Reddit – Ponořte se do všeho, Genshin Impact Download Slow? Vyzkoušejte tuto hloupou jednoduchou opravu | PCGamesn

Genshin Impact Download Slow? Zkuste tuto hloupou jednoduchou opravu

Jo, můžete dramaticky zvýšit rychlost stahování dopadu Genshin jednoduše zastavením a obnovením stahování. Vaše rychlost se mírně změní pokaždé, když tak učiníte, zdánlivě náhodně – někdy by to mohlo jít nahoru, někdy by to mohlo zpomalit. Pokračujte si však a nakonec skončíte s příznivým výsledkem. Skočil jsem z počáteční rychlosti 0.7 MB za sekundu až 2.7 MB za sekundu.

Tutoriál rychlého stahování dopadu Genshin (až 200 Mbps!)

Rozhodl jsem se natočit toto video včera v noci, abych pomohl všem, kteří se setkali se stejnými problémy se stahováním, jako jsem byl. Video již (nějak) pomohlo mnoha lidem a já doufám, že jsem ho zveřejnil na této ponorce!

URL URL tutoriálu: https: // www.Youtube.com/hodinky?v = TSN2D04XKTC

Video YouTube je již časově vyřízeno s každým jednotlivým krokem, kterým jsem prošel během videa, ale znovu zahrnuji časové razítka směrem ke dnu tohoto příspěvku ve snaze zůstat plně v souladu s pravidly zde.

Video je průvodcem pro instalaci dopadu Genshin úplně jiným způsobem, než se očekávalo, což může silně prospěch uživatelům, kteří mají pomalé rychlosti internetu nebo uživatelé, kteří dostávají velmi pomalou rychlost v nativním spouštěči.

Pomocí této metody jsem byl schopen reprodukovat rychlosti stahování přes 200 Mbps! Samozřejmě se to spoléhá na rychlosti internetu. Ale jsem si jistý, že vaše rychlost stahování bude výrazně rychlejší než výchozí instalační program. Moje metoda je vysoce přístupná a jednoduchá adaptace příspěvku z U/FeishamazingMan123 (odkaz). Díky, FeelingAmazingman123!!

Časová razítka z Video YouTube :

 • 0:00 Intro
 • 0:19 Problémy s rychlostí stahování
 • 1:35 Tutoriál
 • 2:10 Stáhnout Desktop filemail
 • 3:25 Nainstalujte stolní počítač filemail
 • 3:30 Použijte stolní počítač filemail ke stažení zipu
 • 4:35 Přejděte do složky Genshin Impact
 • 4:58 Prázdná složka „Genshin Impact Game“
 • 5:43 Drag Genshinimpact_1.0.0.Zip do adresáře vaší hry
 • 6:01 Spusťte Genshin Impact Launcher
 • 6:50 Outro

Opravdu doufám, že vám tento tutoriál pomohl! Poté, co jsem celou noc pomohl svým přátelům, jsem se cítil inspirován k úpravě tohoto tutoriálu společně. Nikdy jsem se posadil a neudělal výukové video, takže doufám, že se to ukázalo dobře.

Máte -li jakékoli dotazy ohledně mého tutoriálu, prosím komentujte zde nebo na video! Budu se snažit zůstat aktivní a pomáhat vám kluci s jakýmikoli potenciálními problémy, jak jsem to dělal v dosud komentářích.

Genshin Impact Download Slow? Zkuste tuto hloupou jednoduchou opravu

Genshin Impact dělá brzy, uh, dopad, ale pokud jste byli chyceni v humbuku, možná už zíráte na bolavě skvrnitý bar stahování. Popularita dobrodružství zdarma k hraní zjevně kladla na servery dostatek stresu a možná se budete snažit stáhnout data. Existuje však jednoduché řešení – zkusili jste to vypnout a znovu?

Jo, můžete dramaticky zvýšit rychlost stahování dopadu Genshin jednoduše zastavením a obnovením stahování. Vaše rychlost se mírně změní pokaždé, když tak učiníte, zdánlivě náhodně – někdy by to mohlo jít nahoru, někdy by to mohlo zpomalit. Pokračujte si však a nakonec skončíte s příznivým výsledkem. Skočil jsem z počáteční rychlosti 0.7 MB za sekundu až 2.7 MB za sekundu.

Někteří hráči ohlásili úspěch také tím, že také restartovali klienta ke stažení. Ať tak či onak, váš pokrok stahování zůstane, takže se nemusíte starat o to, aby se začal znovu.

Anti-Cheat Genshin Impact způsobuje docela rozruch, protože se zdá, že pokračuje v běhu, i když je hra uzavřena. Devs tvrdí, že se to však velmi brzy mění.

Thumbnail YouTube

Pro více bezplatných počítačových her víte, kde kliknout.

Můžeš to spustit? Zkontrolujte požadavky systému dopadu Genshin na PCGameBenchmark.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Impact Genshin – jak opravit pomalou rychlost stahování

Jste dychtivě skočit do světa dopadu Genshin, ale frustrovaní pomalými rychlostmi stahování? Nejste sami, protože pomalé rychlosti stahování může být běžným problémem při instalaci nebo aktualizaci hry. Impact Genshin Impact je pohlcující a vizuálně ohromující hra na otevřeném světě, která vyžaduje stabilní a rychlé připojení k internetu, aby si užily funkce hry plně.

V tomto článku poskytneme praktická řešení pro opravu vašich problémů s pomalým stahováním v dopadu Genshin. Provedeme vás snadno sledovatelnými kroky, jako je optimalizace připojení k internetu a změnu nastavení stahování. Chápeme, že pomalé rychlosti stahování mohou zpozdit váš herní zážitek, takže jsme tu, abychom vám pomohli vyřešit je rychle a efektivně.

Restartujte klienta dopadu Genshin

Když je uvolněna nová aktualizace, množství uživatelů stahování aktualizace způsobí, že vaše stahování bude pomalé. Při stahování zavřete odpalovač. Dále otevřete podnos systému na hlavním panelu a ukončete aplikaci. Poté byste měli znovu otevřít launcher dopadů Genshin a pokračovat ve stahování. To byla pro většinu uživatelů nejjednodušší oprava, protože toto řešení může podstatně zvýšit vaši rychlost stahování.

1 Stáhnout Genshin Impact.jpg

Vyzkoušejte a vylepšete připojení k internetu

Pokud to nepomohlo tolik, kolik jste chtěli, ujistěte se, že nepoužíváte žádnou službu VPN. Ověřte své síťové připojení. Chcete -li otestovat své připojení, navštivte tuto stránku, vše, co potřebujete, bude uvedeno níže. Normální rychlost zvýšení a stahování bez přerušení je nezbytná pro stabilní herní zážitek. Zejména váš ping by měl zůstat pod 100 ms. Chcete -li zlepšit své připojení, zavřete spouštěč a použijte kabel Ethernet, abyste zajistili nejlepší možné připojení. Pokud musíte použít připojení k WiFi, nezapomeňte restartovat router nebo modem, pokud jste to za chvíli neudělali, a snížit počet zařízení připojených k tomu samému síť.