Průvodce: Získejte opravené boi – oficiální Terraria wiki, Get Opraveno – oficiální Terraria wiki

Získejte opravené boi

Kromě samého centra (i.E. Přímo nad třením), většina z této vrstvy se počítá jako Ocean Biome 50% času, umožňuje hráči lovit oceánské bedny a najít rybáře.

Průvodce: Získejte opravené boi

Toto je stránka průvodce.
To znamená, že stránka vás projde konkrétním úkolem, strategií nebo bojem nepřítele/šéfa.

Postavení: Revidováno (Tato příručka byla revidována a je aktuální!)

Obsah pouze pro stolní počítač/konzola/mobilní: Tato informace platí pouze do plocha počítače, Řídicí panel, a mobilní, pohybliví verze Terraria.

The Získejte opravené boi semeno, také známé jako Všechno nebo Zenith semeno, je semeno tajného světa, které kombinuje většinu aspektů všech ostatních semen tajných světa a přidává své vlastní výzvy. Tato příručka je napsána s ohledem na legendární režim. Toto semeno lze považovat Terraria.

Obsah

 • 1 Příprava
 • 2 Světová generace
 • 3 Začátek
 • 4 Časný průzkum
 • 5 časných šéfů
 • 6 True Povrch
 • 7 šéfů zlých biomů
 • 8 Volitelné šéfy před hardmode
 • 9 konec předběžného
 • 10 časných hardmode
 • 11 Queen Slime a Mechdusa
 • 12 Planttera, Dungeon a Invaze
 • 13 Golem
 • 14 volitelných šéfů a zbývajících invazí
 • 15 Endgame

Příprava

Mnoho hráčů může být tímto semenem intenzivně frustrováno, pokud nejsou řádně připraveny, protože kombinuje řadu mechaniků z jiných semen. Jedním doporučením pro ty, kteří považují začátek příliš obtížné, je připravit se hraním těchto jiných semen. Tyto zahrnují:

 • Don’t Diep Up: Toto semeno převrátí obvyklý pořadí progrese a má hráče začne v podsvětí. Díky tomu je povrch zcela zkorumpovaný, nehostinný region a pohybuje povětrnostní události, oceánské stvoření a rybaření do spodních vrstev světa. Posouvá se také kolem úrovní několika zbraní. Má významné změny do post-golem. Zahrajte si toto semeno, pokud nedokážete přijít na to, kde je vše, co je napraveno Boi.
 • Konstanta: Toto semeno přidává hlad a tmavou mechaniku a také způsobuje poškození kaktusů. Jeho změny jsou relevantní pouze ve světovém průzkumu, takže není nutné postupovat kolem několika šéfů, aby získali představu o tomto semenu. Hrajte toto semeno, pokud často zemřete na temnotu nebo hlad.
 • Žádné pasti: Toto semeno má mnohem více pastí a představuje skákací balvan a život křišťálového balvanu. Získejte pevnou Boi ve skutečnosti má ještě více pastí než toto semeno, ale může vám poskytnout představu o tom, kde hledat pasti, jako jsou jedovaté pasti a výbušniny v podzemních kabinách a gejzích v zničených domech. Většina změn se přestane být relevantní po vstupu do hardmode. Zahrajte si toto semeno, pokud často zemřete na pasti v pevném boi.
 • Ne včely a oslava MK10: Tato semena silně nemají prospěch hráči z hraní je. Oslava MK10 má většinou kosmetické a/nebo prospěšné změny a především kosmetické změny z něj dělají do tohoto semene. Na druhou stranu ne včely zcela mění většinu světové generace a jen málo z toho se přenáší do pevného BOI jiného než většího včelího úlu a přítomnosti mnoha larev. V poblíž horní části světa je pás bloků souvisejících s včelami, ale v této hře je nepravděpodobné, že by se tato vrstva často objevila. Existují další změny související s včelami jedinečné pro toto semeno, podrobně uvedené níže. Buffed Vlastnosti čarodějského klobouku, umožňující dalšímu přisluhovači.
 • Semeno opilého světa umístí dungeon pod živý strom, což ztěžuje boj proti kosterovi a šílencem a také zahrnuje oba zlé biomy.
 • Pro hodné: Toto je jediné další semeno, které umožňuje legendární potíže. Šéfové v tomto semeni jsou blízké nebo identické potíže s pevnou Boi, a tak i když je nepravděpodobné, že bude snadnější hrát toto semeno, než aby bylo možné opravit BOI, může být považováno za snazší kvůli tomu, že bude méně drastická generace světa.

Zahrnuje však také několik dalších změn, které nejsou zahrnuty do ostatních semen. Tyto zahrnují:

 • Křupavé medové bloky budou generovat v celé zářící vrstvě houby nad podsvětím a při těžích uvolní lávu.
 • „Pravý povrch“ obsahuje oba zlé biomy a dva vnější 1/6s světa jsou přeměněny na odlišné zlé biomy.
 • Živé stromy, chrám džungle a pyramidy jsou natřeny červeně nebo fialové.
 • Nepřátelé dungeonu nespadnou žádnou kořist, dokud nebude poražen koster.
 • Hellbats upustí lávu po smrti.
 • Když jsou ponořeni do lávy, nepřátelé nebudou poškodit lávu, s výjimkou ohně! Debuff.

Světová generace

Toto semeno je jedinečné v tom, že během generace světa existuje mini-hra. Přetažení kolem smajlíka tváře umožňuje hráči zasáhnout střelecké hvězdy. Bitting více hvězd přidává do vaší hry výhodnější věci, jako jsou podzemní kabiny a krystaly srdce, ale také zvyšuje generování pasti.

Začátek

Když hra začne, hráč se ocitne v podsvětí s velkou sbírkou NPCS. Tyto NPC prodávají užitečné materiály, ale všichni zemřou na konci prvního dne, pravděpodobně předtím, než hráč nashromáždil dostatek peněz na nákup jakýchkoli výkonných položek.

Střední třetina podsvětí je velmi velký ostrov popela, obklopeno dvěma velkými jezery lávy. Na ostrově jsou jedinými nepřáteli, kteří se rozmnožují, lávové slimes (kteří jsou slabší a nepadnou lávu). Za okolními jezery jsou zničená domy a standardní nepřátelé podsvětí, včetně Hellbats, kteří nyní po smrti padají lávu.

V této počáteční oblasti nejsou žádné truhly jako takové. Místo toho napodobuje se v této fázi hry velmi náročný typ nepřítele. Upustí stejný kořist, jakou by obsahovaly podzemní hrudníky. Ty mohou být sýřeny kopáním jámy a pomocí yoyo nebo nějaké zbraně s debuffem.

Hlavní věc, kterou je třeba udělat právě teď, je vyrobit brnění a zbraně popela a rozbít hrnce, které obsahují lano. To vám umožní dostat se do další vrstvy. Láva způsobí intenzivní poškození v tomto semeni, ale brnění popela snižuje toto poškození. Podobně nejsou platformy popela dřeva přerušeny lávou padajícím shora.

Buďte velmi opatrní, abyste se nekopali rovně, protože vrstva přímo nad hráčem obsahuje křupavé medové bloky, které v tomto semenu uvolní lávu po těžbě. To lze vyřešit těžbou ve vzoru kliku. Později mohou mřížky nad velkými jámami bezpečně odpustit lávu.

Vynoříte se hladově. V tomto raném bodě ve hře bude jediným zdrojem potravy granátová jablka a kořeněná paprika. Jíst jakoukoli potravinu sníží hlad. Nejlepší střednědobá řešení potravin jsou rybolov nebo vaření zvířátek, které obecně vyžadují síť chyby od obchodníka. Dlouhodobým řešením je nákup velkého množství pad thai od cestovního obchodníka.

První průzkum

Přímo nad vrstvou podsvětí je zářící houbový biom, který obsahuje křupavé medové bloky a základní rudy. Na tuto vrstvu se natočí zombie a démonské oči. Hráči by měli tuto vrstvu rychle tranzitovat, protože tam je lepší kořist. Získání háčku se nesmírně pomůže.

Nad této vyrovnávací pamětí je falešný „povrch“. Zde rostou stromy a dochází k počasí. Objevují se povrchové verze všech běžných biomů, včetně pouště, sněhového biomu a džungle. Toto je jedno z nejlepších míst pro rané hráče, kteří shromažďují kořist, založení základny a zemědělských tvorů. Štěstí není v tomto semenu sledováno, což usnadňuje získání pylonů.

Toto je také vrstva k nalezení kamene, který negeneruje v zářící houbové vrstvě. Pokud se hráč vynoří přímo pod sněhovým biomem nebo podzemní pouští, bude nutné cestovat doleva nebo doprava, aby získala dostatek kamene pro pec.

Kromě samého centra (i.E. Přímo nad třením), většina z této vrstvy se počítá jako Ocean Biome 50% času, umožňuje hráči lovit oceánské bedny a najít rybáře.

Hráči používající magické zbraně mohou najít padlé hvězdy uvězněné ve slimech, což jim umožňuje zvýšit jejich kapacitu.

Na této úrovni existuje mnoho hrozeb:

 • V této úrovni oplývají pasti. Drát však není viditelný, dokud není Skeleron poražen. To znamená, že může trvat docela dlouho, než vyčistí tlakové desky a další pasti pokusem a omylem, nebo věnováním zvýšené pozornosti.
 • Křupavé medové bloky dávají hráčům v ohni! Debuff o kontaktu a uvolnění lávy, když se těží.
 • Hráči způsobí škodu ve tmě. To může být opraveno zakoupením těžební helmy od obchodníka pomocí lektvarů lesku, držením a umístěním pochodní, nalezením dostatečného množství Crimtane Ore nebo Demonite Ore a Topaz k vytvoření magiluminiscence nebo pomocí zbraní nebo jiných předmětů, které produkují světlo, které produkují světlo.
 • V této vrstvě vytvářejí velmi velké včelí úly. Je pravděpodobné, že hráč po mnohokrát při nehodě vytvoří královna. Tyto úly lze přepracovat do šéfových arén.

Priorita by měla být kladena na získání přisluhovače brzy, jako je Abigail’s Flower nebo The Flinx, protože mohou pomoci srážet nepřátele zpět. Pamatujte, že poškození kontaktu je vynásobeno velkým faktorem tohoto semene, což často vede k okamžité smrti při kontaktu.

Truhly mohou obsahovat nohy měsíce lorda a červený lektvar, které jsou vynikající pro časný průzkum.

Brzy šéfové

Podsvětí, ve kterém se vynoříte, slouží ve skutečnosti jako vynikající šéfka, protože je obecně velmi široká, plochá a má několik překážek. Bridge of Ash Wood Platforms (nebo dva) by měl stačit k boji proti králi slizu nebo oka Cthulhu.

Všimněte si, že King Slime má šanci se vynořit při zabíjení jakéhokoli slizu, pokud dosud nebyl poražen, což znamená, že pro něj není nutný slizový déšť.

Oko Cthulhu se může vynořit v podsvětí během běžného denního/nočního cyklu. V den se však nebude zoufal, což umožňuje delší boje. Tento šéf nyní získává útok ve druhé fázi, kde dočasně odráží projektily a uvolňuje mnoho služebníků Cthulhu. Použití zbraní s efektem v oblasti, jako je boomstick nebo piercing zbraně, jako je personál Diamond, může pomoci vypořádat se s těmito dalšími přisluhovači.

Po porážce oka Cthulhu se doporučuje vytvořit magiluminiscenci, která zcela odstraní problém s temnotou a poskytuje významné posílení pohybu.

Pravý povrch

Horní část podzemní vrstvy je plná lávových bazénů, když se hráč blíží k povrchu a vyžaduje větší péči při kopání.

Samotný povrch, stejně jako vlevo a nejviňovější části mapy, jsou zcela infikovány korupcí a karmínem. Povrch je vždy noční čas a nepřátelé se vytvářejí mnohem rychleji a jsou silnější.

Povrch je neuvěřitelně nepřátelský. Hodně z toho je pokryto bazény lávy. Hráč je neustále pod účinky lektvaru peří a opuštění horní části mapy způsobuje okamžitou smrt. Háček na drapáky může být velmi užitečný pro hráče hledající plovoucí ostrovy. Všechny hrudi Skyware jsou však nyní nahrazeny uzamčenými zlatými truhly.

Budování základny na povrchu je možné, pokud je zvýšena vysoko ze země, daleko od zlého biomu, ale lesní pylony tam nefungují-pokud si přeje postavit umělý povrchový ostrov pro pylonovou základnu, houbovou pylonovou základnu ( zejména jeden blízko k vchodu do dungeonu) by pravděpodobně byla nejlepší volbou. Oceánské pylony také fungují, když jsou dostatečně vysoko z povrchu. Nalezení magické lastury pomůže při rychlém dosažení povrchu.

Může být také užitečné vytvořit tunel, který přechází z podsvětí na povrch, protože umožňuje člověku dostat se na pravý povrch bez potřeby pylonů nebo magické lastury.

Zlé biomové šéfy

Eater světu a mozku Cthulhu jsou v tomto semenu velmi obtížné ze dvou různých důvodů.

Za prvé, jejich svolání je obtížné kvůli extrémně zvýšené míře tření a obtížnosti nepřátel zlých biome. Nejobtížnější část je příprava arény, protože nepřátelé, jako je Devour, mohou hráče okamžitě zabít. Z těchto důvodů může být lepší vytvořit umělý zkorumpovaný nebo karmínový biom v podsvětí poblíž lávových jezer.

Za druhé, tito šéfové dostali změny AI v tomto semenu. Mozek Cthulhu nyní zvrátí gravitaci ve druhé části boje a má zcela neprůhledné zrcadlové obrazy spojené s mnohem vyšší obranou, zatímco Eater of Worlds uvolňuje pokaždé, když je jeden z jeho segmentů zničen, a střílí vile a střílí vile Plivat dokonce pod zemí.

Doporučuje se rozbít stínovou koule nebo karmínové srdce dobře před bojem, a tak umožnit tření invaze Goblin, což umožňuje přístup k Goblin Tinkererovi.

Tito dva šéfové jsou tak obtížné, že může být nutné na ně odrazit několik úmrtí, aby se získaly vzorky tkáně nebo stínových stupnic. Shromažďování 6 z obou hráčů umožňuje vytvořit noční můru Pickaxe nebo ekvivalent a moje pekla. Sword sopky je zvláště účinný proti mozku Cthulhu, protože jeho vysoká poškození obchází obranu, prořízne několik popínavých popínavých popínavých najednou a zapálí skutečný mozek Cthulhu, což hráči umožňuje snadno spatřit skutečný meče během druhé části druhého boj. S takovou zbraní se mozek Cthulhu stává jednodušším z obou možností.

Pokud se pokoušíte odtrhnout se na šéfy, je Molotov koktejl levnou zbraní s vysokou oblastí poškození. Rozptyl Spiky Balls před nebo během boje může také způsobit intenzivní poškození.

Volitelné šéfy před hardmode

Old One’s Army lze nyní svolat. Doporučuje se, aby hráč bojoval v oblasti tření. Tato událost umožňuje hráčům získat válečný stůl a příslušenství, jako je šátek učedníka, který kombinoval, umožňují hráči svolat tři strážce, což je velký rozdíl proti obtížným šéfům. Flails nebo Bows s Jesterovy šípy jsou efektivní způsoby, jak bojovat proti nepřátelům, používat strážce umístěné vysoko na platformách nebo létající přisluhovači, jako jsou IMP zaměstnanci, aby porazili Wyverns.

Deerclops je další volitelný šéf, ale ten, který je mnohem snazší než ostatní šéfové před hardmode kvůli nedostatku legendárního režimu AI se změní a skutečnost, že se na smrt nezas. Může být obtížné kvůli tomu, že nebude mít široký otevřený prostor, aby ho svolal. To lze opravit vytvořením umělého biomu sněhu v podsvětí nebo vykopáním velké arény ve sněhovém biome. Hounius Shoolius It Drops je nejlepším strážcem v předhardmode, zatímco roh matice v lavině je jednou z nejsilnějších zbraní v předběžném.

Queen Bee je rychlejší, může se nabít diagonálně a v tomto semeni střílí mnohem rychleji. Včelí úly jsou však větší a poskytují účinnější arény (pozor na nízko položené úly, které mají bloky úlu nahrazeny křupavými medovými bloky, které hoří hráče).

Konec předhardmode

Skeleron je obtížný z několika důvodů. Nejprve se dungeon nyní vynoří hluboko pod živým stromem a hráče nechává bez velkého přirozeného místa k boji. Za druhé, dungeon je stále blízko korupce nebo karmína a posílil nepřátelské tření. Zatřetí, po ztrátě rukou, Skeleron nyní vynoří mnoho temných koleček.

Hráči mohou dělat mírové svíčky, aby snížili okolní tření při těžbě velké arény. Tato aréna může také sloužit pro šíleného kultivata později ve hře. Použití kapky královna včel, jako je včelí zbraň, může v tomto boji významně pomoci, protože hledací včely mohou porazit nepřátelská kolečka.

Dungeon má zvýšený počet pastí. Nalezení mechaniky je prioritou, protože nyní, když je koster poražen, lze vidět drát, což vede k snadnějšímu hledání pastí. Z tohoto důvodu by hráči měli vytvořit velký design.

Stěna masa je v tomto semenu velmi obtížná, protože má menší hitboxy, vysoké zdraví a rychlost a během boje se rozšiřuje.

Naštěstí vaše počáteční oblast poskytuje pekelný most na většině mapy, ale také zabije vaše NPCS. Nezapomeňte stavět domy v podsvětí způsobem, který váš boj nebrání.

Důrazně se doporučuje postavit dlouhou stopu minenecartu přes podsvětí pro tento boj, protože to bude užitečné pro mnoho budoucích bojů. To také zabraňuje tření Imps Fire Imps na cestě hráče. Alternativou je použití gravitačního lektvaru ke spuštění na stropě a také se vyhýbá Imps přímo na cestě hráče. Je nemožné zničit ohnivé koule Imps, zatímco zeď masa je naživu.

Brzy hardmode

Když začne hardmode, mimiky, které nabízejí základní kořist, nyní nabízejí standardní kořist.

Hallow se už nevynoří v diagnostickém pruhu. Místo toho nahrazuje podzemní vrstvu a spodní část velkého proužku zlého biomu na stejné straně jako džungle, zabírající zhruba 20% světa.

Je to vhodný čas na stavbu rybolovu a lektvarů, vytvoření nové základny v oblasti Hallow a získání časných hardmode zbraní. Pokud hráč postavil stopu minenecartu, jak je navrženo, lze ji použít k snadno boji proti biomům napodobit.

Generování nejsilnější rudy vyžaduje rozbití šesti démonových oltářů nebo karmínových oltářů místo tří, jak generují oba typy rudy. Podobně v tomto světě existují jak karmínové, tak korupce, což umožňuje komba, jako jsou prokleté šipky s pistolí Dart. Který typ mimiku se při umístění stínového klíče do prázdné hrudníky střídá každý den.

Wyverns jsou obzvláště nebezpečné kvůli snížené manévrovatelnosti. Může to pomoci bojovat s nimi co nejnižší, nebo místo toho použít minecarts nebo horou pro boje.

Pasti Dart Venom lze nyní vytvořit pro efektivní farmy proti událostem, jako je invaze Goblin a pirátská invaze.

Královna sliz a mechdusa

Jak bylo popsáno dříve, velmi dlouhá trať minenecartu v podsvětí je vynikajícím způsobem, jak bojovat s těmito šéfy. Alternativně může pomoci použití gravitačního lektvaru v nadzemní aréně, zejména pokud je postavena střecha.

Pokud používáte stopu minenecartu, mohou teleportéry a trať tlakových desek, stejně jako stopy zatloučené do nárazníků, povolit bezpečné obraty.

Dvě stopy minenecartu. Dolní část má teleporter s červeným drátem středem a nárazníkem po jeho levé straně

Konec „přijímání“ teleportéru má nárazník, který změní směr pohybu.

Teleporter s tratí tlakové desky nahoře na konci dlouhé kolejnice. Červený vodič vede pryč od obrázku

Konec stopy má stopu stopu Minecart vedle Teleporter s dráhou tlakové desky. Toto je umístěno více než délku obrazovky od druhého konce, aby bylo možné mezi hráči a šéfy umožnit dostatek místa mezi hráči a šéfy.

Queen Slime má při létání zhruba stejnou rychlost jako Minecart, takže tato metoda umožňuje hráči zůstat v bezpečí během boje, přičemž nejnebezpečnější část se otočí.

Neexistuje způsob, jak bojovat s mechanickými šéfy individuálně v tomto semeni. Místo toho musí být tři předměty šéfů, které musí být kombinovány do Ocramova břitva, která předvolává Mechdusa. Tento šéf může být vytvořen kdykoli, nejen v noci.

Mechdusa je velmi obtížný šéf, ale má některé funkce, díky nimž se zdá, že to není tak obtížné, jak se poprvé zdá. Hlavní body ve prospěch hráče jsou:

 • Všechny části kromě hlavního ničitele mají zdraví sníženy o 80%.
 • Neexistuje žádný časový limit.
 • Dvojčata a torpédoborec jsou připevněny k Skeleron Prime a nemohou se volně pohybovat.

Většina strategií se točí nejprve kolem porážky ničitele, protože existuje mnoho zbraní, které způsobují intenzivní poškození v důsledku piercingu (jako je Daedalus Stormbow s nezdravými šipkami, Drippler Crippler, Dart Rifle, Nimbus Rod a Clinger personál nebo biče). Tato část může být často zabita rychleji než ostatní a eliminuje hrozby laserů a sond. Je užitečné, pokud je to možné, shromažďovat srdce upuštěné sondami.

Jednou z zajímavých rysů tohoto šéfa je, že různé části zoufalé na různých vzdálenostech, s ničitelem, který vydává poslední. Pokud používáte Minecart Rail v podsvětí, může to způsobit rychlé, což umožňuje hráči porazit ničitel sám. To stále odemkne věci, jako je životní ovoce, posvátné bary, Steampunker a druhá úroveň staré armády.

Minecart lze stále použít, pokud se nesnaží zoufalství, a to sledováním toho, jak blízko jsou části šéfů, zejména dvojčata. Když je vlevo, lasery Retinazer mohou zasáhnout zásah snadněji, ale spazmatismus má potíže s útokem na hráče prokletým plamenem. Opak je pravdivý na pravé straně. Zabíjení Skeleron Prime odděluje části, takže by mělo být ponecháno na poslední.

PLANTERA, DUNGEON A INVASIONS

Druhá úroveň armády Old One je nyní k dispozici a může hráče odměnit silnými zbraněmi, jako je Phantom Phoenix a Ballista Cane. Zbraně, jako je DAO POW nebo posvátný opakovač nebo magická harfa, mohou být užitečné proti velkým skupinám. Doporučuje se zakoupit plnou sadu brnění od Tavernkeep a ušetřit na strážní zbraň personálu, protože to usnadní armádu Tier 3 Old One Army. Cítí vejce může nahradit magiluminiscence a uvolnit slot příslušenství.

Upozorňujeme, že napodobující džungle se napodobuje na tomto světě. Kromě toho, že mají stejné poškození a útoky jako zkorumpované nebo karmínové napodobování, mají také útok „Stuff Cannon“, který zaplavuje zásoby.

Plantera je rychlejší, větší, střílí rychleji a nyní uvolňuje trnité keře, když se k něčím připojí jeho chapadla. Mít velkou arénu je nezbytné a naštěstí velké včelí úly, které se v tomto světě vynoří, mohou být dobrým začátkem.

Hardmode Dungeon je relativně nezměněn, s výjimkou výrazně zvýšeného poškození kontaktů nepřátel. Oba zlé biome truhly jsou k dispozici v dungeonu. Povrch s vysokým množstvím nepřátelských tření je vynikajícím místem pro zemědělské biomové klíče, zejména proto, že existují zkorumpované/karmínové verze sněhového biomu a pouště.

Dýňový Měsíc, Frost Moon a Sluneční zatmění lze nyní svolat, s nepřáteli se v podsvětí i nad zemí vynoří nepřátelé.

Golem

Golem je v tomto semenu mnohem těžší. Samotný chrám džungle je blízko středu povrchu, nehostinného a obtížně dosažitelného. Je mnohem větší než obvykle, má více pastí (včetně sudů TNT a plynových pastí), a co je nejdůležitější, brání hráči v vidění, používání nebo řezání drátu v něm. Je také natřena tmavá barva, která je obtížné ji vidět.

Rod of Discord usnadní navigaci v chrámu, včetně vstupu do Golemovy komory přímo zvenčí. Může být také použito k vedení Golema z (možná malé) komory, kterou se vynoří do větší, předem připravené arény. Upozorňujeme, že Golem rozzuří, pokud se vnější aréna nepovažuje za součást podzemní džungle.

Během boje se vize hráče ztmavne, podobně jako debuff Blackout. Kromě toho Golem zničí jakýkoli zdroj světla, kterého se dotýká. Kromě toho má Golem mnohem menší hitboxy a ve své druhé podobě může skočit mnohem výše.

Vidět Golema může být usnadňuje malováním arény pomocí iluminantní barvy, nebo v zápasech bojem v podsvětí, kde je větší viditelnost (i když to rozzuří Golem).

Volitelné šéfy hardmode a zbývající invaze

S poraženým Golem si nyní může hráč koupit zbraně Tier 3 od Tavernkeep. Přestože Betsy může být v tomto bodě příliš obtížná, zemědělství prvních 3 fáze může vydělat brnění hráče úrovně 3, které lze použít k usnadnění Betsyho, zejména když nedostává změny AI.

Duke Fishron, Frost Moon a Martian Madness také nedostávají žádné změny, což je ve srovnání s ostatními šéfy relativně usnadňuje. Dělo sněhuláka je obzvláště užitečné pro výrobu arén pomocí raket ničících terén.

Císařovna světla bude vždy bojována v rozzuřeném režimu, pokud na povrchu, a v noci se zoufal. Může se však bojovat pod zemí ve svém normálním režimu (i když s rychlejšími útoky kvůli změnám AI). Jedním únavným, i když užitečnou technikou je bombardovat velmi velkou arénu (s raketami nebo dynamitem), aby bojovala s jejím podzemím, která je nejméně dvě obrazovky široká a vysoká, možná více. Jinak tento boj pokračuje jako normální.

Prismatické odcpávky se přirozeně vynořují za všech dob, takže je mnohem snazší shromažďovat.

Konec hry

Šílený kultist může být bojován ve stejné aréně jako skeleron. Jeho útoky jsou rychlejší, ale největším nebezpečím zde jsou projektily proroctví a starověké vidění, které se počítají jako NPC a zdvojnásobily poškození kontaktu. Ty mohou snadno jednorázové nežádoucí hráč.

Nebeské sloupy se roztroušené po podzemních a jeskynních vrstvách. Může být obtížné je oslovit bez umírání, ale také některé z nich (zejména solární sloup) mnohem jednodušší.

Pán Měsíce dostává pouze jednu hlavní změnu. Po použití Phantasmal Declayray vydává z hlavy velkou skupinu měsíčních balvanů, které se odrazí z bloků. Tomu lze zabránit tím, že ho nalákáte nad pevnými bloky, teleportováním pryč nebo jednoduchým odletem rychle. Na rozdíl od jiných šéfů a nepřátel se jeho poškození kontaktu během tohoto boje nezvýší ani jeho poškození na dálku.

Není nutné bojovat s měsíčním lordem pod zemí; Opět si však pamatujte, že vrchol světa je zóna okamžitého zabíjení. Pokud je jeden trpělivý, může také použít variantu raketového odpalovače, která může zničit bloky a mini nuke II k vyčištění široké oblasti, aby ho zabil na falešném povrchu.

Pokud to zvládnete tak daleko, gratuluji k porážce nejtěžších světových potíží Terraria!

Získejte opravené boi

Obsah pouze pro stolní počítač/konzola/mobilní: Tato informace platí pouze do plocha počítače, Řídicí panel, a mobilní, pohybliví verze Terraria.

Tento článek se týká semene Secret World také známé jako „Zenith“. Zbraň Endgame Melee viz Zenith.

Zobrazení mapy na médium Získejte pevný svět BOI.

Získejte opravené boi je semeno tajného světa. Kombinuje mnoho funkcí semen ostatních tajných světa. Na něj bylo také uvedeno Re-Logic v aktualizaci ChangeLogs a ve zdrojovém kódu jako Všechno [1] a Zenith [2] .

Následující semena lze použít ke generování pevného světa BOI (necitlivý na případ): [3]

 • Získejte opravené boi
 • getfixedboi

Obsah

 • 1 rysy zděděné z jiných semen
  • 1.1 opilý svět
  • 1.2 Ne včely
  • 1.3 Pro hodné
  • 1.4 oslavaMK10
  • 1.5 Konstanta
  • 1.6 Nekopejte
  • 1.7 Žádné pasti
  • 2.1 Obecně
  • 2.2 mechanické šéfy
  • 2.3 Měsíční pán

  Funkce zděděné z jiných semen

  Opilý svět

  • Toto semeno obsahuje oba zlé biomy.
  • Strajní dívka je jedním z počátečních NPC, které se vyskytují.
  • Předměty specifické pro semeny, jako je měsíční nohy a červený lektvar, se mohou v hrudi plodit.
  • Dungeon se nachází pod živým stromem.
  • Džungle a sněhová biome se vynoří na stejné straně světa.
  • Obě rudy stejné úrovně mohou generovat.
  • Živé mahagonové stromy mohou generovat kdekoli pod zemí, nejen v džungli.
  • Strana Girl má také možnost změnit hudbu na Terraria: Otherworld Soundtrack.

  Ne včely

  • Po celém světě se roztřístí larvy a včelí úly. Včelí úly jsou větší.
  • Dlaždice v podzemní vrstvě jsou většinou nahrazeny dlaždicemi souvisejícími s včelami, přičemž horní polovina je nahrazena bloky úlu a spodní polovinou je nahrazena křupavými medovými bloky.
   • Stejně jako v semenech Not the Bees, vrstva úlu většinou nechává džunglu samotnou, zatímco křupavá vrstva medového bloku se stává zářící houbovým biomem, když zasáhne džungli.

   Pro hodné

   • Stromy a hrnce mohou upustit osvětlené bomby.
   • Většina šéfů a nepřátel udržuje změny obtížnosti z pro hodné semeno.
    • Bomby zastřelené hlavním dělem nezničí bloky.

    OslavaMK10

    • Princezna a Steampunker patří mezi počáteční NPC, které se vynoří.
    • Princezna může prodat různé vzácné předměty.
    • Zářící houbové biomy jsou malovány v duhových barvách.
    • Strana začne, jakmile je svět vytvořen.
    • Srdce a hvězdy se mohou vždy vytvořit jako jejich sezónní varianty.
    • Podzemní kabiny jsou malovány v barvách duhy.
    • Pyramidové truhly obsahují jak scénu faraona, tak i pískovci v láhvi nebo létající koberec.
    • Džungle napodobuje a zlatý sliz se mohou vynořit.
    • Po smrti se hráč rozpadne do konfet.
    • Shimmer bazény jsou generovány poblíž étherového biomu.
    • Na rozdíl od semene oslavy nejsou předměty hrudníku zaručeny silný modifikátor.
    • Šance, že se může objevit krve, se zvýšila z 1/9 (11.11%) až 1/6 (16.67%) .
    • Zvýšení náhody pásku se zvyšuje z 1/500 (0.2%) až 1/100 (1%) .
    • Klobouk kouzelníka uděluje jeden další slot pro přisluhovadlo.

    Konstanta

    • Mechanik hladu je přiveden z konstantního semene.
     • Doba trvání debuffů se však zvyšuje z 5 minut na 8 minut.

     Nekopejte

     • Hráč se vynoří v podsvětí.
     • V tomto semeni jsou udržovány změny podsvětí (včetně méně lávy, více stromů popela atd.).
     • Pořadí vrstev světa je zachováno z tohoto semene.
     • Sběratel daní je jedním z počátečních NPC, které se vyskytují.
     • Systém štěstí NPC je deaktivován. Modifikátory cen budou vždy 100%a tlačítko „štěstí“ v okně dialogu je odstraněno.
     • Používá se přepínač pro postup zbraní.
     • Povrch má nízkou gravitaci a hráči zemřou, pokud opustí horní část mapy.
     • Padlé hvězdy se během dne neznáší.
      • Přirozené padající hvězdy neklesnou padlé hvězdy po nárazu a mohou ublížit hráči.
      • Okamžitě však rozzuří, když dorazí na povrch. Jakmile je rozzuřená, sleduje své normální chování a v noci se vzdává.

      Žádné pasti

      • Některé krystaly života jsou nahrazeny životními krystalovými balvany.
      • Množství generovaných pastí se výrazně zvyšuje.
      • Místo běžné pasti na balvanu se může vynořit skákací balvanovou variantou pastí a pasti plynu se mohou rozvinout uvnitř hrudníku.
      • Většina hrudníků je uvězněná truhly, včetně těch v podzemních kabinách a pyramidách.
      • TNT sudy se mohou vytvořit, zejména v chrámu džungle.

      Další změny

      Všeobecné

      • Slime Diva je jedním z počátečních NPC, které se vyskytují.
      • Počáteční NPC budou mít následující jména: [6]
       • Sběratel daní je vždy pojmenován Andrew, jméno původně pro průvodce.
        • Když je sběratel daní jmenován Andrew, jeho základní obrana se změní na 200. [7]
        • Steampunker nemůže respawn, protože její tření se nespoléhá na status odblokování, ale vyžaduje, aby byl místo toho poražen mechanický šéf. [9]
        • Pokud je chladný sliz vytvořen před ukončením strany, je to odemknutém stavu také resetován.

        Mechanické šéfy

        • Představí se nový šéf, Mechdusa. Je svolán pomocí břitvy Ocram, položky, která kombinuje všechny tři předvolávající položky pro mechanické šéfy. Tento šéf nahrazuje mechanické šéfy v progresi.
         • Maximální zdraví dvojčat, všech částí Skeletron Prime a sondy z ničitele jsou sníženy o 20%. [11]
         • Sondy z ničitele mají lepší mobilitu. [12]

         Měsíční pán

         • Po každém útoku Phantasmal Deatlay vybuchne měsíční lord 30 měsíců balvanů. [13] Tyto balvany sdílejí podobné chování jako skákací balvany, které ricochet na pevných blocích, a mohou existovat po relativně dlouhou dobu. Jsou však mnohem rychlejší než skákací balvany.

         Hvězdná minigame

         Během světové generace je kurzor nahrazen smajlíkem, který se může hráč pohybovat. Padající hvězdy se objevují ve velkém počtu a budou srazit s Měsícem. Pro každý zásah se hraje zvukový efekt „meow“ a skryté skóre se zvýší o 1 bod. Barvy se stávají jasnějšími a shaderový efekt podobný konstantu se stává silnějším, protože se získává více skóre.

         Toto skóre zvyšuje množství určitých objektů a struktur na světě. Každý bod skóre zvyšuje částku o 0.1% a omezuje 20% nebo 200 zásahů. [14] To zahrnuje:

         Světové ikony

         Světová ikona GET PAIP BOI World je blikající, glitchy strom, který ukazuje několik verzí standardní ikony stromu, s různými kombinacemi barev.

         Tipy

         • Toto semeno je určeno jako mnohem těžší verze než pro hodné a navrhuje se, o které se tento svět pokusí pouze hráči, kteří hru porazili dříve.
         • Hráč by měl plně využít první den, shromažďování materiálů a nákup předmětů od NPCS je zásadní. Dřevo by mělo být nutností, jak se objevuje ve velmi nízkých množstvích po celém světě.
         • Rozsáhlý výzkum by měl být proveden ve hře před a během přehrávání. Většina věcí, které fungují pravidelně Terraria Playthroughs by se mělo zabránit nebo prostě nebude fungovat.
         • Použití hub a provazů k prozkoumání pomáhá hodně v mobilitě.

         Trivia

         • Funkce tohoto semene jsou ovládány různými atributy světa v kódu. Ve výchozím nastavení jsou při vytváření pevného Boiho světa pomocí semene Světového semene nastaveny všechny atributy Světu Seed Seed na pravdu, včetně ZenithWorld [2], které se zdá být spojeno se speciální mechanikou tohoto semene tohoto semene. Mnoho exkluzivních mechaniků však jako podmínky používá jiné atributy na světě, například:
          • Remixworld [15] (nekopejte atribut) a Getgoodworld [16] (pro hodný atribut) určují, zda mechdusa může být vytvořena, [17] a zda Moon Lord používá útok měsíčního balvanu útoku. [13]
          • Remixworld a Opilworld [18] (Atribut Opiltest World) Určete zobrazení ikony animovaného světa.
          • Remixworld a Donntstarveworld [19] (konstantní atribut) Určete dobu trvání hladovců debuffů.

          Ikony stromů pro nesprávné získání ofixových boi světů.

          • V herním souboru jsou dvě další světové ikony pro Get Opravené Boi Worlds, které zobrazují strom vzhůru nohama. Tyto ikony nejsou schopny být vidět během normální hry a objeví se pouze pro upravené světy (E.G. Používání editorů map), který má povolený atribut ZenithWorld, ale má deaktivovaný atribut DrunkWorld a/nebo RemixWorld Atribut. [20]
          • Název semene pocházel z rozzlobeného e -mailu. [21] Linka z jiného e -mailu od stejné rozzlobené osoby, „Broke Ass Game Ass“, byla použita jako semeno během vývoje, ale před vydáním se to změnilo, protože Redigit nechtěl povzbudit děti, aby používaly slovo „Ass ” příliš mnoho. [22]

          Dějiny

          Reference

          1. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, pole EverythingWorldgen v Terraria.Worldgen.CS .
          2. ↑ 2.02.1 informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, pole Zenithworld in Terraria.Hlavní.CS .
          3. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, Metoda Process SpecialWorldseeds () v Terraria.GameContent.Ui.Státy.UiworldCreation.CS .
          4. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, Metoda addBuridchest () v Terraria.Worldgen.CS .
          5. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.6 Zdrojový kód, metoda doleathevents () v Terraria.NPC.CS . Mohou existovat nepřesnosti, protože aktuální verze pro stolní počítače je 1.4.4.9.
          6. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.6 Zdrojový kód, Metoda GenerateWorld () v Terraria.Worldgen.CS . Mohou existovat nepřesnosti, protože aktuální verze pro stolní počítače je 1.4.4.9.
          7. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, Metoda AI_007_TOWNENTITITITISE () v Terraria.NPC.CS .
          8. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, metoda Doupdateinworld () v Terraria.Hlavní.CS .
          9. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, Metoda UpdateTime_SpawnTownnpcs () v Terraria.Hlavní.CS .
          10. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, metoda npcloot () v Terraria.NPC.CS .
          11. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.6 Zdrojový kód, metoda getzenithseedadjustmentsbereeverything () v Terraria.NPC.CS . Mohou existovat nepřesnosti, protože aktuální verze pro stolní počítače je 1.4.4.9.
          12. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.7 Zdrojový kód, metoda AI_005_Eaterofsouls () v Terraria.NPC.CS . Mohou existovat nepřesnosti, protože aktuální verze pro stolní počítače je 1.4.4.9.
          13. ↑ 13.013.1 informace převzaté z desktop1.4.4.7 Zdrojový kód, Metoda AI () v Terraria.NPC.CS . Mohou existovat nepřesnosti, protože aktuální verze pro stolní počítače je 1.4.4.9.
          14. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.6 Zdrojový kód, Metoda GenerateWorld () v Terraria.Worldgen.CS . Hra vynásobí základní množství objektu/struktury s 1 + (hvězdy zasažené ÷ 200) × 0.2, kde hvězdy zasáhly ÷ 200 je omezeno na 1. Mohou existovat nepřesnosti, protože aktuální verze pro stolní počítače je 1.4.4.9.
          15. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, pole Remixworld v Terraria.Hlavní.CS .
          16. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, pole getgoodworld v Terraria.Hlavní.CS .
          17. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, Metoda SpawnMechqueen () v Terraria.NPC.CS .
          18. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, pole opilce v Terraria.Hlavní.CS .
          19. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, pole dontstarveworld in Terraria.Hlavní.CS .
          20. ↑ Informace převzaté z desktop1.4.4.9 Zdrojový kód, Metody GetICon () v Terraria.GameContent.Ui.Elementy.Aworldlistitem.CS a GetIconelement () v Terraria.GameContent.Ui.Elementy.Aworldlistitem.CS .
          21. ↑ náš tým najde inspiraci v mnoha ohledech.
          22. ↑ Byl to „Ads Ass Ass Ass Ass“ po celou dobu vývoje, ale cítil jsem se, jako bych neměl povzbuzovat děti, aby tolik psaly „zadek“.