Rainbow Six Siege: Grim Sky je teď venku | PCGamesn, Rainbow Six Siege: Grim Sky Datum vydání – všechny nejnovější podrobnosti o nové operaci | PCGamesn

Rainbow Six Siege: Grim Sky Datum vydání – všechny nejnovější podrobnosti o nové operaci

Zde je oficiální popis Mavericka. “Americký útočník, specialista s pozoruhodně ostrou myslí, pokud jde o taktické operace.”. V Kábulu viděl to nejhorší. Navzdory všemu se do města zamiloval. Legendární pro svou chirurgickou přesnost zůstává záhadou v Rainbow Six.“

Rainbow Six Siege: Grim Sky je teď venku

Aktualizace, 4. září: Nejnovější aktualizace Rainbow Six Siege, Grim Sky, je nyní venku.

Další operace pro Rainbow Six Siege, Grim Sky, oficiálně spustí dnes, 4. září, spolu se dvěma novými operátory – Clash and Maverick – přepracování mapy Hereford a různými dalšími funkcemi. .

Rainbow Six Siege: Operace Grim Sky je živá právě teď v 6:00 PDT / 9:00 EDT / 14:00 BST. Předem budou plánované údržby, ale Ubisoft říká, že to bude trvat jen asi 30 minut. Poté se aktualizace Grim Sky aktualizuje a začne stahovat. Zde v kanceláři PCGN jsme již byli schopni stáhnout a přehrávat expanzi a měli byste být schopni následovat oblek.

Je zajímavé, že PC verze Rainbow Six Siege má ve skutečnosti vedení ve verzích konzoly, protože verze PS4 bude spuštěna o hodinu později v 7:00 PDT / 10:00 EDT / 15:00 BST, s verzí Xbox One AN AN O hodinu později v 8:00 PDT / 11:00 EDT / 16:00 BST. Ubisoft neposkytl důvod pro zpoždění, ale jsme určitě rádi, že hrajeme na PC. Přesto pár hodin není tak velký dohoda.

Operace Grim Sky představí několik vzrušujících nových funkcí pro obléhání, i když je to dva nové operátory, kteří jsou nepochybně největší obchod. Maverick je útočníkem americké Delta Force a Clash je obráncem z britské policejní síly Skotsko na yardu. Společně jsou … wyld stalyns! Ne, ve skutečnosti ne, je to tým městské taktické reakce, Codenamed Grim Sky.

Aktualizace také přinese do hry velké přepracování základní mapy základního. Mapa přidá atmosférická mlha a déšť, velký facelift, více pohledů, méně oken a mnoho změn uvnitř.

V naší praktické funkci můžete zjistit vše, co potřebujete vědět o operaci Grim Sky. Jen se nás snažte okamžitě zabít, pokud vidíte někoho z nás online, poněkud to tětí naše ego.

Chris J Capel bývalý spisovatel PCGamesn News, Chris psal o hrách FPS, RPG, Star Wars a Comic Books.

Rainbow Six Siege: Grim Sky Datum vydání – všechny nejnovější podrobnosti o nové operaci

Rainbow Six Siege Grim Sky Datum vydání

Další operace pro konkurenční FPS Toma Clancyho byla oficiálně představena – připravte se na Rainbow Six Siege: Grim Sky. .

Hráli jsme také s oběma novými operátory v přepracované Hereford.

Abychom vás mohli připravit na novou meta, připravili jsme tuto příručku k Rainbow Six Siege: Operation Grim Sky, včetně všeho od data vydání po to, co byste měli očekávat od New Hereford Layout. Tady je všechno, co víme o Grim Sky.

Rainbow Six Siege Grim Sky Datum vydání

Dobrá zpráva pro hráče PC, operace Grim Sky je nyní na technických testovacích serverech Ubisoft, takže pokud vlastníte Rainbow Six Siege, můžete jej nainstalovat a začít hrát hned teď.

Pokud jde o plné datum vydání Grim Sky, nová sezóna se oficiálně spustí 4. září 2018. To potvrdilo účet Rainbow Six Siege Twitter – stále čekáme na přesné ponuré doby vydání oblohy.

Thumbnail YouTube

Duhové šest obléhání oblékání ponuré oblohy

Grim Sky přidává dva nové operátory do Rainbow Six Siege, útočníka z americké Delta Force a obránce z britského Skotského dvora – společně tvoří tým městské taktické reakce, Codename Grim Sky (nebo GSUTR).

Thumbnail YouTube

Grim Sky Attacker – Maverick

Ubisoft odhalil nového útočníka Grim Sky, aby byl Maverick, operátor delta síly, který používá foukací pochodní k vyřezávání linií zraku v zesílených stěnách. Toto zařízení funguje tiše, což umožňuje chytit obránce mimo dohled za snadné zabíjení.

Maverick je také třístupňový útočník, takže se může velmi rychle otáčet mezi vyztuženými stěnami, aby otevřel objektivní místo a izoloval ukotvení obránců. Jeho načítání zahrnuje AR-15.50, výkonný DMR a M4, který je velmi podobný Ashově R4-C. Maverick může také nést kouřové granáty, které lze použít k pokrytí, když jdete do práce s Blowtorch.

Glaz je přirozeně perfektním partnerem pro Mavericka, protože jeho tepelný rozsah a kouřové granáty jsou skvělé pro výběr obránců skrze vražedné otvory, které Maverick může vytvořit.

Zde je oficiální popis Mavericka. “Americký útočník, specialista s pozoruhodně ostrou myslí, pokud jde o taktické operace.”. V Kábulu viděl to nejhorší. Navzdory všemu se do města zamiloval. Legendární pro svou chirurgickou přesnost zůstává záhadou v Rainbow Six.“

Thumbnail YouTube

Grim Sky Defender – Clash

. Ví, že patří do přední linie a nebude tolerovat žádné nesmysly.“

Je prvním obráncem, který získal štít, který otevírá spoustu nové taktiky pro obhajující tým. Její gadget je CCE SHIELD a má k němu připojené dva tasery, které poškozují a pomalu nepřátelé. Shield Clash je také plně rozšířen jako Montagne’s, což z ní činí ohromnou vyhlídku pro útočníky. Když však drží štít, však Clash nemůže střílet, melee nebo trezor, takže musíte přejít na její strojovou pistoli nebo zbraň, kterou chcete vypořádat s opravdovým poškozením. Aby se ujistila, že nemůže jen sedět v rohu, může být Clash také zasažen, zatímco drží svůj štít.

Zatímco Clash je operátor tří armárů s štítem, nejlepší rolí je jako roamer nebo konkrétněji jako podpora roamu. Použijte ji k nalákání nepřátel do nebezpečných oblastí a pasti nebo shromažďování informací o tom, odkud nepřátelský tým útočí.

Thumbnail YouTube

Hereford mapa přepracovává

Operace Grim Sky bude také spuštěna s zcela přepracovanou verzí Hereford, tréninkové mapy SAS, která byla od spuštění jednou z nejslabších ve hře. V minulé sezóně Ubisoft vydal koncepční umění pro to, jak by New Hereford vypadal, ale teď jsme to hráli, můžeme vám říct trochu více o nadcházejícím přepracování mapy.

První věc, kterou je třeba poznamenat, je mlha a déšť – nemá na hraní žádný vliv, protože většina akce v obléhání se odehrává uvnitř, ale je to náladové a atmosférické. Několik změn na vnější straně umožňuje útočníkům několik cenných výhledů do budovy zvenčí, s rozsahem střelby se nyní zdá, že nabízí plný pohled na severní tvář budovy. Pozorovací rampa je také mnohem blíž, takže to nebudou jen operátoři jako Glaz, kteří mohou poskytnout overwatch. Západní strana budovy zůstává z vnějšku prakticky nedotčena, s garáží přesně tam, kde to bylo dříve, porušitelné povrchy a všechny. Parkovací tření na východní straně bylo také poskytnuto ohromující facelift, s vystaveno letadly z druhé světové války a mnohem impozantními sekcemi kasárny.

Hereford AerialHereford mapaRainbow Six HerefordRainbow Six Hereford SpawnHereford mapa přepracováváHereford mapa přepracováváHereford Rework Rainbow SixHereford Rework GarážHereford SAS mapa přepracováváHereford Spawn SiegeHereford Spawn 8

Celkově existuje daleko, mnohem méně oken, což bude znamenat, že obránci mohou dýchat snadné s vědomím, že je nepravděpodobné. Aby to nahradilo, na vnější straně budovy je několik dalších balkonů a schodiště, které útočníci prorušují.

Uvnitř se pravděpodobně budete cítit velmi ztraceni. Nyní existují dvě schodiště místo jednoho, což znamená. Nejvyšší patro a suterén jsou největší odchylky od původní mapy, přičemž nejvyšší patro nyní drží traktor v jedné masivní otevřené místnosti, zatímco suterén byl posypán malými pokoji, těsnými úhly a vchody. Nejvyšší patro je naprosto chaotické, aby se držel jako obránce, kvůli nedostatku krytu a počtu oken, které se dívají, ale útočníci mohou být snadno potrestáni dojezdy z podlahy pod ní. Suterén bude vyžadovat opravdu silné držení z podlahy nad – prevalence ničitelných podlah je klíčem k vítězství tohoto webu.

Rainbow Six Siege Grim Sky se změní

Rainbow Six Siege Grim Sky bude také spuštěna s dávkou kvality života, mapovým buffem na konzulát a elitní kůže pro mráz. Ubisoft skrz je proklouzl během panelu Grim Sky odhalit v šesti hlavní Paříži, takže zde jsou všechny další změny ponuré oblohy pro případ, že jste je zmeškali.

Konzulát mapa buff

Na jedno z nejpopulárnějších a nejkonkurenceschopných map obléhání Rainbow Six, konzulát, byl vyroben překvapivý mapový buff. Samotné změny jsou neuvěřitelně nepatrné: Bylo přemístěno několik vnějších stěn, aby se zabránilo vykouzlení, do Tellers/Archives byl přidán čtvrtý místo bomby a mapa byla předstižena několika novými textury. Čtvrtý web bomby je zajímavým doplňkem, protože archivy jsou tradičně nejjednodušší stránkou, kterou si můžete udržet v bezpečné oblasti, musí držet jak archivy, tak mnohem složitější pokladníci by to měly učinit velmi konkurenčním bombovým webem.

Mrorová elitní kůže

Mrorová elitní kůže

Minulá sezóna nám dala poněkud hezká elitní kůže, takže jsme se očekávali, že uvidíme nové elitní kůže pro Grim Sky, ale jen málokdo se očekával tak cool jako mrožná elitní kůže. Elite vrhá Frost jako lovec, s dredy, tlustým kabátem a dřevěnými kůží pro všechny její zbraně – má také novou pasti, která je realističtější než její standardní uvítací rohože, ale má několik jasných červených teček zapnuto k zajištění toho, aby jej nelze považovat za výplatu.

Přepětí poklopu

Zatímco zničení Siege Rainbow Six bylo vždy pozoruhodně realistické, jeho poklopy byly vždy velmi binární: jsou tam buď, nebo jsou zničeny. Rok 3 Sezóna 3 zavede systematické zničení poklop, což znamená, že to bude trvat více než jediná peleta X-Kairos, aby úplně zničila posílenou poklop. I když to nezní jako velká změna, bude to masivně ovlivnit ekonomiku gadgetu ve hře a vyvíjí přidané tlak na operátory, jako je Hibana.

Zbraňové památky

Nebyly poskytnuty žádné přesné podrobnosti, ale Ubisoft tvrdí, že Grim Sky konečně přidá opravu pro jeden z největších problémů, kteří pro hráči měli ve hře. „Po zdlouhavé testovací fázi přinášíme tolik očekávané úpravy, abychom se zabývali nesprávně vyrovnání zbraní. Ale to není všechno! V našem neustálém úsilí o zlepšení hry a zážitku hráče je na jejich cestě také přizpůsobení s výběrem volnoběžného provozovatele a také dynamické rozlišení konzolí pro konzole.“

SILLE OPERÁTOR SIBES

Zprávy o systému výběru volnoběžného provozovatele usnadní obléhání tak trochu snazší pro příležitostnější hráče, kteří se odcházejí pryč od svých klávesnic mezi koly a běžně zapomenou vybrat operátora. Systém je velmi jednoduchý, protože nevyžaduje žádný druh nastavení – pokud si nevyberete operátora před zahájením kola, vám bude náhodně přiřazena jedna ze zbývajících znaků.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Operace obléhání duhové šesti

Ubisoft formálně představil další expanzi zamířenou do Rainbow Six Siege, Operation Grim Sky.

Ubisoft oznámil další hlavní aktualizaci přicházející ke svému taktickému střelci, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Po nejasném počátečním upoutávku 6. srpna vydavatel poskytl stručný přehled o nové sezóně s názvem „Operace Grim Sky.”

Jak již bylo dříve oznámeno, operace Grim Sky debutuje dva nové hratelné operátory – jeden z u.S. . Zatímco od různých jednotek proti terorismu se jejich současný příjezd spadá pod společný „tým městské taktické reakce“, „Codename“, Grim Sky.”

Nový u.S. Operátor hraje útočící roli jako „ostrá mysl“ mezi týmem Rainbow Six. Ačkoli podrobnosti o tomto operátorovi jsou omezené, zdá se, že nový obrázek upoutávky má gadget rány, který dříve unikl těžbou dat. Ředitel značky Rainbow Six, Alexandre Remy, již dříve škádlil nového tvrdého porušení na obzoru, což je pravděpodobně tento operátor.

V týmu obhájce se na obzoru zdá být nový operátor ovládání štítů. Je „odborníkem na chování davů“, po školení v rámci Skotského Yarduova paliva. Několik operátorů štítů je již k dispozici v Rainbow Six Siege, takže jsme dychtivě vidět, co to přináší na stůl.

Ubisoft také opět potvrdil přepracování existující mapy pro více hráčů, Hereford Base. Ačkoli jeho odhalení začátkem tohoto roku poskytlo stručný přehled o změnách, pevné podrobnosti o konečné revizi jsou vzácné. .

Byla také nastíněna řada menších změn, včetně vylepšení na památky zbraní, změny na výběr volnoběhu operátora a další vizuální upgrade na Xbox One X a PlayStation 4 Pro Pro.

Ubisoft je v nadcházejících týdnech na dobré cestě, aby plně odhalil operaci Grim Sky, jako součást šesti major v Paříži. Očekávejte novinky mezi 17. srpnem a 19. srpnem prostřednictvím kanálu Rainbow Six Twitch. Mezitím se nezapomeňte zkontrolovat náš kompletní průvodce po operaci Grim Sky.

Podívejte se na Windows Central’s Rainbow Six Siege Hub pro hloubkové pokrytí nadcházejícího obsahu, nejnovějších aktualizací a tipů na zlepšení hry.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Matt Brown

Matt Brown byl dříve senior editor Windows Central, Xbox & PC, v budoucnosti. Po více než sedmi letech profesionálního spotřebitelského technologie a herního pokrytí se zaměřuje na svět herního úsilí společnosti Microsoft. Můžete ho sledovat na Twitteru @Mattjbrown.