PUBG: Nejlepší tipy pro přežití prvních her – Stryda, PUBG: Průvodce začátečníky k tipům a trikům, které potřebujete vědět

PUBG: Průvodce začátečníkem k tipům a trikům, které potřebujete vědět

I když jste v plném zdraví, jakmile se dostane do posledních 15 lidí, je dobrý nápad začít s těmito energetickými nápoji a léky proti bolesti, abyste vás zvýšili a regenerovali zdraví. Existuje několik důvodů, jako je to, že se nemusíte starat o to po boji proti pozdnímu herně, stejně jako potenciál, že by vás jedna klíšťata zotavení v oblasti zdraví mohla vyhrát blízkou bitvu. Ať tak či onak, pokud je máte k dispozici, měli byste dostat podporu brzy, protože je nemá smysl ušetřit je. Kdo chce léky proti bolesti s kuřecí večeří?

PUBG: Nejlepší tipy k přežití prvních her

PUBG: Nejlepší tipy k přežití prvních her

Ace mise, vytvořte profil hráče a učiní vaše GG více odměňováním Stryda Free Battle Pass!

Takže jste se rozhodli. Po odříznutí zubů ve Fortnite a dalších střelcích bazénu Kiddy jste připraveni vyzkoušet PUBG. Nejprve vítejte na hlubokém konci. Pokud jste již hráli několik kol, pravděpodobně jste si vědomi, že se nejedná o hru pro snadno frazzované a frustrované. Realistický přístup a jedinečná mechanika hry způsobuje, že se během bouře cítí jako hrubý proud.

Naštěstí se s několika základními tipy naučíte přežít své první hry v PUBG a pomalu se vyrovnat s tím, jak hra proudí.

Je to všechno o přežití

PUBG je střelec v srdci, ale pokud hrajete v tradičních hrách FPS, nedostanete se příliš daleko. Přežití je klíčem k důslednému dosažení kuřecích večeří. Po pomalém, kempovacím místech a výběru, kdy bojovat a kdy uprchnout, jsou důležitými dovednostmi, které se mohou rozvíjet brzy ve vaší kariéře PUBG.

Naučit se mapy a kterým trasám se vyhnout je také klíčovou mezerou v znalostech, kterou musíte zavřít co nejdříve. A neexistuje lepší způsob, jak se naučit, než se ponořit do první hlavy. Vezměte si otevřené silnice. Měřítko kopců. Pak si zastřelíte spoustukrát, takže jste ji vrazili do hlavy, proč je zůstat co nejvíce skrytým pro stát se dobrým hráčem PUBG.

Vyberte si své bitvy

Prodloužení výše uvedeného tipu je hlavně o rozhodování o tom, kdy bojovat a kdy ho vyrazit ze špatné situace, než se zhoršuje. Bez ohledu na to, jak elitní jsou vaše střelecké dovednosti v tresku, nebudete trvat dvě sekundy v PUBG, pokud jdete ven a střílíte.

Když uslyšíte výstřely v dálce, je lákavé chtít se podívat a zjistit, jestli se můžete proklouznout v drzém zabití. Co když dorazíte příliš pozdě,? Co když většina nepřátel má jasnou linii zraku vaší vstupní cesty? Co když jste návnada? To jsou všechny platné otázky, které je třeba zvážit, když jsou výstřely vystřeleny z neznámých důvodů.

Princip platí také, když kulky létají vaším bezprostředním směrem. Jistě, dokážete rychlé skóre jakéhokoli blázna ve Valorantu a CS: GO. Tyto hry však mají uzavřené prostory a předvídatelné cesty. Co když zavíráte, že jste obklopeni? Neexistuje nic, protože PUBG je navržen s ohledem na nepředvídatelné. Vyberte si tedy své bitvy moudře tím, že za všech okolností zvážíte riziko versus odměnu.

TIPY PUBG, jak začít

Zdroj obrázku: Krafton

Pochopit léčivé předměty

Stejně jako každá hra Battle Royale, která stojí za svou sůl, má PUBG také léčivé předměty. I když to není tak jednoduché jako položky Medkits a HP Restore v jiných hrách, jsou stále docela užitečné a měli byste sbírat tolik, kolik můžete na cestě.

Některé léčivé předměty také dočasně poskytují zvýšení vaší postavy a zlepšují vaši efektivitu hry. Obecným pravidlem je držet se těchto položek, dokud je nepotřebujete, protože v této hře je docela snadné zemřít, pokud vás najdete v nízkém zdraví. Zde můžete získat úplné rozpady sedmi restorativních položek PUBG.

Hrát blízko k okraji

Jak se kruh začne zavírat a váš zápas se blíží k jeho pozdějším fázi (mimochodem na to, aby to bylo tak daleko!), budete chtít přijmout bezpečnější strategii pohybu. Hraní se zády co nejblíže věku kruhu je stejně bezpečné, jak se dostane.

Zjevnou výhodou je, že je velmi nepravděpodobné, že by se někdo objevil zpoza vás, když na ocasu je údolí smrti. A to proto znamená, že si musíte být vědomi pouze menší oblasti před vámi a ve vaší periferní vidění.

Tato taktika samozřejmě není licenci k chladu. Držte hlavu na otočení za všech okolností, protože někteří hráči mohou být dostatečně zkušeni, aby riskovali trochu modré poškození, aby vložili kulku do záda.

Udělejte si vybírání inteligentních zařízení

Kromě toho, že jste schopni trvale střílet a zabránit tomu, aby se před újmou cestou, je další důležitou součástí přežití v PUBG. Přesněji řečeno, volby, která provedete pokaždé, když se dostanete na vyzvednutí kořisti. Vážení hodnoty každého kusu před vámi může změnit rozdíl mezi vítězstvím a ztrátou.

Například helma úrovně tři je cenná, i když je poškozena ve srovnání s vaší helmou na úrovni dva. S většinou ostatních zařízení chcete získat nejvyšší úroveň nepoškozených kusů. Přilby vás však stále chrání před hlavou, i když jsou téměř zničeny. Na druhou stranu, vaše vesta na úrovni mincovny úrovně překoná úroveň tři, která je vidět lepší dny.

PUBG triky pro začátek hraní

Zdroj obrázku: Krafton

Vyberte zóny s nízkým rizikem

Kořist je v PUBG důležitý, ale víte, co jiného je zásadní? Výběr místa, které vám umožní žít nejdéle.

Když jste začínající hráč nováčků PUBG, potápění do populárních zón je jistý způsob, jak se okamžitě vyrazit. To je normální. Nejste dostatečně zkušení, abyste zvládli tahy na neznámém území. Proto byste se měli soustředit na jít do zón s nízkým rizikem, zatímco se naučíte lana.

Jistě, výběry jsou ve většině případů štíhlejší, ale to neplatí pro všechny nepopulární zóny drop. Někteří mají docela dobrý kořist, ale jejich poloha je obecně nepříznivá. Pokud vám nevadí mírné nepříjemnosti související s traverzou, můžete projít mapou s lepším vybavením a nary. Podívejte se na naše mapové průvodce a zjistěte, které jsou dobré zóny s nízkým rizikem.

Play Team Deathmatch (TDM)

Můžeme kázat o tom, že PUBG je nejprve hra na přežití. Skutečností však je, že budete muset začít tahat spoušť. Mechanika střelby hry se může zpočátku cítit trochu zvláštní, protože jsou docela realistické.

Pokud bojujete se střelbou a zaměřením, můžete mít prospěch z hraní několika kol TDM. Tento režim je jako tradiční tým FPS Deathmatch, kde spadnete na místo s týmem a pokusíte se vyjmout druhý tým. Je to všechno o střelbě v tomto režimu, takže je to skvělý způsob, jak se dozvědět, jak každá zbraň zpracovává a které nejvíce upřednostňují.

Spravujte svá očekávání

Jednou jsme vám to zlomili, že jste ve hře nováčkem, a uděláme to ještě jednou. PUBG je drsná hra s neodpustitelnou křivkou učení. Dokonce i ti nejzkušenější hráči FPS se při začátku měli hodně učit. Totéž se na vás pravděpodobně vztahuje, takže spravujte vaše očekávání.

Z první kapky nebudete mít kuřecí večeři. Pravděpodobně to ani neuděláte na půli cesty. A to je v pořádku. V PUBG musíte vzít malá vítězství, když přicházejí a oslavit je. Na druhou stranu, každá smrt musí být lekcí, kterou se budete muset rychle dozvědět, pokud chcete své dovednosti rozvíjet.

Umístěte své nové dovednosti na test a najděte více způsobů, jak zlepšit své dovednosti PUBG Přihlášení k G-loot. Sledujte své statistiky a také najděte nové způsoby, jak konkurovat a vydělávat odměny při hraní.

Yannis Vatis
Yannis Vatis

Yannis je veteránský hráč s více než 30 lety zkušeností s hraním širokého spektra videoher. Když nepíše o hrách, hraje je, a pokud je nehraje, pak o nich určitě přemýšlí.

PUBG: Průvodce začátečníkem k tipům a trikům, které potřebujete vědět

PlayerUnknown’s Battlegrounds, nebo PUBG Jak je často známo, je to nejžhavější lístek v hraní. V loňském roce prodalo více než 33 milionů kopií na PC a již na všech platformách zazněla stezku na více než 70 milionů prodejů. Není tedy divu, že se všichni snaží zkopírovat PUBGHračka ve stylu Battle Royale. Ale to, co je „bitevní royale“ a proč by vám mělo záležet?

PUBG: Průvodce začátečníkem k tipům a trikům, které potřebujete vědět

V podstatě je to riff na japonském filmu z roku 2000 Battle Royale Nebo pro novější příklad, Hladové hry. Sto hráčů spadne na svět s ničím jiným než oblečením na zádech a padákem a jakmile úspěšně přistáli, uklidní se o zbraně a výstroj a bojují, aby byli poslední stojící.

Může to znít zastrašující, ale nebojte se. Zde jsou naše tipy, jak přežít v této hře zabijáky.

Tipy a triky PUBG pro začátečníky

Zde je jednoduchý seznam věcí, které opravdu potřebujete vědět, než budete hrát.

1. Pochopit bod

Takže každá hra střelce má stejný cíl, správně? No, ne nutně. Myšlenka za PUBG je přežití. Ať už to znamená kempování nebo boje, je to váš konečný cíl. Přežijte všechny ostatní pomocí nezbytných prostředků (tak řečeno, máme na mysli ve hře). PUBG má pro každou sezónu systém hodnocení a ty, kteří úspěšně dokončili zabití, asistence a cíle osobního umístění, aby zůstali naživu.

Pokud plánujete po celou dobu kempovat, budete zděšeni, že hra to přesně nepodporuje. Dalším rysem PUBG je, že nutí hráče, aby se spojili. Níže o tom zkontrolujeme více, ale v podstatě je nejlepší se dostat na zbraně a zdravotnické potřeby brzy, aniž bychom byli zabiti.

2. Vědět, kdy klesnout

PUBG_BEGINNERS_GUIDE _ -_ Parachuting_in

Každý PUBG Hra začíná tím, že všech 100 hráčů se hromadí do transportního letadla létajícím náhodnou cestou přes mapu. Rozhodování o tom, kdy a kde klesnout, je vaše první velké rozhodnutí a snadno zjistit, zda vydržíte 30 sekund nebo 30 minut.

Jakmile skočíte, máte dvě možnosti: ponořte se tak rychle, jak můžete pro města, města a vojenské základny, kde lze najít nejlepší zbraně a vybavení; Nebo se pokuste dostat co nejdál od letové dráhy letadla a uklidit vzdálené budovy v klidu a klidu. Ať tak či onak, zkuste si být vědomi ostatních lidí, kteří se kolem vás palí a buďte připraveni na boj, pokud jsou poblíž.

3. Vždy hledejte základní prostředky

Jakmile přistanete, musíte lovit zbraně a vybavení, abyste vám pomohli přežít. Všechno najdete na podlaze v budovách, takže neztrácejte čas hledáním jinde. Budete chtít chytit esencials co nejrychleji, ale štěstí vždy hraje roli v tom, co najdete. Někdy najdete budovu plnou špičkovou soupravou, jindy budete mít štěstí, když najdete pistoli.

PUBG Vyznačuje se také slušný výběr zbraní, od ostřelovače a útočných pušek po samostatné zbraně, brokovnice a pistole. Můžete nést dvě hlavní zbraně a pistoli, takže nejlépe jste zvedli dvě kontrastní zbraně jako odstřelovací puška a samopal. Pro každého budete také potřebovat munici, ale to se obecně nachází vedle zbraně. Většinu zbraní můžete také vylepšit přílohy, jako jsou památky červené, foregrips a rozšířené časopisy.

Kromě zbraní budete chtít batoh, abyste mohli nést více vybavení a přilbu a ochrannou vestu, která pomůže absorbovat poškození. Po boji jsou také životně důležité pro uzdravení a po boji je také zásadní.

4. Vyberte si své boje

PUBG_GUIDE _-_ Voical_ride

Největší část přežití v PUBG ví, kdy bojovat – to a být si vědom vašeho okolí. Pokud na vás někdo střílí z dálky, je lepší běžet na pokrytí místo toho, abyste se snažili bojovat. Na druhou stranu není absolutně žádný smysl pro ostřelování někoho, kdo používá zbraň bez dostatečného množství. SMG je zbytečný ve 200 m.

Rovněž stojí za to si uvědomit, že každý vystřelený výstřel lze slyšet z docela dlouhé cesty a odhalit vaši pozici. Pokud máte sluchátka s okolním zvukem nebo používáte Windows Sonic a Dolby Atmos pro prostorový zvuk, vytěžíte z nich maximum v PUBG, protože vám to pomůže určit vzdálenou střelbu. Samozřejmě, že volba běhu k akci nebo nechat ji odhodlat se nakonec leží s vámi.

5. Zůstaňte v bezpečné zóně (a z červené zóny!)

PUBG_GUIDE _-_ Red_Zone_airstrikes

Jako jiné hry Battle Royale, PUBG Sekce do mapy do bezpečné zóny, červené zóny a zóny nebezpečí pro život. Bezpečná zóna je označena modrou linií na mapě, která pomalu omezuje a v průběhu času přivádí lidi do menšího hracího prostoru. Pokud jste chyceni na špatné straně této modré bariéry, vaše zdraví se postupně odtéká a nechcete, aby klesla na nulu.

Budete také chtít dávat pozor na červené zóny, které se objevují na mapě. Zde dělostřelecký oheň bombarduje zemi, takže přežití bude přiměřeně nepravděpodobné. Pokud je chycen v červené zóně, sprintu nebo odjeďte ven co nejrychleji. Pokud se to zdá nemožné, vyhledejte úkryt v nedalekých budovách, takže můžete počkat, až bombardování projde.

Pro ty, kteří uprchli před zasahujícími hranicemi bezpečné zóny, nebo bombardování červené zóny, mějte na paměti, že vozidla vydávají hodně hluku – takže vyberte svou únikovou trasu moudře moudře!

6. Naučte se divný kontrolní systém PUBG

Bez ohledu na to, zda hrajete na Xbox One nebo PC, PUBG má několik trochu zvláštních ovládacích prvků, na které si musíte zvyknout, pokud chcete uspět. Zde je několik z těch důležitých, které si pamatujete:

  • Na PC, kliknutím na pravé tlačítko myši Zamíří po památkách. Na Xbox One rychle vytáhnete Levý spouštěč Aktivovat to.
  • Drží pravé tlačítko myši Down on PC aktivuje přehled o přechodové řadě. Na Xbox One držíte Levý spouštěč aktivuje tento pohled.
  • Držet Alt na klávesnici aktivujte fotoaparát s volným vzhledem, který váš pohyb nebude bránit. Na Xbox One to lze aktivovat přidržením pravého tlačítka ramene.
  • Stisknutím tlačítka můžete změnit rychlost požáru zbraně B Key na klávesnici nebo na levé tlačítko na vašem Xbox One D-Pad.

díkybohu, PUBG Umožňuje vám ovládat ovládací prvky na PC a nyní existuje řídicí systém „typu B“ na Xbox One, který vám umožní držet levý spoušť pro aktivaci železných památek, místo toho, abyste posunuli váš pohled přes rameno. Rovněž stojí za to zapamatovat si inventář a kontroly navigace zásob, abyste se mohli během pohybu ponořit a reorganizovat.

7. Spojte se s přáteli

Být a PUBG Lone Wolf je skvělý, ale můžete také hrát jako duo nebo ve skupině až čtyř. Partnerství se nezaléčí vaše zkušenosti – daleko od toho. Ve skutečnosti to mění, jak PUBG Cítí se výrazně, když se budete pokoušet skočit z letadla, sdílet zdroje a volat další skupiny, které jste si všimli na své cestě. Po dole se můžete také oživit, takže máte vyšší šanci na přežití.

PUBG_GUIDE _ -_ AISTER_A_TEAM_MATE

V číslech je síla, ale na druhou stranu je, že vaši nepřátelé budou pravděpodobně také trochu organizovanější ..

8. Vždy sledujte své opakování

Od té doby PUBG Hit verze 1.0 na PC, byla zahrnuta skvělá přehrávání a funkce KillCam. Od vidět, jak jste byli odvezeni k učení, jak ostatní hráči řeší určité situace, získáte hodně nahlédnutí do sledování těchto opakování. Sakra, mohl bys to použít jen k oživení slavné chvíle, kdy jsi dostal svou první kuřecí večeři!

Zvyšování hry PUBG

Při hraní jakékoli hry je třeba mít na paměti hodně a PUBG není výjimkou. Během hraní mějte na paměti tyto tipy a triky a budete v žádném okamžiku lezkat na žebříčky.

Máte nějaké tipy ke sdílení? Komentář níže!

9 tipů PUBG, jak zůstat naživu a vyhrát velké vítězství

Tipy PUBG

Správné tipy a triky PUBG zajistí, že při hraní PlayerUnknown’s Battlegrounds vydrží dlouho za počáteční potyčky. Navzdory jednoduchému konceptu není provedení snadné – a provádění je to opravdu slovo, když odstřelovací kulka může v každém okamžiku oddělit hemisféry vašeho mozku.

Budete muset pochopit podrobnosti této konkrétní bitvy Royale – vstoupit, chytit nejlepší kořist a naučit se, jak jej používat k přežití jak ostatních hráčů, tak i neustále encroachingové zdi energie. Zbraně, strategie, mapové znalosti, důležité položky a to, co klobouky se pěkně spárují s tím, co vesty – to vše pomůže vám poskytnout výhodu v příštím hasičce. Ať už hledáte cokoli, máme níže několik tipů PUBG, abychom mohli střílet, rabování a jíst kuřecí večeři v žádném okamžiku.

1. Nebojte se brzy skrýt v modré

Pokud chcete zůstat naživu, pak se poškození nemusí zdát jako nejlepší nápad, ale v rané hře to může stát za to. Pokud se schováváte na okraji modrého kruhu, vůle mít malé množství škod, ale nikdo nebude očekávat. S některými dobrými možnostmi hojení můžete tam zůstat poměrně dlouho a vyhnout se úplně boji. Možná dokonce budete moci vyzvednout několik zabití na nic netušícího nepřátele. Ale vždy sledujete své zdraví a další kruh.

2. Terén může být stejně dobrý kryt jako jakákoli budova nebo zeď

Budovy jsou obvykle docela dobré pro to, aby zůstaly naživu, zvláště pokud můžete pokrýt jediný vchod, ale nesou mnoho rizik. Dobře umístěný granát váš běh okamžitě ukončí a pokud někdo ví, že jste tam, mohou jen čekat u východu. Pokud hledáte dobré místo na chvíli, zkuste najít hřeben, dip nebo kopec, aby vás vaši soupeři nemohli zasáhnout. To poskytne solidní krytí s lepšími prohlídkami než budova a, je zásadní mnohem více možností úniku.

3. Vždy si vezměte helmu na úrovni tři.

Pokud chcete vyhrát, budete potřebovat dobrou helmu a vestu, takže když rabování nedotčeného vybavení vždy chytí nejvyšší možnou úroveň. Ale pokud po boji najdete poškozenou úroveň tři na osobě, kterou jste sundali, může být obtížné vědět, co vyzvednout a co odejít. Obecné pravidlo je zde vlastně docela jednoduché. Vždy si vezměte helmu úrovně tři, i když je blízko k zničení. Úroveň tři vás vždy ušetří před hlavu s M24 a je to jediná, která tak učiní. Proto to téměř vždy stojí za to.

4. . Ale někdy zanechávejte vestu na úrovni tři

Vesty jsou trochu odlišné od přilby, pokud jde o užitečnost, ale jako vždy bude nepoškozená úroveň tři vždy lepší než úroveň druhé úrovně. V pozdní hře, pokud plánujete udělat spoustu bojů, je lepší trvanlivost důležitější než vysoká úroveň. Úplná úroveň zdraví je tedy lepší než čtvrtina úrovně zdravotní úrovně, protože to vydrží déle. Pokud je to však na několik posledních lidí, pak by měla být lepší volbou poškozená úroveň tři, protože blokování více poškození z jednoho výstřelu by mohlo být rozdíl mezi vítězstvím a ztrátou.

5. Zahrajte si okraj kruhu

Jakmile začnete zasáhnout pozdní hru, začnou do hry vstoupit různé strategie. Ten, který by vás měl udržet naživu, je hrát na okraji kruhu a běžet s ním. Zůstat na okraji znamená, že oblast, kterou musíte znát, se hodně zmenšuje. Víte, že velká část toho, co je za vámi. Pokud jste uprostřed, pak musíte mít oči všude, což není snadný úkol.

6. Udržujte se posílenou pozdní hru

I když jste v plném zdraví, jakmile se dostane do posledních 15 lidí, je dobrý nápad začít s těmito energetickými nápoji a léky proti bolesti, abyste vás zvýšili a regenerovali zdraví. Existuje několik důvodů, jako je to, že se nemusíte starat o to po boji proti pozdnímu herně, stejně jako potenciál, že by vás jedna klíšťata zotavení v oblasti zdraví mohla vyhrát blízkou bitvu. Ať tak či onak, pokud je máte k dispozici, měli byste dostat podporu brzy, protože je nemá smysl ušetřit je. Kdo chce léky proti bolesti s kuřecí večeří?

7. Skrytí v křovích funguje překvapivě dobře

To zní šíleně, ale keře ve skutečnosti poskytují opravdu dobrou možnost utajení. Posaďte se v křoví a je tu silná šance, že někdo projde přímo kolem a pak se diví, odkud na Zemi zastřelí. Keře neposkytují žádné tvrdé krytí, ale pokud vás nikdo nevidí, pak vás nikdo nezastřelí, a pokud vás nikdo nestřílí, pak nezemřete. I když možná sundejte jakékoli jasně barevné oblečení, které máte, než to zkusíte.

8. Tráva není po chvíli viditelná, takže se v ní neskrývejte

Se správnými rozsahy a výhledy můžete vidět na stovky metrů v PUBG, ale rozhodující tráva přestane být viditelná kolem značky 200 m. To znamená, že pokud se někdo rozhodne prosadit, může myslet si jsou dobře zakrytí, ale kdokoli jiný než 200 metrů je může jasně vidět. Vždy se snažíte najít tvrdý kryt jako strom nebo zeď (nebo dokonce dostat do keře), než se snažíte ležet do trávy až do pozdních etap. To také znamená, že zasažení paluby v poli, když přijde výstřely, je hrozný nápad. Stačí okamžitě běžet na pokrytí.

9. Výběr. Vaše. Bitvy

Každý chce být osobou, která přiměje 20 zabití a vychází z vítěze, ale šance na to, že se to stane. (Pokud nejste na úctě nebo nerespektující, dva z největších proužků PUBG, kterým se nějak podaří získat více zabití v jednom kole než většina ve večerních hodinách.) Takže abyste zůstali naživu, měli byste si vybrat své bitvy. To neznamená, že byste neměli bojovat, ale vybrat si pouze bitvy, o kterých víte, že můžete vyhrát. Pokud spatříte někoho, kdo drží AWM a zbroj na plné úrovni, možná je nepřijměte na jasném zraku. Ale podívejte se na někoho, kdo má jen brokovnici, zatímco máte 4x AR a měli byste je úplně vyjmout. Udělejte si navíc navíc, abyste vyhodnotili každou bojovou situaci, a pokud to vypadá tvrdě, možná běžte opačně.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.