věž fantasy mapy jsou docela silné – ujistěte se, že je plně využijete pro nalezení toho, co potřebujete.
 • V nabídce Nastavení můžete vypnout automatickou klima (a další věci).
 • Pokud náhodou se náhodně vezmete, je více než jeden způsob, jak zmírnit poškození podzimu.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

To uzavírá naši věž fantasy průvodce s nejlepšími špičkovými tipy pro začínajícího putování. Další informace, podívejte se na náš průvodce po věži fantasy bitevního průsmyku a máme také věž fantasy kódů, kde vyjmeme všechny propagační kódy pro bezplatné věci.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Průvodce začátečníkem: Všechny tipy a triky

Vezměte prosím na vědomí, že tým Tower of Fantasy přestal pokrýt hru od Update 2.0. Informace na určitých stránkách nemusí být aktuální. Děkujeme za pokračující podporu!

Tower of Fantasy - začátečník

Získejte náskok ve svých dobrodružstvích v Aldii s naším průvodcem začátečníky. Čtěte dále pro tipy a triky, které pokrývají vše, co potřebujete vědět při zkoumání a postupu ve světě Tower of Fantasy.

Seznam obsahu

 • Jak odemknout gacha ve věži fantazie
 • Co dělat po tutoriálu
 • Seznam tipů a triků
 • Příručky související s věží fantazie

Začínáme na Tower of Fantasy

Přizpůsobte si svou postavu

Tower of Fantasy - Přizpůsobte si svou postavu

Tower of Fantasy nabízí velký výběr možností přizpůsobení, aby si vytvořil vlastní jedinečný putující. Pokud jste před spuštěním vytvořili avatar, můžete připojit ID obrazu vlevo dole vlevo na obrazovce.

I když můžete vždy změnit svůj apperance, budete muset vykašlat 100 tmavých krystalů udělat to tak. Udělejte si čas na budování avataru.

Nemůže změnit pohlaví

Tower of Fantasy - Vyberte si mezi dvěma pohlavími

Po úvodním cutscenu nemůžete změnit pohlaví své postavy. Můžete použít pouze možnosti a kódy, které odpovídají vašemu pohlaví.

Naučte se ovládací prvky

Tower of Fantasy - voyager vozidlo

Nová hra přichází veškerá nová mechanika! Naučte se všechny ovládací prvky, které potřebujete, abyste Aidu Travese s naší průvodcem níže.

Interagujte se světem a vydělávejte předměty

Tower of Fantasy - Jetpack

Propojte se světem, aby vydělali předměty na úroveň, nakupování předmětů a válcování za postavy. Pokud na mapě vidíte něco neobvyklého, může vám to jen něco zvláštního!

Jak odemknout gacha ve věži fantazie

Tower of Fantasy - zbraně galore gacha

1 Vyberte si svou postavu
2 Vyplňte tutoriál
3 Sledujte Shirliho cíle
4 Odemkněte jetpack
5 Odemkněte gacha ve věži Omnium Tower

Nemůžu se dočkat, až se dostanu do gachy? Zahrajte si hru, dokud nedosáhnete Omnium Tower, a odemknete obchod Gacha.

?

Tower of Fantasy má velmi nízkou šanci na zbraně (SSR – 0.75-2%, SR-1-12%), takže znovu je důležité, protože nebudete mít mnoho dalších šancí na získání postav, které chcete.

Rerolling vám dává zaručenou SSR, takže byste měli být schopni získat ten, který chcete, jen v několika pokusech!

Co dělat po tutoriálu

Hrajte přes hlavní příběh
2 Udělejte své deníky
3 Sbírat relikvie
4 Kompletní boční mise
5 Sbírejte černé a zlaté jádro
6 Dokončete událost nováčka: StarPath Navigation

Hrajte přes hlavní příběh

Tower of Fantasy - Zeke a Shirli

Prozkoumejte svět Aidy, když se učíte a rozšiřujte svou moc a zachraňte Shirliho a Zekeho před dědici Aida.

Doporučujeme rozvinout příběh tak daleko, jak jen můžete, dokud nezasáhnete denní limit. Další informace o čepicích úrovní níže:

Kompletní denní odměny

Tower of Fantasy - Daily Bounty

Najděte konkrétní místa, porazte příšery a sbírejte materiály s denními odměnami hry. Dokončete všechny čtyři denní odměny každý den a obdržíte upgrade položky a měnu gacha na úroveň zvýšení hry.

Odměny se každý den resetují, takže je ujistěte, že je dokončete co nejdříve!

Odemkněte relikvie

Tower of Fantasy - Používání relikvie

Hledám letět oblohou? Surf na vodě? 20 relikvie uinque vám může pomoci udělat všechno a další! Odemkněte relikvie při hraní hlavního příběhu.

Kompletní boční mise

Tower of Fantasy - Boční mise

Můžete také dokončit postranní mise, abyste získali XP a vydělali předměty. Můžete získat mnohem silnější a získat podporu během dalších událostí hlavního příběhu.

Sbírejte černé a zlaté jádro

Tower of Fantasy - Zlatá jádro

Sbírejte černé, zlaté a červené jádro jsou měny gacha, které můžete použít k vytažení svých oblíbených charakaterů. Můžete je obhospodařovat těmito snadnými průvodci:

Červené jádro Zlaté jádro Černé jádro

Dokončete událost nováčka: StarPath Navigation

Tower of Fantasy - Neewcomer Event StarPath Navigation

Dokončete událost nováčka: StarPath Navigation a můžete získat libovolný SSR Simulacrum podle vašeho výběru!

Poznámka: Tuto událost musíte dokončit do 21 dnů po vytvoření vaší postavy, abyste získali odměny.

Seznam tipů a triků

Průvodci začátečníky

Průvodci zemědělství

Herní mechanika

Často kladené otázky

Různé průvodce

Příručky související s věží fantazie

Tower of Fantasy - návrat na nejvyšší stránku

Horní stránka

Hlavní odkazy
Zbraně částečný banner.pngZbraně a postavy Tower of Fantasy - Events.pngUdálosti
Tipy a triky částečný banner.pngTipy a triky

Tower of Fantasy - Gacha Guides.pngGacha a bannery
Úroveň uvádí částečný banner.pngSeznamy úrovní Relics Partial BannerRelikvie
Tower of Fantasy - Seznam receptů - Jak odemknout všechny recepty.pngRecepty Tower of Fantasy - vozidla.pngVozidla
Zřícenina částečný bannerRuiny Světový šéfy částečný banner.pngSvětové šéfy
Matice částečný bannerMatice Tower of Fantasy - brněníBrnění
Tower of Fantasy - scénické bodyScénické body Režimy her.pngHerní módy
Položky částečné.pngPoložky Tower of Fantasy - všechny ingredienceIngredience
Aktualizace částečného banneru.png Tower of Fantasy - Aida World Exploration Guide BannerPrůvodce AIDA
Tower of Fantasy - NewsZprávy Tower of Fantasy - nástěnky.pngVývěsky
Domácí systém Partial.pngUmělý ostrov Tower of Fantasy - Side Mission Partial BannerBoční mise
Režim stavebního režimu Částečný banner.pngStavební režim

Průvodce Tower of Fantasy Beginner: 9 tipů a triků začít

Jesse Lennox

Spuštění jako bezplatný MMORPG na mobilním i PC, Věž fantazie vychází z brány houpající se s tunami obsahu. Jeden pohled na tuto jasnou, stylizovanou hru by vám mohl přimět k tomu, aby si mysleli, že je to jen odtržení Dopad Genshin, A i když jistě existují určité podobnosti, Věž fantazie má celou sadu systémů a mechaniky. Hra se bude snažit, aby vás zaujala do zážitku, ale existuje spousta věcí, které hra buď glosáty nad nebo přímo neříkají, že jsou životně důležité pro hladké první hodiny v tomto novém světě, které mísí fantazii a sci- Fi dohromady

 • Denní čepice a resetování serveru
 • Typy zbraní a rarity
 • Zlepšení vašeho vybavení
 • Sbalte oběd
 • Simulcra jsou jen kůži
 • Použijte svou mini-mapu, ale nespoléhejte se na to
 • Prozkoumejte, prozkoumejte, prozkoumejte
 • Zaměřte se na hlavní úkol
 • Vyladit vaše nastavení Zobrazit další 4 položky

Mezi bojem, průzkumem, řešením hádanek a dalšími, Věž fantazie má hodně co vzít, když se nejprve pustíte do vašeho nového dobrodružství. V závislosti na tom, kolik zkušeností máte s jinými MMO nebo zejména Gacha Games, budou vaše zkušenosti s touto hrou silně ovlivněny. To neznamená, že hráči v žánru by však neměli vyzkoušet tento nový název, a proto jsme přišli s několika základními tipy a triky, které mohou pomoci hráčům všech úrovní dovedností začít Věž fantazie.

Vidět víc

 • Nejlepší hry na otevřeném světě
 • Nejlepší herní smartphony pro 2022

Denní čepice a resetování serveru

Dvě postavy sedí na travnatém útesu

Než se dostaneme do samotné hry, měli byste si být vědomi Věž fantazie které přímo ovlivní způsob hraní. Tato hra, na rozdíl od tradičních MMO, má denní čepice na věcech, které hráči zabrání příliš rychle postupovat.

První a nejdůležitější strop, o kterém je třeba si uvědomit, je denní čepice na úrovni. Bez ohledu na to, kolik byste mohli chtít, můžete při hraní jen rozdrtit a vyrovnat určitou částku denně. První den, to je úroveň 18, následuje úroveň 24 na druhém, se všemi budoucími čepičkami uvedenými v protokolu vašeho Wanderera. Vždy zkontrolujte, co je denní čepice, než odejdete na misích nebo broušením, protože jakýkoli XP vyděláte poté, co zasáhnete denní čepici, je promarněn – nebude se to přenést do následujícího dne.

Každý den má také čtyři denní úkoly, které byste měli dokončit před resetováním pro některé pěkné odměny, a také si nárokovat své denní bonusy.

Všechny denní čepice a úkoly resetují ve 5 a..

Typy zbraní a rarity

Hráči bojují s velkým červeným robotem

I když to není příliš explicitní hra kořistí, stále je tu spousta zbraní Věž fantazie které jsou rozděleny podle typu a vzácnosti. Každý typ zbraně má své vlastní útoky, roli v boji, jako je dosah, melee, těžký, rychlý atd., a jedinečné schopnosti a konečné dovednosti. S celkem 12, vyberte si jeden z každého, kdykoli je můžete vyzkoušet, abyste zjistili, s kým se cítíte nejpohodlnější, ale také víte, že můžete udržet tři zbraně na své postavě najednou a snadno se mezi nimi vyměnit za různé scénáře. Zde jsou všechny typy zbraní:

 • meč
 • Kopí
 • Žezlo
 • Pistole
 • Dýka
 • Štít a sekera
 • Kladivo
 • Claymore
 • Kosa
 • Chakram
 • Krychle

Kdykoli si vezmete novou zbraň, ujistěte se, že se také podíváte na jejich komba tím, že jdete do skladu. Najdete to v Zbraně menu a poté výběr Sklad. Zde jednoduše zvýrazněte jakoukoli z vašich zbraní, abyste získali rozpis všech svých dovedností, statistik a schopností.

Konečně, rarita zbraně je trochu složitá, protože přesně nesleduje normální tradice vzácnosti. Existují tři typy vzácnosti a všechny jsou barevně kódovány, ale ne stejným způsobem, jak je většina ostatních her stupňů. Od většiny po nejméně vzácné jsou:

 • SSR-pomerančové a mají souhvězdí a jedinečné rysy
 • SR-modré barvy a mají souhvězdí, ale žádné jedinečné rysy
 • R-Purpurově zbarvené a nemají souhvězdí ani jedinečné rysy

Zbraně SSR a SR navíc mohou být upgradovány až šestkrát, aby jim poskytly nové pasivní efekty, ale zbraně této úrovně můžete získat pouze tím, že je nakreslíte ze speciálního fondu karty.

Zlepšení vašeho vybavení

Dvě postavy jezdící na motocyklech v neonovém městě

Když už mluvíme o upgradech, zatímco úrovně jsou denně omezeny, vaše zařízení nikdy není. I poté, co jste vydělali všechny XP, které můžete za den, můžete stále shromažďovat materiály a strávit nějaký čas upgradováním vašeho vybavení. Dva způsoby, jak toho dosáhnout, jsou obecné upgrady a také zvyšující se sloty.

Upgradování zbraně má dvě fáze, počínaje jejich vylepšením. Chcete -li to udělat, prostě jděte do Zbraně> Sklad Nabídka a vyberte zbraň, kterou chcete upgradovat. Pokud máte správné materiály, vše, co musíte udělat Vylepšit zvýšit jeho statistiky. Pro každou upgrade budete potřebovat malý kousek zlata.

Posílení zbraní jsou další fází upgradů, jakmile zbraň dosáhne své maximální úrovně vylepšení. Uděláte to na stejném místě jako vylepšení, ale vyžaduje to mnohem vzácnější a konkrétní materiály. Konkrétně budete potřebovat střepy jako FireCore, Magcore a Rockcores v závislosti na vaší zbrani.

Upgradování vašich slotů funguje stejným způsobem, ale jsou trvalejším upgradem v tom smyslu, že vylepšují jakoukoli položku, která je vybavena do tohoto slotu.

Sbalte oběd

Spolu se všemi upgradovými materiály, které shromáždíte, Věž fantazie je plný ingrediencí, které si vyzvednete, že můžete buď jíst syrové, nebo se připravit na různá jídla. Na rozdíl od jiných RPG, kde se jídlo používá hlavně jako volitelný způsob, jak budovat vaši postavu po dobu trvání, je téměř nutné jíst Věž fantazie. Ano, poskytne vám různé účinky v závislosti na tom, co jíte, ale je to také nezbytné pro to, abyste zůstali naživu.

Všimnete si, že vaše postava má hladový měřič, který je třeba spravovat. Každá položka a jídlo jídla doplní určitý počet bodů na tento měřič. Každých pět minut se hlad vaší postavy zvýší o bod k obnovení jakéhokoli chybějícího HP, přičemž každých 10% vašeho maximálního HP uzdravuje snižování vaší sytosti o jeden. Čím více nasycení máte, maximalizace na 100, tím rychlejší bude váš HP obnoven.

Jíst jídlo obnoví mnohem více bodů nasycení než syrová ingredience, a navíc vám dává několik nadšenců, i když mají jednu potenciální nevýhodu. Kromě vyžadování receptů, aby věděli, jak vařit nová jídla, mají některá jídla k nim cooldown, takže nemůžete jíst více jídel v řadě. Přesto, kromě toho, že jste se drželi zakončené, byste se měli vždy rozhodnout pro vařené jídlo na syrové ingredience, které shromažďujete po celém světě.

Simulcra jsou jen kůži

Obsazení anime postav

Jeden z Věž fantazieGacha Systems vám dává to, co vypadá jako nové postavy nazývané Simulcra, ale ve skutečnosti nejsou tak hluboké. Na rozdíl od Dopad Genshin, kde je vlastně nová postava, víte, zcela nová postava, Simulcra jsou jen nové kůže Koukni se Jako nová postava.

Zatímco tyto simulacra nebo postavy kůží, nemění žádné statistiky, můžete ve skutečnosti odemknout věci nazývané znaky Simulacrum tím, že dáváte dary skutečné postavě ve hře. Tyto vlastnosti se budou lišit na základě toho, na které postavě jsou založeny.

Použijte svou mini-mapu, ale nespoléhejte se na to

MINI MAP má hodně užitečnosti Věž fantazie, Ale zároveň byste neměli držet oči přilepené k tomu, zatímco jdete z bodu k bodu. Je to hlavně kvůli tomu, jak je zúženo, často způsobujete, že vám chybí zájmové body, jen z jeho dosahu. Kdykoli prozkoumáváte, ujistěte se, že si můžete otevřít správnou mapu, abyste zjistili, jaké hrudníky, dodávky nebo jiná místa poblíž.

Zároveň vám vaše mini-mapa poskytne spoustu informací o tom, co je bezprostředně kolem vás. Například různé typy symbolů se objeví na základě toho, co je v této oblasti, jako jsou koule pro truhly ve tvaru koulí, diamanty pro hádanky, které vás odměňují černým jádrem a bílé diamanty pro další zájmové body. Jděte z vyšlapané cesty a podívejte se na každý zajímavý bod, který můžete. Nejenže nabízejí odměny sami, ale pravděpodobně také získáte několik průzkumných bodů.

Prozkoumejte, prozkoumejte, prozkoumejte

Bílená žena směřující na ruské kolo

A to nás perfektně vede k našemu dalšímu tématu: průzkum. Věž fantazie Postupně odemkne nové oblasti mapy, jakmile projdete příběhem, ale jakmile je vám vše k dispozici, pevnina na dosah ruky je naprosto masivní. Nejen, že průzkum stojí za to jen namočit krásu světa, ale je to plné zdrojů, abyste zjistili, že budete potřebovat později. To zahrnuje zřejmé věci, jako je zlato, ingredience a materiály pro upgrade, stejně jako environmentální hádanky, skryté fotografie a teleportní věže.

Věže Teleport jsou zvláště důležité pro dosažení první, protože vám umožňují rychle cestovat mezi nimi, a opakovat výlety přes mapu mnohem pohodlnější.

Pokud jste potřebovali více numeričtější odměny za prozkoumání, pak jsou zde průzkumné body, aby se toto svědění poškrábaly. Získáte průzkumné body za každou jednotlivou oblast ve hře, s různými odměnami odemknutím, když zasáhnete prahové hodnoty určitého bodu, plus celkové procento pro celkový pokrok. Můžete získat průzkumné body provedením následujících věcí:

 • Nalezení scénických bodů
 • Nalezení omniových věží
 • Dokončení ruinových dungeonů
 • Otevření podvodníků v úkrytech
 • Propojení rozpěrných
 • Světový průzkum

Když máte dostatek bodů průzkumu, můžete si nárokovat své odměny otevřením mapy a výběrem konkrétní oblasti, za které jste získali dostatek bodů. Zde uvidíte obrazovku, která vypadá jako bitevní průsmyk, kde si můžete nárokovat každou odměnu, jak se k nim dostane váš lišta pro pokrok.

Zaměřte se na hlavní úkol

Vaše nejvyšší priorita brzy by měla být vždy prováděna hlavní úkol. Příběh je rozdělen do kapitol a procházením je nejen odemknete všechny regiony, ale také relikvie, jako je Jetpack, což je traverz mnohem příjemnější a rychlejší. Stejně jako byste chtěli dělat boční aktivity, vydržte, dokud alespoň maximálně maximalizujete současný příběh nebo pocit, že se musíte vyrovnat, abyste porazili další misi.

Vyladit vaše nastavení

Nakonec existuje několik nastavení, které vám doporučujeme vyladit Věž fantazie jen trochu příjemnější z dlouhodobého hlediska.

Nejprve pokračujte a otočte animace dovedností pro vypouštění na vypnutí. Jedná se o prodloužené animace, které, i když je v pohodě sledovat několikrát, rychle zpomaluje tempo hry. Chcete -li najít možnost, přejděte do Základní> Možnosti fotoaparátu a pak nastavte Animace dovedností pro vypouštění k vypnutí.

I když by to mohlo znít šikovně, také důrazně doporučujeme, abyste vypnuli automatickou lezečku. To je v podstatě sedačka, kterou byste viděli v jiných hrách, kde se vaše postava automaticky vytáhne na římsech, pokud jsou dostatečně blízko, ale ne dostatečně vysoko pro čisté přistání. Vzhledem k tomu, jak často to může spustit, když to nechcete, zejména během průzkumných sekvencí v více konfigurovaných oblastech, může se snadno stát frustrující než užitečné.

Naposledy, velmi doporučujeme nastavit stejnou obrazovku Wanderer nastavit na 15 nebo 10. Ve výchozím nastavení je to nastaveno na 20 a určuje, kolik dalších hráčů ve hře uvidíte s vámi. Přirozeně, čím více hráčů můžete vidět najednou, tím více namáhání hry, a tedy vyšší pravděpodobnost kapky rámce.

Doporučení editorů

 • Baldurova brána 3: Tipy a triky pro začátečníky
 • Battlebit Remastered: Tipy a triky pro vítězství střelce 245 hráčů
 • Odyssey One Piece: Tipy a triky, které můžete začít
 • Krizové jádro: Final Fantasy VII: Tipy a triky pro začátečníky
 • Marvel’s Midnight Suns: 6 tipů a triků začít