Reddit – ponořte se do všeho, jak zkrotit a chovat žáby v Minecraft 1.19 (2022) | Beebom

Jak zkrotit a chovat žáby v Minecraft 1.19

V nedávném oznámení uvedli, že žáby nebudou chytatelné s kbelíky. Lidé předpokládají, že to je tak, že více komunikujete s mechanikem pulcového. Což je v pořádku. Ale co takhle je můžete chytit, ale jakmile upustíte kbelík, vyzvedněte jej ve svém inventáři kurzorem nebo pokud skočíte, žába znovu vyskočí. Dávat nějakou správu s kbelíky, ale stále se vybízí k používání pulců, protože jsou mnohem méně bolesti.

Udělejte žáby kbelíku stejně (Mojang řekl, že to nebude), ale nechte je vyskočit, jakmile dostanou šanci: P

V nedávném oznámení uvedli, že žáby nebudou chytatelné s kbelíky. Lidé předpokládají, že to je tak, že více komunikujete s mechanikem pulcového. Což je v pořádku. Ale co takhle je můžete chytit, ale jakmile upustíte kbelík, vyzvedněte jej ve svém inventáři kurzorem nebo pokud skočíte, žába znovu vyskočí. Dávat nějakou správu s kbelíky, ale stále se vybízí k používání pulců, protože jsou mnohem méně bolesti.

Vždy se můžete zeptat. Pokud to nezmění, jak by lidé hráli hru, protože mechanik je tak bolestivý, s nímž se bude vypořádat, a stále používají tadpole, proč přidat toto chování kbelíku na prvním místě?

Oficiálním prohlášením je, že žáby mají velké pro kbelíky. Mnoho hráčů nebylo s tímto vysvětlením nespokojeno, protože je v rozporu s axolotl. Mým návrhem by bylo napravit, že řekneme: „Žáby nejsou velké, ale mají skokovou. Vyskočili by na kbelík první šanci, kterou dostanou “.
A je to. To nepřidává žádný užitečný mechanik, jen některé konzistentnější motivace k používání pulců.

Jak zkrotit a chovat žáby v Minecraft 1.19

Jak zkrotit a chovat žáby v Minecraft 1.19

Minecraft má konečně žáby ve hře a jsou to snadno nejzajímavější stvoření, jaké kdy do hry přidali. Ale to, co dělá žáby ještě zajímavějšími, je jejich jedinečný proces chovu. Je to na rozdíl od jakéhokoli jiného davu ve hře a se správným plánováním přináší docela spolehlivé výsledky. Pokud jste si stáhli Minecraft 1.19 Aktualizace a plánují navštívit nově přidané mangrovové bažiny, měli byste vědět, jak zkrotit a chovat žáby. V této příručce se tedy naučíme nejjednodušší způsob, jak chovat žáby a nechat je položit vejce, která rostou na pulci v Minecraft 1.19.

Stomové a plemeno žáby v Minecraft (2022)

Nejprve pochopíme zkrocení mechaniky žáby a uvidíme, zda je to vůbec možné. Pokud se však více zajímáte o proces chov, použijte níže uvedený tabulku a přeskočte přímo dopředu.

Můžete zkrotit žáby v Minecraft?

Bohužel, žáby v Minecraftu nejsou zkrocení. To znamená, že je nemůžete zkrotit, jako byste mohli ve hře zkrotit lišky, vlci a kočky. To však neznamená, že je ve své vesnici nemůžete udržet. Zde jsou některé metody, jak zkrotit žáby netradičním způsobem:

Žáby v Minecraftu

  • Žáby mohou Přeskočte do výšky 3 bloků. Takže je můžete uzavřít do stanoviště se střechou nebo stěnami, které jsou vysoké nejméně 4 bloky.
  • Žáby vás budou následovat, pokud držíte a Slimeball v ruce. S tímto mechanikem můžete snadno vést žáby do svého domu Minecraft nebo kdekoli, stejně jako zkroucený dav.
  • A konečně, pokud nic jiného nefunguje, můžete Vytvořte vedení a použijte jej k přepravě žáby kolem vašeho světa. Můžete si vyrobit loď v Minecraftu, abyste přepravili žábu, ale dostat ji do lodi může být trochu složité.

Jak chovat žáby v Minecraftu

  • Frogspawn (vejce)
  • Puncové
  • Žáby

Zajímavé je, že na rozdíl od jiných davů nemají žáby variantu pro žáby. Místo toho žáby položili vejce nebo, jak to říká Minecraft. Tyto puncové jsou křehké a nemohou přežít bez vody. Ale pokud přežijí dostatečně dlouho, dostaneme žáby dospělých, které mohou volně žít na zemi a ve vodě.

S základy z cesty prozkoumejte každou fázi života žáby v Minecraftu právě zde.

Položky potřebné k chovu žáby

  • Dvě žáby
  • Dva slimeballs
  • Zdroj vody

Stejně jako jiné davy, režim Love Frogs také přímo souvisí s jídlem. Musíte je nakrmit slimeballs, abyste vytvořili plemeno žáby. Naštěstí nemusíte kdekoli cestovat, abyste sbírali slimeballs. Můžeš Získejte slimeballs zabitím nepřátelského slizu davu To se vynoří ve stejném biome bažiny jako žáby, ale pouze v noci.

Pokud jde o to, kde najdete žáby, ve hře se ve hře vynoří výhradně ve bažinových biomesech (pravidelný a mangrove). Pro náhrob můžete použít některá z nejlepších semen mangrovových bažin Minecraft.

Jak vyrobit žáby položit vejce v Minecraft

Jakmile zabijete sliz, abyste získali menší slimeballs, což je jídlo žáby, musíte sledovat níže uvedené kroky, abyste vytvořili dvě žáby v Minecraft:

1. Jakmile jste shromáždili dostatek slimeballs, přiveďte své dvě žáby blízko zdroje vody a nakrmit každý Slimeball z nich. Pak se na jejich hlavách objeví srdce a jedna žába se přiblíží k vodnímu bodu a položí vejce (žába).

2. Frogspawn se později vylíhne. Trvá to asi 10 minut Vylíhněte se a můžete získat 2-6 dechů z každého Frogspawn.

Žabí nebo žába vejce

3. Jakmile se Frogspawn vylíhne, puncové vynořit a může přežít pouze ve vodě. Stejně jako žáby, i pulci mají také rádi slimeballs a sledují hráče, který drží Slimeballs. To může trvat maximálně 20 minut, než se pulci vyrůstají na žáby.

Jak získat různé varianty žáby

Nyní, když víte, jak chovat žáby, další věcí, kterou musíte udělat, je rozmnožovat všechny varianty žáby. Naštěstí není varianta žáby, která se vynoří z tadpole, spojena s rodičem. Místo toho Varianta žáby se rozhodne na základě biomu Vyrůstají. Postupujte podle těchto kroků a získejte různé varianty žáby:

1. První, Vytvořte kbelík Použití tří železných ingotů a následujícího receptu na řemeslné recepty:

Kbelík v receptu Minecraft

2. Dále jděte na své pulty a klepněte pravým tlačítkem myši nebo použijte sekundární akční klíč na vodě s kbelíkem vybaveným v ruce. Potom musíte tento proces opakovat a kliknout pravým tlačítkem na pulci s kbelíkem vody. Nakonec dostanete „Kbelík pulců“Že můžete nosit a umístit kdekoli.”.

3. Nakonec si vezměte dlažku a umístěte ji do biomu relevantní pro variantu žáby, kterou chcete. V našem průvodci můžete získat úplný seznam žáby a jejich souvisejících biomů k nalezení žáby v Minecraft. Pak jen zbývá jen Počkejte, až se pulcova vyroste na žábu.

Všechny typy žáby v Minecraft

Krotké a plemeno žáby v Minecraft

Nyní je řada na vás, abyste využili znalosti o zkrocení a chovných žáběch v Minecraftu, abyste shromáždili všechny varianty tohoto davu. Ale to není konec. Můžete dokonce použít žáby k vytvoření Froglight v Minecraft, které jsou snadno jedním z nejlepších světelných zdrojů ve hře. Mohou vám pomoci vyrovnat vaše nápady Minecraft House jako nic jiného. Ale pokud plánujete použít tmavší téma, bloky Sculk jsou naprosto lepší volbou. Když to řekl, který by měl další divoký dav minecraft přinést do hry? Řekněte nám v komentářích!

Doporučené články

Pandy chov v Minecraft

Jak chovat pand v Minecraftu

Vstup-oceánský monument

Jak najít a zapadnout oceánský památník v Minecraftu

Malý rybářský rybník v minecraft

Průvodce rybolovem Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

Bloky bez texturního balení vlevo a s texturním balíčkem napravo

14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků

Srdce mořských předmětů v Minecraft

Jak získat a používat srdce moře v Minecraft

Jak vyrobit obsidian v Minecraftu

Jak vyrobit obsidian v Minecraft (průvodce 2023)

2 komentáře

Měli byste vyrobit: Sharks, velryby (jako modrá a keporkak (tak velký jako min z 5 bloků dlouhý)) a možná opice