Reddit – Ponořte se do všeho, FFXIV krystalický konflikt Pvp Průvodce | PCGamesn

FFXIV krystalický konflikt PVP Guide

Nyní, když chápeme cíle našeho týmu a jak takticky přistupovat k různým scénářům, musíme si uvědomit, že herní plán nestačí: nepřítel má také hlas. Mechanicky jsou univerzální obranná tlačítka příliš komplikovaná – ale existuje mnoho malých úskalí, do kterých mohou hráči snadno spadnout, a malé chyby se rychle sčítají. Existuje několik klíčových konceptů, které musíme zvládnout, abychom nejlépe zvýšili naši přežití, a tím nám umožňuje více příležitostí ovlivnit bojiště. Jsou to: Umístění/kiting, správa poslance a cooldown management.

Kryt na krystalii: Komplexní průvodce (od 30 nejlepších hráčů)

Jsem zase zpátky s některými potenciálně nepopulárními myšlenkami CC! Tentokrát však nejsme nitpicking rozhodnutí o návrhu práce-tentokrát bych rád řešil některé běžné taktické a mechanické problémy, které jsem viděl během posledních 6 sezón hry. My Resumé: Crystal každou sezónu, bronz-to-krystal v 77 vítězství (S1) a 64 výher (žebřík resetoval v S3), top 30 hráčů na Primal DC v sezóně 4. Budu se snažit, abych z toho zabránil své vlastní názory, ale hráči na všech úrovních se v určitém okamžiku nevyhnutelně nesouhlasí s taktikou. Pojďme k tomu!

Pravidla Crystal Mechanics/OT

To je pravděpodobně místo, kde se nejvíce všeobecně základní chyby dělají na všech úrovních. I ve vysokém krystalu se zdá, že existuje mnoho nedorozumění toho, co jsou cíle každého týmu založeny na současném stavu přetahování války. Začněme stanovením základní mechaniky za pohybem křišťálové linie, poté shrneme různé scénáře přesčasů a nakonec uzavřete některá doporučení pro každý tým v každém scénáři (jak pro regulační čas, tak přesčas).

Krystalický pohyb je docela jednoduchý: pokud někteří hráči z jednoho týmu zabírají kruh a žádný nepřátelský hráč sdílejí kruh, pak se krystal posune směrem k brankovému bodu soupeřného týmu. Pokud někteří hráči nepřátelských týmů sdílejí kruh, pak se krystal nepohybuje. Pokud je krystal neobsazený po dlouhou dobu, začne se pohybovat zpět k výchozímu bodu. Pokud více bránících hráčů než útočících hráčů zabírá krystal na kontrolním bodě, pak kontrolní bod přestane tikat nahoru.

Okupace krystal s více hráči se nezpůsobí, že se bude pohybovat rychleji, ale zvýší to rychlost, při které bude 50% kontrolní stanoviště vyčištěno. Zvýšená rychlost krystalu a kontrolního bodu se spustí, pokud je znevýhodněný tým v současné době pod kontrolou křišťálu, nebo pokud nějaký tým pohybuje krystal přes zem, který již prošel. Mějte to na paměti, protože je velmi snadné zahodit velkou výhodu, pokud váš tým zemře daleko od tření a začne se do boje vrhnout jeden po druhém. Není jasné, jaké další faktory ovlivňují, jak velkou rychlost získává krystal, protože SE nám neposkytuje tyto informace. Z mých pozorování se zdá, že extra „rychlost návratu“ se dramaticky zvyšuje, když se časovač regulace blíží 0:00.

Jakmile vyprší 5 minut regulačního času, existuje celá řada výsledků. Pokud nejsou v mezích krystalu žádné hráči znevýhodněného týmu, pak zápas končí. Pokud znevýhodněný tým zabírá krystal, začne přesčasy a bude pokračovat tak dlouho, dokud tento tým neopustí krystal neobsazený déle než 3 sekundy. Ve zvláštním případě, pokud oba týmy dosáhly svých 50% kontrolních bodů, ale žádný tým to nevyčistil a jakýkoli hráč zabírá krystal na konci regulačního času, bude přesčas pokračovat, dokud jeden tým nevyčistí svůj kontrolní bod – bez ohledu na to, zda Krystal je obsazen nebo ne.

S ohledem na to vše, úkol znevýhodněného týmu je jednoduchý, jak vyprší doba regulace: Spusťte přesčasy a hlídání krystalu s alespoň jedním hráčem dostatečně dlouho, aby předjížděl pokrok z výhodného týmu. Nejčastější chybou je zde spáchat všechny hráče k hranicím krystalu, což obvykle vede k snadné hodnotě AOE pro nepřátelský tým. Dávejte pozor na správu poslance a obranných cooldownů svého týmu a pamatujte, že týmový kolektivní fond HP je zdrojem party. Pokud jste DPS na dálku s dostupným strážcem, otočte své frontlinery, abyste si koupili čas, aby se obnovili své cooldowns. Pokud jste frontliner, pečlivě spáchejte své zdroje a život a vyberte, kdy je vhodné zemřít pro ty pár navíc sekundy Crystal Time.

Úkol zhodnoceného týmu je také jednoduchý: zabrání se znevýhodněnému týmu dotknout se krystalu po dobu 3 sekund. Nejběžnější chybou je opět příliš zavázání těl k napadení krystalu. Jako vítězný tým nemusíte šířit své škody přes více cílů – vše, co musíte udělat, je rychle a efektivně zabíjet hráče, kteří zabírají krystal. Kontrola davu s postižením pohybu lze použít k zabránění ostatním nepřátelům ve označování svých spoluhráčů. A co je nejdůležitější, pokud ano

A konečně, za 50-50 přesčasů, oba týmy soupeří o stejný cíl: vyčistit svůj kontrolní bod. Nejčastější chybou v 50-50 přesčasy je ohromení vašich vlastních tření a stékání do napadnutí krystalu jeden po druhém. I když je vždy nejlepší praxe přeskupení a sbírání vašich sil před útokem na krystal, to platí zejména v 50-50 časně. Nemyslete na tyto situace jako asymetrické škrábání jako tradiční zjevné – přemýšlejte o tom jako normální zápas v režimu náhlé smrti, s mapou sníženou na polovinu.

Zůstat naživu

Nyní, když chápeme cíle našeho týmu a jak takticky přistupovat k různým scénářům, musíme si uvědomit, že herní plán nestačí: nepřítel má také hlas. Mechanicky jsou univerzální obranná tlačítka příliš komplikovaná – ale existuje mnoho malých úskalí, do kterých mohou hráči snadno spadnout, a malé chyby se rychle sčítají. Existuje několik klíčových konceptů, které musíme zvládnout, abychom nejlépe zvýšili naši přežití, a tím nám umožňuje více příležitostí ovlivnit bojiště. Jsou to: Umístění/kiting, správa poslance a cooldown management.

Umístění a kitování by mělo být docela samovysvětlující. „Taktika proudí z vyšší pozice,“ podle renomované šachové zázraky Bobby Fischer a tato myšlenka nám pomáhá definovat dobré umístění. Dobrá pozice je taková, která nám poskytuje nejvíce taktičtější možnosti, přičemž si ponechává cesty úniku a bezpečnosti. Pro hráče na dálku to znamená být v pozici, která vás staví do výrazné vzdálenosti od nejcennějších cílů a přitom udržuje vaše únikové možnosti otevřené a vaše frontlinery relativně poblíž. Pro hráče na blízko, to znamená držet se vašich potápěčských kamarádů a omezující nepřátelské možnosti, zatímco jste připraveni na kole od první linie, pokud způsobíte příliš mnoho škod nebo potřebujete loupat pro Squishier Teammate.

Jako rychlá poznámka pro hráče na dálku, pokud musíte Kite Enemy Melees, to jsou vaše priority práce: drak daleko od nepřátelského týmu Los/Range, směrem k vašemu týmu Los/Range, směrem k/daleko od krystalu (v závislosti na scénáři) a směrem k léčitelům/medicíně. Je to běžná chyba pro hráče na dálku i ve vysokých křišťálových řadách na slepě na draka směrem k nejbližšímu Medkit, když by to bylo lepší volbou přivést nepřítele do vašeho davu kontrolního oloupání před únikem.

Management MP je neprůhlednější koncept. Každé obsazení zotavení vás bude stát 2500 z vašeho 10000 MP a uzdraví vás za základní hodnotu 15000 HP. Regenerujete 500 MP každé 3s, takže je nesmírně důležité rozložit své zotavení a získat plnou hodnotu pro každého z nich. Plýtvání 2500 MP k uzdravení menšího poke je obrovská ztráta, zejména pokud nepřátelský tým tančí z vašeho rozsahu, popírá vám příležitost odvetit a obnovit váš poslanec. Jsou chvíle, kdy se budete muset zotavit spam, abyste přežili stálé vlny poškození prasknutí, ale za normálních potyčkových podmínek byste měli používat zotavení, abyste vás udrželi v rozsahu 60-80% HP, ne jako špičkový nástroj. Pokud máte dost času na to, abyste se dostali do Antsy o chybějícím několika tisících HP, máte dost času na to, abyste se týkali nepřátelského týmu a obsadili elixír standardní vydání. Nezapomeňte využít léky na zemi, které se uzdravují pro plochý 30000 HP. Mějte na paměti, že 100% HP hráči nemohou konzumovat Medkits, takže pokud je nepřítel s plným zdravím nesprávný a uvízl za vašimi liniemi, nezaútočte na ně, dokud si Medkit nezabezpečíte pro sebe.

V neposlední řadě je cooldown management. To zahrnuje univerzální tlačítka stráže, čištění a sprintu, stejně jako tlačítka specifická pro práci. Je důležité se nejen naučit spravovat a rozkládat své vlastní cooldowns, ale také rozpoznat, kdy ostatní hráči zbytečně plýtvají vlastními cooldowny, aby váš tým mohl náležitě potrestat. Vřele doporučuji umístit následující makro na váš hotbar, abyste mohli koordinovat prasknutí cílů, které si vybraly špatné časy na ochranu:

/QuickChat “Útočný cíl” /MK Attack3 /MK Attack2 /MK Attack1 /MK Circle

Dobrá pravidla, která je třeba následovat pro stráž a očistit: Zkuste se chránit pouze v případě, že máte k dispozici dovednost mobility nebo někdo, kdo vás označí, jakmile skončí stráž, a očistěte kontrolu davu, pokud by tato kontrola davu zaručila vaši smrt nebo vám zabránilo v tom Zajištění zabití. Naučte se navíc rozpoznávat ikony strážce a odolnosti na nepřátelských hotbarch.

Nakonec pochopte, že sprint je poněkud GCD. Obsazení GCD krátce vás zamkne z obsazení sprintu a vrhá Sprint krátce vás zamkne z obsazení jakýchkoli GCD. Je nemožné projít každý případ použití a optimalizaci pro Sprint, ale budete mít pocit, když je to nutné a když je to nesprávný kombo jistič.

Drobné optimalizace

To je místo, kde začíná nitty-gritty a kde se většina hráčů může zastavit, pokud se nestřelí pro hodnocení s vysokým krystalem. Nemohu se dostat do specifik každé práce, ale stačí, abych řekl, že v první řadě byste měli znát svou práci uvnitř i venku. Každý rozsah každé schopnosti, každé cooldown, každé kombo, každý buff/debuff, každá hodnota poškození/uzdravení. Měli byste přesně vědět, kolik poškození způsobí vaše optimální kombinace prasknutí a měli byste identifikovat nedostatečně použité nástroje, abyste je maximalizovali, abyste je maximalizovali. Například zjistěte, jak získat maximální apex/Blast Arrow Buff Uptime na BRD a jak smysluplně spam Warden’s Paean pro maximální perfektní použití. Napište makra pro přátelsky zaměřené schopnosti jako Guardian, Aquaveil, Warden’s Paean, Kardia, uzavřená pozice atd. Pak se naučte vstupy a výstupy každé jiné práce, abyste v daném okamžiku pochopili schopnosti ostatních hráčů.

Zvykněte si dohlížet na poplatky za LB – informace jsou volně k dispozici oběma týmům prostřednictvím seznamů strany. To je obzvláště kritické při hraní proti IVULN TANKS (PLD/DRK), při koordinaci komba LB (ex DNC+DRG), a pokud jste jedním ze 2 zbývajících SGE sítě ).

A konečně, vyčistěte své klíčové body, zejména ty, které se používají k cílení. Karta s rmutováním a kliknutím na seznamy strany nemusí být nutně nejúčinnějšími způsoby, jak se dostat k cíli, který potřebujete. Extrémně užitečné Keybinds, které najdete v sekci cílení /KeyBind: Target nejbližší nepřítel, Target Focus Target (velmi dobré pro rychlé sledování nins, BLMS a léčitelů) a cíl na mě zaútočit (dobré pro Sams, aby zaručili Kuzushi / ZantetSuken). Znovu napište makra pro ,, a pomáhat svým spoluhráčům bez přerušení cílového zámku. Přepněte fotoaparát na starší ovládací prvky, abyste zabránili zpětnému úniku. Pokud jste hráč PC, zvažte vypnutí výběru znaků hráče pravým tlačítkem myši. Rovněž pochopte, že můžete držet LMB+RMB, abyste mohli jít vpřed, pokud potřebujete uvolnit prsty, abyste udělali složité tkaní OGCD.

A to o tom, jak to zabalí pro tento komplexní průvodce obecným krystalickým konfliktem! Doufám, že to bylo užitečnější než vágní shrnutí, které SE poskytuje, ale pokud někdy potřebujete připomenutí na základech, existuje NPC jménem Gungi Zelungi, který se nachází vedle vyvolávacího zvonku ve Vlce ‘Den. Pokud hledáte podrobnější obnovovač, možná zvažte záložky tohoto vlákna. Dejte mi vědět, jestli mi něco chybělo, nebo pokud byste chtěli nesouhlasit s něčím, co jsem řekl. Záleží mi víc, než bych měl o zdraví a blaho herního režimu CC, a myslím, že by bylo pro každého příjemnější, kdybychom všichni hráli o něco lepší den co den. Stále se také zlepšuji!

Opraveno některé dezinformace o kontrolních bodech krystalů a také poslance Regen Shenanigans.

FFXIV krystalický konflikt PVP Guide

Final Fantasy XIV krystalický konflikt Pvp: Krystal uprostřed mapy

Zajímá vás, jak hrát krystalický konflikt? FFXIV 6.1 Patch s sebou přináší nový režim FFXIV PVP, krystalický konflikt, ve kterém dva týmy pěti hráčů bojují za kontrolu nad obří modrou „taktický krystal“ ve středu mapy. Dostat se k tomuto krystalu však nebude snadné, protože soupeřený tým je nastaven na to, aby vás sundal dolů, a dokonce i samotná mapa může být nebezpečná.

FFXIV může být jedním z nejlepších MMO všech dob, ale není to známé pro svůj PVP Combat. Cílem tohoto nového režimu je to všechno změnit; Krythalinový konflikt FFXIV je rychlý a přístupný režim pro více hráčů bez příliš vysoké bariéry, který je navržen tak, aby přivítal nové hráče a ostřílené občany Eorzea.

Ti, kteří mají výzvu, mohou vyšplhat na řady od bronzu na krystalickou úroveň v hodnoceném režimu, ale v závislosti na vašem výkonu je také k dispozici spousta odměn, včetně zkušeností s PVP, zkušeností série, vlčích značek a dalších. Podle Square Enix je také rozsáhlý plán pro sezónní obsah a ceny. Je tedy čas připravit si hotbars a připravit se na to, abyste se dozvěděli všechno, co je třeba vědět o novém režimu FFXIV PVP, krystalickém konfliktu.

Jak hrát krystalický konflikt FFXIV

Chcete -li se účastnit režimu krystalického konfliktu, musíte mít alespoň jednu práci na úrovni 30 a dokončit úkol ‘Štěně už ne‘Pro vaši velkou společnost. Jakmile jsou tyto požadavky splněny, promluvte si s Gungi Zelungi ve Wolves ‘Den Pier obdržet ‘Volání krystalu (linky)“Pátrání.”. Jakmile se podíváte na vysvětlení o krystalickém konfliktu, bude k dispozici frontě ve frontě ve vyhledávači.

Není třeba plnit žádnou konkrétní roli pro vstup do zápasu, takže můžete hrát jakýkoli typ postavy, která se vám líbí. Podle poznámek o opravách se systém dohazování pokouší vytvořit vyvážené týmy tím, že se zabrání umístění více než jednoho hráče s konkrétní prací ve stejné skupině. Není třeba se starat o úroveň položky vašeho zařízení, protože všechny znaky mají během zápasu stejné atributy.

Final Fantasy XIV krystalický konflikt PvP: Core Crystal před aktivní sopkou

FFXIV krystalický konflikt řady

V krystalickém konfliktu můžete front buď hodnotit nebo příležitostný režim; Posledně jmenovaná je pro nerkedovou hru, zatímco první vám umožňuje vylézt na žebřík s hodnoceným žebříkem bojem proti hráčům podobné úrovně dovedností.

Existuje celkem šest úrovní (bronz, stříbro, zlato, platina, diamant a krystal) a každá z nich je rozdělena na hladiny nazývané úrovně stoupačky;; Bronz 1, 2 a tak dále. Vítězství zápasu vám přináší jednu hvězdu, postupuje vás na stoupačky a ztrácí vás zpět.

FFXIV rozdělí hodnocení PVP na roční období a dává vám jinou sadu odměn v závislosti na tom, s čím končíte hodnost. Chcete -li zkontrolovat odměny pro aktuální sezónu, přejděte do sekce krystalického konfliktu v lodestone.

FFXIV Krystalické konfliktní tipy

Ať už hrajete příležitostné nebo hodnocené, zápasy fungují stejným způsobem. Budete přiřazeni jednomu ze dvou týmů: Astra nebo Umbra. Na rozdíl od rozsáhlé frontline PVP Challenge je krystalický konflikt založen na dvou malých skupinách sestávajících z pěti hráčů. Cílem systému je vytvořit vyvážené týmy, není žádná záruka, že se hra neodpovídá se dvěma tankery ve vaší skupině.

Musíte se seznámit s tím, jak vaše práce funguje uvnitř krystalického konfliktu a také jak tento konkrétní režim funguje. To můžete udělat přístupem k vašemu Profil PVP v Nabídka znaků, Zde najdete své pracovní akce. Nezapomeňte použít zotavení a očistit, protože tyto dovednosti vám mohou zabránit v okamžiku umírat. S tím vším z cesty je čas bojovat za krystal.

Během zápasu se oba týmy snaží přesunout velký krystal ve středu arény zvané „Tactical Crystal“. Krystal se nebude pohybovat, dokud hráč v obou týmech nestojí v okolí. Aby jeden tým vyhrál zápas, musí jeden tým přesunout taktický krystal k cíli druhého týmu.

Final Fantasy XIV krystalický konflikt Pvp: Astra porazí své soupeře v zápase krystalického konfliktu

Uprostřed trasy pro každý cíl jsou kontrolní body, kde se krystal zastaví na místě – hráči musí držet oblast po dobu času, aby ji uvolnili. Každý zápas trvá pět minut, ale pokud se o vítězi během tohoto období nerozhodne, hra přechází do přesčasů. V přesčasech musí tým, který postupoval nejvzdálenější, musí odstranit všechny členy z opačného týmu od taktického krystalu. Tým prohry musí během této doby převzít kontrolu nad krystalem a přesunout jej, aby se zvýšil jejich pokrok.

Existují tři typy fází, z nichž každá má vlastní sadu triků: Palaistra, sopečné srdce a cloud devět. Tyto triky se pohybují od obřích bomb, které se vrhají na mapu, až po skákání glyfů, které vás posílají do určitého bodu na mapě. Pokud se chcete dozvědět více o aréně, která je v současné době v rotaci, můžete zjistit, který z nich je k dispozici v příležitostném a zařazeném do Finder clony.

Ffxiv krystalický konflikt odměny

Za účast na krystalickém konfliktu existuje více odměn. Získáváte zkušenosti série pouhým hraním režimu PVP, což vám poskytnete přístup k různým cenám pokaždé, když se vyrovnáte. Můžete je nárokovat přístupem k Systém série Malmstones Ve vašem profilu PvP. Navíc hraním krystalického konfliktu vyděláváte Wolf Marks které se používají k nákupu vybavení a příslušenství.

Nyní máte všechny informace, které potřebujete, abyste se stali hráčem krystalického konfliktu na vysoké úrovni – připravte se na stoupání po řadách Wolves ‘Den! Pokud hledáte více způsobů, jak zlepšit svou postavu, podívejte se na našeho průvodce FFXIV AGLAIA RAID, abyste zjistili nejlepší způsob, jak porazit každého šéfa. Máme také průvodce o pokusech FFXIV Endwalker, pokud se snažíte projít obsahem expanze.

Final Fantasy XIV Complete Edition

Final Fantasy XIV Complete Edition Final Fantasy XIV Complete Edition Pokorný 59 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Paulo Kawanishi Paulo vždy hledá čerstvou hru JRPG, knihu nebo anime hru, která ho odvrátí od svého doktora. Více jeho práce najdete do páteře a neochvějných.