Reddit – Ponořte se do všeho, 11 nejlepších vlastních herních kódů v Overwatch 2 – Dot eSports

11 nejlepších vlastních herních kódů v Overwatch 2

. Každému hráči je přidělena role, podobně jako v mafii nebo Mezi námi, a úkolem ostatních hráčů je zjistit, kteří hráči mají „špatné“ nebo zlé role.

Všiml jsem si, že existuje docela poptávka po hraní 6v6 overwatch 1 v Overwatch 2, ale nebyly tam žádné dobré implementace dílny.

Tak. Začal jsem jeden.

Webová stránka Gamemode: https: // workshop.Kódy/Overwatch1-Emulátor
Zdrojový kód: GitHub
Discord Server: https: // Discord.
Hlavní kód sestavení: KHTG0
Staging Build Code: ESMXJ

. .

.0.4 (v době tohoto příspěvku):

 • Tanky se vrátily do overwatch 1 zdraví, poškození a cooldowns pomocí workshopu
  • Přesné teploty OW1 Health, včetně poměru normálního/brnění/štítů (jiné gamemodes to selhávají)
  • Přesná bariéra HP (i..
  • Odstraněná tanková ulta negace pasivní (-30% ult při střelbě/uzdravování)

  ..5):

  • Odstraněná podpora pasivní (samoléčení)
  • OW1 Ana Sleep Dart (tanky spí tak dlouho jako ostatní hrdinové)
  • OW1 Cassidy FlashBang (omráčení + 25 poškození)

  V současné době pracuje na:

  • Schopnost samoopětí bastion (schopnost OW1 2)

  Nahlaste chyby nebo požadavky na funkce na problémy GitHub .
  .

  . Podívejte se na pokyny v semináři.Pokud máte zájem webové stránky GameMode.

  a nedal jsem režim vlastních her, hodně vzhledu, tady je vaše znamení, abyste to vyzkoušeli.

  Vlastní hry v Overwatch 2 sahají od praktických workshopů pro tréninkové cíle, které vám mohou pomoci izolovat schopnosti zvládnout hrdinu, po zábavné a bezvýznamné herní režimy, které zdůrazňují skutečnou možnost dílny v originále Overwatch.

  Ačkoli se workshop ještě nevrátil zpět Overwatch 2, . Overwatch dobře se přesunuli do Overwatch 2.

  Přestože jsme již dříve zdůraznili některé praktické režimy hry Overwatch 2.

  • Horské dráhy
   • Kód workshopu Roller Coaster: 40M5M
   • Kódy Lava Parkour
   • Kill to Grow Code: Ronry
   • Ana Paintball kód: 1dmtz
   • Kód příbytku: KQ9Q7
   • .0 kód: 50N8F
   • Genji Dodgeball kód: Vydbb

   . Overwatch .

   Roller Coasters Custom Overwatch 2 kód

   Ačkoli některé z nedávných Overwatch 2 Přídavky map se nedostaly do tohoto herního režimu, pokud jste nikdy neměli šanci hrát původní hru, můžete se tímto způsobem projít starými mapami.

   Herní herní kód horské dráhy horské dráhy vynoří hráče na určité místo na vybrané mapě. . Abyste mohli jezdit po horské dráze, budete muset naskočit na Orisu jako způsob dopravy.

   Jakmile jste čekali po boku trati, než se přijde Orisa, rychle stiskněte klávesu F, abyste naskočili a jezdili a jezdili! . .

   Můžete také snadno spadnout z Orisy, takže nejlepším způsobem, jak si tento herní režim užít, je vzít si ruce z klávesnice a užívat si. .

   Tento herní režim je nesmírně relaxační. Orisas nikdy nepřestane chodit kolem a kolem, takže můžete zůstat na horské dráze tak dlouho, jak byste chtěli. Overwatch 2 Mapy, tento kód je skvělý, protože několik horských tácků vás zavede mimo původní hratelné hranice mapy.

   Například na horizontu Lunar Colony vás stopy horské dráhy ve skutečnosti vedou mimo kosmickou loď. Během těchto sekcí Out-Of-Bounds buďte opatrní, abyste nespadli z Orisy!

   . .

   .

   Ashe Roulette Code: F2YS6

   Ashe Roulette je hra na ruské ruletě. .

   . . . Hráči se střídají a jdou do určeného pořadí kruhu.

   , . Její hlasové linie jsou ikonické a barevné, což jí opravdu dělá hraní radosti.

   !. . .

   Ale Asheho singulární „hej!„Ve skutečnosti je tak dokonalý, že Ashe Roulette se snaží eliminovat každého hráče Ashe, který říká„ ahoj “nebo„ jak to jde “místo toho“.

   Každý hráč, který říká: „Hej!. .

   !”, zemřeš. A neexistuje způsob, jak to ovládat. Pokud jste velký fanoušek Ashe, může to být pro vás zábavný herní režim.

   Vlastní herní kultura po celá léta. .

   Brigitte Shield Bash Parkour Custom Code Overwatch 2

   Overwatch 2 je to, že od hrdiny k hrdinu se mění nejen schopnosti a zbraně, ale také postava postavy jako celku. Dokonce ani postavy tanků, přestože jsou velké, nemají mnoho společného z hlediska jejich fyzické struktury nebo pohybových schopností.

   Kvůli těmto jedinečným vlastnostem a také neuvěřitelným skrytým vzorům Overwatch 2’s Mapy, dělat „parkour“ napříč různými krajiny, otevírá zcela nový způsob, jak se s hrou bavit.

   V výzvě Parkour se budete objevovat jako určitý hrdina a obvykle to nemůžete změnit (některé výzvy vám umožňují odemknout nové hrdiny, když skrz ně postupujete). Odtud bude existovat jasné pokyny buď nastínit cestu, nebo někdy, v výzvách ve stylu lávy, budou bubliny „lávy“, které naznačují, kam jít.

   Vaším úkolem je projít oblastí a vyřezávat cestu s omezeným pohybem a povrchy, které máte k dispozici. Některé z těchto výzev jsou velmi obtížné a zvládněte hodiny. Možná jste v palcích od čištění brankového bodu, když vás láva zabije a musíte začít znovu.

   Některé výzvy Parkour zdůrazňují specifické schopnosti určitých hrdinů, jako je Brigitte’s Shield Bash, která ji hází na velké vzdálenosti, a Cassidyho role, což mu také umožňuje velmi rychle pokrýt hodně půdy.

   Zde jsou dva Overwatch 2 .

   • Lava Parkour – Castillo: Bjepk

   Kill To Grow je zábavný herní režim pro hraní s přáteli. ? Zabijte zabití, abyste zastřelili.

   Základní myšlenkou je přesně to, co je název režimu. . .

   Kill to Grow Code: Ronry

   Čím větší je váš model, tím pomalejší se pohybují a čím více HP mají. Proto, jak rostete, je těžší získat zabití, ale snadnější zůstat naživu. .

   K dispozici je také „bezpečná zóna“, ke které budou mít přístup pouze malé postavy, aby se držely dál od střední velikosti a velkých hrdinů. Tento režim se stává docela veselým, když existuje několik menších hráčů, kteří se vyvíjejí na jednoho velkého hrdiny, který má tolik HP, že nemohou být odstraněni.

   Je důležité si uvědomit, že vzhledem k tomu, že režim semináře nebyl od vydání dostupného k dispozici Overwatch 2 . Tvůrce nechal tuto poznámku na kódu:

   . Rovněž se rovnováha hrdiny zcela rozbila. Bohužel, protože workshop není v současné době k dispozici, nemůžu to opravit. Buďte prosím trpěliví, dokud nebude workshop znovu k dispozici.“

   Ačkoli zabíjení růstu nemusí být tak vyvážené jako předtím, stále by to mohlo stát za výstřel.

   Problémy ve městě Talon

   Pokud jste byli zvyklí hrát na mafii se svými přáteli před zasažením Covid a nikdy se necítili, jako byste od té doby mohli dostat svůj zločin, nebo pokud Mezi námi .

   Problémy ve městě Talon je herní režim, kde se všichni v hale vynoří jako Cassidy. Každému hráči je přidělena role, podobně jako v mafii nebo , .

   . .

   . Věci mohou jít od zcela klidu na velmi chaotický kliknutím na tlačítko myši.

   Problémy ve městě Talon zahrnují také několik dalších herních prvků, jako je obchod, kde si můžete koupit buffy pro svou postavu a debuffy pro nepřátele. , Chcete -li uspět, musíte lhát o své roli a motivech.

   , .

   .

   Ana z Overwatch 2 a ANA Paintball Custom Workshop Code

   Ana Paintball kód: 1dmtz

   . . Přesnost a rychlé reflexy jsou klíčové, protože jeden zásah má za následek eliminaci. Zkušenosti.

   Příbytek

   ? Kód workshopu Precerealm to dělá právě tak, že transformuje pravidelnou kontrolní mapu na zcela nový herní zážitek.

   Kód příbytku: KQ9Q7

   . . !

   .0

   ..

   Workshop kód Symmethra Overwatch 2

   Přepracované 2.0 kód: 50N8F

   Tento workshop kód nabízí komplexní přepracování schopností různých hrdinů, což má za následek zcela svěží a dynamický herní zážitek. . Overwatch 2: Přepracování 2.. Zejména aktualizace Symmetry ji vezmou z užitečnosti na podporu užitečnosti, a to vše při zachování jejích věží, což ji dělá více hrozbou než kdy jindy!

   .

   Hráči ovládají své postavy pomocí několika klíčových schopností: Hand Cannon, který omráčí a pohání nepřátele dopředu (se zvětšeným dobou omráčení v kombinaci s blokem napájení); Raketová punč, sloužící jako primární prostředek k srážce protivníků z mapy; Slam pro svižný manévrování, ale efektivní pouze tehdy na zemi; Power Block, který vás pohání vzhůru a blízkými nepřáteli, ale nelze je účtovat a má omezenou dobu; a konečná schopnost, schopná srazit nepřátele zasáhnout po dobu 3 sekundy. Verze 4 byla aktualizována dříve v roce 2023 s několika aktualizacemi kvality života: Kombinace ručního dělu a bloku napájení nyní zvyšuje omráčení o 0.8 sekund, kdy jsou soupeři ve vzduchu. .

   Genji Dodgeball

   Tento zážitek z kódu semináře je rychlá mini-hra vytvořená Mazawrathem, která čerpá inspiraci z populárního TF2 .

   V této zkušenosti s adrenalinem jsou červené koule uzamčeny na vaši postavu a vyzývají vás k strategickému využití své defletní schopnosti. Jak se odkloníte, zamkněte svůj pohled na jednotlivce, na který chcete zacílit. . V polovině 2023 aktualizace záplata 7..1 byl upuštěn a vytvořil anti-cheat systém pro neviditelné hráče a vyřešil problém „klouzání“ přidáním dočasné imunity k knockdown efektu, když se vrhla do míče.

   Kódy workshopu

   Overwatch 2

   1. .
   2. .
   3. .
   4. Zadejte svůj preferovaný kód dílny a klikněte na „Dobře“.

   Nyní jste všichni připraveni užít si přizpůsobený herní zážitek vytvořený komunitou!

   . . Než se připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze, internovala v Gen.G esports a Star Tribune v Minneapolis, Minnesota. .