Reddit – Ponořte se do všeho, Sennheiser GSP 500 Review |

Sennheiser GSP 500

Jedinou skutečnou vadou designu v těchto náhlavních soupravách je jejich pouhá objemnost. I když necítíte váhu a nedostanou se do cesty k pohybu, jsou velké a vypadají jako něco ze sci-fi filmu. Všechno na těchto náhlavních soupravách je silné. Mikrofon je širší než jiné mikrofony a čelenka je také větší. S nimi bych nechtěl cestovat do LANS, protože by v tašce zabrali hodně místa. Náušnice se velmi dobře otáčí nahoru/dolů a doleva a doleva/vpravo pro každou velikost hlavy, ale neotáčejte se dostatečně daleko, aby se posadili na krk, když je sundáte z nogginu. Což by pro některé mohlo být negativní, ale neovlivňuje mě, protože je mohu stále nosit a telefonovat a mít s nimi normální rozhovor.

[Diskuse] Sennheiser GSP 500 Čestná recenze

Dostal jsem Sennheiser GSP 500 před chvílí a používali je rozsáhle. Také jsem použil Astro A40, Sennheiser GSP 300 a Logitech G230 a 430 a také Astro A10. Dříve jsem také provedl recenzi pro Astro A10 . Takže budu dělat několik srovnání s výše uvedenými náhlavními soupravami, ale protože GSP, GSP 300 a Astro A10 jsou v různých cenových rozsazích, které jsou v GSP 500, GSP 500, které jsou v GSP 300 a Astro A10 v Podobná cenová skupina (v závislosti na zemi). Tyto náhlavní soupravy jsem také použil na PS4 a PC, takže mluvím o tom, jak tyto náhlavní soupravy znějí na těchto systémech.

Silné stránky:

 • Zvuk
 • Otevřete zpět
 • Vynikající stereofonní zobrazení
 • Budovat kvalita
 • Pohodlí
 • Trvanlivost
 • Látkové náušnice
 • Nastavitelná upínací síla
 • Jednoduché ovládací prvky
 • Kvalita mikrofonu
 • Odnímatelný zvukový konektor
 • Kvalita kabelu
 • Žádný zbytečný neobvyklý prostorový zvuk

Slabé stránky:

 • Objemný
 • Nedostatek basů
 • V konkrétních scénářích to může vyžadovat zesilovač

Pohodlí, ušní náušnice, nastavitelná upínací síla: Dovolte mi mluvit o pohodlí nejprve vzhledem k tomu, že většina lidí na plotu o nákupu těchto náhlavních souprav si není jistá o upínací síle a pocitem těchto náhlavních souprav (byl jsem sám). Řekněte to tímto způsobem nejkritičtějším pro pohodlí GSP 500 je nastavitelná čelenka, umožňuje vám upravit, kolik upínací síly je na vašich uších. Tento nastavitelný posuvník čelenky vezme sílu z čelenky a může je nasměrovat do náušnic, nebo byste mohli mít sílu nasměrovanou do čelenky a mít náušnice volně. To je důležitá vlastnost, když jsem udělal můj nejvíce uvolněný na náušnicích, jednoduše proto, že i na tom, jak se uvolní, mají náušnice dostatek svorky. Už a náhlavní soupravy by byly nepříjemné, protože svorka by byla nadměrná. Rozhodně je to pohodlné na nejvolnějším nastavení svorky. A naštěstí má tuto funkci. Také pokud máte určitý tlak na jednu část svého nogginu, můžete přesunout čelenku dozadu nebo dopředu do jiné části hlavy a tlak je pryč a zapomenut. Myslíte si, že tyto náhlavní soupravy budou těžké, jsou, ale necítíte váhu na hlavě, protože hmotnost je rovnoměrně distribuována kolem náhlavní soupravy. Když jsou na vaší hlavě, můžete do značné míry zapomenout, že jsou na. Také látkové náušnice. Cítí se velmi pěkně, vůbec nejsou poškrábané a jsou velmi pohodlné, dýchají velmi dobře a jsou velmi pohodlné, nejsou horké a zpocené vůbec. Takže pokud si nejste jisti, zda jsou tyto náhlavní soupravy opravdu pohodlné, velmi jednoduše jsou velmi pohodlné. Mají stejné pohodlí jako GSP 300, ale s větší nastavitelností a jsou stejně pohodlné jako Astro A40 dokonce s podobnými váhami.

To znamená, že i když se mi líbí pohodlí GSP 500, neumím si představit, jak mnohem upoutanější by GSP 600 bylo, protože podle mého názoru jsou GSP 500 stejně uplatněné, jak zvládnu, aniž by se stal nepříjemným. Pokud uvažujete o 600. 600 by potřebovalo více svorky pro pečlivější pečeť. Takže i když jsem nezkoušel 600 let, byli by upínač a pravděpodobně pro mě příliš mnoho.

Kvalita budování, trvanlivost, odnímatelný zvukový konektor, kvalita kabelu: Kvalita sestavení těchto náhlavních souprav je velmi pěkná. . Všechno je pěkně zabaleno na těchto náhlavních soupravách, takže i šňůry, které je třeba přejít z čelenky k řidičům v náušnicích, jsou dobře skryté, zastrčené, ne viditelné a nikdy nebudou zachyceny na ničem. Klouby na uších se cítí robustní a hladce se otáčí a přestože se v jeho konstrukci používá hodně plastu, je to silné a tvrdé. Kabely, s nimiž přichází, jsou velmi dobré kabely, které se neklíčkové ani ohýbají, a jsou to pletené kabely, takže se necítí gumové. Mohou se také oddělit, takže můžete v případě potřeby vyměnit kabely. Moje jediná hrozba je zde, že skutečný vstup do náhlavních souprav používá menší připojení zvukového konektoru, nikoli proprietární, ale obtížně najít a pravděpodobně velmi obtížné vyměnit s ohledem na to, jak do nich zapojíte zvukový konektor (na připojení je zaoblená rána, že je zaoblený náraz, který by tento neobvyklý typ připojení téměř proprietární). . O kvalitě a trvanlivosti sestavení opravdu není moc co říci, než se mi líbí pocit, materiály a jejich vrhnost. Jsou velmi milí.

Jednoduché ovládací prvky: Ovládací prvky jsou velmi jednoduché. Na jedné straně je knoflík hlasitosti, který může ztlumit zvuk, když jej otáčíte na nejnižší nastavení a prochází uspokojivou Clickly Bump. Pak je tu převrácení k ztlumení mikrofonu se stejným uspokojujícím Clickym Bump. Snadné a vůbec ne. Hlasový knoflík je trochu tuhý, ale není to opravdu obtěžování a to by mohlo být jen moje kopie.

Kvalita mikrofonu: . Není to pravda, že život zní jako Astro A10, ale pak se opět přiblíží GSP 500. . Zrušení hluku není příliš silné, takže nebudete vyříznut, ale vaši spoluhráči vás stále slyší hlučně Cliky-Clacky Cherry MX Blue Keyboard. To si tedy uvědomte. To znamená, že jsem použil tišší hnědou klávesnici MX a nebylo to tak patrné. Je to velmi dobrý mikrofon a zní to mnohem jasněji a lépe než většina herních náhlavních souprav. Bije všechna moje další sluchátka kromě Astro A10 v tomto oddělení. . Ačkoli 300 má dobrý mikrofon ve srovnání s jinými náhlavními soupravami podobně ceny. GSP 500 má určitě skvělý mikrofon.

Kvalita zvuku, otevřená zpět, stereofonní zobrazení, žádný zbytečný neobvyklý prostorový zvuk, nedostatek basů v konkrétních scénářích, může to vyžadovat zesilovač: Nyní k velkému. Kvalita zvuku. Toto je nejdůležitější část těchto náhlavních souprav a mohu vás ujistit, že znějí fantasticky.

Stereo zobrazení. Zde je 500 vynikající. Slyším směrové zvuky jako kroky velmi pěkně a přesně. Slyším přesně, kde je například někdo na duhové šest obléhání. To je skvělé, protože tyto náhlavní soupravy se vás nesnaží prodat na triku Fake 7.1 prostorový zvuk, takže 5.. Ujišťujeme vás, že uslyšíte všechno, co se kolem vás děje, a uslyšíte přesně, kde jsou lidé. Testoval jsem je také s ARMA 3 na pozici zvuku a je to velmi přesné. Slyšíte velmi jasně v tom, jakým směrem se kulkami, které se vyskytují. . .

Kvalita zvuku na těchto náhlavních soupravách je výjimečná. Jsou otevřené zpět, takže zvuková scéna je velmi široká. Ale. Protože jsou otevřené zpět, uslyšíte všechno ve vašem okolí. . Někdy slyším některé z těchto věcí (ne ne všechny) i nad hudbou. . Pokud máte děti, můžete je slyšet. . Stejně jako povaha otevřené zadní náhlavní soupravy.

Ale zpět do zvukové scény. Je to velmi široká zvuková scéna a vzpěra k některé z mé hudby byla výlet. . Slyšel jsem, že jsem to předformoval mnohokrát v reálném životě a mohu říci, že tyto zvuky opravdu velmi přesné. Dalším příkladem je píseň, kterou jsem slyšel dříve na svém oblíbeném seznamu skladeb, kde jsem ji dříve poslouchal s běžnými sluchátky a je to v pořádku, ale poslouchal jsem tuto skladbu s GSP 500. Track poprvé a bylo to úžasné. Protože tyto náhlavní soupravy mají tak široké písně zvukových scén zněly vylepšenější a bohatší, je to velmi pěkné. S těmito náhlavními soupravami můžete určitě poslouchat svou hudbu.

Pro hry PC a PS4 jsou zde také vynikající. Hrál jsem mnoho her jako Arma 3, Rainbow Six Siege, Subnautica, Rise of Tomb Raider, Red Dead Redemption 2, Destiny 2, Fallout 3 a 4, stejně jako The Witcher 3 a mnoho dalších a jsou brilantní. Vynikající zvuk. .

K tomu však existují určité námitky. Zejména nedostatek basů. Nyní je to povaha otevřených zadních náhlavních souprav obecně (jakýkoli typ), že jim chybí basa. GSP 500 je opravdu postrádá basy. Například kroky koně v Red Dead 2 zní více „Thuddier“ a basišilejší s Astro A40, zatímco s GSP 500 ztratíte ‘Thud’s. Ale ptáci znějí „Chirpier“ s GSP 500 přes A40. Takže ztratíte hluboké basy, ale získáte jasnost a bohatší zvuky. Mám podezření, že uzavřené záda GSP 600 jsou basovější, ale trpí menší zvukovou scénou. Je to rovnováha a někdy kompromis. Jsou basy s 500, ale není to super hluboké nebo velmi punchy.

Pro PS4 a PC (pouze hudební skladby) mám pocit, že potřebují nějaké další amping. Jsou pro mě jen dotek příliš nízký objem hudba na PC a hrách na PS4. Na PS4 potřebuje hlasitost zvukového konektoru ovladače jako o 5-10% více zvyšování as astro mixamm jsou v pořádku, protože to zvyšuje tak trochu navíc, protože má sílu. Ačkoli s tím řekl, že ovladač PS4 postrádá sílu pro mnoho náhlavních souprav, nejen ty, zejména z nich, takže mnoho náhlavních souprav bude tišší než obvykle. . Přesto by bylo hezké, kdyby to byl ten správný objem.

Pro hudbu na PC jsou některé skladby hlasité a některé nejsou dostatečně hlasité, takže vaše výsledky se mohou lišit pro Spotify a iTunes v závislosti na tom, jak byla píseň nahrána, ale pro YouTube potřebuje to navíc 5-10% zvýšení hlasitosti. Nechápejte mě špatně, je to správné množství hlasitého PC hry. Ale pro hry PS4 mimo ovladač a PC hudba Poslech potřebuje mírné zvýšení hlasitosti. Mohlo by to být moje vnímání, protože jsem neviděl, jak si na to ostatní stěžují, takže pro vás to nemusí být vůbec patrné. . Je pravděpodobné, že vás to ani nemusí obtěžovat. Vím, že to pochází ze skutečnosti, že jsou otevřené zpět a prosakují hodně zvuku, a proto jsou také méně hlasité, možná na rozdíl od GSP 600.

Takže za to bych řekl vyzkoušet. . Pro mě si nevšimnu svazku na PC hry, protože jsou tam v pořádku, používám je s mým astro mixamp na PS4, takže objem je také v pořádku, ale pro poslech hudby PC někdy v závislosti na tom, co Sledování, které poslouchám, nebo pokud sleduji, že YouTube opravdu chce, aby zesilovač zvýšil svazek. Vaše výsledky se mohou lišit.

Objemnost: Jedinou skutečnou vadou designu v těchto náhlavních soupravách je jejich pouhá objemnost. I když necítíte váhu a nedostanou se do cesty k pohybu, jsou velké a vypadají jako něco ze sci-fi filmu. . . S nimi bych nechtěl cestovat do LANS, protože by v tašce zabrali hodně místa. Náušnice se velmi dobře otáčí nahoru/dolů a doleva a doleva/vpravo pro každou velikost hlavy, ale neotáčejte se dostatečně daleko, aby se posadili na krk, když je sundáte z nogginu. .

Poznámka: . Tady je věc o otevřených zadních náhlavních soupravách a já to zoparuji tak, aby bylo velmi jasné. Převážná většina otevřených zadních náhlavních souprav postrádá basy, zvuk úniku a umožňuje vám slyšet vaše okolí, to je povaha otevřených zadních náhlavních souprav. To, co získáte, je tak široká zvuková scéna, a mohu říci, že to podle mého názoru stojí za to. Uzavřená zadní náhlavní soupravy mají boomy hluboké basy, upevněný pocit, neunikají zvuk a nedovolují vám slyšet vaše okolí, to, co ztratíte, je širší přirozená zvuková scéna. To je také povaha uzavřených zadních náhlavních souprav. . Neobviňujte otevřenou zadní náhlavní soupravu za nedostatek basů, protože byste měli očekávat, že narazíte na tento nedostatek basy s otevřeným zádním designem. Vždy proveďte svůj výzkum, protože se to opravdu vyplatí a nenechává vám žádné neočekávané a/nebo nepříjemné překvapení.

Pokud chcete náhlavní soupravu Open Back: jděte na GSP 500.

.

Závěr: . Zvukové a stereofonní zobrazování je výjimečné, kvalita zvuku mikrofonu je velmi dobrá, pohodlí a kvalita sestavení jsou velmi pěkné a celkově jsou skvělou otevřenou zadní náhlavní soupravou a mohu je vřele doporučit. I když byste je měli přimět, aby zvážili zesilovač jako Sennheiser GSX 1000 pro PC nebo Soundblasterx G6 nebo Astro Mixam pro PS4, pokud jsou příliš nízký objem (heck jakýkoli zesilovač je v pořádku). Vlastně bych vlastně doporučil samostatný DAC/Amp pro PS4 stejně pro jakoukoli náhlavní soupravu vzhledem k tomu, že ovladač je pro většinu náhlavních souprav příliš nízký napájení. Celkově, pokud jste na plotě, získejte je, že to stojí za to a jsou v mnoha ohledech velmi dobré.

Sennheiser GSP 500

Méně je někdy více! V tomto případě více času na hraní, protože nastavení Sennheiser GSP 500 nemohlo být snazší. Kromě toho sluchátka a mikrofon zapůsobí na vysoce kvalitní zvuk. Samozřejmě zde není mnoho funkcí, ale ve většině případů je nepotřebujete. Pokud tedy dokážete bez 7.1, integrovaná zvuková karta a skladovatelné profily, funkce funkčních klíčů pro telefonování nebo ovládání mobilního telefonu atd. . A je to hezké!

S GSP 500 nabízí Sennheiser hráčům i sci-fi cosplayerům dobře znějící a pevně padnoucí náhlavní soupravu s několika ozdůbkami.

Sluchátka

Vizuálně by GSP 500 mohl projít jako podpěra z sci-fi filmu, protože černá náhlavní souprava má červené a stříbrné akcenty a vypadá futuristicky, aniž by se zdálo levně.

. Na levé straně je mikrofon s flexibilním ramenem a přenosový rozsah od 10 Hz do 18 kHz. . Na stejné straně je 3.Konektor 5 mm jack. Pro pevné držení lze tlakovou sílu obou stran upravit v pěti krocích. . .

. Toto bylo dokonale zavedeno do designu a je velmi intuitivní použít, aniž by bylo nutné hledat jako první. .

dodávka

Kromě náhlavní soupravy není v krabici moc. Proč? GSP 500 je herní náhlavní souprava bez softwaru, zvukového dongle, virtuálního 7.1 nebo cokoli jiného. …5 m dlouhý y-kable pro hráče PC. Jednoduché, ale přesně to, co musíte začít hrát hned.

Kvalita zvuku

Jak zajímavé je, že nová hra „God of War“ pro PlayStation 4 je vydána téměř současně s nadcházejícím testem … samozřejmě hra plná síly také potřebuje mocná sluchátka. Optimální nastavení pro mě bylo nalezeno rychleji, než by PS4 mohl hru nainstalovat. Kabel je zapojen do podložky a náhlavní souprava je snadno rozpoznán PS4.

.H.I.E.L.D.“A„ Battlestar Galactica “. Dobrodružství protagonisty Kratos jsou doprovázeny hlavně epickými zvuky, které jsou klasické a někdy mají tlustá orchestrální uspořádání a sbory. Díky otevřenému designu to Sennheiser GSP 500 zvládne velmi dobře. I se zvukovými efekty a dialogem zanechává náhlavní souprava velmi dobrý dojem. Přehrávání basů je možná příliš mnoho pro, řekněme, seznamu skladeb na vašem mp3 přehrávači, ale je to pravé pro hry, aniž by bylo nudné, protože Sennheiser se postaral o to, že všechny frekvence jsou dobře reprodukovány. Nenechte si ujít žádné osobní nastavení, což je vynikající, protože se chci zaměřit na hru. Dokonce i původně poněkud pevná sevření sluchátka se po dlouhodobé hře ukáže jako pozitivní faktor, protože GSP 500 sedí tak dobře, že na náhlavní soupravu nemusím upravit nic, i když se změní moje pozice sezení. Prodyšné ušní polštáře jsou příjemně měkké a sluchátka při pouhých 358 gramech v hmotnosti jsou dostatečně lehká, aby se několik hodin pohodlně nosily do hry.

Mikrofon

Vzhledem k tomu, že „Bůh války“ se zcela obejde bez použití mikrofonu, muselo to být testováno jinak. Se dvěma telefonními hovory si nikdo nestěžoval na kvalitu. A dokonce i po několika zkušebních výstřelech jsem byl překvapen, jak jasné a nízké šumy byly hlasové nahrávky. Zdá se, že vestavěný zrušení hluku mikrofonu funguje dobře a dokonce ani obávané popové zvuky nebyly reprodukovatelné. Kromě toho je velmi příjemné zjistit, že mikrofon je při použití v zorném poli stěží v oblasti.