Reddit – Ponořte se do všeho, pro Honor Open Beta oznámil, tady je, když to začíná a co je zahrnuto – GameSpot

Pro Honor Open Beta oznámil, tady je, když to začíná a co je zahrnuto

Předběžné zatížení bude k dispozici v Japonsku 14. února, 0:00 Japonský místní čas.

Pro čest zahájení času!

Válečníci! Po víkendu Open Beta Action jsme jen pár hodin od vydání pro Honor.

Pre-zatížení a velikost klienta

Předběžné zatížení je nyní k dispozici na Xbox One a PC. Pre-Read je také k dispozici pro PlayStation 4 s výjimkou Japonska.

Předběžné zatížení bude k dispozici v Japonsku 14. února, 0:00 Japonský místní čas.

Velikost klienta je od 31.45 až 37.2 GB, v závislosti na vaší platformě a vaší oblasti.

Pokud jste si zakoupili digitální verzi hry, měli byste si ji stáhnout ze svého digitálního obchodu.

Maloobchodní (fyzické) verze Pro každou platformu bude k dispozici pro hraní v následujících časech:

  • Hra bude k dispozici na Xbox One a PlayStation 4, jakmile se servery otevřou v pondělí 13. února v 8.14:00 UTC.
  • Pařížský čas: 21:01 PM CET v pondělí 13. února.
  • Montrealský čas: 15:01 EST, v pondělí 13. února.
  • San Francisco Time: 12:01 PST v pondělí 13. února.
  • Uplay PC bude k dispozici po celém světě 14. února, 12:00

Region Oceánie: Herní servery se otevřou v 7:00 AEDT/ 9.00 dopoledne NZDT V úterý 14. února se omlouváme za krátké zpoždění a jakékoli způsobené nepříjemnosti.

Digitální verze Pro každou platformu bude k dispozici pro hraní v následujících časech:

V Evropě, Africe a Severní, Střední a Jižní Americe:

  • Hra bude přístupná pro Xbox One a PlayStation 4 14. února, 12:00.
  • Hráči PC používajících uplay budou mít přístup ke hře 14. února, 12:00, váš místní čas
  • Přehrávače Steam budou mít přístup ke hře 14. února, 12:00 EST / 6AM CET / 16:00 AEDT / 18:00 NZDT.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se, až vás všechny uvidíme na bojišti!

Pro Honor Open Beta oznámil, tady je, když to začíná a co je zahrnuto

Beta běží 9.-12. února na PS4, Xbox One a PC.

Autor: Eddie Makuch 31. ledna 2017 v 9:43 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Otevřená beta verze pro hraní mečů Ubisoft pro čest se bude konat bezprostředně před spuštěním, oznámila společnost dnes společnost. Beta bude probíhat 9.-12. února, s celou hrou vyjde 14. února.

Beta obsahuje čtyři režimy: včetně eliminace, Dominion, Brawl a Duel. Ve beta beta je devět hrdinů. Celá hra obsahuje 12 hrdinů a pět režimů, takže beta hráči si vyzkoušejí dobrý kus obsahu celé hry. Beta se drží na PS4, Xbox One a PC.

Neposkytnutý titulekObrázek galerie 1

Není to poprvé, kdy Ubisoft zve lidi, aby se před startem pokusili o čest, protože uzavřená beta verze 26.-29. ledna proběhla.

Ubisoft také dnes oznámil, že přijala některé celebrity, aby hrály pro čest za soutěž „války o frakce“. Lauren Cohan (Walking Dead), Jason Mamoa (Hra o trůny), Alfie Allen (Hra o trůny) a MMA Star Demetrious Johnson bude soutěžit spolu s „Top Twitch Streamery“ 7. února, počínaje 14:00 PT. Soutěž můžete sledovat zde na kanálu pro Honor Twitch.

Pro více informací o cti si můžete přečíst veškeré naše pokrytí a sledovat každé video zde.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Pro čest beta

Oficiální datum vydání pro Honor PS4, PC a Xbox Game je 14. února, ale vývojáři hry představili a Pro čest otevřená beta beta Před tímto datem by tedy každý měl šanci hrát na některé části hry. Kolem Pro datum vydání verze Beta Beta, Ale teď je to oficiální – Pro datum vydání verze Beta Beta je 9. února. V případě, že vás tato hra zajímá a přemýšlíte Jak hrát na čestnou beta beta – Odpověď je jednoduchá jednoduchá. Jediné, co musíte udělat, je otevřít uplay a zahájit předběžnou verzi hry. Naposledy se toho obávalo mnoho uživatelů Jak hrát na čestnou beta beta, Ale teď je to mnohem snazší a určitě to přijdete. Pro čest beta ke stažení bude nějakou dobu trvat a pak hra začne automaticky.

Je důležité na to nezapomenout Pro čest beta pro hraní vyžaduje speciální klíč. Existují dva způsoby, jak se dostat Pro čest beta – Někdo, kdo již hru hraje, vám může poslat pozvánku nebo musíte poskytnout platný Pro čest beta klíč. Nyní, pokud nevíte, že nikdo hraje hru, musíte získat klíč. Ale jak to udělat? No, je možné přijmout Pro čest beta klíč z různých webových stránek, které vás žádají o provedení takzvaných „úkolů“, abyste získali klíč. Tímto způsobem budete moci úspěšně přistupovat Pro čest beta hra

Pro čest beta

Pro čest otevřená beta beta je jednou z nejočekávanějších her roku 2017, takže existuje mnoho Pro Honor Open Beta News na internetu. Některé z nich jsou legitimní, zatímco některé by měly být považovány za spekulace. Proto doporučujeme vyzkoušet Pro čest otevřená beta hraní vy sám. I když to není plná verze hry a některá opravdu důležitá aktiva stále chybí, můžete získat všudypřítomnou chuť hry Pro čest otevřená beta beta.

Upozornění spoiler: Beta verze hry bude zahrnovat eliminace, Dominion, Duel a Brawl Game režimy. Ve verzi Beta budete mít povoleno hrát s 9 různými hrdiny. Pro srovnání, pro Honor Game bude obsahovat 12 hrdinů a 5 herních režimů, takže jak můžete vidět, verze beta je docela působivá.