Reddit – Ponořte se do všeho, nepravděpodobná domácí škola: Top 10 bezplatných vzdělávacích počítačových her pro děti

Vzdělávací PC hry

Je pravda, že Game Goo není můj oblíbený web, protože mnoho her je jen načechrané odpady. Existuje však několik dobrých, která mají témata neprozkoumaná na jiných stránkách. Ztratilá grafika je tady vždy dětská.

Hledáte vzdělávací hry PC

Brzy se můj bratr a jeho rodina nastěhují s mojí matkou a mnou. Přinesou si s sebou moje neteře a synovec. Spíše než navštěvovat veřejnou školu, budeme je doma. To je něco, o čem jsme se všichni dlouho cítili – myslím, že bychom raději domácí škola.

Když můžu, rád bych získal nějaké PC hry, které budou poutavé a vzdělávací. Myslím na něco v duchu těch her, že školy někdy budou mít studenty hrát. Věci, jako jsou dobrodružné hry, kde získat určité překážky, musíte vyřešit zlomky. nebo vyřešit hádanku, musíte spojit příběh dohromady, takže to dává smysl.
Jen základní věci, které budou zábavné, ale také zdokonalí jejich dovednosti.

Domnívám se, že to nemusí být tak na nose vzdělávání, pokud by jim to pomohlo budovat jejich logické myšlení a kreativní řešení problémů.

Existují nějaké PC hry, které vám mohou doporučit další domácí školaci?

Vzdělávací PC hry

Top 10 bezplatných vzdělávacích počítačových her pro děti

Nepravděpodobná domácí škola

Jedním z vrcholů školního dne pro mé Littles je, když jejich karta úkolu říká, že mohou hrát na počítači revizní hru. Přestože existuje mnoho skvělých revizních webů „pouze členství“, které mají registrační cenu dobře, existuje tolik bezplatných webů, které stojí za prozkoumání. Zde není v žádném konkrétním pořadí naše favority rodinné rodiny.

Abcya

Abcya.com

Toto je zdaleka náš přechod na on-line herní web. Líbí se mi skutečnost, že si mohu vybrat úroveň hry. Abcya.Com se nezaměřuje pouze na jeden konkrétní předmět, ale má hrst matematických i jazykových her na výběr. Oceňuji také funkci jednoho hráče. Moje děti nemají rádi soutěžit proti jinému neviditelnému dítěti prostřednictvím počítače. Místo toho ho napadne pouze jeho vlastní osobní skóre nebo čas na hodinách.

ARCADEMICKÉ VELIKOSTI SKILL

ARCADEMICKÉ VELIKOSTI SKILL

ARCADEMICKÉ SKILL TAUSTRIES, plné matematických a geografických revizních her, mají mnoho zábavných funkcí. Jediným negativním je skutečnost, že vaše dítě bude umístěno ve skupině s ostatními on-line hráči na závod do cíle. Pokud jsou vaše děti jako moje a jsou rozzlobeny výzvami „typu rasy“, možná budete chtít předat tento web.

Skvělé matematické hry

Skvělé matematické hry

Logické dovednosti jsou hlavním tématem skvělých matematických her. Nenechte se však oklamat jméno. Existuje mnoho her pro budování jazykových dovedností. Jediným negativním webem je, že nekontroluje skutečné matematické nebo jazykové dovednosti, jako je sčítání a odčítání, ale spíše logistické dovednosti potřebné k provedení těchto matematických procesů.

Taneční rohož psaní

Taneční rohož psaní

Chtějí levný. Ve skutečnosti zdarma. Psaný program pro vaše děti? Psaní taneční rohože může být v pořádku. Tento funky web je produkován BBC Schools and Touts čtyři snadné úrovně dovedností pro rozvoj základních dovedností typu psaní.

Hra goo

Je pravda, že Game Goo není můj oblíbený web, protože mnoho her je jen načechrané odpady. Existuje však několik dobrých, která mají témata neprozkoumaná na jiných stránkách. Ztratilá grafika je tady vždy dětská.

Znalostní dobrodružství

Znalostní dobrodružství

Polovina her nabízených na znalostním dobrodružství nemá absolutně nic společného s budováním znalostí, ale jsou to jen zábavné, arkádové výzvy. Pokud jste selektivní, existuje mnoho vzdělávacích nabídek, které stojí za to sledovat.

Učení her pro děti

Učení her pro děti

Umění, hudba, literatura, geografie a dokonce i zdraví jsou jen vzorkováním mimoškolních herních odkazů poskytovaných při výuce her pro děti. Poskytuje také mnoho základních herních her. Téměř všechny hry jsou odkazy na různé weby kolem webu. Některé rodičovské uvážení tedy je v pořádku.

Math Game Time

Math Game Time

Stejně jako jeho název označuje, matematická herní čas poskytuje pouze matematické hry. Stejně jako stavitelé arcademických dovedností jsou děti postaveny proti jiným on-line hráčům pro hru na hotovost ve stylu závodu.

Měkká škola

Měkká škola

Neváhám dokonce přidat měkkou školu do seznamu, protože je to většinou jen oslavený list. Ale pokud potřebujete nějaké „jazzové ruce“, které můžete přidat k jinak „pravidelnému“ matematickému nebo jazykovému listu, může to být přesně to, co hledáte. Hráči jsou položeni jednoduché otázky kontroly a musí zadat své odpovědi, aby mohli postoupit k další otázce.

Pravopisné město

Pravopisné město

Zdůraznění pravopisu a slovního praxe je pravopisné město pouze pro členství s hrstkou bezplatných her pro neregistrované návštěvníky. Největší „Pro“ na tomto webu je funkce „Vytvořit si vlastní seznam“. Pro každé z vašich dětí můžete psát desítky individualizovaných slov. „Con“. Seznam musíte znovu zadat pokaždé, když znovu zadáte web.

Starfall

Starfall

Hry bezplatného fonetiky a digitálních „čtenářů“ poskytnutých na Starfall z něj dělá další přejít na web pro mé mladší studenty. Přestože moji prostřední chlapci stále potřebují starší SIB, aby pomohli s technickou součástí manipulace s počítačovou stopovou podložkou, skutečný web je velmi přátelský předškolní.

Uvědomuji si, že to ani nepoškrábají povrch pro on-line nabídky. Těchto 10 her se však stalo našimi nejpoužívanějšími zdroji. Používáte počítačové kontrolní hry ve svém dni domácí školy?