Průvodce Valheim Lox – The Lizard Ox Creature – Ready Games Survive, Valheim Lox Guide – Polygon

Valheim Guide: Jak zkrotit Lox

Pokud kopete jámu nebo pero, můžete LOX nalákat do pasti a pokud se na vás Lox nezhoršuje, bude jíst. Nad loxem bude nad loxem zkrotit lištu, abyste věděli svůj pokrok.

Průvodce Valheim Lox – Ještěl ox stvoření

Emily je herní milovník, který napsal pro hráče, Gamerant, Gamerbolt a Valnet, ale zde našla domov v Ready Game Survive. Zbožňuje psaní o Ark: Survival se vyvinul mimo jiné velké tituly přežití a mimo tradiční přežití miluje Legend of Zelda, League of Legends and Fable.

Nejnovější příspěvky Emily Medlock (viz všechny)

 • Smalland Review – tajný svět šikany mravenci – 11. dubna 2023
 • Průvodce Cryopod Ark – výroba zmrazených dino nuggies – 20. ledna 2023

Existuje jen hrst tvorů, ve kterých můžete zkrotit Valheim. Jedním z těchto tvorů je velký a milý lox. Lox je největší a pravděpodobně nejužitečnější krotká Valheim. . Pokud chcete, aby se něco zkrotilo, jezdilo a chovalo se Valheim, Lox vám dá nejvíce třesk za vaši babku. Než budeme pokračovat s naším kompletním průvodcem Valheim Lox, podívejme se, co přesně je Lox ve Valheimu.

Co je to lox ve Valheimu?

Lox ve Valheimu

Lox je stvoření Valheim to je kříž mezi volem a ještěrkou. Pod ním je zvíře podobné taillesmu trnitému drakovi, ale na to jsou to všechno chlupaté oxové vlasy. Lox je robustní hybrid, který může kvůli svému fantastickému zdraví sundat jakékoli jiné stvoření.

Díky tomu je dobré v tom, že se stará o sebe, pokud je zkroucen a ochrana svého hráče při jízdě na loxu. Ale i když nikdy nepřekročíte Lox, stále se toho o tomto jedinečném zvířete dozví hodně.

Co lox klesá?

Lox Drop tři položky, když jsou zabity. Jedna z položek může změnit váš Valheim život, člověk může pomoci a druhý je pro slávu.

Lox maso

Lox maso

 • Vařené lox maso – 50 Zdraví, 16 vytrvalosti, 1200 sekund, 3HP/klíště
 • Nevolený lox koláč – 75 Health, 24 Stamina, 1800 sekund, 4HP/klíště

Lox maso je jednou z nejlepších potravin v Valheim. . Druhá položka vyrobená z masa Lox vyžaduje ječmennou mouku, cloudberries a lox maso.

Vyrábíte nevolný lox koláč v kotlíku (úroveň 4). Pak si vezměte ten koláč a vařte ho v kamenné peci. .

Lox Pelt

 • Lox Cape – 6x Lox Pelt, 2x stříbro
 • Lox koberec – 4x Lox Pelt

Obě současné položky LOX jsou užitečné. Cape Lox vás udržuje v teple stejně jako vlkský mys. Může být upgradován na kvalitu 4, což dává 1350 trvanlivost a čtyři brnění. Lox koberec také přidává jedno pohodlí do vašeho domova, stohování s ostatními kobercemi (a kobercem juty). Nemluvě o tom, vypadá to útulně vedle krbu.

Lox Trophy

Lox Trophy

. Může být umístěn na stojanu na položku a objeví se jako hlava Lox v životní velikosti na zdi a přidat k přitažlivému útulnému domovu v Valheim.

Kde najít Lox

Pokud Lox netuší daleko od domova, nachází se pouze v jednom biome: The Plains. Jediný čas, kdy se bude bloudit, je, pokud pronásleduje hráče. Poté se může držet po okolí po ztrátě aggro. Častěji než ne, LOX se nachází ve skupinách po dvou nebo třech.

Pokud tedy chcete bojovat, budete to muset zastřelit z dálky, abyste to nalákali od stáda. Pokud se chystáte zkrotit pouze jeden, můžete se pokusit přimět, aby vás pronásledoval, ale to je obtížné, protože ostatní se pravděpodobně připojí k pronásledování.

Jak zabít Lox

Lox není vždy snadné zabíjet. Jejich rozsah aggro je relativně blízko, takže na vás nebude útočit, pokud se necítí ohrožen. Pokud s tím nechcete bojovat, zůstaňte daleko, protože to bude účtovat, pokud vás to uvidí.

Moje oblíbená metoda je najít skálu, která je vyšší než Lox a stojí na ní. Neustále na to střílejte ohnivé šipky a můžete je zabít, než bude mít šanci rozbít skálu.

Jak zkrotit Lox

Jak zkrotit Lox

Není snadné zabít Loxe, ale je ještě těžší zkrotit jeden. Musíte být opatrní, abyste to nenechali zachytit na vás, nebo zapomenout na jídlo, které ho krmíte, a místo toho vás pronásleduje.

Udržujte svou vzdálenost a přiblížte se, pouze když ji krmíte. . Pro více informací se však podívejte na metodu dostupnou pro zkrocení a lox.

Chytí lox – nebo ne

 • Kamenné pero
 • Jáma
 • Žádná metoda pasti

Lox může strhnout dřevěné ploty a stěny, takže musíte postavit kamenné pero, pokud chcete toto zkrotit. Navrhuji na vás udržet harpunu, ale pokud ji nemáte, můžete vést lox do pasti.

Pokud to nechcete zachytit, vyrovnejte své plíživé dovednosti, vplížit se na to, házejte jídlo a vplížit se pryč. Tato metoda bude trvat déle, ale může to fungovat.

Pokud kopete jámu nebo pero, můžete LOX nalákat do pasti a pokud se na vás Lox nezhoršuje, bude jíst. Nad loxem bude nad loxem zkrotit lištu, abyste věděli svůj pokrok.

Krmte lox

 • Jídlo lox jedí – Cloudberries, ječmen a lněný

Poté, co je LOX uvězněn, nebo se na něj plížíte, uhoďte buď cloudberries, ječmen nebo lněný. Pak zpět, aby vás to neuvidí. Jakmile bude jíst dostatečně a bar je na 100%, bude zkroucen.

Proces zkrocení LOX vám zabere alespoň hodinu. Proto je dobré zkrotit celé stádo, když jste u toho. Nespokojte se s jedním; Zkroťte celou rodinu Lox. Už to nebude trvat; Musíte jen upustit více jídla najednou.

Co dělat po zkrocení lox

Po zkrocení svého prvního LOXu, měli byste jej udržet v bezpečí. Pokud jste zkroutili více než jeden, je to ještě snazší to udělat. Budou vás chránit, sebe i sebe navzájem před poškozením. Skupina silných fulings je samozřejmě může sundat, ale můžete chránit svůj LOX, pokud budete postupovat podle níže uvedených kroků.

Pojmenuj to

Můžete ponechat+posun, abyste jmenovali svůj lox. I když to nemusíte pojmenovat, pomůže vám to spojit se s vaším loxem, nebo mi to alespoň pomůže spojit se s mým LOXem, když je jmenuji. Nepřemýšlejte jméno; nemění to způsob, jakým to vypadá, jako by to udělal Stadion Pokémon.

Postavte pero – s portálem

Postavit pero

Pokud chcete zajistit, aby váš LOX zůstal na svém místě, měli byste jim dát domov v pláních, kde budou nejšťastnější. Postavte kolem nich kamenné pero, aby nemohli snadno uniknout.

Poté si vytvořte portál propojený s vaší základnou, která má vaši postel. Tímto způsobem je můžete vždy zkontrolovat. Pro dosažení nejlepších výsledků vytvořte portál uvnitř budovy kamene spíše než venku.

Chránit lox

Existuje několik způsobů, jak můžete chránit svůj LOX před vetřelci. Plains jsou nebezpečná zóna, takže připravení je vždy nejlepší, kdykoli žijete nebo vychováváte Lox v takovém biome.

To není nutné, ale vřele to doporučuji. Bez ohledu na to, ve kterém biome buduji, vždy kolem něj staví příkop. Kopat, dokud nedosáhnete vody, a poté kopete kolem struktury. Udělejte to pro své zahrady, základny a zvířecí pera. Nejprve postavte přílohy tak, aby LOX nespadl do příkopu.

Můžete postavit trikový most s Poláky, aby se k němu ostatní stvoření nemohly předat, ale vy a vaše Tames můžete. Pravidelné mosty a podlahy umožní nepřátelům přejít, ale AI si myslí, že to nemůže překročit póly.

Jakmile dokončíte příkop, váš LOX bude chráněn před vším kromě lukostřelců a komárů. Existuje však způsob, jak je ještě více chránit. LOX můžete snadno vést k okraji vody v jakýchkoli pláních, protože pláně jsou vždy u oceánu. .

Ať se lox stará o sebe

Nevýhodou je, že staví příkop, že nepřátelé nemohou překročit, pokud jsou LOX napsán. Lox může být napaden, když tam nejste. Pokud tedy dáváte přednost, můžete také postavit poměrně velké pero. Nechte LOX, aby se bránil spíše než aby byl otevřen útokům Archer.

Dokud nikdo není online poblíž mého loxu, jsou v pořádku, protože nic nekryje, aby je zabil, pokud je někdo není, aby je chránil. Ale pokud chcete být mimořádně bezpečí nebo mít trolly na vašem serveru, nechte se, aby se Lox bránil, může fungovat lépe než stavět příkop.

Vytvořte kupole

Kopule nemusí být zavřená nahoře, protože Lox může rychle zabíjet komáry, ale tato strategie může chránit Lox před vším ostatním. Jediné, co musíte udělat, je postavit vysoké kamenné zdi kolem Lox. Mělo by to být alespoň dvakrát tak vysoké, jak jsou.

Nahoře můžete přidat hroty nebo jednu řadu střech. Rád přidávám špičkové stěny kolem jakékoli struktury, kterou buduji pro přidanou vrstvu ochrany. Tato metoda kupole je pravděpodobně nejlepší volbou, pokud máte zdroje.

Vytvořte sedlo

sedlo

 • 10x kožené kousky
 • 15x černý kov

Potřebujete kožené kousky, černý kov a prádlo, aby se vytvořilo sedlo Lox. Můžete získat kožené zbytky z zabíjení karea. Černé kovové kousky lze nalézt po zabití Fungings (Goblini) a útočit na jejich vesnice.

Můžete si vzít tyto kousky a dát je do výbuchu pece a vytvořit černý kov, který lze použít pro tvorbu. Nakonec se na spřádaném kole vyrábí prádlo Len, který se nachází rostoucí na pláních.

Můžete také vyrobit zahradu v pláních, abyste pěstovali lněné a ječmen.

Poznámka: Nemůžete vyrobit sedlo Lox, dokud neporazíte Modera, horského šéfa Valheim. To umožňuje hráčům vytvořit řemeslný stůl, který je nezbytný k vytvoření výbuchu pece a točení, nezbytné pro dvě ingredience v sedle Lox.

Jezdit na Lox

Po provedení sedla v pracovním stole položte sedlo na panel nástrojů a poté přistupejte k LOX. Kdykoli začnete jezdit na krotkém, můžete vylepšit svou jízdní dovednost, což usnadňuje jejich ovládání. Jejich ovládací prvky jsou stejně jako ovládací prvky vaší postavy. Jediný rozdíl je v tom, že držení S je nutí je zastavit, ne chodit dozadu.

Plemeno lox

Plemeno lox

Chcete -li chovat dva lox, vše, co musíte udělat, je přiblížit je a nakrmit je. Jakmile jsou plné a šťastné, srdce se objeví nad jejich hlavami. To znamená, že se páří. Brzy se vyskočí dítě Lox.

Časté časté

Otázka: Jak vaříte lox maso ve Valheimu?

Odpověď: Pokud chcete vařit své lox maso Valheim, Musíte si vyrobit železnou nádraží. To trvá tři řetězy a tři železo. Musíte jej postavit přes krbu nebo dva táborák. Jen buďte opatrní, protože pokud necháte lox maso vařit příliš dlouho, obrátí se na uhlí.

Otázka: Jsou Lox silní bojovníci?

Odpověď: Ano. Lox jsou silní bojovníci. Mohou vyjmout neozbrojeného a neochotného hráče jen jedním zásahem. To znamená, že jsou také silní, kdykoli jsou zkrouteni. Můžete je použít k tomu, abyste vám pomohli bojovat, i když nedoporučuji je vzít Šéf bojuje .

Otázka: Jak dlouho trvá vyrůst LOX?

Odpověď: Baby Lox obvykle trvá několik dní ve hře. Můžete opustit oblast a oni růst, ale nezapomeňte nechat jídlo pro ně a jejich rodiče. Neexistuje žádný definitivní čas, že k dosažení dospělosti vyžaduje jediný LOX.

Měl bych dostat Lox ve Valheimu?

Lox může být cenným zvířetem, které má mít Valheim. Nepotřebujete je, aby postupovali ve hře. I když je nezkrotíte, navrhuji je, protože kapky, které vám dávají. Můžete snadno žít z loxského masa a koláče Lox.

Lox Cape může dělat zázraky pro vaši cestu do hor, protože musíte navštívit hory, abyste získali vlka. To znamená žádné další lektvary odolnosti proti mrazu! Stručně řečeno, kdyby hra neměla Lox, bylo by to stále stejně příjemné, ale všechno, co Lox přidá do hry.

Získejte více strategií přežití her

Nenechte se spadnout na nepřátelské území bez těchto aktualizací a novin z týmu Ready Game Survive!

Děkuji!

Úspěšně jste se připojili k našemu seznamu předplatitelů.

Valheim Guide: Jak zkrotit Lox

Viking stojí nad Loxem ve Valheimu

V tomhle Valheim průvodce, ukážeme vám, jak zkrotit Lox. Tato masivní stvoření jsou těžko zvládnutelná, ale mohou se stát vašimi přáteli. I když je v současné době nemůžete chovat, tato příručka vám stále pomůže podniknout kroky k jejich přeměně ve své spojence.

Jak zkrotit Lox ve Valheimu

Zkrocení lox do Valheim může být obtížné bez dobrého plánu. S nějakou přípravou a trpělivostí můžete stvoření dostat do zajetí. Chcete -li začít zkrotit Lox, budete potřebovat:

Pokud jste se naučili, jak hospodařit, nebo připravujete na boj Boss Yagluth, možná již na Plains Biome budete mít základní nastavení základu. Na rozdíl od zkrocených kabátů potřebuje Lox kamenné zdi, aby je udržovala uzavřená. Chcete -li postavit kamenné zdi, budete muset vytvořit a kameník (což také vyžaduje nedaleký pracovní stůl).

Jakmile nastavíte místo pro pero Lox, vytvořte stonecter a použijte svůj pickaxe ke shromažďování kamene.

Vytvoření pero Lox

Lox je velký a výkonný, takže pouze kamenné zdi udělám.

Poté, co jste shromáždili spoustu kamene ze země nebo skály poblíž, vytvořte a kameník (10 dřevo, 2 železa, 4 kámen a pracovní stůl). Vytvořte pero z kamenných zdí s otevřenou jednou mezerou. Touto mezerou nalákáte lox.

Zachycení lox

Lox honí Viking ve Valheimu

S kompletním perem najděte nedaleký LOX. Jakmile vás uvidí, a Červený vykřičník se objeví nad hlavou. . V případě, že vás přestanou sledovat, nalákejte je Cloudberries nebo zaútočit z dálky s lukem.

Jakmile jste nalákali lox do pera, rychle ho rozběhněte a zbytek pera postavte, abyste jej uzavřeli. Stvoření začne útočit na kryt. Dejte mu nějaký prostor, aby se uklidnil, než se pokusíte to zkrotit.

Zkrocení lox

Zkrocení LOX vyžaduje trochu času a spoustu jídla.

Protože kamenné zdi, které jste postavili, jsou poměrně vysoké, vytvořte některé schody aby je škáloval. Z vrcholu schodů, házejte jídlo jako Cloudberries, ječmen, a len Uklidnit stvoření.

Viking stojí na schodech nad Loxem ve Valheimu

Pokud umístíte kurzor na LOX, můžete vidět procento představující, jak blízko je zkrotit. Pokračujte v krmení a dávejte mu prostor, pokud je agresivní. žluté srdce objevit se nad hlavou.

Během několika dnů ve hře se Lox stane krotkem.

Jakmile je LOX plně krotká, můžete zadat pero a mazlit. Když ano, fialová srdce se objeví nad hlavou. Od 2. března, Lox nemůže udělat mnohem víc, jakmile je to zkrotit. Nemohou se chovat, ani se nemohou stát vašimi společníky v bitvě.

Valheim průvodce a průchody