Reddit – ponořte se do všeho, 20 brilantních RPG řízených příběhem s nejlepšími pozemky – přetížení RPG

20 brilantních RPG řízených příběhem s nejlepšími pozemky

Jako nízkorozpočtové nezávislé vydání většinou vyvinuté jedinou osobou vás může překvapit, že Undertale má jeden z nejunikátnějších příběhů, počínaje malým dítětem padajícím do říše příšer známých jako podzemí podzemí.

Hledáte RPG bohatý na příběh a vyprávěný

Ahoj všichni, podle názvu opravdu chci dostat se do her, které nejprve dávají svůj svět a vyprávění.

Přesněji řečeno, právě jsem dokončil království Amalur, Fallout: New Vegas, Dragon Age: Origins a 2, a trochu jsem se pohrával ve Skyrimu. Formery byli oba zábavní a nechali mě číst všechny druhy poznámek a záznamů Codex a nechali mě hlad po více. Skyrim, stejně jako Morrowind a Oblivion pro mě, bylo opravdu zábavné ignorovat hlavní věci a kopat do lidí a knih ve hře, aby našel příběhy, jako je královna Wolf a podobně, ale byl masivním otvorem (konkrétně bojovat).

Opravdu upřednostňuji hry „Vytvořte si vlastní postavu a prozkoumejte“, což je to, co mě drží dál od titulů jako Witcher. Opravdu mě baví mít spoustu způsobů, jak budovat a vytvořit postavu a vyzkoušet spoustu herních stylů. Řekl bych, že mi nevadí hlavní příběh, pokud je to poutavý, ale opravdu si užívám budování světa (viz starší svitky, ve kterých jsem si užil hlavní příběh pro Oblivion/Skyrim, ale malé příběhy, postavy a The The Worldbuilding, který byste mohli číst a objevit, bylo opravdu příjemné)

Mám pocit, že mi chybí konkrétní žánr, protože „RPG“ zahrnuje tolik na Stea

EDIT pro Bot: Řekl bych středně pokročilý, ale hraji mnohem více MMOS, protože miluji průzkum otevřeného světa, ale nelíbí se tomu spoléhání na „týdenní obsah“ a „fomo“ některé z nich mají. Dávám přednost PC jako své platformě

20 brilantních RPG řízených příběhem s nejlepšími pozemky

Nintendo Switch RPGS Witcher 3

Pokud jde o hraní, RPGS neustále nabízejí nejlepší příležitost ponořit se do nádherných světových a bohatých příběhů. Opatření postav, poutavé ságy a zvraty ohromující mysl jsou nedílnou součástí žánru.

Moderní technologie může mít zvýšené ponoření se vylepšeným hlasovým herectvím a grafikou, ale mnoho starších her vypráví nadčasové příběhy, které vydrží ještě desetiletí později.

Představujeme trochu všeho, zde je 20 úžasných RPG s nejlepšími pozemky.

Yakuza jako drak

Obsah ukázat

Yakuza: Jako drak

Yakuza: Stejně jako drak má na to hodně, v neposlední řadě ze všech svých úžasných postav a přesvědčivého vyprávění. Vynikající nastavení Yokohama má takovou nabídku činností, že příběh může být skutečně zanedbán na hodiny najednou, ale je to důkaz spiknutí, že vždy najde způsob, jak vás zatáhnout hned zpátky dovnitř.

Stejně jako drak může být sedmý hlavní vstup Yakuza, ale jeho zbrusu nový obsazení a spiknutí z něj činí perfektní výchozí bod-zejména pro fanoušky JRPG, kteří touží po dobrém starém bitevním systému založeným na tahu. To je nehodně inspirováno Dragon Quest, doplněný pracovním systémem, který pobaví i pobaví.

Hlavní ochrannou známkou Yakuzy je její schopnost spojovat vážná, složitá témata s bizarním humorem, někdy během několika minut od sebe. Protagonista Ichiban Kasuga může být ponechán na mrtvý a zasáhnout dno skalního dna jako muž bez domova v podivném městě, ale brzy se ocitne donutit pití dětského mléka dospělými dospělými v plenkách.

Závěrečný akt obsahuje některá naprosto brilantní představení, v řadě srdcervějících, dramatických scén. Rozhodl jsem se pro japonskou dub (je to hra Yakuza!), ale to se nezbavuje emocionálnímu dopadu jedna iota. Yakuza: Jako drak je prostě jeden z nejlepších RPG generace.

Final Fantasy X RPG s nejlepším příběhem

Final Fantasy x

Final Fantasy byla zjevně v pořádku, když byla Final Fantasy X vydána v roce 2001, ale to byl okamžik, který sérii – a možná i hraní obecně – na novou úroveň grafiky a kinematografie.

Tidusův příběh začíná jako snadno relativní – hodí se hlavu do podivné, neznámé země, kde je jeho nevědomost považována za šílenství. Ukázalo se, že je v budoucnu tisíc let a zjistí, že se stane strážcem vyvolávajícího osudu, aby zachránil svět před Kolosem známým jako Sin.

Zvraty a překvapení jsou pro kurz v rámci Final Fantasy stejné, ale nejvýznamnějším aspektem spiknutí Final Fantasy X je jeho milostný příběh. Mnoho románů je obuvinových, na základě o něco více než mužského a ženského vedení zabírajícího stejný příběh, ale vztah Tidus a Yuna přirozeně roste od známých na přátele, na více. Slavná scéna „Suteki da Na“ jezera je jistě dost, aby přivedla slzu i těch nejhorších hráčů.

Neoffektivuji nic dále, ale ještě si to nebudete hrát, ale konec je jedním z nejvíce emotivnějších v jakékoli hře. Pokud jste se dosud nedostali na Final Fantasy X, je čas vyzvednout remasterovanou verzi a ponořit se do světa Spira. Toto je váš příběh.

Dragon Quest v ruka nebeské nevěsty

Dragon Quest V: Ruka nebeské nevěsty

Být jednou z nejpopulárnějších sérií RPG ze všech má Dragon Quest několik uchazečů o nejlepší příběh. Je to však Dragon Quest V: ruka nebeské nevěsty, která má v mém srdci zvláštní místo, se zápletkou, která zahrnuje tři generace a zabalí některé hlavní emocionální údery po cestě.

Není to často, že herní pozemek tráví významný čas v tak odlišných fázích života hlavní postavy. Přechází z dětského dobrodružství na nezávislost dospělých a rodinnou odpovědnost, přičemž každý akt zcela předává jinou atmosféru.

Protagonista čelí mnoha zkouškám a soužením na jeho cestě, od osobní ztráty po období jako otrok. O tom, jak jde o své podnikání, je něco poněkud inspirativního a odhodlaně pochoduje po celém světě k dalšímu cíli – zejména na Overworldu, jehož téma to nějak zachycuje.

Pravděpodobně jeho největším testem ze všech je výběr mezi třemi prospektivními nevěsty. Tato volba, kterou vytvořil hráč, výrazně ovlivňuje zbytek příběhu. V rámci spiknutí Dragon Quest V není nic příliš komplikovaného, ​​ale to je kouzlo – nakonec je to všechno o rodině.

Final Fantasy Tactics RPG s nejlepším příběhem

Final Fantasy Tactics: War of the Lions

Přestože nejde o finální fantazii v mateřské lodi, taktika je kultovní klasika, která si dodnes zachovává vášnivou armádu fanoušků. Být mimo hlavní sérii možná povolil licenci na něco jiného. Izometrický, strategický boj byl odklon od klasického tahového vzorce, stejně jako jeho spiknutí.

Nenechte se oklamat přátelské skřítky, taktika Final Fantasy je složitá, politická a často brutální příběh. Zrady a úmrtí jsou samozřejmostí, protože frakce soupeří o regency trůnu Ivalice. Příběh se odehrává v důsledku války a sleduje žoldák zvaný Ramza, jehož roli v následných konfliktech je historikem vyšetřován po skutečnosti.

Válka Lions je remaster z roku 2007 s některými doplňky jeho vynikajícího pracovního systému, stejně jako některé další postavy a odkazy na další hry Final Fantasy. Mezi nimi je Balthier z Final Fantasy XII (která je také nastavena v Ivalice) a Final Fantasy VII Cloud, který byl vlastně v originále jako hratelná postava.

Kdyby byla Game of Thrones (s výjimkou sezóny 8) taktická, RPG založená na mřížce, pak by to pravděpodobně nebylo daleko od taktiky Final Fantasy.

  • Související: 11 z nejlepších RPG s pracovními systémy

příběhy RPG ABYSS s nejlepším příběhem

Příběhy propasti

Dlouhodobá série příběhů vytvořila v průběhu let množství zajímavých grafů a postav. Příběhy propasti nemusí zcela způsobit, že moje osobní vrchní úroveň z hlediska hraní, ale jeho příběh je rozhodně jedním z nejvíce dojemnějších a nejvíce podněcových.

Hlavní postava Luke Fon Fabre začíná jako zkažený, nepravděpodobný spratek, jehož nedostatky a selhání neustále odcizují všude kolem něj. Lukeův vývoj je bezpochyby jedním z vysokých bodů příběhů o propasti, kde jsme svědky růstu, který pomalu, ale jistě získává respekt svých společníků jeden po druhém. Přímo v popředí je vynikající vztah se slzou ženského olova.

Kromě toho se hlavní zápletka hry vyvíjí v zajímavou otázku o povaze života. Přes příliš mnoho zpětného sledování, příběhy o Abyss nakonec vede k konečnému činu, který vás skutečně udržuje hádání o tom, jak se věci budou hrát.

Je to v podstatě povinný požadavek, aby hry Tales představovaly dramatickou individuální bitvu na konci hry a zúčtování v příbězích o Abyss je jedním z nejlepších-nastaveno proti úžasnému bitevnímu tématu. Remaster 3DS je nejlepší způsob, jak si hru užít.

Svět končí s vámi Final Remix

Svět končí s vámi

O světě končí s vámi hodně milovat, s chytlavým soundtrackem, neodolatelným stylem a revolučním bitevním systémem. Je to však nádherný, neobvyklý spiknutí, které se v paměti z roku 2008 vydává z roku 2008 remasterovaného na Nintendo Switch.

Okres Shibuya v Tokiu je jedním z japonských módních hlavních měst a také hraje hostitele hry, záhadná soutěž, která začala protagonistu Neku, jak příběh začíná. Obyvatelé Tokia ho již nějak nemohou vnímat, ale není čas přemýšlet o věcech. Neúprosný série pokynů udržuje Neku na nohou, když se snaží odhalit pravdu o hře, zatímco se zoufale snaží neztratit ji.

Vhodný pro toto nastavení má Neku’s Fashion Sense roli ve hře, když vybavuje špendlíky k udělování schopností, kterých lze doslova dotknout a ovládat během bitvy. Z tohoto důvodu je ruční režim na Switch Ninendo Switch vynikající volbou – Docked Režim ztrácí účinek této inovace, díky kterému byl tak uznán po jeho původním vydání.

Verze Switch také obsahuje zbrusu novou sekci Epilogu, s některým dalším obsahem příběhů a herního obsahu. Z tohoto důvodu nejlépe zachytíte remaster a využíváte dotykovou obrazovku. Svět končí s vámi je plný překvapení a fascinujícího vývoje postav.

  • Související: 15 z nejlepších přepínačů Nintendo RPGS

Božství Originální sin 2

Božství Originální sin 2

Divinity Original Sin 2 je nesmírně působivý titul, úspěšně financovaný z Kickstarter s eventuální podporou více než dva miliony dolarů.

Skorovou zdroje vývojářů Larian Studios jsou do kontextu uveden skutečností, že první původní hřích by je nechal zcela zkrachovat, pokud by to neuspělo. Naštěstí se to stalo jejich nejrychleji prodávající hrou a pomohla vyčistit vynikající pokračování sady asi o 1200 let později než jeho předchůdce, což znamená, že není požadavek hrát první.

Nastavení Rivellonu Divinity Original Sin 2 obsahuje hlubokou tradici, která může přijít pouze do žánru s vysokou fantazií, zbarvit svět bohatými detaily a fascinujícími postavami. Hlavní postava je známá jako Godwoken, která je předurčena k zachrážení země před zlem prázdnoty.

Cesta Godwoken je rozlišená s nebezpečnými úkoly a mnoho šoků a zjevení, které uvádějí historii Rivellona do kontextu před rozhodující volbou hráče, která diktuje konečný závěr. Jako vynikající všestranná hra je Divinity Original Sin 2 skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ponořit špičku do světa WRPG-zejména proto, že je na prakticky každé hlavní platformě.

Scarlet Nexus Kasane

Scarlet Nexus

Tento Bandai Namco RPG může mít v rámci svých postav některé anime tropy, ale uchvátivé nastavení kyberpunu více než to nahradí, s překvapivým a zajímavým spiknutím.

Volba mezi dvěma protagonisty kopíruje věci, protože se výrazné cesty charakteru dramaticky liší, takže je doporučeno hrát skrz oba. Yuito je mužská volba, poměrně typický do-gooder jrpg hrdina. Mezitím je ženská volba Kasane chladnější a hlubší volbou, která se nakonec ukáže jako zajímavější.

Hlavním remízou Scarlet Nexus, který mě přibližně po dvou minutách záběru umístil předobjednání, je jeho svět. Předpokladem je „mozkový punk“ „mozkový punk“, je civilizace se schopností zasadit zvláštní síly v lidských mozcích, jako je telekineze, elementární kontrola a teleportace. Na druhé straně tyto technologické pokroky vedly k orwelliánské úrovni dohledu, který – samozřejmě – má pod povrchem některá temná tajemství.

Postavy mohou sdílet síly, což vede k úžasnému bitevnímu systému, kde hráči musí přepínat své schopnosti v horku bitvy, aby nejlépe řešili zřetelné slabosti každého nepřítele. Je to skvělý pocit implementovat každou potřebnou sílu jeden po druhém a efektivně sundat skupinu různých nepřátel.

Netrvalo dlouho, spiknutí se docela tmavá a spousta uchopených záhad ho pohánějí dopředu. Cut-Scenes Swap mezi panely ve stylu manga k akci v reálném čase, což je nová myšlenka, která funguje dobře. Pokud se vám to líbí, do hry byl také vydán animé.

Shadow Hearts Covenant

Shadow Hearts Covenant

Původní Shadow Hearts vyprávěla dojemný příběh sám o sobě, ale pokračování se ukázalo jako lepší v každém ohledu. Shadow Hearts Covenant byl jedním z nejvíce podceňovaných RPG na PS2 a je to škoda, že následující tituly nikdy nedožily svého příkladu.

Shadow Hearts Covenant podniká zajímavý krok přidávání nadpřirozených prvků do historie skutečného života, což má za následek alternativní časovou osu, která zahrnuje takové postavy jako Rasputin a car Nicholas II. Strašidelné nastavení z roku 1915 vidí, jak strana cestuje na mnoho skutečných míst během první světové války.

Bitevní systém je také zajímavým pohledem, který využívá úsuzový prsten založený na načasování, který testuje váš rytmus a také váš zálibu v nebezpečí. Buď se spokojí s snadným standardním útokem, nebo se zaměřte na rizikovější kritický zásah, který by mohl úplně selhat, pokud si narazíte na svůj tisk.

Skvělé obsazení vícerozměrných postav se navzájem skvěle odrazí s veselým dialogem, který doprovází emocionální sázky, které podporují jejich motivaci. Je těžké stáhnout efektivní rovnováhu hloupé a vážné, ale Shadow Hearts Covenant působivě uspěje a nakonec doručí nádherný závěr, který je uspokojivý, překvapující a dotyk ve stejné míře.

Suikoden 2

Suikoden 2

Pokud jde o milovanou klasiku PS1, Suikoden 2 drží mnohem lépe než většina ostatních. To není v malé části kvůli obrovskému příběhu, soustředěné kolem vynikajících charakterových vztahů, politické intriky a brutálních důsledků války.

Jedním z hlavních důvodů, proč Suikoden 2 je tak milovaný, je jistě to, že netahuje žádné údery. Topsy-turvy spiknutí neustále vine ztrátou, obětí a zradou, přičemž vás při mnoha příležitostech překvapí.

Říká se, že příběh je jen tak dobrý jako jeho darebák a hlavní protivník Suikoden 2 Luca Blight je přesvědčivým případem. Ohavné činy jsou podporovány motivacími, které nemusí být přesně sympatické, ale propagují ho výrazně nad protivníkem, který je pro to prostě zlý. Aniž by cokoli zkazili, jsou další antagonisté dány důstojnosti srozumitelných a dokonce tragických charakterových oblouků.

Bojový systém založený na tahu Suikoden 2 je stále chutný, s uspokojivým mechanikem náboru, který vás loví svět pro rekruty. Posledně jmenovaný nakonec rozhodne, které zakončení získáte, a určitě se doporučuje, abyste shromáždili dostatek postav, abyste dosáhli nejlepšího závěru.

Automaty 2B a 9S Nier

Nier Automata/Nier replikátor

Tyto dva bizarně brilantní tituly jsem dohromady seskupil kvůli jejich spojení ve stejné časové ose. Příběh však není přímým pokračováním – replikant NIER, nedávno předělal do replicentního verze Nier.22474487139 je nejprve chronologicky, nastavte tisíce let před automaty Nier.

Existuje důvod, proč obě hry získaly vášnivou fanbase a proč je jejich tvůrce Yoko Taro považován za kultovní legendu. Především je to příběh, tkáním silných a vyvolatelných témat prostřednictvím několika úžasných postav. Je pravda, že oba replikant NIER ver 1.22474487139 a Nier Automata obsahují tekutinu, příjemný akční boj, ale tyto tituly jsou místem, kde můžete zpochybnit vaše přesvědčení o dobrém a zlém, spolu s významem života samotného.

Oba soundtracky jsou neuvěřitelnou radostí, kterou lze vidět, do značné míry zpívané v krásných, vytvořených textech známých jako „jazyk chaosu“. Nějak se tyto skladby nikdy nepodaří zapouzdřit krásu nebo nebezpečí krajiny, spolu s emocionálním dopadem scén, které hrají. Hudba není bezpochyby značně doplňuje vyprávění.

Záměrně jsem na příběhu zůstal pevně, protože Nier je zážitek, který se nejlépe těší s minimálními předchozími znalostmi. Vyhněte se spoilerům, ale ujistěte se, že odemknete každý hlavní konec (máme průvodce bez spoileru pro replikant Nier zde). Nejprve je naprosto přípustné hrát na automaty Nier, ale mým osobním doporučením je hrát v chronologickém pořadí. Ponořit se a připravte se na foukanou mysl.

  • Související: Průvodce bizarně brilantní sérií Nier

Fei a Elly Xenogears

Xenogears

Nepochybně jeden z nejúžasnějších, nejzajímavějších a nejnáročnějších příběhů, xenogears dabbles s náboženskými a filozofickými podtóny. Jeho skromné ​​otevření v klidném městě Lahan brzy katapulty protagonista Fei fon Wong na cestě dystopickým světem a zaplete ho do války mezi národy a nekonečnými obřími robotickými bitvami.

Právě když si myslíte, že jste ovinuli hlavu kolem nejnovějšího vývoje, Xenogears hodí další cestu, rozbije vaši spokojenost a otočí spiknutí dalším neočekávaným směrem. Zvratky a zatáčky nejsou vždy nejjednodušší následovat-poněkud bránící průměrným překladem-ale přesto jsou ohromující mysl.

To je bez zanedbávání romantiky, což je vynikající aspekt spiknutí, maturovaně a snadno se stal jako jeden z nejlepších RPG milostných příběhů. Fei a Elly jsou další pár, kteří se pohodlně nespadají do náručí druhé. Osud může skutečně dát pomocnou ruku, ale jejich vztah je získán prostřednictvím zkušeností a traumat čelí společně.

Hlavní nevýhodou je, že xenogears podle svého vývoje podrobil určitým časovým omezením, což mělo za následek druhý disk, který se do značné míry uchýlí k zdlouhavým, textovým výstavním skládkám. Alternativou bylo zřejmě ukončit hru na závěr Disk One, takže ji vezmeme! Řezané rohy jsou však jedním z důvodů, proč jsou Xenogears pravidelně zmiňovány v budoucích konverzacích remake. Osobně bych to miloval, abych získal plné, příští generál, 3D léčbu.

  • SOUVISEJÍCÍ: Proč by se měl příští remake xenogearů stát

Persona 4 Golden

Persona 4 Golden

Série Persona v posledních několika letech přešla ze síly na sílu, s Persona 5, jeho definitivním královským vydáním a množstvím spin-off titulů, které vydělaly obrovský úspěch. Nyní byla směs správy společenského času a nebezpečného dungeonu procházení vyladěna do leštěné, stylové směsice.

Pokud však jde o nejlepší spiknutí v rámci série, rozhodl jsem se pro Persona 4. To je z velké části na jeden hlavní faktor, který jej zvyšuje nad jinými moderními tituly – postavy. Kamarádství mezi obsazením je infekční, protože se ucházejí o první fázi po druhém. Každý dungeon obecně najde novou postavu, která čelí nejtemnější straně své osobnosti, ztělesňuje hlavní téma hry pro pronásledování skutečného já.

Jinde je zastřešující spiknutí vražednou aredrovou s některými přesvědčivými oblouky a zjevením, která jsou zaručena, že vás zarazí. Všestranný soundtrack je jedním z mých nejoblíbenějších všech dob a ospalá vibrace Inaba, hlavní prostředí hry, je skvělou reklamou pro jednoduché radosti venkovského Japonska (s výjimkou vražd).

Dungeonové jsou zasazeni do mlsnického televizního světa, což není tak cool jako „temná hodina“ Persona 3, ale pravděpodobně má výhodu nad Metaversem Persona 5, kde se Morgana neustále nová pravidla cítila poněkud spletité. Nyní osvobozený od poutů PS Vita a na Steam, nikdy nebyl lepší čas na to, abyste si užili Persona 4 Golden, což je definitivní vydání s obrovským množstvím užitečného dalšího obsahu.

  • Související: 15 RPG s možností romantiky a vztahu

The Witcher 3 PS4 RPGS

The Witcher 3: Wild Hunt

Pokud jste už nezažili čaroděj 3: Wild Hunt, pak jistě nemůže být žádná omluva. CD Projekt Red stanoví nový standard pro stále populárnější žánr Open World Action-Adventure-RPG, který nyní napodobuje téměř každou hru Triple-A.

Opět platí, že postavy na displeji jsou fantastické, vytažené z vynikajícího zdrojového materiálu ve formě sbírky povídek a románů Andrzej Sapkowski. Jako fanoušek knih je působivé vidět, jak dobře byla ikonická místa oživena s neuvěřitelnými detaily.

To, co opravdu odlišuje čaroděj 3, je ve způsobu, jakým každý úkol, ať už spojený s hlavním pozemkem nebo ne, má úroveň hloubky, která zahanbuje celé další hry. Protagonista je mutovaný lovec monster, což vede k epickým bitvám a přitažlivým vyšetřováním. Ne, že hlavní příběh je co čichat, nabídnout mnoho obtížných a přesvědčivých rozhodnutí, která ovlivňují výsledek každého segmentu příběhu.

The Witcher 3 je také jedním z nejlepších příkladů DLC provedené správně – další epizody Srdce kamene a krve a vína jsou úžasné doplňky stejně zajímavé jako hlavní hra. Ty jsou zahrnuty do definitivního vydání a protože The Witcher 3 je k dispozici na každé hlavní konzole, je ten pravý čas na vyzkoušení vaší mettle jako Geralt z Rivia.

  • Související: 10 Absolutních PS4 RPGS

Fallout New Vegas RPGS s nejlepším příběhem

Fallout: New Vegas

Když už mluvíme o vedlejších úkolech, jednou z mála her, které drží svíčku s Witcher 3, je Fallout: New Vegas. Bethesda má často skalnatý čas s chybami a závadami a Fallout: New Vegas nebyl při propuštění výjimkou, ale jakmile byli vyžedováni, byl nový Vegas přijímán jako jeden z jejich nejlepších titulů.

Popokalyptické prostředí je lynchpin série Fallout a oblast obklopující Las Vegas dokonale padne. Transformace města tak často hemží se životem na neplodný, opuštěná pustina skvěle zdůrazňuje boje, které po jaderné katastrofě zůstanou na lidské rase.

Fallout: New Vegas má spiknutí, které začíná jednoduchým předpokladem, ale později se rozšiřuje do poutavého konfliktu plného možností, které ovlivňují směr příběhu. Protagonista dodává záhadnou položku zvanou Platinum Chip, ale je zastřelen, okradený a ponechán na mrtvý útočník. Není to skvělý začátek.

Vaše hledání pomsty vede přímo do střetu mezi frakcemi, které si přejí zmocnit kontrolu nad přehradou Hoover, která se účinně stala sídlem moci. Rozhodnutí postavy jsou zásadní až do konce, kde jsou vaše loajality napadeny a zpochybněny. Přestože jsou možné opakované přehrávání, krása Fallout New Vegas je taková, že opravdu není jasné správné nebo špatné – a žádné zavedené končící kánon – je to jednoduše na jakékoli příčině rezonuje s každým hráčem nejlépe.

Série YS, kde začít 2

YS VIII Lacrimosa of Dana

Série YS existuje už dlouho, ale jeho nejnovější tituly nepochybně zasáhly nový vysoký. Ochranná známka Frenetic Action Combat of the Series byl vždy vzrušující, ale Falcom přidal značná vylepšení s příjemným průzkumem, vztahovým událostem a několika hravými postavami, které lze během bitvy vyměnit.

YS VIII: Lacrimosa of Dana může mít podivné jméno, ale je to vynikající místo pro skok do série. Protagonista Adol Cristin, samozvaný dobrodruh, skončí ztroskotání na podivném ostrově jménem Seiren a musí uniknout domů. Toto je skromný, zjednodušující začátek příběhu, který skončí plné záhad.

Seirena je mnohem víc, než se setká s okem, a v polovině cesty je zde řada tantalizujících otázek, zejména podivné telepatické spojení Adol s titulární dívkou Dana. Všechna taková tajemství jsou vždy řešena uspokojivým způsobem a já jsem byl opravdu na okraji svého sedadla během posledních hodin YS VIII.

Pokračování, YS IX: MONSTRUM NOX, vezme úspěšný vzorec a několik způsobů se na něj zlepšuje, což z něj činí skvělé místo pro další otočení. Pokud však jde o nejlepší příběh, tvrdím, že YS VIII má okraj.

  • Související: YS VIII Lacrimosa of Dana Review
  • Související: Zahájení série YS – vše, co potřebujete vědět

Final Fantasy 7

Final Fantasy VII

Stále pravděpodobně největší RPG všech dob, Final Fantasy VII se dostane téměř o všechno v pořádku. Vynikající postavy, úchvatnou hudbu, revoluční bitevní systém a zajímavý svět to odlišují jako skutečně legendární hra.

Vzhledem k tomu, že porota je stále na celé epizodické sérii Remake Final Fantasy VII, neváhám nabídnout originál jako jeden z největších příběhů žánru. Je pravda, že některé body zápletky lze vysvětlit o něco lepší, ale protože to je po celá desetiletí, existují nekonečné vysvětlení a shrnutí, které vyplní všechny mezery. I s datovanou grafikou zasáhly emocionální momenty domů a já budu tvrdit, že Final Fantasy VII obsahuje jednu z nejlepších herních zápletů vůbec (ne, ne konec disku jeden. Mluvím o Zjevení v LifeStream na disku dva).

Vedoucí Man Cloud Square vezme hodně reflektoru v seriálu Final Fantasy, s jeho ikonickým mečem a účesem se dostane do hlavního proudu kognitivního. Někdy jeho styl a stav ve skutečnosti snižují, jak dobře se vyvinul jako protagonista. Cloud může zpočátku hrát roli Cool, složeného žoldáka, ale na jeho osobní cestě je mnohem víc a zahrnuje tři nádherné disky.

Final Fantasy VII je dokonale stimulovaná a ví, kdy se akci zvýšit a také se vyskytnout, jako je datování jedné z ženských postav (nebo Barret) v parku Gold Saucer Park. Pokud jste žili pod skálou a zmeškali jste se nebo se rozhodli počkat, až bude uvolněn plný remake, pak se jedná o vážnou chybu. Vyzývám vás, abyste hráli přes originál alespoň jednou za vašeho života.

Chrono spusťte krátké RPG

Chrono Trigger

V čase je nalezena čistá radost z chronového triggeru. Náhodné setkání, nefunkční stroj času a dědeček Paradox uvedli kola do pohybu, před uvědomením, že samotný svět je v nebezpečí, pokud strana nemůže porazit monstrózní stvoření Lavos.

Postavy Chrono Trigger jsou bezpochyby jedním z nejlepších obsazení RPG. Tichý protagonista Crono je silný a stoický se zálibou pro přistání v potíží. Jeho strana zahrnuje podobné dětské přívěsky a tech-whizz Lucca, teplá, ale vzpurná princezna Marle a obdivuhodná, impozantní rytířská žába… kdo je opravdu žába.

Pro veškerou zábavu a kouzlo Chrono Trigger obsahuje jeho spravedlivý podíl vysokých emocionálních sázek a překvapivých zákrutů spiknutí. Navštíví se mnoho různých časů, z nichž každá přináší něco čerstvého a jedinečného. Ve hře jsou některé další úhledné mechaniky, které byly před časem – například několik konce v závislosti na mnoha rozhodnutích o hraní, a dokonce i na příležitost bojovat proti finálnímu šéfovi brzy, pokud se odvážíte.

Ohromující soundtrack, sympatické postavy a dobře věku ATB bitevní systém přispívají k zaslouženému místu Chrono Trigger v Hall slávy všech dob RPG.

  • Související: 20 krátkých RPG, které váš život nespotřebují

Undertale Gameplay

Undertale

Jako nízkorozpočtové nezávislé vydání většinou vyvinuté jedinou osobou vás může překvapit, že Undertale má jeden z nejunikátnějších příběhů, počínaje malým dítětem padajícím do říše příšer známých jako podzemí podzemí.

Grafika – zejména v bitvě – jsou neuvěřitelně stará škola a Undertale rozhodně satirizuje tropy žánru chytrým dialogem a odkazy. Zde je odhalen skutečný génius hry – nepřátelé. Na rozdíl od generických RPG monster zabitých stovkami, každý nepřítel Undertale vede k zřetelnému bitevnímu stylu a nakonec na výběr, zda je dokonce porazíte.

Na první pohled se předpoklad dítěte usilujícího o návrat domů jeví jako jednoduchý, ale v obchodě jsou některá obrovská překvapení. Undertale je další hra, která se nejlépe hraje s co nejmenšími předchozími znalostmi. Dobrou zprávou je, že je to krátká. Můžete však dobře dosáhnout a cítit se nuceni dát mu další přehrávání. Už neřeknu.

Stezky přepínače studené oceli 3

Série stezek

Podvádím tu a vím to. Trails je nyní mamutí sbírka různých sérií, počínaje stezkami na obloze až v roce 2004 a stále silní. Vytvořilo to připojené stezky série Cold Steel a další duologii ve městě Crossbell. Společnými vlákny jsou vynikajícím bojem založeným na tahu, systém „oběžné dráhy“, který soupeří s Final Fantasy VII Materia a hromady poutavého, vtipného dialogu.

Sběr pouze jedné hry, nebo možná i jedna série, je téměř nemožné, protože se propojují a neměly by se hrát izolovaně. Stezky na obloze je trilogie pravděpodobně Nejlepší zastřešující spiknutí, ale stezky studené oceli mají největší a nejlepší sbírku postav – stejně jako lepší zážitek hry. Duologie Crossbell získala nadšené recenze od těch, kteří ji hráli, ale až do roku 2022 nebude lokalizován na Západě. Důvod, proč tyto hry trvá tak zatraceně dlouho lokalizaci, je jednoduchý – překlad zahrnuje doslova tisíce stránek v hodnotě dialogu, popisů a tradice.

Existuje obrovské obsazení, které na obou stranách konfliktu obsahuje nezapomenutelné postavy. Nejběžnější antagonisté, tajemná skupina s názvem OurOboros, mají mnoho morálně šedých darebáků, kteří jsou stejně zajímaví jako hrdinové. Pozdější tituly spojují příběhy společně, s pokusy o Cold Steel 4 ve výši události crossover, která soupeří s jakýmkoli filmem Avengers.

Nejlepší věc, kterou může udělat fanoušek RPG založený na tahu, je jednoduše začít hrát. Stezky nevykazují žádné známky zpomalení. Na obzoru jsou nové tituly a porty, určitě rozšířit seznam tradice a postav ještě více.

Je zde dost neuvěřitelných RPG příběhů, které vyplní tisíce hodin. Existují jiní, kteří si zaslouží zmínku? Komentář níže.