Reddit – Ponořte se do všeho, Fallout 4 Mod zcela přepraví Bethesda’s Apokalypse RPG | PCGamesn

Fallout 4 Mod zcela přepracovává Bethesda’s Apokalypse RPG

Nezapomeňte se podívat na některé další nejlepší hry na přežití a nejlepší hry na otevřeném světě na PC. Máme také mnohem více informací o Bethesdově příštím Opusu s laskavým svolením našeho komplexního pohledu na Starfield Cities a Starfield rysy, přičemž hra prozatímně vydává na začátku roku 2023.

[FO4] Nejlepší/oblíbené mody přepracování hry?

Vyhýbal jsem se jim to po dlouhou dobu v téměř každé hře Bethesda, kterou jsem kdy hrál, protože příliš často jsou ve hře docela špatně implementovány. Často používají menu a položky vkládají do hry, které mě okamžitě vyvedou z ponoření za to, že jsem nebyl „in-line“ se vším ostatním ve hře.

Rozhodl jsem se, že musím přestat být takový idiot a vlastně se na některé z nich podívat pro FO4. Udělal jsem skok a hrál jsem s mody jako Ordinátor a Requiem pro Skyrim a absolutně to miloval.

Jaké jsou tedy některé z nejlepších (nebo vašich osobních oblíbených) přepracování her a proč? Opravdu chci generální opravu, která změní hru docela hodně pro nový zážitek, ale držte se co nejvíce realismu a ponoření.

Podíval jsem se na Horizon a přestože to vypadá zajímavě, přidává do hry spoustu věcí. Bojím se, že spousta těchto věcí je prostě neimortivní a nadměrná.

Už jsem použil rozhodčí řízení a zbraně osudu a zjistil jsem, že se mi líbí jednoduše proto, že nebyly tak rušivé. Prostě mírně změnili některé systémy, které hra měla.

Vím, že jsem jako peklo vybíravý, ale jsem si jistý, že většina z nás se nestane s ničím menším než perfektními mody pro naše hry. Díky za pomoc kluci.

Fallout 4 Mod zcela přepracovává Bethesda’s Apokalypse RPG

Fallout 4 Mod zcela přepracovává Bethesda's Apokalypse RPG: jediný přeživší a dogmeat z Fallout 4 se podívejte na sebe navzájem

Nový Mod Fallout 4 zcela transformuje mechaniku a svět Apokalypsy RPG v roce 2015 Bethesda 2015, přidává převahy, změny systémů a změněné funkce, aby se ještě více zmáčknuly ze hry s karanténou, a dává nám všechno, co si můžete hrát, zatímco čekáme na datum vydání Starfield.

Cílem MO je příhodně s názvem Fallout více, aby „vylepšil základní mechaniku hry, a zároveň poskytuje mnoho kvalitních změn života, aniž by přidal něco příliš rušivého“. Základní hra Fallout 4 zůstává téměř zcela neporušená, ale všechno, od rabování po ekonomiku a dialog NPC, bylo jemně vylepšeno, aby byla zkušenost s přežití otevřeného světa tak realističtější a optimalizovanější.

Obtížnost je jednou z největších oblastí Fallout More, přičemž záměrem je odstranit nepřátele, kteří jsou příliš houbovitý a zvýšit výzvu pro hráče, aniž by se stali příliš tvrdými nebo obstrukčními. Hráč bere větší poškození, ale stejně tak nepřátelé, s legendárními varianty, které se méně často třpytí, ale zabalí více úderu. Výhody související s poškozením také zasáhly těžší a nepřátelé budou reagovat odlišně na kulky a rány v různých částech těla. “Nepřátelé se k vám už nebudou slepě přiblížit, jako by chtěli zemřít,” říká tvůrce modu Relaxitsok. “Nyní se budou pohybovat mezi krytem ve snaze uzavřít vzdálenost a potenciálně bok.”. Jsou také mnohem sebevědomější, když jsou ve skupinách. Každý typ NPC byl pečlivě vylepšen, aby v boji posílil své osobnosti. To je něco, co jsem velmi vášnivý a opravdu se mi líbí výsledky.“

Systém Stealth Fallout 4 byl také dramaticky vylepšen, přičemž nepřátelé nyní hledají tvrději a déle, aby se pokusili najít, ale bez frustrujícího telepatie Hivemindu se zdá, že mají v základní hře, přičemž jeden nepřítel upozorňuje celá zóna. Ekonomika hry byla také podstatně přepracována, s cenami položek se rozšiřujícími nahoru a dolů v závislosti na nabídce a poptávce.

„Chudí“ prodejci, které zjistíte v pustině. Prodejci obecně také nosí více rozmanitější kořisti, ale méně z toho, což znamená, že možná budete muset cestovat a nakupovat, abyste dostali to, co potřebujete.

V této poznámce, pokud jste vychytávejte, je nyní pravděpodobnější, že se objeví v oblastech, které jsou vysoce obhajovány, vzácný kořist a všechny objevitelné předměty byly vyváženy a pohybovaly se, aby se objevily na vhodných místech – munice se pravděpodobně vyskytuje u vojenského Základny a náhodně si nevyberete krabici na oběd-tec z kráteru v zářícím moři.

Vzácné kořist se vyskytuje méně často a je pravděpodobnější, že najdete cenné předměty vyhledáváním a kopáním kolem. Ty zastrčené trezory a zámky, které nakonec neobsahují nic jiného než několik předválečných dolarů a nějaká špinavá voda, by nyní měly přinést více cennějších předmětů. “Je pro mě nesmírně těžké vyjádřit slovy, kolik úsilí jsem vynaložil do zlepšování ekonomiky,” říká Relaxitsok. “Chtěl jsem dosáhnout extrémně vyváženého, ​​ale odměňujícího zážitku hraní, který někde hraničí s realistickým a zábavným.”.“

Fallout více také provádí různé změny v celkovém světě Fallout 4, včetně lepší fyziky Ragdoll, žádné další rozostření pohybu („Je to hrozné“, říká RelaxitsOK) a zkrácení času mezi výběrem možnosti dialogu a NPCS dává odpověď, na odpověď Eliminujte ty nepříjemné ticho. V tomto mod je mnohem více, který si můžete stáhnout nyní z Nexus Mods, ale v souhrnu je to celková přepracování Fallout 4, které si stále dokáže udržet původní definitivní RPG.

Nezapomeňte se podívat na některé další nejlepší hry na přežití a nejlepší hry na otevřeném světě na PC. Máme také mnohem více informací o Bethesdově příštím Opusu s laskavým svolením našeho komplexního pohledu na Starfield Cities a Starfield rysy, přičemž hra prozatímně vydává na začátku roku 2023.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.