Reddit – Ponořte se do všeho, jak získat Lumenstone, Ore a Lumenspar v Genshin Impact

Jak získat Lumenstone, Ore a Lumenspar v Genshin Impact

Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer 139 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Chybí lumenstone ruda a nemůže ji najít, aby mi zachránil život

Jsem AR50 s adjuvans úrovně 7. V propasti jsem udělal docela dost. A z pohledu na průvodce a můj quest hustory jsem. 60% jistě jsem provedl všechny úkoly, které udělují rudu Lumenstone? TBH jsou pro mě stejné, propast nebyla moje oblíbená oblast, přinejmenším.

Chybí mi však jeden na úroveň až 8. Online průvodci jsou. hrozný. Všichni říkají různé věci. Různé požadavky na pátrání, různá umístění a jména úkolů atd. A opravdu nemohu říct, který úkol je to, co není jasné, kde to je. Propast je pro mě opravdu matoucí osobně se snaží ojít na revize míst.

Aktuální úkoly, které v propasti aktivní, jsou:

Dimming houba volání o pomoc říká, že ten, kdo hledá Stone the Chasm’s Bounty

Jak to zjistím? Už jsem ztratil dvě hodiny a snažil se to retce a dali dohromady.

Díky za jakoukoli radu, kterou můžete dát. Jsem připraven frustrovaně plakat. ��

Jak získat Lumenstone, Ore a Lumenspar v Genshin Impact

Nezní to dramaticky, ale Genshin Impact’s Lumenstone je zachránce při zkoumání propasti. A nejen proto, že vám to pomůže skutečně vidět, ale proto, že ničí smrtící fialové slizové věci a odemkne pokladní truhly. Co nemilovat?

Použití mechaniky Lumenstone Adjuvans v propasti však má tendenci vyvolat otázky jako „k čemu to používám?“A„ Kde mám lumenstone rudu?„Abych vám pomohl, tady je vše, co o tom potřebujete vědět Dopad Genshin Lumenstone Gadget.

Jak získat lumenstone v dopadu Genshin

Stejně jako mnoho věcí souvisejících s propasti, získáte Lumenstone Adjuvans během The Chasm Delvers World Quest. Po zahájení úkolu to nebude dlouho předtím, než budete posláni do skladů horníka. Kámen leží uvnitř.

To může být poněkud matoucí, protože s Lumenstone Adjuvans ještě nemůžete dělat nic. Je to proto, že to funguje pouze v podzemí a také to musíte nejprve účtovat. Takže prozatím se jednoduše zaměřte na pokračování v propasti,. Více vysvětlujeme o níže uvedené části upgradu.

Jak používat lumenstone adjuvans

Lumenstone Adjuvans je a Dopad Genshin Přístroj. Musíte jej vybavit v nabídce gadgetu a pomocí odpovídajícího tlačítka (výchozí „z“ na PC) spustit jeho schopnosti. Lumenstone má následující použití:

 • Vyzařuje světlo, když je úroveň energie plná, což vám pomůže jasněji vidět vaše okolí.
 • Ničí vytéká na betony, slizké fialové kuličky, které žijí ve špinavě propasti.
 • Aktivuje mechanismy pro odemknutí problémů, nalezení nových oblastí, získání pokladů atd.
 • Používá se k porážce zříceného šéfa hadského hada uvolněním kvetoucího světla.

Všimněte si, že Lumenstone Adjuvans funguje pouze tehdy, když jste uvnitř propasti s dostatečnou energií. Můžete zkontrolovat energetickou hladinu nad HP lištou. Chcete -li získat energetickou doplňování, použijte lumenlampy, světelné totemy, modré žárovky, lehké seelie nebo Lucklight mouchy (viz obrázek). Můžete také použít trasový bod Teleport.

Jak upgradovat lumenstone adjuvans

Po získání Lumenstone není možné jej okamžitě upgradovat. Musíte udělat první část The Chasm Delvers World Quest, dokud nebudete vstoupit do propasti (podzemní doly) a setkat se s NPC s názvem Jinwe. Jakmile jste našli kemp během Spelunkers propasti, můžete se vrátit do Jinwe, abyste otevřeli nabídku Lumenstone Adjuvans Enhancement Menu v daném okamžiku.

Chcete -li upgradovat Lumenstone, potřebujete dvě věci:

 • Lumenspar: Lesklá modrá ruda, která je rozptýlena kolem propasti (pouze podzemní oblast). Náklady na jádro lumenparu stojí osm lumenparů. S celkem deset upgradů je k dosažení maximální úrovně zapotřebí celkem 80 Lumenspar.
 • Lumenstone ruda: Jeden lumenstone je vyžadován k získání druhého, šestého a osmého upgradu, takže potřebujete celkem pouze tři lumenstone rudy.

Jak získat lumenstone rudu

Jak tedy získáte ty tři kusy rudy? Krátká odpověď: Pokračujte v hraní přes The Chasm Delvers World Quest. Přesněji řečeno, dostanete Lumenstone rudu v následujících okamžicích:

 • Automaticky odměněno za dokončení propasti: Spelunkers Sub Quest.
 • Nalezeno ležící na zemi vedle obří díry, která se objeví po dokončení Spasm Delvers: Nebeský kámen.
 • Nalezeno ležící v malém modrém stanu po odemknutí brány v propasti: Proto sestoupil Spiritstone?

Žádné starosti, pokud jste udělali úkoly, ale zapomněli jste vyzvednout rudu Lumenstone; Stále tam bude.

Jak získat lumenpar

Sběr LumenSpar je mnohem více práce, ale narazili jste na několik prvních kusů v žádném okamžiku. Sledujte na své mini mapě při zkoumání: Pokud jste blízko lumenparu, na mapě se objeví malá značka. Je také dobrý nápad používat Dopad Genshin Interaktivní mapa.

Několik dalších tipů pro svůj lov Lumenspar:

 • První Lumenspars se snadno najdete po hlavní cestě skrz propast. Nezapomeňte je vyzvednout, protože k odemčení kvetoucího světelného efektu potřebujete alespoň 16 z nich (což je zase potřebné k dalšímu odemknutí propasti).
 • Podívejte se na deset úrovní upgradu Lumenstone níže, než se rozhodnete sbírat všech 80 lumenů. I když je to určitě možnost, pro plné prozkoumání nového regionu opravdu nepotřebujete nejvyšší úroveň.
 • Po dosažení úrovně osm může být váš Lumenstone použito k nalezení lumenparu, což vše mnohem usnadňuje.

Každá úrovně Lumenstone Adjuvans, schopnosti a odměny

Každý lumenstone adjuvans upgrade je odměněn dobrodružným zážitkem, mora a deseti kusy mystické vylepšení rudy. Kromě toho získáte jednu jedinečnou odměnu a nové schopnosti Lumenstone. Zde je přehled:

 • Úroveň 1: Lumenstone může ukládat tři úrovně energie. Odměna: Jedna křehká pryskyřice.
 • Úroveň 2: Lumenstone může spustit kvetoucí světlo, aby zničil vytekla na úrovni 1 (fialový sliz). Tento efekt může spustit jednou za čtyři sekundy. Odměna: Dva osudy seznámení.
 • Úroveň 3: Maximální množství uložené energie se zvyšuje na čtyři. Zvyšuje se také jas a rozsah. Odměna: Dvě filozofie prosperity.
 • Úroveň 4: Maximální množství energie se zvyšuje na šest. Odměna: Koruna vhledu.
 • Úroveň 5: Maximální množství energie se zvyšuje na sedm a cooldown blooming světla se sníží o dvě sekundy. .
 • Úroveň 6: Lumenstone může zničit vytekla na úrovni 2 pomocí kvetoucího světla. Odměna: Dva osud seznámit.
 • Úroveň 7: Maximální množství uložené energie je zvýšeno na devět. Odměna: Dvě filozofie zlata.
 • Úroveň 8: Maximální množství energie je zvýšeno na deset. Kromě toho se Aoe Blooming Light Aoe zvyšuje a lze jej použít k hledání nedalekého lumenparu. Odměna: Dva propojené osud.
 • Úroveň 9: Od nynějška mohou postavy používat sprint a alternativní sprint, zatímco stojí v vytekla špíně. Po použití kvetoucího světla postavy znovu získají výdrž. Odměna: Northlander Billet Trove (Blueprint zbraně).
 • Úroveň 10: Lumenstone dosáhl své nejvyšší úrovně. Odměna: Lumens, Stone of Light Namecard.

Čtvrtá úroveň Lumenstone je pravděpodobně nejdůležitější. Odměňuje korunu vhledu, což je velmi vzácná položka, kterou nelze snadno získat jinými prostředky. Odměna úrovně deset na druhé straně, Namecard, je pouze pozadí pro váš profil. Na rozdíl od ostatních odměn nemá ve hře praktické použití.

Máte ještě svůj lumenstone adjuvans? Hodně štěstí při lovu za lumenpar!

o autorovi

Marloes Valentina Stella

Marloes je spisovatel na volné noze, který si stále myslí, že Skyrim je nejlepší hra vůbec. Fantasy RPG jsou její život, ale také ráda střílí věci. Dříve napsala pro hry Radar, Game Rant a PCGamesn.

Všechny umístění lumenstone rudy dopadu na genshin

Snažíte se najít lumenstone rudu v dopadu Genshin? Nejnovější aktualizace dopadu Genshin obsahuje řadu quest, která přimějí hráče, aby prozkoumali propast, nové umístění s dolním podlahou obsahujícím podzemní doly. I když máte přístup k nadzemnímu přístupu pouhým vcházením do něj, možná budete potřebovat pomoc k odemčení propasti v dopadu Genshin.

Tyto doly obsahují Genshin Impact Lumenstone Ore, Zvláštní typ krystalu schopného skladovat energii. Nový úkol se zaměřuje na lumenstone adjuvantní gadget, krystal, který pracuje pouze uvnitř propasti, a rozsvítí tmavé cesty v jeskyních. S vybaveným gadgetem se vznáší poblíž vaší postavy a při shromažďování konkrétních položek vydává zdroj světla.

V průběhu úkolu musíte do Jinwu přivést Lumenstone Adjuvans, abyste mohli vyrovnat gadget. To vám umožní ukládat více energie uvnitř gadgetu a vydělávat si odměny ve hře, jako je dobrodružný zážitek, mora a seznámení osudu. Zde je vše, co potřebujete vědět o Lumenstore Ore in Genshin Impact.

Jak najít lumenstone adjuvantní gadget

Jakmile je rozbitá pečeť na propasti, můžete začít Chasm Delvers řádek hledání. Klouzat směrem k Velká dřevěná prkna, která je držena jeřábem sestoupit do dolů. Popadněte zářící modrý krystal, abyste spustili zkratku cutscénu, následoval návod o tom, jak používat Lumenstone Adjuvans.

Pusť mě dovnitř: Zde je způsob, jak můžete odemknout doménu Lost Valley

Můžete chytit Lumenlamps a Lucklight mouchy Pro zapnutí Lumenstone Adjuvans však má tento gadget konečné množství úložiště, pokud jej upgradujete. Při dosažení pokroku v jeskyni najdete Jinwu, bezpečnostní technik Kdo může vyrovnat váš gadget, jakmile shromáždíte dost Lumenspar a Lumenstone ruda.

Genshin Impact Lumenstone Ore Umístění: Cestovatel mluví s Jinwu v dolech

Kde najít lumenstone rudu

První Lumenstone Ore je odměnou za úkol za dokončení Spelunkers Spelunkers. Poslední krok úkolu vás žádá, abyste mluvili Zhiqiong kdo vám představuje vaši první lumenstone rudu, což vám umožní upgradovat Lumenstone Adjuvans za druhou úroveň.

Až skončíte Trosky nebeského kamene hledání, kde musíte aktivovat mechanismus uvnitř propasti, otočte se doleva po rozhovoru se Zhiqiongem, abyste našli Druhá lumenstone ruda na zemi. Použijte tuto rudu k tomu, abyste vezměte svůj lumenstone adjuvans na úroveň šest.

The třetí a poslední lumenstone ruda najdete po získání Klíč do kamenné haly z Khedive. Úkol vás vede k bráně, kterou chce Zhiqiong prozkoumat, zamířit k bráně a pomocí nově objeveného klíče odemknout dveře. Lumenstone ruda najdete uvnitř modrého stanu, právě když procházíte bránou. Svůj Lumenstone Adjuvans můžete upgradovat na úroveň osm, což vám poskytne dva propojené osudy, které můžete použít na jakýkoli nárazový banner Genshin Impact.

Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Impact Edition

Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer 139 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je vše, co potřebujete najít lumenstone rudu v dopadu Genshin. Jakmile skončíte s tímto úkolem, podívejte se na naši stránku Genshin Impact Events, kde najdete aktuální a nadcházející události přicházející do anime hry. Máme také příručku Genshin Impact Codes, pokud hledáte rychlý způsob, jak si nárokovat nějaké náhradní primogemy, moru a další.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.