Razer Kraken v3 Hypersense Review – nejlepší haptická herní headset | PCGamesn, Haptic PC Gaming Headset – Razer Kraken v3 Hypersense | Razer USA

Razer Kraken v3 Hypersense

Hypersense V3 přichází s poháry RGB přirozeně a můžete je ovládat v softwaru Razera Synapse Software. Každé logo Jewel obsahuje osvětlení prstenu a loga, což vede k jemnému osvětlení, ale jasné, ale jasné. Řekněte to tak, pokud jste streamer, váš chat se pravděpodobně zeptá na světelnou show této náhlavní soupravy, protože se cítí výrazně odlišný od zbytku řady Kraken.

Razer Kraken v3 Hypersense Review – nejlepší haptická herní headseta

Razer Kraken Hypersense Gaming Headset na stole

Když jsem byl malý a zvědavý, často bych držel stranu hlavy proti velkým hi-fi reproduktorům mého otce. To je, samozřejmě, hloupá věc, která se týká rozvíjejících se uší, ale vzpomínky na mou hudební mládež jsou částečně důvod, proč miluji pocit basových vibrací na koncertech. Samozřejmě, otřesené úrovně hlasitosti jsou obvykle vyhrazeny pro reproduktory s vysokým příkonem, takže si dokážete představit, že moje překvapení zjistí, že Razer’s Kraken V3 Hypersense dokáže napodobit zážitek. Ještě lepší je, že nová náhlavní souprava přináší stejnou zvukovou fyzičnost do oblasti her a její implementace je téměř dokonalá.

Než se ponoříme do Razerovy runbible tech, pojďme si promluvit o konkrétní verzi Kraken, která ji sídlí. Stejně jako jeho herní zvukové protějšky, i Kraken Hypersense zahrnuje plast, kov, látku a koženku, které přispívají k jeho prémiovému i pohodlnému faktoru. I když se uvnitř tohoto ztvárnění Kraken děje více, je to stále pozoruhodně lehké, něco, co je schopen udržovat spolu s rigiditou.

Jsem také velkým fanouškem Hypersensových šálků a čelenky, protože Razer přilepil na svou obvyklou tkaninu a koženou hybridní nastavení. Jistě, koženka pravděpodobně vypadá stylovější, ale při odpočinku na lidské kůži na dlouhé herní sezení nestárne dobře, ale nestárne dobře. Stojí za zmínku, že jsem také citlivý na určité materiály, zvláště pokud jsou něco méně než měkké, takže tato headset získává některé další body brownie.

Hypersense V3 přichází s poháry RGB přirozeně a můžete je ovládat v softwaru Razera Synapse Software. Každé logo Jewel obsahuje osvětlení prstenu a loga, což vede k jemnému osvětlení, ale jasné, ale jasné. Řekněte to tak, pokud jste streamer, váš chat se pravděpodobně zeptá na světelnou show této náhlavní soupravy, protože se cítí výrazně odlišný od zbytku řady Kraken.

Být náhlavní soupravou, Hypersense je také vyzbrojena odnímatelným mikrofonem, může se pochlubit jasností a redukcí hluku. Nenechá to nejlepší herní mikrofon do důchodu, ale pro hlasové hovory, herní chat a všechno mezi tím je dokonale obsluhovatelné. Přestože čestnost, baňský popový filtr mikrofonu vypadá příliš podobně jako cosplay John Madden pro můj vkus.

Razer Kraken Hypersense Headset na bílé lebce

Razer Kraken v3 Hypersense Logitech’s G733 EPOS H6PRO
Frekvenční odezva 20Hz – 20 kHz 20Hz – 20 kHz 10 Hz – 30 kHz
Připojení USB 3.5 mm | USB 3.5 mm kabelové
Mikrofonová odezva 100 Hz – 10 kHz 100 Hz – 10 kHz 10 Hz – 10 kHz
Hmotnost 344G 278G 278G
Cena 129 $ / 129 £ 127 $ / 129 £ 179 $ / 149 £

Objemové kolo, tlačítko MIC Mute a tlačítko Hypersense Mode také zabírají prostor na zadní straně šálků Kraken V3. Hlasové kola i tlačítko MIC jsou snadno lokalizovatelné při nošení, což zabraňuje jakýmkoli frustrujícím hádkám. Ovládací prvky hlasitosti také přicházejí s chvályhodnou úrovní přesnosti, přičemž každý pohyb se překládá na přírůstky a odpočty dvou. Tlačítko ztlumení je také příjemné pro stisknutí, protože Razerovo použití přepínače přepínače poskytuje úroveň ujištění, když vědí, zda jste skutečně tlumeni.

Skutečným prodejním bodem Hypersense je jeho jedinečný haptický systém zpětné vazby, který přebývá uvnitř šálků. Jednoduše řečeno, tato sada plechovek převádí nižší frekvence do hmatových vibrací, což znamená, že budete cítit každou explozi, výstřel a plácnutí směrem k cestě ve hrách FPS. Ve skutečnosti se senzace cítí více podobná subwooferu, než mít dva ovladače Dualshock připoutané k hlavě, což funguje ve prospěch Hypersense V3.

Funkce Hypersense nových V3 přichází se třemi nastavitelnými nastaveními, přičemž každá rostoucí vibrační intenzita. Během testování jsem zjistil, že nejnižší a střední nastavení přinášejí nejlepší výsledky, zejména během zápasů s multiplayery hektiky. Zatímco jemné vibrace jsou užitečné, pokud jde o detekci směru kroků a střelby, Razerova haptická zpětná vazba slouží jako rozptýlení, když je plná, a to zablátí 7.1 prostorový zvuk.

Když už mluvíme o 7.1 Zvuk, virtuální schopnosti prostorového zvuku V3 Hypersense jsou na místě, zejména pokud jsou vyváženy haptiky. Svým způsobem, Razerova román náhlavní souprava vyškolil mé uši, abych poslouchal jemný zvuk hry první osoby, něco, co při hraní Halo Infinite Online změnilo veškerý rozdíl. Je pravda, že stejně jako Epos ‘H6PRO také obsahuje podobné prostorové zvukové schopnosti, ale když je spárován s pocitem balzujících basů, Hypersense V3 fouká srovnávací náhlavní soupravy z vody. Koupit nyní na Amazonu

Hypersense Kraken V3 se také spojuje s Razer Central, což znamená, že můžete hrát s nastavením náhlavní soupravy pomocí synapse. Suite poskytuje přístup k různým možnostem a funkcím, jako je Eq, THQ a Spatial 7.1 Nastavení a Chroma RGB zvony a píšťalky. Je zklamáním, že software neobsahuje žádné další možnosti, jak upravit haptickou zpětnou vazbu, protože příslušná část replikuje nízké, střední a vysoké režimy tlačítka.

To znamená, že vyladění basových frekvencí v nastavení ekvalizéru náhlavní soupravy můžete změnit, jak haptici reagují na zvuk. Je pravda, že může být obtížné určit, kde řvoucí exploze ve herní pozemky na stupnici EQ, ale pokud jste ochotni experimentovat, můžete smíchat svůj herní zvuk způsobem, který si vyhrazuje haptiky pro konkrétní zvuky. Pokud by budoucnost aktualizace mohla tento proces automatizovat s konkrétním nastavením hypersense, mohla by to zvýšit použitelnost funkce desetkrát, ale když věci v současné době stojí, tři možnosti zařízení nejsou tak vstřícné, jak bych chtěl.

Pokud jde o všestrannost, Hypersense Kraken V3 je ve skutečnosti kompatibilní s konzolami, takže by se mohlo ukázat jako komplexní zvukové řešení. Na rozdíl od turnaje Razer Kraken turnaje však náhlavní souprava používá spíše jediné USB připojení než odnímatelné 3.5 mm DAC, což znamená alternativní zesilovače a adaptéry, nejsou možnost. To je pravděpodobně spojeno s haptickými vnitřky zařízení, ale za 129 $.99, bylo by hezké sklízet výhody obou spojení.

Nakonec je Hypersense Kraken V3 více než vibrační novinka; Je to důkaz příslušenství pro haptickou zpětnou vazbu. Zatímco poskytování širší škály nastavení by posílilo celkový zážitek, V3 Hypersense usnadňuje fascinující pocit zvukové fyzity, což z něj činí jednu z nejlepších herních náhlavních souprav na trhu, pokud jde o ponoření. Samozřejmě, Razer’s Staple RGB osvětlení a kvalita sestavení jsou také obrovským prodejním bodem, takže pokud uvažujete o vyzvednutí sady Kraken plechovek, možná budete chtít zvážit investice do tohoto haptického těžkého hitteru.

Razer Kraken v3 Hypersense Review

Několik nigglů udržuje Razer’s Kraven V3 Hypersense v dosažení dokonalosti, ale je to silný argument pro více hapticky poháněných náhlavních souprav.

Haptická zpětná vazba sluchátka

Ponořte se do nové dimenze ponoření do Hypersense Razer Kraken V3 – PC herní headset poháněná haptickou technologií. Od výbuchů z rozdrcení až po whizzing kulky, se schopností cítit to, co slyšíte, nastal čas přijmout skutečné multi-senzorické hry.

Herní radar

„Hypersense Razer Kraken v3 není jen jedna z nejlepších náhlavních souprav Razer, ale také jedna z nejlepších herních náhlavních souprav, které si můžete koupit.”

Zpětná vazba, která se cítí skutečná.

Hypersense Razer ™.

Špičkové haptické ovladače v každém náušnici vyzvednou zvukové narážky a přeměňují je na realistické vibrace, které se liší v poloze, trvání a intenzitě, což poskytuje zpětnou vazbu dotykové senzorie pro zvuky hry.

„Haptická zpětná vazba a vynikající zvuk nás vtáhli do hry pro více pohlcující zážitek!“

– Capcom Monster Hunter Rise Development Team

Stereo haptics

Haptické účinky tok mezi levým a pravým náušnicím na základě umístění ve hře pro větší prostorové vědomí a ponoření.

Haptiky v reálném čase

Inteligentní zpracování zvuku, které vyžaduje nulovou integraci nebo další stahování. Kompatibilní napříč hrami, hudbou a filmy.

Seřizovač intenzity

Snadno upravte sílu haptics pomocí tlačítka na hlavě, které může přepínat mezi vypnutým, nízkým, středním a vysokým.

Ponoření ze všech úhel.

THX prostorový zvuk.

Náhlavní souprava je vyzbrojena pokročilým 7.1 prostorový zvuk, který optimalizuje zvukový design vaší hry pro realistický poziční zvuk. Zažijte akustiku ve skutečné životnosti a slyšíte všechno, jako byste byli přímo uprostřed toho všeho.

Výkonný, živý zvuk.

Razer ™ Triforce Titanium 50mm ovladače.

Náš patentovaný 3dílný design řidiče vytlačuje výjimečné maxima, střední a minima, které nejsou blátivé, a poskytuje dynamičtější zážitek z poslechu pro hlubší ponoření. Řidiči jsou upgradováni s membránami potaženými titany a řidiči umožňují skutečně životnost a přesnou reprodukci zvuku.

Postaveno pro pohodlí. Postaveno tak, aby vydrželo.

Polštáře paměti pěny

Hybridní tkanina a kožená paměťová pěnová polštáře

Perfektní rovnováha pohodlí, izolace zvuku a přenosu haptik.

Plyšový látkový polštář

Měkké odpružení na hlavě pro minimální tlak.

Čelenka vyztužená z oceli

Flexibilní a lehký, přesto odolný a odolný.

Jasnost bez pochyb.

Hyperclear kardioidní mikrofon Razer ™.

Potlačením zvuků zezadu a stran nabízí odnímatelný mikrofon větší vyzvednutí řeči a zrušení hluku, což zajišťuje zlepšenou jasnost a přirozenou reprezentaci vašeho hlasu.

Poháněn Razer Chroma ™ RGB.

S 16.8 milionů barev a sada efektů si užívejte větší ponoření, protože dynamicky reaguje s více než 150 integrovanými hrami. Podržte tlačítko Razer Hypersense Adjustry, abyste pohodlně procházeli efekty osvětlení RGB Razer Chroma ™.

Časté časté

Co je to Razer Hypersense?

Razer Hypersense je haptická technologie, která byla integrována se zvukovými ovladači v každém náušnici. Schopen transformovat zvuk na dotykovou senzorickou zpětnou vazbu (i.E. vibrace), tato technologie efektivně umožňuje cítit to, co slyšíte ve hře.

Vyžaduje Razer Hypersense jakékoli další stahování?

Ne. Razer Hypersense pracuje z krabice s jakoukoli hrou, hudbou nebo filmem, aniž by vyžadoval další software nebo integraci.

Mohu upravit úroveň zpětné vazby Razer Hypersense?

Ano. Úroveň intenzity Razer Hypersense můžete doladit prostřednictvím Razer Synapse 3 nebo ji pohodlně upravit pomocí tlačítka na hlavě, které cykluje přes, nízkou, střední a vysokou.

Jaký druh mikrofonu má Hypersense Razer Kraken v3?

Razer Kraken V3 Hypersense má odnímatelný kardioidní mikrofon Razer ™ Hyperclear, který je vyladěn tak, aby měl více zaměřenou oblast vyzvednutí hlasu potlačením hluku na pozadí.