Reddit – Ponořte se do všeho, Genshin Impact: Best Jean Support Build

Genshin Impact: Best Jean podpora sestavení

Děkuji vám všem!

Jean Healer/Support Artifact Build

Ahoj! Nejsem úplně jean hlavní, ale myslel jsem si, že je to nejlepší místo, kde se vás zeptat krásných lidí, jak ji správně postavit jako Léčitel/podpora pro můj tým.

Nejdříve tedy nejdříve bude můj nadcházející týmový comp následující:

 • Rosaria – hlavní fyzikální DPS
 • BAAL – primární podpora / spouštěč supravody
 • Ningguang – burst sub dps
 • Jean – léčitel / víření

Vezměte prosím na vědomí, že jsem mrtvý na 4 ženy, abych byl v mém týmu, takže potřebuji vaši pomoc správně budovat Jean pro její určenou roli. Chci, aby udělala masivní uzdravení a také vysoké víření dmg. Takže vzhledem k tomu, že Circlet je vždy nastaven na bonus za hojení:

 • Měl bych jí dát 4ks Maiden, ale s prioritou na ATK STAT a SUTAT?
 • 4pc vv?
 • 2pc Maiden + PC Gladiator?
 • Nebo něco jiného, ​​na co jsem ještě nenarazil.

Také jsem jí v současné době dal černý meč (jako zbytek z Kazuha, protože nyní má mistsplitter). Protože jsem docela nízký na materiály pro zlepšení zbraní, udělal by to nebo bych jí měl dát něco jiného?

Děkuji vám všem!

Genshin Impact: Best Jean podpora sestavení

Jean je úřadující velmistrem rytíře Favonius, je silnou podporou na vaší straně.

Jean Holding Sword v doméně dopadu domény

Klíčové s sebou

 • Jean Gunnhildr, úřadující velmistr rytířů Favonius, je oddaným potomkem prestižního klanu Gunnhildr, neúnavně prosazujícím příkazem a ochranou Mondstadta jako město svobody jako město svobody.
 • Jean vyniká jako podpora Anemo Swirl a využívá své všestranné dovednosti k zajištění uzdravení a zesílení elementárních reakcí pro úspěch jejího týmu.
 • Jeanova nejlepší zbraň je svoboda, protože jeho dovednost poskytuje buffy ATK a zvyšuje reakce víření, zatímco Amenoma Kageuchi je skvělou alternativou díky své regeneraci energie a častému využití výbuchu, což umožňuje konzistentní hojení a podporu, což umožňuje konzistentní hojení a podporu.
 • Jeanův nejlepší artefakt pro Anemo Swirl Support je sada Viridescent Venerer, protože jeho bonusy zvyšují poškození víření, poskytují bonus Anemo DMG a Elementární res protivníci debuff.
 • Jako podpora víru by se statistiky priority artefaktu Jean měly zaměřit na bonus Anemo DMG, elementární mistrovství a energetické dobití.

Obsah

Jean využívá elementární dovednost na agentovi Electro Fatui

Jean je v současné době jednou z nejsilnějších podpůrných postav v dopadu Genshin (můžete si prohlédnout náš seznam podpory úrovní zde)

Pokud chcete najít další podobně smýšlející hráče nebo se chcete podělit o svůj vlastní obsah Genshin Impact, poté naskočte na aplikaci Z League a napojte se na nové přátele a následovníky s naší funkcí LFG.

Příběh pokračuje níže

Úvod

Jako úřadující velmistr se Jean stal tváří rytířů Favonius, zodpovědný za udržování míru, pořadí a spravedlnosti v celém Mondstadtu. Dohlíží na operace rytířů, strategizuje jejich pohyby a zpracovává jakékoli hrozby nebo výzvy, které vznikají ve městě a jeho okolních oblastech. Jeanova role vyžaduje, aby vyrovnala zájmy občanů, potřeby rytířů a hodnoty potvrzené klanem Gunnhildr.

Jean Best Anemo Swirl Support Build

Nejlepší zbraň Svoboda zvětšená
Náhradní zbraně Amenoma Kageuchi
Nejlepší artefakty Viridescent Venerer
Hlavní statistiky Sands: ATK%
Pohár: Bonus Anemo DMG
Kroužek: Léčivý bonus nebo kritický dmg nebo kritická sazba
Submats ATK%, Energetická dobití, kritická dmg, kritická sazba

Tato sestava se zaměřuje na posílení podpory Jeanu maximalizací jejího poškození, potenciálu hojení a rychlosti dobíjení energie. Meč s roztříštěním svobody je ideální volbou, poskytuje bonusy ATK a zesílení poškození elementárních škod. Sada artefaktů Viredcent Venerer zlepšuje poškození anemo a zvyšuje účinnost reakcí víry.

Příběh pokračuje níže

Jean nejlepší zbraně

Zbraň Podrobnosti
Nejlepší Svoboda zvětšená Bonusový stat: Elementární mistrovství 43
Dovednost: Zvyšuje DMG o 10%. Když znaky s vyvoláním prvků s roztříštěnou svobodou získají sigil vzpoury (jednou za každých 0.5s). To spouští, i když nejsou na poli. Až dosáhnete 2 sigilů, budou konzumovány, které granty poblíž členů strany 20% Atk a 16% Normální, nabitý a ponořený útok DMG pro 12s. Po spuštění nezískáte žádné sigily na 20s. Stejné buffy ze série Millennial Movement nestack.
Možnost F2P Amenoma Kageuchi Bonusový stat: ATK 12.0%
Dovednost: Po obsazení elementární dovednosti získejte 1 semeno posloupnosti. Tento efekt může být spuštěn jednou za 5s. Semeno posloupnosti trvá 30s. Současně může existovat až 3 semena posloupnosti. Po použití elementárního výbuchu jsou všechna semena posloupnosti konzumována a po 2 s znak regeneruje 6 energie pro každé spotřebované semeno.

Nejlepší 5hvězdičková zbraň

Jean Freedom-Sworn Sword in Genshin Impact

Svoboda zvětšená

Kombinace elementárního mistrovství, dovednost zvýšeného poškození a sigil mechaniky vzpoury způsobuje, že Freedom-Sworn nejlepší Anemo Swirl Support zbraní. Zvyšuje její schopnost vyvolat elementární reakce, zvyšuje celkový poškození výstupu týmu a dobře se synergizuje s její rolí podpůrné postavy.

Nejlepší F2P zbraň

Jean drží dopad Amenoma Kageuchiho meč

Amenoma Kageuchi

Amenoma Kageuchi je považován za nejlepší Anemo Swirl Support zbraň pro Jean v dopadu Genshin kvůli jeho cenným bonusovým statistikám a jedinečným dovednostem. Tato zbraň zvyšuje Jeanovy podpůrné schopnosti tím, že poskytuje regeneraci energie a umožňuje častější výbuchy elementárních.

Příběh pokračuje níže

Synergie mezi Jeanovými schopnostmi a dovednostmi Amenoma Kageuchi umožňuje častěji používání jejího výbuchu, který nejen uzdravuje, ale také poskytuje další poškození anemo a vířící potenciál. Díky tomu je spolehlivý a efektivní charakter víření Anemo, zajišťuje stálou zásobu léčení a elementárních reakcí v bitvách.

Jean nejlepší artefakty

Jean Genshin Impact Viridescent Venerer Artefakt Set

Viridescent Venerer

Set kusy Bonus se set
Bonus s 2-dílem Anemo DMG bonus +15%
4-dílný bonus Zvyšuje víření DMG o 60%. Snižuje soupeřovy elementární res na prvek naplněný ve víře o 40% pro 10s.

Sada artefaktů Vineridescent Venerer je považována za nejlepší volbu pro sestavení podpory Anemo Swirl pro Jeana kvůli svému 2dílnému bonusu, který zvyšuje poškození anemo a jeho mocný čtyřdílný bonus, který zvyšuje poškození vířením a snižuje elementární odpor soupeřů a snižuje oponenty.

Příběh pokračuje níže

Tato sada artefaktů doplňuje Jeanovu roli jako podpůrné postavy a zvyšuje její schopnost spustit a šířit elementární efekty na bojišti. Dobře se také dobře synergizuje s jejími dovednostmi a elementárním výbuchem a zajišťuje, že její vírové reakce mají významný dopad a přispívají k úspěchu celkové strategie týmu.

To uzavírá náš průvodce pro nejlepší postavení podpory pro Jean v Genshin Impact, pokrývající její nejlepší zbraně a artefakty. Pokud jste tento průvodce považovali za užitečnou, nezapomeňte se podívat na náš nejlepší seznam stupňů DPS a nejlepší seznamu úrovní sub-dps pro Genshin Impact.