Reddit – Ponořte se do všeho, 5 nejlepších herních notebooků – léto 2023: recenze.

5 nejlepších herních notebooků – recenze Summer 2023

Koupili jsme a testovali více než 85 notebooků. Níže jsou uvedena naše doporučení pro nejlepší herní notebooky, které si můžete koupit. Můžete také vidět naše doporučení pro nejlepší notebooky, nejlepší rozpočet a levné herní notebooky a nejlepší notebooky Windows.

Jsou herní notebooky asus nespolehlivé?

Slyšel jsem, že herní notebooky ASUS byly v den docela spolehlivé, můj přítel má čtrnáctiletý, který stále překvapivě botaje, ale už nevěřím, že Asus vyrábí své notebooky stejným způsobem, jakým bývali, zejména jejich G14, Přečtěte si problémy s QC, četl jsem o tom recenze a zdá se, že polovina lidí, kteří je koupili, měli nějaký problém a museli ho nechat opravit nebo vyměnit, bohužel tuto možnost nebudu mít, nemůžu Chcete zůstat bez mého notebooku po dobu asi 3 týdnů čekat, až Asus zjistí, co se děje, mohli by jen okamžitě poslat náhradu, ale nepředstavuji riziko.

Díval jsem se na získání toku x16, v podstatě má 9 z 10 věcí, které chci od notebooku, jediná věc, kterou chybí S moderními notebooky ASUS a podle moderních myslím asi rok 2018 a později, je oceněna jakákoli dobrá nebo špatná zkušenost.

Budu naštvaný, pokud se na mě jen rozbije notebook ve výši 2500 $ díky jejich odpadku QC

5 nejlepších herních notebooků – recenze Summer 2023

Nejlepší gaming-laptop-20220926

Nákup herního notebooku není snadné, protože existuje mnoho možností, přičemž nové modely vydávají každý rok sportovní stále výkonnější CPU a GPU. Kromě toho by CPU nebo GPU mohly fungovat velmi odlišně od jednoho notebooku k druhému kvůli jejich tahu síly a tepelným omezením podvozku, což ztěžuje nákupní rozhodnutí. Abychom vám pomohli, zúžili jsme nejlepší notebooky a konfigurace, abychom vám poskytli nejhladší herní zážitek pro různé cenové segmenty. Seznam je prozatím krátký, ale bude růst, když zkontrolujeme více notebooků.

Koupili jsme a testovali více než 85 notebooků. Níže jsou uvedena naše doporučení pro nejlepší herní notebooky, které si můžete koupit. Můžete také vidět naše doporučení pro nejlepší notebooky, nejlepší rozpočet a levné herní notebooky a nejlepší notebooky Windows.

Nejlepší herní notebook

Razer Blade 14 (2022) Konstrukční fotografie

Razer Blade 14 (2022) Fotografie v testu

Razer Blade 14 (2022) Internární fotografie

Razer Blade 14 (2022) Klíčový přepínač

Razer Blade 14 (2022) Obrázek tempy klávesnice

Variabilní obnovovací frekvence

Nejlepší herní notebook, který jsme testovali, je Razer Blade 14 (2022). Tento prémiový 14palcový model má robustní hliníkový podvozek, pohodlnou klávesnici s podsvícení RGB na klíč a spoustu přístavů pro periferie. Je to velmi přenosné, díky svému kompaktnímu designu, i když budete muset nabíječku přinést, pokud chcete hrát na cestách, protože výdrž baterie je při hraní velmi krátká. Jeho 1080p webová kamera je dobrá, pokud chcete streamovat, a to zdvojnásobí jako Windows Hello IR kamera pro rozpoznávání obličeje, což vám umožní rychle se přihlásit. Tento notebook je k dispozici ve třech konfiguracích předvoleb. Všechny tři mají stejný CPU AMD Ryzen 9 6900HX, 16 GB RAM a 1TB úložiště, takže si musíte vybrat pouze displej a GPU combo, které chcete. Základní model s displejem FHD 144Hz a GPU NVIDIA GeForce RTX 3060 a modelem středního rozsahu s displejem QHD 165Hz a RTX 3070 TI jsou nejlepší modely hodnot; Mohlo by však stát za to získat konfiguraci top-end s RTX 3080 Ti, protože novější tituly AAA budou vyžadovat více zpracovatelského výkonu.

Nejlepší herní notebook středního stupně

Asus Rog Zephyrus G14 (2022) Design Photo

Asus Rog Zephyrus G14 (2022) Intest Photo

Asus Rog Zephyrus G14 (2022) Interní fotografie

Asus Rog Zephyrus G14 (2022) Klíčový přepínač

Asus Rog Zephyrus G14 (2022) Obrázek tempy klávesnice

Variabilní obnovovací frekvence

Pokud zjistíte, že náš nejlepší výběr je příliš drahý, zvažte Asus Rog Zephyrus G14 (2022). Tento systém All-AMD sportuje AMD Ryzen 9 6900HS CPU a můžete si vybrat mezi AMD Radeon RX 6700S nebo 6800S GPU. Oba GPU poskytují hladké hry v titulech AAA v nativním rozlišení QHD displeje. Pokud jde o samotný displej, panel IPS 120Hz má rychlou dobu odezvy na dodání jasného obrazu v rychle se rozvíjejících scénách a podpoře freesync ke snížení roztržení obrazovky. Úložiště se maximáto na 1 TB, což není moc vzhledem k velikosti moderních her AAA; Je však uživatelem. Porty zahrnují dva USB-AS, dva USB-CS, HDMI a čtečku SD karty. Poslední věc: Je tu novější (a dražší) model G14 s GPU AMD Ryzen 7000 CPU a NVIDIA 40 řady, a proto je tento model 2022 často v prodeji kolem 1 000 USD, takže je skvělý čas na výběr, takže si vybere o jeden víc. Další možností je HP Omen 16 (2022). Je to skvělá alternativa, pokud chcete větší 16palcovou obrazovku nebo preferujte systém Intel/Nvidia. Je k dispozici s Intel 12. Gen Core i5 nebo I7 a existuje mnoho možností GPU, od Nvidia GeForce GTX 1650 do RTX 3070 Ti. Má širší výběr portů než ASUS, včetně portu Ethernet a Thunderbolt 4. Také to není tak horké nebo hlasité při zatížení. Nevýhodou je, že žádná z dostupných displejů není velmi jasná, takže nemusí být nejlepší volba, pokud často používáte notebook ve velmi osvětleném nastavení.