Reboot vývoje GTA 6 potvrzený bývalým dev, aktualizace vývoje GTA 6 potvrzuje, co jsme všichni měli podezření

GTA 6 se vyvíjí již více než deset let, potvrzuje vývojář

Předchozí vývojář společnosti Rockstar Games se však objevil s některými šťavnatými informacemi o názvu, konkrétně o tom, jak dlouho to bylo ve vývoji. Zatímco vývojář bude nejmenován, příspěvek na jejich LinkedIn shrnuje jejich zkušenosti v herním průmyslu, s jedním čtením: „Grand Theft Auto Vi- Lead Editor, Research Dept. (2015-2018).

Reboot vývoje GTA 6 Potvrzený bývalým dev

Reboot vývoje GTA 6 Potvrzený bývalým dev

Série Grand Theft Auto je jednou z, ne -li největší vlastností v odvětví videoher a fanoušci jsou zoufalí pro nové informace o svém dalším záznamu.

V únoru 2022 oznámily Rockstar Games, že na tom pracuje GTA VI. Bohužel, od té doby jsme neslyšeli žádné další oficiální podrobnosti od jeho vývojáře, což je znepokojující fanoušky, že se bojí smrti před vydáním hry.

Podívejte se na naše video GTA VI níže!

Od tohoto oficiálního oznámení jsme se museli vyrovnat s pověstimi, drby a samozřejmě ty úniky předčasného hraní, které vypadaly, že jsou převzaty z velmi brzy sestavení GTA VI. Jak již bylo řečeno, pokud jde o mnoho pověstí, jsem věřící v žádný kouř bez ohně, takže kromě úniků hry bych nebyl překvapen, kdyby se některé další zvěsti ukázaly jako pravdivé.

Některé z těchto pověstí to tvrdí GTA VI vezme nás zpět do umístění Vice City inspirovaného MiaM, domovem klasické hry Grand Theft Auto z roku 2002. A co víc, věří se, že představí dvě hratelné postavy inspirované neslavným duem zločinu, Bonnie a Clyde, a my se vydáme na výlet do Jižní Ameriky.

Přesto, i když jsou tyto zvěsti pravdivé, měli bychom je vzít se špetkou soli, dokud nebude prokázáno jinak. To bylo řečeno, teď GTA VI bylo oznámeno před nějakou dobou, určitě je to o čase Rockstar Games nám poskytly několik šťavnatých nových detailů, jako je datum vydání a trailer s herním přívěsem, správně?

Možná s jakoukoli jinou majetkem videoher bychom pravděpodobně o projektu věděli mnohem více. Nicméně, s hrou, která slibuje, že bude stejně obrovská a náročná GTA VI, Nikdy to nebude přímý vývoj a bude se setkat s mnoha hrboly na silnici, což by zase mohlo odložit oznámení jakéhokoli druhu.

Nedávno to kola dělaly GTA VI může být ve vývoji asi deset let a bylo prohlašováno, že projekt mohl být restartován alespoň jednou. Podle bývalého vývojáře mohly být potvrzeny zvěsti o restartu.

Podle profilu LinkedIn of Jon Young, bývalý vývojář společnosti Rockstar Games, tvrdí, že pracoval GTA VI Od roku 2015 do roku 2018 jako hlavní editor videa, zdánlivě potvrzující, že hra byla ve vývoji asi dva roky po vydání GTA V na PS3 a Xbox 360 a čtyři roky před oficiálním oznámením GTA VI.

V září 2022 únik společnosti Rockstar Games Information Tez2 tvrdil GTA VI byl restartován v době Red Dead Redemption 2 Spuštění v roce 2018. Pokud je to pravda, toto datum z roku 2018 klesá v souladu s profilem LinkedIn Jon Younga, který na hře pracoval až do roku 2018. Mějte na paměti, že hry Rockstar se nikdy nepotvrdily GTA VI Vývoj do roku 2022. Takže to vypadá stále pravděpodobnější GTA VI možná začal vývoj poprvé poprvé v oznámení kolem Rockstar Games v loňském roce.

Doufejme, že hry Rockstar nás brzy vyvedou z našeho utrpení tím, že nám poskytnou nějakou novou aktualizaci vývoje GTA VI. Koneckonců, mateřská společnost Rockstar Games, Take-Two Interactive, to nedávno naznačilo GTA VI by mohlo být propuštěno mezi 2024 až 2025.

Věří se, že Grand Theft Auto VI bude vydáno pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X | S, ponecháme konzoly posledního generace za sebou.

GTA 6 se vyvíjí již více než deset let, potvrzuje vývojář

GTA 6 se vyvíjí již více než deset let, potvrzuje vývojář

Předchozí zaměstnanec Rockstar Games tvrdil Grand Theft Auto VI se vyvíjí více než deset let.

Navzdory občasnému úniku hry a nepotvrzené pověsti jsme stále ve tmě, pokud jde o další dobrodružství Rockstar, Grand Theft Auto VI.

Chybí Red Dead Redemption Opětovné vydání oznámení? Podívejte se na níže

Vydavatel společnosti Rockstar Take-Two Interactive naznačil, že hra vydá někdy v roce 2025, ale ještě musíme dostávat potvrzení, stejně jako oficiální první pohled na hru.

Předchozí vývojář společnosti Rockstar Games se však objevil s některými šťavnatými informacemi o názvu, konkrétně o tom, jak dlouho to bylo ve vývoji. Zatímco vývojář bude nejmenován, příspěvek na jejich LinkedIn shrnuje jejich zkušenosti v herním průmyslu, s jedním čtením: „Grand Theft Auto Vi- Lead Editor, Research Dept. (2015-2018).

Příspěvek naznačuje GTA VI vstoupil do vývoje dva roky poté Grand Theft Auto V byl vydán.

Abych byl spravedlivý, není to překvapivé. GTA VI se říká, že ve srovnání s GTA V, včetně několika měst k prozkoumání místo jednoho. Informace o zasvěcení také naznačují, že na světě budou více podrobností než kdykoli předtím, stejně jako další aktivity pro hráče, s nimiž se může zapojit.

Je to také pravděpodobně velká část GTA VI bude jeho nový online režim, který bude potřebovat ještě více obsahu, aby hráči udrželi zájem z dlouhodobého hlediska. Jak již bylo řečeno, hráči se obávají další iterace GTA online bude posetý mikrotransakcemi, zejména po tom, kolik z nich bylo vygenerováno GTA V.

Nebyla to jen GTA na životopisu vývojáře, ale také se týkala linie týkající se Bully 2 a Bully 3, pokračování původní hry Rockstar vydané v roce 2006.

V dalších zprávách fanoušci Red Dead Redemption stále nepředstavují zklamání Red Dead Redemption 1 Opětovné vydání. Nadcházející port byl za svou cenu kritizován a bombardován a také za přidání vůbec nového obsahu nebo vylepšení.

Grand Theft Auto VI Ještě musí obdržet oficiální odhalení, ale prsty překročená rockstar má něco naplánovaného na později v roce.

Vše, co víme o GTA 6: Očekávané datum vydání, úniky a další

Je to otázka milionů dolarů – kdy vyjde Grand Theft Auto 6?

Umělecká díla ukazující ženskou automatickou postavu Grand Theft a maketu pro GTA 6

Průvodce Jessica Reyes přispěvatelem
Další příspěvky Dion Dassanayake
Publikováno v září. 19, 2023

GTA 6 je jednou z nejvíce nejvíce očekávaných her na obzoru. Ale i když o další hře Grand TheFt Auto Game nebylo mnoho oznámeno, víme, že hry Rockstar jsou na tom zaneprázdněny prací. Po letech rozhlasového ticha to Rockstar oficiálně odhalil GTA 6 se vyvíjí.

„Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že aktivní vývoj pro další vstup do série Grand Theft Auto je v plném proudu,“ oznámila společnost Rockstar Games v článku na jeho oficiálních webových stránkách. Fanoušci GTA už již deset let čekají na GTA 5, takže toto oznámení v roce 2022 bylo vítanou.

Přestože stále nemáme mnoho podrobností o hře, kolem ní se vznáší spousta zvěsti, včetně velkého úniku, který na internet vložil záběry včasného vývoje. Spojení všech těchto jedinečných informací může být matoucí, takže tady je všechno, co víme o GTA 6 zatím. Zaokrouhlili jsme všechny nejnovější úniky Chcete -li vám dát nízko na očekávané Datum vydání GTA 6, když Odhalte přívěs mohl klesnout, podrobnosti o postavách a spiknutí a mnohem více.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Datum vydání GTA 6

Vypadá to jako Okno uvolnění pro GTA 6 je mezi začátkem dubna 2024 a koncem března 2025. Tehdy běží příští finanční rok, to je, když mateřská společnost společnosti Rockstar Bear-Two očekává velký nárůst výdělků. Toto potenciální okno vydání se spojí s tím, co řekli další zasvěcenci v odvětví, přičemž jejich zdroje uvádějí datum vydání GTA 6 v roce 2024 nebo 2025.

Zatímco datum vydání GTA 6 nebylo oficiálně potvrzeno, okno Datum vydání se zdálo být zúženo po volání investorů s výukou v srpnu 2023. Během hovoru vydavatel uvedl, že očekával „rekordní úrovně provozního výkonu“ a neuvěřitelných 8 miliard dolarů, které mají být generovány v čistých rezervacích během příštího fiskálního roku. Čisté rezervace jsou peníze vyměněné za službu a za to, že dva by to zahrnovalo prodej her, mikrotransakce a další. Zdá se, že tato obrovská částka příjmů, která by byla téměř o 3 miliardy dolarů než současný nejlepší fiskální rok T2, naznačuje hlavní nové vydání v příštím finančním roce a titul, který by mohl tyto výdělky řídit, je dychtivě očekávaná hra jako GTA 6.

Přívěs GTA 6

Černé pozadí s bílým logem pro hry Rockstar, převzaté z přívěsu GTA 5 pro PS5

Přívěs pro GTA 6 ještě nebyl odhalen, ale mohli bychom to získat první oficiální pohled na to koncem tohoto roku. Pozoruhodný únik Tezfunz2, známý pro své Datamines Rockstar Games, tvrdil, Na konci roku 2023 by se mohlo vyskytnout oznámení GTA 6.

Zveřejnění na fórech GTA Koncem srpna 2023 Tezfunz2 řekl: „Zdá se, že se všechno postaví na vysokou pravděpodobnost, že Rockstar oznámí VI brzy. Pravděpodobně v nadcházejících měsících.”

Zatímco Rockstar již potvrdil, že na další GTA probíhá práce. Ještě jsme ještě dostali nějaké oficiální snímky hry ve hře, přívěs pro ni, podrobnosti o pozemku, postavy, nastavení nebo jméno. V zásadě bylo oznámeno téměř nic oficiálního – a přívěs odhalení v roce 2023 mohl nastavit GTA 6 na datum vydání v roce 2024 nebo 2025.

Pokud přívěs GTA 6 klesne na konci roku 2023, dorazí asi 12 let poté, co byla GTA 5 poprvé odhalena. Náš první pohled na Trevora, Michaela a Franklinova dobrodružství naplněná zločin v Los Santos přišla v listopadu 2011.

Dokud hry Rockstar Games neodhalí první přívěs GTA 6, buďte opatrní, abyste byli příliš nadšeni, když kliknete na jeden z přesvědčivých přívěsů vyrobených fanoušků. Skutečný kanál YouTube Real Rockstar Games je místo, kde přívěs GTA 6 klesne, když nevyhnutelně vyjde.

Oznámení GTA 6

Po letech spekulací a pověstí byla další hra Grand Theft Auto oficiálně vyhlášena v únoru 2022. Hry Rockstar potvrdily práci na dychtivě očekávané hře velmi nízkým klíčovým způsobem, upustily krátké oznámení na Twitteru a na dně příspěvku Newswire na jejich oficiálních webových stránkách.

Oznámení bylo dlouhé jen několik řádků, ale probíhá alespoň potvrzená práce. Rockstar Games oznámil vývoj další GTA a řekl: „Mnoho z vás se ptal na nový záznam v sérii Grand Theft Auto.

„S každým novým projektem je naším cílem vždy výrazně překročit to, co jsme dříve dodali. Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že probíhá aktivní vývoj pro další záznam v sérii.”

Mnozí z vás se ptali na nový záznam v sérii Grand Theft Auto. S každým novým projektem je naším cílem vždy výrazně překročit to, co jsme dříve dodali. Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že probíhá aktivní vývoj pro další záznam v sérii.

– Rockstar Games (@rockstargames) 4. února 2022

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Platformy GTA 6

Platformy pro GTA 6 dosud nebyly oznámeny, ale podle zprávy ze společnosti Insider Gaming bude další automatická hra Grand Theft k dispozici pouze pro nejnovější generaci konzolí. Což by znamenalo PS5 a Xbox Series X/S, stejně jako PC.

Umístění GTA 6

Umělecká díla ukazující postavu Grand Theft Auto, která jezdí na rychlé lodi ve Vice City

Nastavení pro GTA 6 je dalším velkým tématem spekulací, ale zdá se, že se všichni dohodnou na jedné věci – že Vice City vypadá jako umístění dalšího autoseata Grand Theft Auto. Četné úniky tvrdily, že GTA 6 bude nastavena ve Vice City, včetně Inside Gaming, kanálu YouTube známý pro své zasvěcené zprávy. Vice City je fiktivní umístění založené na Miami a poprvé se objevilo v PS2 Classic Grand Theft Auto: Vice City.

I když je vždy nejlepší brát zvěsti se špetkou soli, dávalo by to smysl, aby Rockstar revidoval viceprezident. Všechna místa z doby her GTA PS2 byla od té doby uvedena v novějších hlavních hrách Grand Theft Auto, kromě smyšlené verze Miami. Liberty City z GTA 3 se objevilo v Grand Theft Auto 4, zatímco Los Santos z GTA: San Andreas byl nastavení GTA 5.

Zatímco Rockstar Games oficiálně neoznámil umístění GTA 6, mohly upustit velikonoční vajíčko v nastavení hry v remasterované verzi San Andreas. V roce 2021, když Grand Theft Auto: The Trilogy-Definitivní vydání spuštěno, fanoušci Eagle Eyed spatřili rám obrázku visící v budově v San Andreas, která ukázala dům, který měl pokročilejší vizuální prvky než grafika, která byla vidět u remasterů.

Zvědavý obrázek, o kterém si fanoušci mysleli, že by mohl být tajně prvním obrazem ve hře GTA 6, byl spatřen visící na zdi na sondě Lil ‘. Cyber ​​Sleuths se do obrazu vrhl trochu více a myslel si, že je založen na skutečném domě v Miami, což by mohlo být jemnou škádlení o umístění další hry GTA GTA.

Další #gtratrilogy tajemný lov. Lil ‘sonda’inn má neidentifikovaný dům mezi displejem fotografií UFO. Gtavi? (JK) (nebo jsem, odkud je to?)

– Kirsty (@kirstycloud) 16. listopadu 2021

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

GTA 6 Mapa

Zatímco Vice City se říká, že je hlavním místem GTA 6, také se předpokládá, že části GTA 6 se budou konat na Kubě. Toto je podle videa zveřejněného Tylerem McVickerem, YouTuber známým pro jeho úniky asi v poločasových výrobcích ventilu. Předpokládá se, že mapa Kuby se váže na rusovanou drogovou linii v GTA 6.

Zpráva z Bloombergu zveřejněná v červenci 2022 také tvrdila, že GTA 6 se bude konat na více než jednom místě. A jakákoli mapa GTA 6 skončí spuštěním, říká se, že se více měst a misí bude pravidelně přidáno po spuštění, přičemž mapa se rozšíří podobným způsobem jako živá servisní hra, která roste a vyvíjí se postupem času. Očekává se, že herní svět GTA 6 bude větší než kdy jindy, s „více interiérovými místy než předchozí automatické hry Grand Theft“.

Lidé si skutečně mysleli, že GTA 6 bude v Portlandu před několika lety nastavena. Jednalo se však pouze o pověst, která se objevila kvůli blogovému příspěvku společnosti Portland Real Estate Company o hře GTA ve městě. Rockstar také považoval Tokio za prostředí pro samostatnou hru, ale pak si uvědomil, že silniční systém bude „problematický.”

GTA 6 Protagonista

Umělecká díla ukazující ženskou automatickou postavu s velkým krádeží s tetováním na krku na sobě sluneční brýle

Vzhledem k tomu, že GTA 5 poprvé přinesl do série více protagonistů, bylo mnoho teorií, jak Rockstar bude zpracovávat hratelné postavy v GTA 6. A všechny znaky ukazují na novou půdu pro franšízu.

Několik úniků podpořilo tvrzení, že GTA 6 bude mít poprvé hlavní hratelnou ženskou postavu. Nejpozoruhodnější je velký únik GTA 6 z roku 2022, který ukázal dvě hratelné postavy – jeden muž a jedna žena. Tento masivní únik přišel po zprávách zevnitř hraní (dříve nazývané Know) a Bloomberg vše namířil na GTA 6, která měla poprvé ženské protagonistky v historii série.

Bloomberg pro jejich zprávu hovořil s více než 20 současnými a bývalými zaměstnanci Rockstar. Tvrdil, že ženská protagonistka v GTA 6 bude latinským ženou, která je součástí páru lupičů „Bonnie a Clyde“.

Únik hry GTA 6

V září 2022 byl GTA 6 zasažen masivním únikem – s mnoha obrázky a herní videa dalšího Grand Theft Auto Ewn Online. Záběry, které unikly, byly rozvoje a bylo zveřejněno online po porušení sítě.

Po úniku se hry Rockstar Games vydaly na Twitter, aby to řešily. Tvůrci GTA potvrdili, že utrpěli „vniknutí sítě“ a záběry z raného vývoje pro další automatické automatické automobily byly „nelegálně přístupné“. Teenager ve Velké Británii byl později zatčen.

– Rockstar Games (@rockstargames) 19. září 2022

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Po úniku začali vývojáři z celého odvětví sdílet své vlastní předběžné vydání, aby ukázali, že záběry z raného vývoje nepředstavují, jak vypadá konečný produkt vypadat jako. O únicích zde nebudeme říkat příliš více, protože jsou to špatná zpráva pro všechny zúčastněné, ale podívejte se na myšlenky Steva Burnse o tom, co úniku obecně může pro toto odvětví znamenat.

Vývoj GTA 6

Rockstar North, který vytvořil každou jednotlivou hru GTA od franšízy v 90. letech, se považuje za vývojáři GTA 6. Zatímco vývojové studio vypadá, že zůstalo stejné, v Rockstar došlo k mnoha dalším změnám, které mají dopad na budoucnost série GTA.

V roce 2020 Dan Houser, který spoluzakládal hry Rockstar Games a byl jednou z klíčových kreativ za mnoha nejoblíbenějšími hrami studia, opustil výrobce GTA a Red Dead Redemption. Houserův odjezd přišel několik let poté, co další klíčový člen Rockstar Games Leslie Benzies také opustil studio. Benzies byl designérem GTA 5 a Red Dead Redemption. V srpnu 2023 bylo hlášeno, že Mike Unsworth, viceprezident pro psaní na Rockstar Games, zdánlivě opustil výrobce GTA také.

Co je projekt Americas?

Existuje spousta údajných úniků o GTA 6, což může ztěžovat držet krok. Jedním z prvních údajných úniků byl dabován „Project Americas“ fanoušky v komunitě GTA. Únik je označován jako „Project Americas“, protože to je údajně, co pro něj rockstar Codename používá. Údajné podrobné informace o úniku včetně možných umístění a funkcí v nadcházející hře.

Zasvěcenci průmyslu od té doby tvrdili, že tento únik byl falešný – nebo alespoň většinou falešný. Můžete si to přečíst, ale nevěřte všemu, co obsahuje. Před vydáním bude pravděpodobně informovat o internetových spekulacích, které uvidíte o GTA 6, takže alespoň víte, odkud to přišlo.

Předobjednávky GTA 6

Zatím neexistují žádné předobjednávky GTA 6, což by nemělo být tak překvapivé. Koneckonců, datum vydání je stále neznámé. Až bude k dispozici informace o předobjednávkách, aktualizujeme tuto část.

GTA 6 Vracející se znaky

Někteří fanoušci se zeptali, zda tři protagonisté GTA 5 – Franklin, Trevor a Michael – se vrátí v GTA 6. To je trochu ify, vzhledem k tomu, že se údajně měli objevit v jednom hráči DLC, který se nikdy neuskutečnil. S tím se zdá, že jejich příběhy zabalené na konci GTA 5.

To je s výjimkou Franklina, který se objevil v GTA online.

Je však pravděpodobné, že některá jména a tváře ze starých her se nějakým způsobem znovu objeví. Například právník Ken Rosenburg zastupoval Tommyho z Vice City a CJ ze San Andreas. Lazlow Jones se objeví ve více hrách GTA, ale aby byl spravedlivý, je založen na jednom z lidí, kteří píšou scénář hry.

Grand Theft Auto je série známá pro svá velikonoční vejce. I když starší postavy nehrají v sborníku hlavní roli, je velmi možné, že po městě budete moci najít nějaké známé tváře ukryté.

Hledáte další obsah GTA 6? Zjistěte, jak hry Rockstar přijímá Modding před spuštěním dalšího The Grand Theft Auto. Rovněž jsme dostali snížení patentu, který by mohl naznačit chytřejší NPCS v GTA 6. Ujistěte se, že se také podíváte na náš názor na to, proč GTA 6 musí odtrhnout svou minulost a uvést nový tón.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • GTA 6 Sledujte
  • Otevřený svět následuje
  • Následují hry Rockstar
  • Sledujte karanténu
  • Střelec následovat

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.