Rainbow Six Siege Tier List 2022: Nejlepší operátoři v Platinum and Diamond | ESports Tales, který je nejlepším operátorem v Rainbow Six Siege? – Siegegg

Kdo je nejlepším operátorem v Rainbow Six Siege

Právě teď je meta trochu šílená. Udržet to však jednoduché je způsob, jak jít. Získání zabití je důležité, takže operátoři s dobrými zbraněmi jsou vždy dobrý výběr. Mluvíme o Fince, Zofii, Ianě, Nomadu nebo Livu v Attack a Thorn, Jäger, Azami, Smoke nebo Bandita na obraně.

Seznam úrovně obléhání Rainbow Six 2022: Nejlepší operátoři v Platinum and Diamond

Seznam úrovně obléhání Rainbow Six 2022: Nejlepší operátoři v Platinum and Diamond

Seznam úrovně obléhání Rainbow Six Oprací rozděluje operátory do pěti úrovní na základě jejich úspěchu v Platinum, Diamond a výše. Úrovně závisí na popularitě, zákazu a vítězství v každém charakteru.

Tento seznam stupňů je založen na oficiálních údajích o míře výběru a zákazu každého operátora, který pravidelně sdílí Ubisoft. Nejnovější zveřejněné grafy poskytují statistiky v roce 7 sezóny 1.

  • Žádná pro data. Výkon postavy, když používají profesionální hráči a týmy, neovlivňuje úrovně, protože jsem chtěl vytvořit něco užitečného pro nás hráče s hodnocením.
  • Seznam není zkreslený osobními názory. Upřímně řečeno, byl jsem trochu překvapen mírou vítězství některých operátorů ve velmi vysokých řadách, ale stále jsem uspořádal úrovně přísně na základě shromážděných údajů.
  • Míra vybírání, zákaz a výhra měla na úrovně určitý vliv. Například operátor, který hraje velké procento hráčské základny, a to také dosáhl vysoké míry vítězství, získal do tohoto seznamu více bodů než méně populární s podobnou mírou výher.

Věřím, že neexistuje ideální seznam úrovní pro obléhání Rainbow Six, protože úspěch operátora závisí na prostředí (herní režim), na vaší hodnosti, soupeři, kterým čelí, zvažovala mapa, vaše osobní preference a taktika.

Doufám však, že můj statistický přístup je dobrým pokusem poskytnout spolehlivý seznam pro všechny příležitostné a hodnocené hráče.

Snažil jsem se vytvořit rozvržení co nejúžasnější pro nováčky poskytnutím avataru, jména a boku operátorů (útok/obrana). Znaky ve stejné úrovni jsou tříděny v abecedním pořadí.

Kdo je nejlepším operátorem v Rainbow Six Siege?

Právě teď je Finka nejlepší operátor Siege Rainbow Six Siege.

R6 Obléhání nejlepšího operátora

Fotografie pro Davida Via

David do 18. září 2023

Většina kol na Rainbow Six Siege se rozhodne o fázi výběru operátora, což znamená, že si můžete vybrat nebo zlomit zápas. Takže kdo je nejlepším operátorem v Rainbow Six Siege? Co je to operátor, který musí být ve vaší sestavě bez ohledu na to, co?

To je naše odpověď.

Kdo je nejlepším operátorem v Rainbow Six Siege?

Právě teď je Iana nejlepší operátor v Rainbow Six Siege. Je jednou z nejvíce vybíraných operátorů v útoku, zejména kvůli jejímu načtení a jejím dvěma fragmentačním granátům. Je nejen rychlá, ale je silná při bití na boje. Její granáty usnadňují čištění neprůstřelných obranných pomůcek.

Její speciální gadget je hologram, který může použít k dronovi budovy. Může získat vzácné informace, které budou doručeny zbytku jejích spoluhráčů. Je to perfektní vstupní fragger a zároveň je schopna pomoci při čištění obranných nástrojů a shromažďování informací. Může dělat všechno!

Ubisoft však již v budoucnu oznámil své záměry Nerf Iana. Jak bylo řečeno, Ianina vláda teroru v duhové šest obléhání by mohla skončit brzy.

Přestože byla právě propuštěna do Rainbow Six Siege, myslíme si, že Ram bude jedním z nejlepších operátorů hry.

Ram je jihokorejský jednostupňový tří-zdraví operátor, který bude představen Rainbow Six Siege s příchodem operace Heavy Mettle. Její automatická porušení Bu-gi má schopnost zničit měkké podlahy a neprůstřelné gadgety.

Ramovo načítání je navíc jednou z nejlepších ve hrách. Zahrnuje Ash’s R4C a Zofia’s LMG-E. Má také přístup k sekundární brokovnici Jackala.

Ram je tak silná, že ji Ubisoft musela nerfovat, než byla propuštěna do Rainbow Six Siege, když snížily AMMONT BU-GI AUTO Breachers (ze 4 na 3) a vyměnila si její tvrdé porušení poplatků za kouřové granáty.

Co dělá dobrého operátora v Rainbow Six Siege?

Ačkoli každý operátor přináší na bojiště jinou kvalitu, musíme k vám být upřímní: některé jsou fantastické a některé jsou zbytečné. Vše záleží na tom, co meta žádá.

Právě teď je meta trochu šílená. Udržet to však jednoduché je způsob, jak jít. Získání zabití je důležité, takže operátoři s dobrými zbraněmi jsou vždy dobrý výběr. Mluvíme o Fince, Zofii, Ianě, Nomadu nebo Livu v Attack a Thorn, Jäger, Azami, Smoke nebo Bandita na obraně.

Přinášení dobrých pomůcek na bojiště je také důležité pro odlišení operátora od zbytku. Při útoku jsou operátoři s fragmentační granáty velmi oceněni. Mezitím operátoři bez házených gadgetů nejsou příliš běžní. Nejlepší příklad je IQ. Mezitím jsou na obranu velmi důležité gadgety, jako je C4 nebo neprůstřelné kamery.

Konečně je také důležitá schopnost každého operátora. Schopnosti některých operátorů nejsou příliš meta, takže se ve hře zřídka používají. Například operátoři, jejichž schopnosti nejsou příliš přitažlivé, jako je střet nebo jejichž schopnosti je obtížné zvládnout.

7 560 duhových kreditů na PC

Získejte více za méně, když si zakoupíte tento zlevněný svazek duhových kreditů, a buďte první v řadě, který chytí nové operátor Elite Skins, eSports Gear a Limited Time Event Pack.

Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.