Reddit – ponořte se do všeho, mrtví za zabijáky za zabijáky zabíjejte – Gamerranx

Mrtví za zabijáky za denního světla zabíjejte mírou zabíjení

Od loňského roku od velké aktualizace, mrtvý podle denního světla je docela silně zabijáka, statisticky řečeno.

Je míra zabíjení v DBD zdravé?

Od loňského roku od velké aktualizace, mrtvý podle denního světla je docela silně zabijáka, statisticky řečeno.

Většina her je zaměřena na ~ 50% Winrate. A DBD bývalo poněkud blízko 🙁 https: // www.reddit.com/r/deadbydayLight/komentáře/q3fs2h/průměr_kill_rates_for_july_september_2021/)

Ale od aktualizace se průměrná míra zabíjení poměrně zvýšila (https: // gonittendo.com/obsah/10976-mrtvý-den-zabiják-stats-for-září-2022-reveated) z ~ 53% před aktualizací na ~ 59%.

A ještě více v top 5% hráčů, přičemž míra zabíjení je na ohromující 61.3%. Takže to není primárně problém s náhodnými hráči (i když si nemyslím, že je to dobrý bod v obou směrech. Náhodní hráči by měli být také schopni hrát poněkud vyváženou hru).

A to vše není vzít pryč, že některé přeživší výhody nejsou nespravedlivé nebo nešťastné nebo obojí (dívat se na vás, mrtvé tvrdě). Chápu, že vyvážená hra je více než statistiky (mapy, doplňky, položky atd.). A DBD určitě má (a pravděpodobně vždy bude mít) problémy, které je třeba řešit na obou stranách. A v žádném případě si nemyslím, že každá změna byla špatná. Myslím, že zkrácení času, kdy přeživší po únosu dostává rychlost, je skvělá změna. Například si však nemyslím, že je to zdravá změna, aby se zvýšila doba potřebná k opravě generátoru o 12.5% navíc.

A jsem si vědom skutečnosti, že chování chtělo přesně dosáhnout, aby se zvýšila míra zabíjení. Ale nemyslím si, že je to zdravé rozhodnutí. Jaké jsou vaše myšlenky?

Mrtví za zabijáky za denního světla zabíjejte mírou zabíjení

Hráči asymetrického Mrtvý za denního světla Vězte, že vývojáři, chování, interaktivní, nemají problémy s prováděním velkých aktualizací hry, pokud to pomůže udělat zábavnější hrát. Když se zdá, že dynamika mezi čtyřmi přeživšími a jedním vrahem je nespravedlivě zkosená, můžete se vsadit, že další aktualizace to opraví. Ve skutečnosti, v červnu 2022, 6.0.0 Aktualizace cílená na zabijáka nedostatečně výkonného, ​​Mastermind, ze hry Resident Evil Kapitola pro zvýšení jeho, stejně jako ostatní zabijáky, zabíjejte míru 50% na 60%.

Takže kteří zabijáci nejvíce zabíjejí? S péčí o společnost se jasně zapojila do vytváření nejlepších herních zážitků, kterou může, Interactive Behavior sestavuje údaje o míře zabíjení pro každého vraha. Níže jsou uvedeny dva grafy, vytvořené vývojářem a poté sdíleny hráčem.

První graf ukazuje míru zabití pro každého zabijáka Mrtvý za denního světla zatím. Tento graf zahrnuje data hráče ze všech dohazovacích hodnocení (MMRS), což v podstatě znamená všechny úrovně. Tato data jsou pouze pro září 2022, dobře po červnové aktualizaci.

Nejúčinnějšími zabijáky z každého začátečníka a profíku jsou Cenobite (pinhead), Onryo (prsten) a Mastermind (Albert Wesker). Tyto tři byly umístěny při přibližně 63% míře zabití, což je vyšší než celkový průměr 59.1%. Pokud přežijete, bude těžké je přežít, a pokud jste vrah, šťastný lov.

V níže uvedeném grafu byla míra zabíjení měřena pouze o 5% MMR. Takže hráči nejlépe hrají hru, kteří mají zabijáci nejvyšší míru zabíjení? Celkový průměr je o něco vyšší, na 61.3%, takže zde je prvek dovednosti hráče. Tentokrát je Mastermind nejúspěšnějším vrahem s mírou zabití 65%. Je to jediná postava s mírou zabití. Většina sazeb je mezi 59.5% a 61%.

S ohledem na tyto výsledky je čas kroužit zpět k této aktualizaci, kterou jsme zmínili. Všichni zabijáci vystupovali zhruba 50% míru zabití do června. Zejména Mastermind byl „nedostatečně výkonný.„Vývojáři společnosti Behavioni Interactive chtěli tyto sazby zvýšit na 60% napříč deskou a aktualizace zjevně fungovaly. Září byl skvělý měsíc pro vrahy, kteří jsou vždy převyšováni tři ku jedné. Bylo to obzvláště skvělé pro Alberta Weskera, který byl jediným zabijákem důsledně v horní části obou grafů.