Reddit – Ponořte se do všeho, League of Legends: Statikk vysvětluje Yorick S Rework | Shotkul skalního papíru

League of Legends: Statikk vysvětluje Yorick S Rework

Statikk: Ne – je to opravdu milý chlap! Náš tým je však konkrétně zodpovědný za provádění velkých přepracování a aktualizace postav vizuálně i z hlediska hraní hry. Přepracováme mnoho nejstarších postav a znovu je představíme do nejchladnější verze, o které si myslíme, že by mohli být. Vrátíme se a. Rekonstrukce to pravděpodobně podtrhuje, ale chceme obnovit zájem o staré postavy a ujistit se, že stále mají pocit, že patří do League of Legends a mají své zvláštní místo. Zejména pracuji na straně designu her. Zjistíme, jaké jsou schopnosti postavy a co mohou dělat uvnitř hry, jaké silné a slabé stránky mají. Jsou pomalí? Jsou rychlé? Mají spoustu zásahových bodů?

Will Yorick někdy obdrží kompletní přepracování?

Upravit aktualizaci: Zdá se, že lidé nepochopí smysl tohoto příspěvku. Nekňučuji, že Yorick je super silný nebo žádá o tipy, jak lépe hrát proti němu. Pokud se starám natolik, abych se zlepšil proti Yorickům, budu na tom pracovat. Hlavním bodem tohoto příspěvku je zdůraznit skutečnost, že Yorickův styl hry je opravdu nudný a neintektivní hrát. Ptám se, jestli si myslíte, že by měl dostávat změny, aby mu umožnil lépe komunikovat s hrou jako celkem, než jen být rozděleným tlačením robota.

Nejsem si úplně jistý, kde začít s tímto příspěvkem. Toto je druh stížnosti, ale také skutečné vyšetřování myšlenky přepracování Yoricka. Jsem si také vědom, že toto je jeho přepracování před několika lety. Jsem také pevně věřím, že kdyby Yorick hrál větší počet hráčských základny, mnoho lidí by proti němu naprosto nenávistilo, protože je to nešťastné.

Hlavním důvodem, proč bych rád viděl, že Yorick obdrží přepracování. Jsem si jistý, že Yorick má své pulty. Nejsem si jistý, kdo jsou, ale myslím, že Fiora je jedna, protože fiora. Ale jednoho dne jsem nakonec skončil proti Yoricku a nejsem špatný sion, takže jsem šel s sionem. Myslela jsem na to, že když na mě pošle ghols. Ale jak hra pokračovala, začal jsem si uvědomit. A pokud je to na konci fáze pruhu, pak by dokonce mohl dostat moji druhou věž. Myslím tím, že jsem doslova zemřel poprvé kolem 15 minut a Yorick vzal obou úroveň 1 a 2 z té jedné smrti. A pak se právě vrátil a začal klepat na inhibici. Opět jsem si jist, že jsem si nevybral dobrého šampiona, který by proti němu hrál, a také jsem mohl tento zápas hrát obecně lépe, ale moje největší stížnost je, že tento chlap má pouze jednu schopnost pro celý svůj design a je rozdělena tlačení. Chci říct, víte, že jakýkoli šampion, který je konečná schopnost, je používán druhý, který zasáhl úroveň 6 a každý další okamžik ve hře je vychladnut? Yorick to dělá. Jejich dívka se používá konkrétně k vylepšení většího tlaku v jízdním pruhu a ta zatracená věc se ani nevyskytuje. To by bylo jako kdyby Tibbers nebo Daisy měli nekonečné doby trvání. Kromě toho má dívka konkrétního mechanika, kde můžete znovu stisknout Ult, abyste ji řekli, aby jen strčil aktuální pruh, ve kterém se nacházíte, místo toho, abyste vás sledovali.

Jsem v pořádku, když jsem šampion byl efektivním rozděleným tlakem. Ale to, s čím nejsem v pořádku, je šampion, který je dobrý jen v rozdělení tlačení do bodu, kdy nedělá nic jiného než vyvíjet tlak v jízdním pruhu veškerou hru. Nemůžete opustit svůj pruh proti tomuto chlapi. Pokud se rozhodnete pro TP na pomoc v boji Dragon, váš tým vyhraje 4v5 a dostane draka a Yorick zničil jak Tier1, tak 2 nejlepší jízdní věžičky, než se vrátíte (pokud to bylo asi v polovině hry). A pak se prostě vrátí a čeká, až odejdete, abyste šli zkusit pomoci svému týmu. Ale v době, kdy se vrátíte, jste ztratili inhibici věže a inhibovali. V celé hře jste opustili pruh pouze dvakrát a toto je stav vašeho pruhu.

TL; Dr. ARE JSEM SE ZÍSKEJTE YORICK REWORKE, které mu dá více účelu, než jen strčit do jízdních pruhů a vzít věže?

League of Legends: Statikk vysvětluje Yorickova přepracování

Yorick, možná League of Legends nejoblíbenější postava, je téměř na konci hloubkového člověka. Vypne se z jeho mistrovského aktualizace kokonu po stint na veřejném beta prostředí jako pastýř duší, aby [snad] uznává a popularita, stejně jako Tai vyšla z její módní proměny v rukou Cher a Dion v bezchybném, aby se stal součástí, aby se stal součástí, aby se stal součástí, aby se stal součástí, aby se stal součástí. klika elitní střední školy. Vedoucí herní návrhář James “Statikk” Bach mě mluvil prostřednictvím revamp Gravedigger, včetně toho, jak se téměř stal zlým královským hodností (Yorick, ne Statikk)!

Pip: Ahoj James, můžeš říct čtenářům, kdo jste a co děláte?

James “Statikk” Bach: Jsem hlavní návrhář her v týmu Aktualizace Champion. Tento tým je v podstatě, pracujeme pod Andrei [“Meddler” Van Roon]. Je jako náš dozorce..

Pip: Overlord?

Statikk: Ne – je to opravdu milý chlap! Náš tým je však konkrétně zodpovědný za provádění velkých přepracování a aktualizace postav vizuálně i z hlediska hraní hry. Přepracováme mnoho nejstarších postav a znovu je představíme do nejchladnější verze, o které si myslíme, že by mohli být. Vrátíme se a. Rekonstrukce to pravděpodobně podtrhuje, ale chceme obnovit zájem o staré postavy a ujistit se, že stále mají pocit, že patří do League of Legends a mají své zvláštní místo. Zejména pracuji na straně designu her. Zjistíme, jaké jsou schopnosti postavy a co mohou dělat uvnitř hry, jaké silné a slabé stránky mají. Jsou pomalí? Jsou rychlé? Mají spoustu zásahových bodů?

Pip: Připomíná mi to projekt obnovy s klasickou budovou, kam jdete místnost do místnosti a v době, kdy jste skončili, jste připraveni znovu se vrátit do první místnosti.

Statikk: Správně, jo. Osobně to považuji za nekonečný proces. Hra se neustále vyvíjí a staví si vlastní historii. Současně je třeba části hry chytit zpět do nového baru, který jsme nastavili pokaždé, když vydáme nový obsah. Neustále se tlačíme, abychom hru vylepšili, takže se nakonec vrátíte do kruhu!

Pip: Vždy budete mít práci.

Statikk: Jo, to je dobré – jistota práce!

Pip: Něco, o čem jsem chtěl konkrétně mluvit, je Yorick Rework. Když jste vzali šampiona, viděli jste, že to nebylo zdravé a vyvažování nefungovalo úplně, jak jste z toho přešli k pastýři duší, se kterými jste teď skončili?

Statikk: Největší věc, kterou děláme, když začneme novou aktualizaci postavy, je zjistit tři – to, čemu říkáme pilíře šampiona. To jsou herní pilíř, narativní sloup a umělecký sloup. Jsou to tři disciplíny, které se spojí, aby udělali šampiona, co to je.

Když jsme si vybrali Yoricka, bylo velmi zřejmé, proč bychom si ho měli vybrat. Je to postava, která prostě nebyla tak populární z mnoha důvodů a samotní hráči nám řekli, že je postava, která potřebuje aktualizaci. Takže jsme to vzali v úvahu a řekli jsme, že můžeme tuto postavu učinit mnohem chladnějším, než je právě teď.

První věc, kterou jsme udělali, bylo identifikovat základní prvky postavy, kterou jsme chtěli udržovat, a které byly zásadní pro to, jaká byla jeho identita. Myslím, že se vařily na čtyři věci, myslím. Jeden byl Ghouls – armáda nemrtvých přisluhovačů. Dva byli skutečnost, že byl skromným hrobím, který dělal tento téměř světský úkol, ale z nějakého důvodu je v lize epických šampionů. Je to zajímavá juxtapozice a dává mu jedinečné místo ve hře.

Z pohledu tradice jsme také zjistili, že je téměř tragická postava. Je to téměř antihero na stínových ostrovech. Není to úplně dobrý člověk, ale snaží se udělat něco dobrého ze země. Poslední z nich byla lopata. Je to opravdu ikonická zbraň a opravdu se liší od ostatních postav ve hře.

Jakmile jsme měli ty základní prvky dolů, mohli jsme se pohnout kupředu a pokusit se pochopit, jaká hra byla. Věděli jsme, že z něj chceme udělat vyvolání. Existuje mnoho různých her, které udělaly mnoho různých převzetí toho, co je vyvolávač, jako nekromancer a podobné věci.

Máme pocit, že Yorick je jedinečný, protože je to vyvolávač, který se dostane do boje se svými přisluhovači. Je to front -line Summoner – bitevní vyvolávač druhů. To hodně informuje o jeho vizuálech. Chtěli jsme ho přimět, aby se cítil velmi fyzicky zastrašující a někdo, kdo je docela velká fyzická síla, a také má tu nemrtvou magickou stránku.

Jednou z nejzajímavějších věcí, o kterých jsme si mysleli, že je potenciálně skvělý nápad pro postavu, bylo to, co když byl zničený král. Zničený král v naší tradici je Big Bad of the Shadow Isles, ten chlap, který byl zodpovědný za přeměnu stínových ostrovů do této znesvěcené země.

Pip: Bylo to neúspěšné vzkříšení, že?

Statikk: Jo, jeho manželky. Jedním z největších problémů s Yorickem z narativní perspektivy bylo, že byl tak nedůležité a nerelevantní k tomu, jaký byl skutečný příběh Runeterry a my jsme ho chtěli přivést do záhybu, učinit z něj velký hráč. Co kdyby byl v přestrojení zničeným králem a snažil se vyčistit nepořádek, který začal?

Byl to jeden z myšlenek, se kterými jsme pracovali brzy. Byli jsme trochu rozbíjet dvě postavy do jedné postavy. Zničený král může být jednoho dne šampionem, ale Yorick nebyl zničený král a zničený král pravděpodobně není hrobový. Takže bylo spousta věcí, které se neshodovaly, i když jsme byli trochu nadšení, že by to Yoricka učinilo tuto postavu, která byla pro stínové ostrovy opravdu důležitá.

Místo toho jsme se podívali na minulost stínových ostrovů, když to byly požehnané ostrovy jako inspiraci pro to, kdo to byl, a vytvořili logičtější spojení s myšlenkou, že je GraveDigger. Nyní je to mnich z požehnaných ostrovů, který měl na starosti rozhodování o osudu lidí na ostrově, když byli v limbu mezi životem nebo smrtí. Byl to ten, kdo se rozhodl, zda by měli žít nebo zemřít, a to byl druh jeho pohřebního obřadu a měl za to na starosti, a proto má lopatu. To dalo opravdu zajímavé.

Chtěli jsme se také ujistit, že je Antihero. Kdyby byl zničeným králem, je to špatný člověk a nezdá se, že je to pravda, kdo je Yorick jako šampion. Snaží se udělat něco docela šlechtice, ale dělá to sporným způsobem tím, že vychovává nemrtvé. Líbí se nám ta myšlenka, že možná chce bojovat s zničeným králem, aby zvedl kletbu na zemi, kterou býval součástí. Tak jsme se dostali k myšlence pastýře duší.

PIP: S jeho skutečnou soupravou jste si udržovali myšlenku na svolání vlkodlaků nebo wraiths a tak dále. Jak se jako návrhář podíváte na soupravu a nechte ji fungovat?

Statikk: Yorick je opravdu náročný projekt, protože v zásadě nekontrolujete žádného z přisluhovačů, které zvyšujete, a proto hráč nemusí nutně mít plné povědomí o tom, co dělají nebo jak efektivní jsou. Zároveň chceme, aby byly důležitá, proč Yorick vyhrává. Jak jste řekl, rozpočet na energii, chceme tam dát energii. Musíme je tedy učinit dostatečně chytrým, aby se Yorick cítil, jako by dělali věci, ale ne tak frustrující, aby se s nimi neustále museli vypořádat.

Neustále chodíme na jemnou hranici mezi „těmito vlky jsou pro Yoricka důležité“ a také něco, s čím se nepřátelé dokážou vypořádat a doufejme užívat si jednat s.

Z hlediska rovnováhy je charakter opravdu těžký. Chtěli jsme opravdu prosazovat jedinečnou identitu, kterou má, aby byl silným tlakem, který může efektivně zničit nepřátelské struktury tím hra. To je něco, co jsme museli pečlivě šlapat. To je to, co bych řekl, jsou hlavní výzvy postavy.

Kromě toho jsme jen chtěli najít opravdu tematické schopnosti, které dávaly smysl pro postavu, která se chce dostat do boje v blízkém dosahu. Má spoustu schopností, které vás zpomalují nebo vás zachytí do zdi, aby se k vám mohl dostat a rozbít vás lopatou – nazývám to lopatou, ale doufejme, že je to teď víc než lopata!

PIP: Četl jsem o buddhistickém mnichovém lopatě, kterou jste zmínil na stránce Champion [je to personál s konec lopaty a konec půlměsíce, který by mohli použít pro pohřbené mrtvoly podél silnice a bránit se proti banditům nebo zahodit zvířata].

Statikk: To byl jeden z cílů – i když lopata byla součástí postavy, o kterém jsme si mysleli, že bychom mohli být alespoň chladnější lopatou. Doufejme, že vám tato nová lopata dá zbraň, která se cítí, jako by to nebyl jen nástroj pro kopání něčího hrobu, ale pro bojovou zbraň a rituální personál, který může použít během pohřebních obřadů a cokoli jiného, ​​co provedl na požehnaných ostrovech.

PIP: Něco, co jsem viděl, se objevilo v diskusi o přepracování, bylo toto napětí o tom, zda jste skutečně smazali původního hrdinu ze hry a přidali nový versus přepracování. Předpokládám, že to je něco, s čím zápasíte, tak jak se s tím vypořádáte?

Statikk: Hodně se staráme o současné hráče postavy, když provádíme významné změny, jako jsou ty, které jsme udělali pro Yorick. Chápeme, že existuje mnoho ocenění a připoutanosti k tomu, co postavy dělají, i když jsou nedokonalé v mnoha jiných způsobech. Jsme na to opravdu citliví. Zároveň víme, že pokud chceme, aby tyto postavy byly víc, než jsou právě teď, musíme provést nějaké docela drastické změny. Nikdy se necítí dobře vzít něco, co hráči milují, ale když víme.

Práce na identifikaci jádra šampiona, doufejme, že opravdu odfiltruje, jaké jsou základní základní věci, které musíme udržet, a pak nám umožnit být kreativní a myslet si mimo krabici o tom, co je nová verze této postavy, která opravdu bude opravdu, která bude opravdu Nechte co nejvíce hráčů nadšení.

Ale s každým přepracováním určitě se chceme ujistit, že hráči, kteří je předtím hráli, jsou stále nadšeni, že je hrají. Chceme udržovat věci jako tuny vlkodlaků a že se stále cítí jako postava, která jde do melee. Existuje několik základních prvků, které si necháváme, ale existuje několik věcí, které nemůžeme z mnoha důvodů – možná je to pro většinu našich hráčů nezdravá hratelnost nebo ne tak zábavná. Musíme tam zvážit tuto výhodu/náklady.

Pip: Děkuji za váš čas.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Yorick

Yorick byl vždy praktický muž. Věděl, že bude potřebovat sílu zničit černou mlhu, která poškodila požehnané ostrovy, i když to znamenalo bojovat proti zlu. Takže na mysu využil celý svět zla, který se nyní drží na jeho ramenou; V nepoznatelných hloubkách pláště víří podstatu tisíce zatracených duší. Když Shepherd předvolá z toho, že z toho miasma ztracených duchů slyší, jen slyší velké nářek ubohého shromáždění a škrcení zubů – to je jeho zátěž a zdroj jeho moci. Ve své snaze osvobodit tyto duše je použije (a oni ho použijí), aby jim v cestě rozdrtil cokoli.

Schopnosti

Pasivní: Pastýř duší

Yorick může mít ve své službě najednou až čtyři chodce. Mist Walkers okamžitě zemřou, pokud se pohybují příliš daleko od Yoricka nebo z mlhy. A hrob je občas vytvořen, když nepřátelští přisluhovači nebo neutrální příšery zemřou poblíž Yoricku a všichni nepřátelští šampióni, kteří umírají poblíž, opustí a hrob.

Otázka: Poslední obřady a probuzení

Yorickův další základní útok zabývá bonusové poškození a obnovuje určité zdraví. Li Poslední obřady zabije cíl, vytvoří a hrob. Pokud jsou alespoň tři hroby poblíž a Poslední obřady je na cooldown, Yorick může místo toho obsadit Probuzení Zvyšování mlhy chodců z hrobů.

W: Temný průvod

Yorick předvolává ničitelnou zeď mrtvol, která na několik sekund obklopuje cílovou oblast.

E: Mourning Mist

Yorick vrhá globule mlhy, která způsobuje magické poškození, aplikuje pomalé a označuje cíl. Yorick a Mist Walkers získají bonus za pohyb, když míří k výrazným cílům.

R: Eulogie ostrovů

Yorick svolá Maiden of the Mist (ve vyšších řadách, přinese s sebou nějaké chodidla mlhy). Dívka se pohybuje a útočí sama. Když Yorick zaútočí na cíl dívky, upraví bonusové magické poškození na základě maximálního zdraví nepřítele.

Laning a střední hra

Yorick žil déle než většina mužů a během let si vybudoval peklo hodně trpělivosti. Pastýř ztracených duší není nikdy šťastnější, než když dokáže tiše hospodařit v pruhu a vyhodit celou nekropolis hroby Když se připravuje na obléhání na jakékoli struktury nebo nešťastné duše na jeho cestě.

Maskovníci jsou skvělí pro obléhání, ale prostě nejsou tak chytří. Jakmile se z relativní bezpečnosti duchovního goop mysu na Yorickově záda převzali z relativní bezpečnosti ducha. Jsou křehké, takže Yorick má krátké okno, aby vstoupil do potyčky v plné síle poté, co vyvolal hromadu chodců. S jeho skromnou armádou v závěsu může pastýř obklíčit svého protivníka v jízdním pruhu a Temný průvod, pak je rozstříkněte Mourning Mist Když uzavírá mezeru, aby doručil uvězněné soupeře Poslední obřady.

Yorickův skutečný potenciál jako démon Splitpushing, když získá přístup ke svému ultu, Eulogie ostrovů. Dokonce i bez vlny slušné velikosti může Yorick a dívka vytvořit téměř nevyzpytatelnou armádu chodců mlhy, která udržují věže obsazené věky. Každá chovatel mlhy může tankovat věž a dívka trvá více než několik vlastních výbuchů, než se vzdala ducha. Nechte Yoricka na samotném pruhu příliš dlouho a brzy budete mít armádu rojecí vaši Nexus.

Yorickův pasivní a ult dává svému týmu jedinečný způsob, jak stisknout zabíjecí výhody ve střední hře – s poraženými soupeři Reborn jako Mist Walkers, Yorickův tým bude mít masivní hromadu přátel, aby pomohl rychle tlačit věže.

Týmové boje a pozdní hra

Pastýř ztracených duší prostě není moc dobrý v poutavých bojích kvůli jeho pomalému, zamíchanému pohybu a úplnému nedostatku schopností uzavírat mezery. A pokud nebude poslední zasahovat několik přisluhovačů, aby si připravil hroby Před bojem nebude v plné síle, když se začnou srazit duše a kouzla.

Jakmile je však ve strachu, Yorick obecně funguje jako juggernaut. Bude chtít budovat udržitelnost, aby mohl přežít týmové boje dostatečně dlouho, aby se jeho pasivní nakopal. S nepřáteli padající všude kolem něj bude mít spoustu ghoulového paliva, aby přeměnil na více mist chodců.

Yorick je docela dobrý v peelingu a zónování díky jeho W, Temný průvod. Svírající kapela mrtvol je skvělá pro to, aby se nepřátelské juggernauts dostaly k tomu, aby se dostaly na zadní linii, nebo pro úplné zóny boje druhého týmu z boje. Ale je to nejlepší, když jej použijete k zachycení nepřátelského mága nebo ADC. Pokud oběť nedokáže rychle uniknout zničením zdi aut, váš tým si zahraje vzrušující hru z prstenců.

Dívka se drží kolem, dokud se její zdraví nevyčerpá, takže pokud pro ni Yorick tanky, bude sloužit na dlouhé úseky jako jeho vlastní osobní zadní linie.

Během týmových soubojů musí Yorick věnovat velkou pozornost dívce mlhy. Pokud zasáhne cíl sama, nezpůsobí mnoho škod, ale existuje multiplikační efekt, když pastýř a dívka někoho zaostřují dohromady. Bude se držet, dokud se její zdraví nevyužije, takže pokud pro ni Yorick tanky, bude sloužit na dlouhé úseky jako jeho osobní zadní linie – jeho základní útoky jsou melee, ale její jsou na dálku.

Když jsou oba boční pruhy neobsazené, má pastýř šanci předvést nejneobvyklejší schopnost ve své soupravě: rozdělení dvou pruhů najednou. Funguje to takto: dívka mlhy je podle standardů AI-Companion poměrně inteligentní a ona bude i nadále tlačit pruh, i když už Yorick už nebude. Může plodit dívku do horního pruhu, pak tp dolů na jih, aby samotný Splitpush Bot Lane. S přiměřenou vzdáleností mezi nimi jsou oba volně zvednout vlastní armády chodců mlhy, až čtyři, a tlačit dolů dva pruhy najednou (pokud zbytek vašeho týmu může držet jen polovinu minutu). Yorick je samozřejmě mnohem slabší bez jeho chmurného pomocníka, tak se to moudře rozdělilo.

Poznatky šampionů

Yorick není populární šampion. Přiznáme to! Z 132 šampionů v lize byl na seznamu téměř vždy nejméně hraný, nejméně milovaný šampion. Ale proč? Jistě, je to ne zcela meta, těžko vyvážitelný šampion, ale myslíme si, že největší důvod pro Yorickovu nepopularitu je jednoduchý: Nikdo nechce být Gravedigger.

Pokud vás nezachytíte nejnovější stínové ostrovy, zde je rychlé shrnutí: dávno, zničený král cestoval na místo, pak známé jako požehnané ostrovy; Chtěl použít věčné vody ostrovů, aby oživil svou ženu zpět. Ale vody neměly nikdy zvrátit smrt, a když král snížil její mrtvolu do magických vod, zkorumpovali je. Výsledná černá mlha, která se vynořila z bazénu, způsobila magickou kataklyzmu, která proměnila požehnané ostrovy do stínových ostrovů – místo, kde mrtví nenajdou žádné místo odpočinku. Yorick, bývalý mnich na ostrovech, je více či nesele dobrý člověk, ale pomalu je zkorumpován mlhou, která se drží jeho záda ve formě mysu složeného z tisíců zděšených duší.

Přemýšlejte o tom. Jaký obrázek se objevil do vaší mysli, když si přečtete slovo „GraveDigger?„Pravděpodobně nějaký shlučený, napůl mrtvý šílenec, který se v dešti vždy zamíchá, jen vždy zastavil dost dlouho na to, aby zamával křivým prstem a hollerovi při překročení dětí. A to je do značné míry, kdo byl Yorick. Byl to moderní stereotyp obsluhy hřbitova (naprosto slušná práce, která, pokud jsme upřímní, jen málo dětí skutečně usiluje o to, když vyrostou).

Ale každá kultura v průběhu času potřebovala lidi, aby měli sklon k mrtvým. A v některých kulturách se tito správci posmrtného života museli věnovat velkou pýchu a jít do extrémních délek, aby pomohli ztraceným duším dostat se k velkému mimo – nebo kamkoli to měli jít.

Například ve starověké Číně by cestování buddhističtí mniši často přinesly rýč měsíčního zubu: oboustranná zbraň s lopatou na jednom konci a čepel ve tvaru půlměsíce na druhém. Tento nástroj měl několik použití: Pokud by se mnich stal na mrtvole na silnici, mohl by ho správně pohřbít a dodat všechny potřebné buddhistické obřady. A pokud se setkal s bandity nebo divokými zvířaty, mohl vyhodit čepel půlměsíce, aby z jeho útočníků porazil svaté peklo.

Právě tady, v příběhu za rostou Moon Tooth Spade, jsme začali vidět naši příležitost pro Yoricka. Co kdyby byl spíše jako ten starší styl GraveDigger – ten, kdo se o mrtvé stará jednou rukou, ale nebojí se přinést smrt s druhou? Narativní spisovatel John “Johnodyin” O’Bryan začal nastínit novou, mnohem více těžkých kovových vizí pro Yorickův příběh. „Není to jen hrob,“ říká Johnodyin. „Je to správce života a smrti. Kdykoli je někdo blízko smrti, Yorick se může rozhodnout, že je přivede zpět pomocí lahvičky svaté vody kolem krku, nebo je může poslat na cestu k smrti.„Je to zkroucená kombinace smrti samotného a strážného anděla a vydává soud shora.

S jeho novým příběhem jsme přeměnili GraveDigger na pastýře ztracených duší. Ale pak přišla těžká část: překládat to do hry.