Průvodce začátečníky – Runescape, průvodce pro nové hráče – The Runescape Wiki

.

Noví a vracející se hráči začnou na Tutorial Islandu, kde je splní Reginald. .

Odtud byste měli sledovat tutoriál a dozvědět se více o světě, ve kterém jste dorazili.

Čtěte dále pro praktického průvodce po prvních několika dnech ve hře a dále.

Získejte své

Nejprve budete muset vědět, jak se obejít.

Minimap je nejlepším přítelem dobrodruha. Kromě toho, že vám ukazuje okolní oblast, má dvě základní funkce:

Domů Teleport To vás vrací do jakéhokoli lodestone (kruhové kamenné talíře nalezené ve většině hlavních měst), které jste navštívili a aktivovali. Všimněte si, že to však nelze během boje udělat. . Klikněte na tlačítko mapy světa a poté použijte možnosti filtrování vlevo od rozhraní mapy světa a najděte typ obsahu, o který se nejvíce zajímáte.

Cesty a výzvy

Runescape má beztřídní systém progrese a obrovský otevřený svět. Může být těžké rozhodnout, co dělat jako první.

Pokud někdy potřebujete šťouchnutí správným směrem, Systém cest je pro tebe. Bude nasměrovat na obsah na základě vašeho výběru tří kategorií: pátrání, bojové a bojové dovednosti.

Kulatá žlutá ikona kompasu

Denní výzvy jsou dalším skvělým způsobem, jak se začít vyrovnávat a učit se o řadě nabídek obsahu. Tyto úkoly mohou být často dokončeny za pouhých 20 minut a přinést vám pěkný kus XP.

Mluvit k Výzva paní Fara v Burthorpe .

Kde

Radost z runescape je svoboda, kterou nabízí. . nebo všechny tyto věci!

Dostal jsem pověšení hry zdarma? Zvažte upgrade na členství a odemkněte vše, co RuneScape nabízí.

Úkoly

. Žádné „Kill 10 Boars“ zde – každý z nich je ručně vytvořený kousek příběhu, vystřelen s humorem ochranné známky a plný chutných odměn.

Váš časopis Quest je první zastávka – klikněte na ikonu Compass, poté na kartě Quests.

Zde je několik návrhů, jak vás začít:

Snímek obrazovky z hlediska Blood Pact Quest

.

Promluvte si s Xenií v Lumbridge Graveyard a pak se ponořte hluboko.

.

.

Snímek obrazovky One Piercing Note Quest

Jedna pronikavá poznámka

.

.

Screen Shot of Missing, předpokládaná úmrtí smrti

Chybí, předpokládaná smrt

Bohové se vrátili do Gielinor. Old Grudges se znovu objeví, když Trickster Sliske odstartuje novou válku.

.

Boj

Gielinor je nebezpečné místo a mnoho dobrodruhů tráví své dny tím.

Opuštěná důl – Burthorpe

Vylévání trollů jen svědění pro šrot je to skvělé místo pro zahájení bojového tréninku.

Přístup k dolu na severním konci Burthorpe.

Snímek obrazovky Slayer Master

Vezměte si úkoly od mistra zabijáka a cestujte po světě, pomocí speciálního vybavení zabíjejte nejsmrtelnější zvířata Gielinor.

.

Snímek obrazovky prázdnoty

Hubení škůdců

Připojte se k neplatným rytířům a zadržujte neúprosný vstup do neplatných škůdců a získejte právo nést ikonické brnění a zbraně rozkazu.

Zamířte tam z lodi Void Knight v Port Sarim.

Neochotní a podpůrné dovednosti

Je tu také spousta prostoru pro mírové pronásledování. Vytvořte si své štěstí, které vytvořte cenné předměty a prodávejte je, vyrovnávejte podpůrné dovednosti, které vám pomohou při cestování, nebo dokonce postavte svůj vlastní domov.

Zjistěte více o dovednostech Runescape nebo si přečtěte několik skvělých výchozích bodů:

Snímek obrazovky Nexus

Nexus

Modlitba uděluje užitečné nadšence pro mnoho oblastí hry a zadržení eldritch monstrsity jižně od Lumbridge vám dostane nohu v dovednosti.

.

Obchodní dovednosti

Někteří zdarma, pouze někteří členové

Shromažďovat, vytvářet a ovládat. Sbírejte cenné materiály, poté Smith nebo Craft Silné zbraně a brnění k použití nebo prodeji.

Promluvte si s trenéry dovedností v Burthorpe na náskok.

Snímek obrazovky zlodějů

Lumbridge Thieves ‘Guild

Přineste do Gielinoru nádech larcenové třídy, když pomáháte najít Dapperest Den z Villainy kolem.

Vstupte do Trapdoor severně od Lumbridge a kontaktujte Darren Lightfinger, abyste mohli zahájit úvodní nákupní a Cellars Quest.

Snímek obrazovky předvolání

Předvolání

Vyvolejte zvířata z duchovní říše, aby vám pomohla v boji, tréninku dovedností a dalších.

Promluvte si s Pikkupstixem v Taverley a začněte Wolf Whistle Quest.

Copyright © 1999 – 2023 Jagex Ltd. 220 Science Park, Cambridge, CB4 0WA, Velká Británie

Použití této webové stránky podléhají našim podmínkám, zásadám ochrany osobních údajů a zásad cookie

? Tato příručka se bude vztahovat na vše, co je třeba vědět o základech hry, co dělat dál po tutoriálu a kde najdete další pomoc, pokud ji potřebujete.

Obsah

Úvod [EDIT | Úpravy zdroje]

, . Problém je – kde začínáte? .

Doporučujeme, abyste si před přečtením této příručky vytvořili novou postavu a přehrávali se prostřednictvím úvodního tutoriálu, protože to pokryje základy pohybu, vyrovnávání některých dovedností a další. Poté se sem vraťte a dozvíte se, co bude dělat dál!

.

Nezapomeňte si prohlédnout náš průvodce užitečnými položkami a odemknout pro podrobnější shrnutí užitečných článků.

Pohyb v Runescape se provádí směřováním a kliknutím – klikněte, kde se chcete přesunout a vaše postava spustí (nebo tam chodí). Pokud existuje NPC, se kterým byste chtěli mluvit, klikněte na ně a komunikujte. Totéž platí pro interakci s objektem, jako je strom, nebo pro zahájení boje s monstrum jako goblin. Objekt někdy může mít další možnosti pro interakci, včetně možnosti „zkoumat“, kterou najdete kliknutím pravým tlačítkem myši na něj.

Serverovací cyklus Runescape je základní jednotkou času používaného k registraci vašich akcí v rámci hry. Tyto jednotky času jsou často označovány jako zaškrtnutí her. .6 sekund. . Například běh kryt 2 herních čtverců za klíště. Akce na straně klienta, jako je kliknutí na NPC nebo otevření banky, jsou zpracovávány samostatně, a proto zůstávají nedotčeny klíštěm.

Abyste vám pomohli najít cestu, můžete použít minimap v pravém horním rohu rozhraní. Minimap ukazuje oblast obklopující vaši postavu, včetně nedalekých NPC (žluté tečky), dalších hráčů (bílé tečky) a upuštěné položky (červené tečky). .

. Kliknutím na Lodestone jej můžete aktivovat, což vám umožní volně teleportovat zpět do oblasti pomocí sítě Lodestone kliknutím na ikonu „H“ poblíž vaší minimap.

Když se pustíte do měst, narazíte na další hráče, kteří jsou na vlastních dobrodružstvích. ? Chat ve hře najdete v levém dolní části rozhraní a odtud můžete vidět všechny zprávy zaslané jinými hráči, které jste byli poblíž. Můžete poslat své vlastní zprávy, které jsou viditelné hráčům kolem vás stisknutím klávesnice na klávesnici a jakmile se s někým vytvoříte přítele, můžete je přidat do svého seznamu přátel klepnutím na jednu z jejich chatovacích zpráv a kliknutím na “Přidat“ Přidat “ Příteli.

Po vytvoření vaší postavy a dokončení tutoriálu jste hozeni přímo do středu světa Gielinor, na místě zvaném Burthorpe. Gielinor může být zpočátku ohromující, ale pro každého je něco.

. Pokud chcete hacknout a lomítko, jsou poblíž někteří králíci a krávy, které mohou být zabito za jejich předměty. Pokud jste připraveni brousit některé dovednosti, existují některé stromy a rybářské místa, se kterými lze komunikovat. Nebo, pokud máte rádi zkoumání, můžete se vydat z Burthorpe směrem k městu Falador.

Quests [EDIT | Úpravy zdroje]

. Úkoly vám pomohou pochopit historii Gielinor a některé poskytují přístup k někdy jedinečným a mocným odměnám, jako jsou určité typy zbraní a brnění, nebo dokonce zbrusu nové oblasti. .

Úkoly na mapě najdete hledáním ikony, která vypadá jako modrá hvězda uvnitř kompasu. Tím, že se nad nimi vznášíte na mapě světa, se můžete podívat na to, jaké požadavky jsou pro jejich zahájení jejich. Můžete také otevřít seznam všech úkolů kliknutím na ikonu Quest na hlavním rozhraní pásu v pravém dolním rohu obrazovky.

Všechny úkoly ve hře jsou rozděleny na obtížnosti a délku a některé se dokonce odehrávají chronologicky před ostatními. Existuje mnoho různých příběhů o pátrání, které můžete zažít, ať už se jednáte o Vampryres v Morytanii nebo vyšetřujete záhadný mor v Ardougne.

 • Wolf Whistle – Cestujte na krátkou vzdálenost do Taverley a napomáhajte skupině druidů, poskytujte úvod do předvolávající dovednosti.
 • The Blood Pact – Bojujte s některými příšerami v Lumbridge Catacombs a dozvíte se více o boji v Runescape.
 • Cookův asistent – Toto je klasický Runescape Quest, kde shromažďujete ingredience pro šéfkuchaře Lumbridge Castle. .
 • . .
 • Jedna pronikavá poznámka – jeptišky opatství Saint Elspeth potřebují vaši pomoc při řešení tajemství.
 • Stín nad Ashdale – Prozkoumejte krásný ostrov Ashdale a buďte odměněni s některými zkušenostmi, které pomáhají vyrovnat vaše bojové dovednosti.
 • Co je to moje, je vaše – dozvíte se více o dovednostech těžby a kováření, když pomáháte trpaslíka jménem Doric.

Nakonec se stanete proslulým dobrodruhem v Gielinoru a jak vaše dovednosti postupují, budete moci vzít nějaké úkoly s obrovskými odměnami.

 • Dragon Slayer – Slay The Mighty Dragon Elvarg, aby odemkl schopnost nákupu rune talířů.
 • Pouštní poklad – objevte skrytý poklad v kharidiánské poušti, abyste odemkli výkonnou starodávnou magii.
 • Chrám v Senntistenu – Obnovte starý chrám pod webem Varrock Dig, abyste získali přístup k nové sadě „prokletých“ modlitby.
 • Světový probouzí se – Zadejte nějaké ruiny poblíž cechu Legends ‘, abyste objevili historii za bohem Guthixem a událost, která navždy mění Gielinor.
 • .

Dovednosti [Edit | Úpravy zdroje]

. Jsou to schopnosti trénovat vaše postavy. . Aktivity, které školí dovednosti v Runescape, sahají od chytání ryb, až po ponoření hluboko do hlubin dungeonů.

Během tutoriálu jste se dozvěděli o některých základních dovednostech v runescape – rybolovu, dřevořezcích, firemakingu, vaření, těžbě a kováření – ale existuje mnoho dalších, které můžete vyrovnat nahoru. Hráči zdarma mají přístup k 17 dovednostem, zatímco jsou členové granty, které přístup ke všem 29.

. .

. . Monstra mají každá svou vlastní bojovou úroveň, jak ukazuje číslo uvedené nad jejich hlavou, když nad nimi vznášíte, nebo klikněte pravým tlačítkem. .

. Vaše bojová úroveň se zvyšuje prostřednictvím tréninkového útoku, obrany, síly, modlitby, předvolání, magie, ústavy a rozsahu – obvykle zabíjením monster s příslušným vybavením. Vyrovnávání vašich dovedností odemkne více brnění, které můžete nosit, a zbraně, které můžete použít, což vám může pomoci zabít silnější monstra.

. Zabíjením slabších příšer, jako jsou krávy, skřítky a kuřata, můžete pomalu zvyšovat úroveň a získat schopnost nosit ještě vyšší úroveň. .

Hlavní bojový systém v Runescape se točí kolem akčních pruhů a systému s názvem Revoluce. Když zaútočíte na monstrum, vaše postava automaticky prochází schopnostmi na vašem akčním lištu, aby způsobila poškození, nanesení krvácení a omráčení. . Adrenalin vám umožňuje používat schopnosti vyšší úrovně, známé jako „prahová hodnota“ a „konečný“ schopnosti. Ve srovnání se základními schopnostmi to obvykle způsobují větší množství škod a dokonce mohou poškodit více nepřátel kolem vás. .

.

Některé příšery mají určité slabosti, které znamenají, že některé zbraně jsou proti nim účinnější. Například možná zjistíte, že útok na pekel s lomítkovými zbraněmi jim způsobí více poškození než na jejich střelbu s kuše.

Dobrým způsobem, jak vyrovnat své bojové dovednosti, je trénovat Slayer. . . Viz seznam níže uvedených seznamu Slayer Masters je nejlepší pro učení lana.

 • .
 • Jacquelyn: Je druhý nejjednodušší zabiják, který se nachází v Lumbridge.

Při cestování po Gielinoru buďte opatrní na oblast zvané divočina. Divočina je a . .

. . Celkem 10 000 mincí a výběr mezi dvěma různými stylovými botami (ozdobné boty nebo bojové boty) se vydělává ze všech čtyř úrovní, stejně jako ze čtyř emocí – Idea, Stomp, Flap a Fap Head.

Peníze nebo zlaté kusy (GP) jsou hlavní měnou v Runescape a používají se pro nákup a prodej věcí ve hře, takže budete muset hodně hromadit, abyste postupovali ve hře. Můžete primárně vydělávat peníze z odměn za úkol, prodávat kapky monster nebo prodávat předměty vyrobené prostřednictvím tréninkových dovedností.

 • Když monstra upustí mince na zemi, můžete vidět hrubou vizuální náznak toho, kolik mincí je v zásobníku. Pokud je na zemi jen několik mincí, nebude to dále za to hrát hru. Pokud existuje větší zásobník, pak monstrum mohlo upustit tisíce mincí a určitě byste je měli vyzvednout. Poté, co trénujete své dovednosti Dungeoneering, můžete pro vás použít akumulátor zlatého akumulátoru.
 • Při tréninku svých dovedností můžete prodávat položky získané – například protokoly z dřevořezby, ryby z rybolovu a rud z těžby. . . Vždy zvážit hodnotu položky s tím, jak užitečný je pro váš postup ve hře. .

Dávejte pozor na svou banku. . Ve velkém množství se mnoho z těchto položek může stát cenným a poskytne vám další podporu.

. . . . Pokud se pokusíte koupit položku na GE, koupíte ji co nejlevnější – ne vyšší než cena, kterou jste zadali.

. .

Členství [Upravit | Úpravy zdroje]

Cech pro dovednost vynálezu, přístupný pouze s členstvím

. Pokud si však hru užíváte, placení za členství vám umožní získat přístup k ještě více dovedností, příšera zabíjet a oblasti ve hře, abyste prozkoumali. .

Členství stojí za pevnou částku peněz v reálném světě za měsíc a lze je zakoupit přímo prostřednictvím Steam, Mobile Store nebo na webových stránkách Runescape. Pokud dáváte přednost, můžete platit za členství také pomocí peněz ve hře, což bude možné, když se rozdrtíte přes pozdější úrovně ve hře. To vyžaduje nákup dluhopisů, které najdete na Grand Exchange.

Zatímco komunita Runescape je plná příjemných a ochotných lidí, můžete během svého času v Gielinoru narazit na některé méně příjemné hráče. Vždy hledejte cokoli, co vypadá jako podvod nebo může být pokusem o phishing na vašem účtu.

. Můžete také vidět zprávy s adresami URL v krabici chatu – při návštěvě těchto webových stránek buďte opatrní, pokud nepoznáte odkazy, protože by mohly být nebezpečné. .

. . . .

Abyste pomohli udržet Gielinor v bezpečí, můžete narazit na moderátory hráčů. Jsou to normální hráči ve hře, kteří mají v chatovací schránce stříbrnou korunu, aby je odlišili od ostatních hráčů. . Zřídka můžete narazit na moderátory Jagex, kteří jsou místo toho zastoupeni zlatou korunou v chatu. . .

. Pokud vás někdo požádá, abyste vstoupili na divočinu, která drží něco, co nechcete ztratit, neposlouchejte je! .

Obecně je to důležité . .

.

? [Upravit | Úpravy zdroje]

Takže už chvíli hrajete runescape. Vyrovnáváte své dovednosti, zkoumáte svět, navazujete přátele a děláte úkoly. ?

. . .

? Rune vybavení, vyrobené z rutite rudy, je jedny z nejsilnějších dostupných brzké hry. Můžete to buď udělat sami (s dostatečně vysokou těžební a úrovní kováření), nebo si ho zakoupit s těžce vydělaným zlatem.

Pokud jste spíše dovednost, můžete zkusit pracovat na přístupu k cechům – speciální budovy po celém světě, které lze přistupovat pouze poté, co budete mít dostatek zkušeností v jejich příslušných dovednostech. Mohou poskytnout dobrý prostor pro trénink určitých dovedností na střední úrovni a můžete najít i další lidi, kteří by tam trénovali stejnou dovednost, která vám může pomoci! Cech, ke kterému máte přístup brzy, je cech kuchařů na vaření úrovně 32. Má vaření, větrný mlýn a zdroje vody poblíž, abyste mohli vařit podle obsahu vašeho srdce.

Chcete -li pomoci rychleji postupovat vaše dovednosti, existuje řada podpory, které vám mohou pomoci. Například nošení určitého vybavení může zvýšit vaše úrovně v určitých dovednostech, což vám umožní přístup k obsahu vyšší úrovně, než dosáhnete požadované úrovně. .

Pokud jste přísahákem za to, že jste dokončeni, dokončení úspěchů je skvělý způsob, jak prozkoumat, co Runescape může nabídnout, vyrovnat se a získat na oplátku nějaké jedinečné odměny. Úspěchy Lumbridge jsou dobrým začátkem vidět, o jakých úspěších je – přicházejí v začátečnících, snadných, středních a tvrdých potížích, takže budete něco, co můžete udělat jakoukoli úroveň, na které jste. !

Chcete si dát pauzu od tradičního dovedností a zabíjení runescape? Kolem mapy si můžete prohlédnout různé minihry a rozptýlení a odklony (D&D) tečkované kolem mapy. Mnoho z nich poskytuje zkušenosti s několika dovednostmi, skvělé odměny a umožňuje vám bavit se s přáteli. . Brzy ve hře může být užitečné zúčastnit se slz Guthixu (pouze pro členy) a obří ústřice D&D pro šanci získat nějaké zkušenosti a potenciálně cenné předměty.

V Runescape je toho hodně práce a tento průvodce poskytuje pouze malý vhled do druhů věcí, které můžete očekávat, že najdete ve hře. Pokud uvíznete v kterémkoli okamžiku, nebojte se. Runescape Wiki je nejrozsáhlejším zdrojem informací o hře a může vám pomoci s běžnými otázkami, jako je: „Co je tato položka?”Nebo” Kde najdu toto monstrum?. . K wiki můžete také přistupovat k Wiki.

!

Propagoval obsah Ve spojení s

Publikováno: 17. srpna 2018

. To je spousta hráčů dobrodružství uvnitř této fantasy mmorpg, což může způsobit, že je zastrašující, pokud právě začínáte. Pokud to není, máte průvodce, který vám pomůže.

Než se budete moci ponořit do Gielinoru, budete se muset zaregistrovat. Zde si můžete vytvořit účet runescape – vše, co potřebujete, je platná e -mailová adresa, datum narození a název zobrazení. Odtud si můžete stáhnout a přihlásit se do herního klienta, vytvořit postavu a přehrát prostřednictvím tutoriálu – který vás připravuje se základy, které budete muset hrát MMO Jagex.

Ale co po dokončení tutoriálu? Runescape je nastavena do obrovského virtuálního světa a hemží se s věcmi, co dělat – jste ty druh člověka, který chce vzrušení z boje? Nebo byste chtěli vyřešit hádanky a ušetřit bezbranné NPC v úkolech plné nebezpečí? .

Vzhledem k tomu, že existuje tolik věcí, že jste uděláme, sestavili jsme tohoto šikovného průvodce, který vás vede po těch prvních několika hodinách runescape. Našli jste svůj konkrétní roh Gielinor v žádném okamžiku.

Runescape

Dokončení tutoriálu vás přenese do Gielinoru, kde se ocitnete v systému Path System. Důrazně se doporučuje, aby jak noví, tak i vracející se hráči sledovali systém Path, protože vás projde řadou herních funkcí. To zahrnuje denní výzvy a nastavení bankovního pin. Dostanete také tři úkoly, které slouží jako správný úvod do různých způsobů boje – melee, magie a řada.

Systém cest vám také dodává sadu startérů a zážitkových lamp, které poskytují vaše bojové dovednosti včasnou podporu. Dokončení trasy vám umožní volně prozkoumat nebo, pokud si vyberete, vyberte novou cestu. Existují cesty, které vás naučí více o dovednostech nebo těch, které vás povzbuzují k dalšímu prozkoumání herního světa.

Pokud však chcete volně prozkoumat Gielinor, můžete vypnout systém cest. Uděláte to otevřením karty Adventure, vyberete možnost Path a poté kliknutím na „Vypnutí cesty“. Uvědomte si, že i když ztratíte pokrok v aktuálním úkolu, který jste byli stanoveni, neztratíte celkově žádný pokrok v úkolu.

Rybářství runescape

Vydejte se na dobrodružství

Vyhledávání vyhledávání po dobrodružství může opravdu začít. Úkoly jsou nejlepším způsobem, jak to najít, a můžete vidět všechna dostupná dobrodružství na kartě Seznam úkolů – můžete se ponořit do podrobností kliknutím na položky časopisu v zařízení a dovednosti. Zde najdete informace o tom, kde začít quest, jeho úroveň obtížnosti, jaké jsou jeho požadavky, jakékoli doporučené položky a hlavně jeho odměny. Spíše šikovný, opravdu.

Nebojte se, existuje mnoho úkolů pro hráče Runescape Free-to-Play. Dobrým místem pro začátek, pokud chcete chlupatý společník, je zamířit na West Varrock a mluvit s Gertrude. Dokončení jejího úkolu vás odmění kotě a nějakým zážitkem z vaření (nebojte se, oba nejsou kombinovány). . Elspeth Citharede, východně od Al Kharid, nabízí vražedné tajemství, které má vyřešit, když prozkoumáte smrt v opatství.

. Často jsou také docela vtipní, hrají do inteligentního a referenčního stylu hry. Jo, a když hledáte, nezapomeňte aktivovat lodestony, které objevíte na svých cestách – nabízejí bezplatný způsob dopravy.

Jak byste očekávali, vyrovnávání vašich dovedností je důležitou součástí Runescape, protože odemkne nové schopnosti, vybavení a úkoly. . . Existují dokonce i některé, které jdou až na 120.

I když byste mohli být v pokušení soustředit se na školení v jedné dovednosti, doporučujeme, aby se nováčci pokusili šířit svůj trénink na všechny své dovednosti, abyste měli dobře zaoblený charakter. Celá zkušenost je však docela uvolněná a můžete si vybrat, kolik se chcete naklonit do procesu dovedností. Rovněž stojí za zmínku, že neexistují žádné třídy, o které byste se měli starat, takže si můžete vyzkoušet ruku na všechno, co se vám líbí.

Rybaření je skvělou dovedností, protože můžete také trénovat vaření vedle něj vařením ryb, které chytíte. Pak můžete buď prodat svůj zátah, nebo je nechat pro zdlouhavé bitvy (ne, ne jako zbraně – můžete je jíst, abyste znovu získali zdraví).

Pokud se však chcete nejprve soustředit na boj, pak je Lumbridge Catacombs perfektním žalářem pro začátečníky – i když mějte na paměti, že budete muset dokončit úkol Blood Pakt (promluvte si s Xenia na hřbitově Lumbridge, abyste tento zahájili) dříve) máte k němu přístup. Když se zabýváte katakombami, můžete sbírat sochy skryté mezi hrobkami a poté je také prodat za zisk.

Zatímco to všechno děláte, nastavte si úroveň nebo cíl XP kliknutím pravým tlačítkem na vybranou dovednost na kartě dovedností.

Příručka pro začátečníky runescape

Získejte popisovač v boji

V roce 2012 vydal Jagex aktualizaci s názvem Evolution of Combat (EOC zkrátka), která radikálně změnila způsob, jakým jste bojovali v MMO. Přidal duální ovládání, zbraně na dálku a magické schopnosti. Hráči, kteří upřednostňovali starý styl boje, se mohou stále rozhodnout bojovat s režimem Legacy, což zjednodušuje boj proti automatickým útokům a speciálním útokům.

Při vytváření postavy se budete zeptat, zda jste předtím hráli. Pokud se rozhodnete „nikdy se nehrají“, bude vám výchozí nastavení do staršího režimu, ale stojí za přechod na boj EOC, jakmile budete pohodlní. .

Runescape Town

Připojení k klanu

Nezapomeňte přijmout společenský aspekt Runescape připojením klanu. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je přejít na fóra Runescape, kde existuje řada desek věnovaných klany. . Pokud si přejete prohledat sami sebe, existuje pět samostatných desek pro různé druhy klanů dostupných – hráči pro hráče s úrovněmi boje pod 100, klany pro hráče na úrovni 100, bojové klany, sociální klany a klany, které se specializují na pátrání a minihry. .

Pokud se uvíznete na pátrání nebo dovednosti hlavu na wiki Runescape, která obsahuje všechny znalosti Runescape, které byste měli kdy potřebovat. . Hodně štěstí na vaše dobrodružství!