Reddit – ponořte se do všeho, ovládání – overwatch wiki

Další rušná metropole, Lijiang Tower je obloha vysoká mrakodrap ve středu rozlehlého města v Číně. . .

Kontrola mapy: Pokročilý koncept Overwatch

Ahoj kluci, jmenuji se Spilo. Jsem trenér pro Overwatch a nedávno jsem s názvem s názvem s názvem . Pokročilé strategie a taktika, které týmy používaly v prvních zápasech Owl dosáhnout vítězství. Třetí epizodu jsem zde zveřejnil minulý týden, A diskutovali jsme o tom, jak se Vancouver Titani snažili vyrovnat se s DPS Crossfire při ztrátě mapy lovcům Chengdu na cestě k výhře 3-2 vítězství 3-2.

Epizoda 4, , ochromení účinnosti kompozice DPS Chengdu. Tento koncept je důležité pochopit, když se naučíte, jak využít mapu k Stymie nepřátelskému týmu, který vyhraje podmínky. .

!

Řízení

Řízení je herní režim Overwatch.

Obsah

Na kontrolu dva týmy bojují o řadu objektivních oblastí ve formátu nejlepšího ze tří. .

Jakmile zápas spustí a oba týmy opustily rozmnožení, odemknutí kontrolního bodu trvá 30 sekund. Jakmile se odemkne, může být oblast objektivu zachycena jeden z týmu. . . Jakmile je tým zachycen, musí tým bránit, zatímco druhý musí získat kontrolu nad oblastí tím, že nevyjednává nepřátele a zachytí ji sama. .. . Pokud se člen nekontrolního týmu dotkne bodu, kdy skóre zasáhne 99% nebo krátce předtím, bude aktivován přesčas. .

.

Až do konce sezóny 5 se konkurenční zápas hrál ve formátu nejlepších z pěti než nejlepší ze tří. . .

Recenze expertů GameSpot

4. října 2022

Ovládání je hratelné na následujících mapách:

Časy zachycení [| ]

Rychlost zachycení se zvyšuje se zvyšováním počtu hráčů na bodě, až na maximálně 3 hráče.

Tabulky níže zobrazují počet sekund požadovaných hráči X k zachycení bodu.

8 4

Trivia [| ]

  • . To pravděpodobně umožní rychlejší doba načítání mezi zápasy a udržení kontinuity.

Reference [| ]

  1. .bitva.síť/fóra/en/overwatch/téma/17610431272

All Overwatch 2 Maps

S 23 overwatch 2 mapami, z nichž si můžete vybrat z různých herních režimů, přináší Blizzardův hrdinový střelec s sebou více než dostatečnou variantu, aby vás udržel zájem

Mapová scéna Overwatch 2, která ukazuje krajinu se zálivem, velkými mrakodrapy a spoustou zeleně

. Vzhledem k tomu, že Overwatch je klinicky dokonalým hrdinovým střelcem inspirovaným MOBA, je vytvoření pokračování rozhodně zvláštní návrh. Jednou změnou je Overwatch 2 mapy. Mapy ow2, umožňující více než dost různých míst, aby se váš tým dostal do drážky. Vydejte se dole a najděte je rozděleny podle herního režimu, takže víte, co musíte dělat a kde.

Kromě nových míst k hraní je spousta čerstvých overwatch 2 znaků, s nimiž se také vyrovnáte. Existuje také průvodce po nejlepších mobilních MOBA, pokud se fantastickým učením o jednom z klíčových vlivů při vytváření Overwatch. Nebo, pokud na cestách nemůžete dostat dost zbraní, náš nejlepší průvodce mobilním střelcem je ten pro vás.

Overwatch 2 mapy

Escort je klasický režim užitečného zatížení, o kterém je Overwatch známý. Útočníci doprovázejí užitečné zatížení směrem k bodům nepřátelských bodů na třech kontrolních bodech. .

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu zobrazující širokou modrou zátoku, oplachovací světlíky a jasná okna mrakodrapu

Obvod Royal

Circuit Royal byl zasazen do hlavního města F1 světa, původně známý jako Monte Carlo – pojmenovaný po městě v knížectví Monaka. To bylo poprvé oznámeno v roce 2019, ale obdržel aktualizované jméno na památku závodní inspirace o otevřených kolech, kterou tato mapa Overwatch 2 trvá.

Delfíni

Světové turné Overwatch 2 Maps je o globetrottingu – tentokrát se vydáme do Dorado, město v Mexiku. .

Thumbnail YouTube

Havana

Nyní jsme nasadili Havanu na Kubě na měnící se kulturní vliv města s dlouhým dědictvím. Stejně jako v reálném životě existují obavy z masivního skoku v cestovním ruchu do země a o možných účincích, které může mít. .

Junkertown

JUNKERTOWN, který míří do vlasti Junker Queen, je mapa Overwatch 2 nastavená v australském outbacku. .

Pokud jste někdy chtěli slyšet barcarolle na mírové jízdě gondola, možná budete chtít s Rialto, i když se dostanete k kanálem Benátky, Itálie v této mapě Overwatch 2 Mapa. .

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu ukazující vzdálenou americkou večeři zvanou Big Ear

Trasa 66

Pokud jste někdy plánovali motor na západ, cestujte po mé cestě, vezměte si dálnici, která je nejlepší a získejte své kopy na Route 66. Vinutí z Chicaga do LA, více než dva tisíce mil po celou dobu, může být trasa 66 zvěčněna Nat King Cole, ale určitě nezpíval o videoher. .

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu ukazující vojenskou budovu u pobřeží při západu slunce

Na konci Evropy se dostanete do skály Gibraltaru, masivního vápencového ostrohu (díky Wikipedii), přirozeným zázrakem světa. .

Hybridní overwatch 2 mapy

Hybridní mapy nabízejí různé permutací Objektivního zatížení, které vás udržují na nohou mezi relacemi. .

Blizzard World

Ven v Irvine v Kalifornii žije zábavní park ve stylu Disneylandu věnovaný všemu vánici. S odkazy na Diablo, Warcraft a další klasické blizzard vlastnosti je to útočiště pro každého opravdového podporovaného Blue Blizzard.

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu ukazující velký hrad s špičatými věžemi a menšími staromódními budovami níže

Stuttgart je šesté největší město v Německu, ale možná nevíte, že na okraji toho mnoho barevných hrdinů bojuje v Black Forest. Staré město, které vidělo hodně boje v letech, kdy jsou války, je nyní opuštěno, s tím se les opakuje.

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu ukazující hollywoodské ulice s pěknými auty a třípodlažními budovami

Hollywood

S ulicemi lemovanými palmami a nekonečným lesklým sluncem jsou válcové hollywoodské kopce perfektním místem pro roztažení vašich věcí a žít svůj film s filmovým hvězdným snem. Přesto ani bigwigové filmového průmyslu nemohou uniknout nekonečným bitvám Overwatch 2 a nabídnout nám další místo, abychom to vévodovali.

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu ukazující noční město s velkým futuristickým panorama a Big Ben s holografickými hodinami

Nyní míříme do mého domova, hrozné staré Blighty, nejhorší místo na světě: Anglie. Zde ve verzi Overwatch v Londýně dostáváme futuristické mrakodrapy, ozývající se světlíky a holografický Big Ben (promiňte, . .

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu New Yorku s velkou fasádou Grand Central Station, žlutými taxíky a mrakodrapy na obloze

Midtown

New York, Velké jablko, město Neon a Chrome, místo tak pěkné, že ho dvakrát pojmenovali, přichází do Overwatch 2 jako čerstvá nová mapa. Město, které nikdy nespí, bude vzhůru než kdy jindy, když Midtown dostane své ulice plné hráčů, aby prozkoumali ulice Art-Deco.

Numbani

Stejně jako přehnaná Wakanda je Numbani futuristické harmonické město poblíž Nigérie. S elegantními mrakodrapy, zeleně a zahradami a jasně modrou oblohou, která pokračuje navždy.

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu ukazující barevné budovy na těsné ulici v Rio de Janeiro

Paraíso

. S jasnými, barevnými budovami a stoupajícími, strmými ulicemi je to dosud největší mapa.

Ovládací mapy Overwatch 2

Kontrolní mapy jsou docela těžké získat dobrou skladbu týmu, díky jejich široké rozmanitosti. S cílem zachytit centrální zónu je cíl docela jednoduchý a často může vést k pěkným hektickým bitvám. Zde to všechno uděláte.

Busan

Trénujte do Busanu? Spíš jako užitečné zatížení cíle, vojáka! Tato jihokorejská metropole je stejně bohatá, jak přicházejí, s pulzujícími rohovými obchody a stoupajícími mrakodrapy. .

Ilios

Jsem si jistý, že obecný konsenzus je, že „ilios“ znamená slunce, jako „ήλιος“, ale to je k mému oku. Když vidím kapitál „i“ ilios, myslím ῑ̓́λῐος, jako v trojském. . Jen si nemyslí všechny starobylé ruiny všude.

Lijiang Tower

Další rušná metropole, Lijiang Tower je obloha vysoká mrakodrap ve středu rozlehlého města v Číně. . .

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu ukazující velký bílý a žlutý chrám vysoko na obloze Himalájí

Nepál

. .

. Utopický prostor pro nejjasnější mysl světa je také mapou Overwatch 2 pro veškerý váš kontrolní boj.

Push Overwatch 2 Maps

Zcela nový herní režim pouze pro Overwatch 2, Push je trochu podobný doprovodu, kromě toho, že místo užitečných zatížení jsou bloky a robot, který týmy musí použít k prosazení příslušných bloků. Ještě se na to musíme dobře jít, takže to je spíše tajemství. Alespoň víme, kde to všechno uděláme.

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu Koloseum, malou budovu s barem uvnitř a západ slunce

Colosseo

V srdci Řím zamořeného McDonaldsem leží jeden z drahých římských historie, Koloseum. Místo gladiátoriálních zúčtování však dostaneme roboty, kteří to tady vyvolávají. .

Na dalším místě na Evropském turné se vydáme do Lisabonu v Portugalsku pro tuto mapu Overwatch 2. .

New Queen Street

. Je to klasické město Overwatch: velké mrakodrapy, zářící modrá obloha a obecný pocit, že je to hezčí místo než skutečný svět.

. Musíme jen počkat a uvidíme, co tam budeme dělat. Všechna níže uvedená jména jsou názvy zástupců, jen proto, abyste věděli.

Mapa Overwatch 2 ukazující scénu zobrazující zátoku v Gothenburgu se Scandi Architecture a Brick Paths

. S nádhernou vodou, elegantní architekturou a obecným pocitem míru doufám, že zde nemusíme dělat žádné staré násilí. ?

Nevíme tolik o mapě Overwatch 2 známé jako Indie. .

Wowza, to je spousta overwatch 2 map. . Pokud potřebujete další, jděte se podívat na náš průvodce Overwatch 2 Skins.

Více z kapesní taktiky

Ben Johnson Ben má roky zkušeností s hrami Nintendo a mobilními telefony, s Bylines pro PCGamesn, Gear Nuke a mnoho dalších. . Pokryl největší technologické akce, jako je MWC v Barceloně a Ifa v Berlíně, rozhovory s legendami, jako je Yoko Taro a Bigwigs, jako je Samsung’s Head of Mobile R&D Won-Joon Choi, a přezkoumal největší hry Nintendo jako legendu Zelda: slzy království a Xenoblade Chronicles 3. Jo, a ví, že Nintendo Switch 2 bude běžet na 4 k60, prostě se ho neptejte, jak ..