Reddit – Ponořte se do všeho, váš úplný průvodce Overwatch 2 Support Heroes

Podpory jsou neozvěděné hrdiny Overwatch 2. !

Nejlepší podpora duo s každým hrdinou podpory | Průvodce strategií kompozice Overwatch 2

Sbírání nesprávné podpory hrdiny, které se spojí s vaší podporou duo, vás může ztratit hry ještě před zahájením. V tomto příspěvku budu mluvit o nejlepších a nejhorších párováních pro každého hrdinu podpory. Pokud chcete zjistit trochu více informací o podpoře synergií nebo jen vidět některé skvělé vizuální příklady, můžete si prohlédnout pěkně upravenou verzi videa na YouTube tohoto příspěvku! Kromě toho si užijte příspěvek 🙂

Nejprve je Ana. Její nejlepší synergie podpory přichází s , kdo je v tomto párování schopen působit jako ochránce. Největší slabostí Any je její zranitelnost, když je soustředěna – takže Brig, který je schopen sedět u ní. To umožňuje Ana soustředit se na její šílený výstup poškození, uzdravení a užitečnosti, což způsobí, že to bude jedna z největších podpůrných synergií v Overwatch. Baptiste. I když se můžete dostat pryč s běháním ana/bap v nižších řadách, opravdu to není ideální ze dvou důvodů. . Ana i bap mají skvělé tempo měnící se ultimáty a neschopnost je zaostřit na účtování na změnu boje může být pro váš tým opravdu škodlivé. Za druhé, toto kombo také postrádá hodně užitečnosti, přičemž hrdinům poskytuje velké poškození a léčivé produkce, ale ne moc, pokud jde o užitečnost pro svůj tým mimo Ana Anti Nade.

Lucio. . . . Pokud jde o nejhorší synergii BAP, půjdu . .

Brig ve skutečnosti nemá příliš mnoho synergií v Overwatch a trochu pracuje s většinou hlavních léčitelů. Nejlepší hlavní léčitel, který s ní spáruje, je , . Soucit . Opravdu pracují proti sobě, pokud jde o hraní stylů. Brig se ráda drží blízko svých spoluhráčů, aby poskytovala ochranu a uzdravení, zatímco Mercy ráda odletět na úhlu s kapsou DPS. Ani jeden z nich nemá dostatek uzdravení, aby udržel některé z více tanků závislých na zdrojích, takže si myslím, že se jedná o kombo.

Další je Kiriko a její nejlepší podpora je duo s Soucit. . . Kirikovo uzdravení je také dostatečně vysoké, aby nahradilo nedostatek uzdravení, které Mercy má, a také umožňuje milosrdenství téměř trvale se soustředit na poškození a starosti s tím, že její spoluhráči umírají. . . Jejich vysoké léčebné výstupy se často navzájem sabotují z budování rychlých ults a je opravdu těžké sdělit rotaci Suzu vs Immortality Field, pokud jde o sólovou front.

Na nejnovějšího hrdinu podpory nyní, LifeWeaver. Podle mého názoru jeho nejlepší kombinace přichází Ana. Vzhledem k tomu, že Ana nemá žádné pohybové schopnosti uniknout bojů nebo udržovat vysoké pozemní pozice, mohou schopnosti Lifeweaver pokrýt tyto nedostatky. . . . Nejhorší podpora LifeWeaveru přichází s kombo . Oba tito léčitelé jsou soustředěni kolem pozičního užitečnosti, než aby udržovali svůj tým. Zatímco oba tito podpůrné hrdinové dobře pracují ve složení rvačky, není pro ně dost výkonu, aby se jednali o životaschopné párování, a myslím, že by tam mohli být jen s nejméně kompatibilními kombinacemi ve všech overwatch.

Lucio’s Best Support Pair přichází s Baptiste. . . To umožňuje Lucio dělat svou vlastní věc, zaměřit se na zakázky na zvýšení rychlosti a hledat být obecnou hrozbou. . Pokud jde o styl Play Style, trochu se bojují – s Lucio preferují seskupené kompasy a milosrdenství raději dělá svou vlastní věc s hrdinou DPS obvykle na boku. .

. . Kirikoova vysoká přežití také znamená, že milosrdenství se nemusí vůbec bát Kiriko, když lemuje, takže z nich dělá super bezpečné duo pro běh. Lucio . Mercy ve skutečnosti nemá příležitost k boku nebo poškození, když je spárována s Lucio, a Lucio opravdu nedostane příležitost seskupit a zrychlit, když s milosrdenstvím, takže si opravdu myslím nejhorší ze všech overwatch.

Na Moiru nyní a myslím si, že její nejlepší párování podpory je s Lucio. Moirova léčivá produkce je nejlepší, když je její tým seskupen a těží z jejího biotického uchopení i biotické koule. Při spárování s Moirou lze Lucioinu rychlost použít dvěma různými způsoby. Ve skupině seskupené rvačky Comp může Lucio’s Speed ​​Boost umožnit Moirovu celý tým tlačit dohromady, přičemž Moira udržovala svůj tým, pokud jde o uzdravení. Nebo, Lucioinu rychlost může být použita pro rychlé útoky na potápěčské kompasy, což umožňuje Moirovi ponořit se s týmem a zajistit jak spoluhráč. Baptiste . . Párování také neposkytuje vůbec žádnou ofenzivní užitečnost a často se spoléhají na své spoluhráče, aby vyhráli boje, když budou spárováni dohromady. Podle mého názoru by agresivnější a boční styl Moira umožnil tuto skladbu fungovat, ale je mnohem těžší vytáhnout průměrného hráče Moira.

Další je Zenyatta, jejíž nejlepší podpora kombo přichází . Celý Zen Gameplan je využívat svou nesouhlasu a poškodit výstup, spíše než se zaměřit na udržení svých spoluhráčů. Hlavní slabost ve své hře je hodně naživu, protože je super chmurný a nemá způsob, jak se udržet naživu. Díky tomu je pro něj BAP skvělou synergií, protože BAP je skvělá v udržování týmu sám a často může chránit zenyattu svými schopnostmi. Funguje to skvěle v kompozicích poke, protože oba hrdinové dobře fungují, když mají určitou vzdálenost od svého soupeře. Pokud jde o nejhorší párování Zenů, půjdu . Obě tyto podpory se spoléhají spíše na jejich užitečnou výstup než na jejich léčivý výstup, takže mnoho týmových skladby bude bojovat s Lucio/Zen. Zen se také opravdu nechce zapojit do tváře nepřátelského týmu, takže Lucio’s Speed ​​Boost je pro Zen docela špatná synergie. Pokud se Lucio rozhodne ignorovat Zen a jen rychlost posílit zbytek týmu dovnitř, je to trochu žádat, aby byl Zen ponořen a okamžitě vyřazen z boje, takže tento comp je podle mého názoru docela špatný.

Jako hráč sólového fronty možná nebudete schopni ovládat hrdinu, které vaše podpůrné duo výběry, ale doufejme, že se tento příspěvek hodí, aby vám pomohl vybrat si kolem potenciálních spoluhráčů. Znovu, pokud si chcete prohlédnout verzi videa na YouTube tohoto příspěvku, můžete vidět pěknou malou grafiku, která nastíní dobré a špatné duos každé podpory hrdiny. Kromě toho neváhejte nechat jakékoli komentáře nebo dotazy níže a děkujeme za čtení! 🙂

Podpory jsou neozvěděné hrdiny Overwatch 2. Další informace o každé podpoře Overwatch 2 a o tom, jak hrát roli obecně, pouze v Z League!

Klíčové s sebou

 • Hrdinové podpory jsou jediní hrdinové v Overwatch 2, kteří dokážou uzdravit jejich spoluhráče, takže role je neuvěřitelně důležitá pro celkový výsledek jakéhokoli zápasu.
 • Ačkoli se podpěry často nazývají „léčitelé“, role je mnohem dynamičtější než jen udržování zdravých spoluhráčů. .
 • Někteří hrdinové podpory, jako je Moira a Mercy.
 • Podpora Heroes spoléhají na dalšího hrdiny podpory spojenecké podpory, aby zůstali naživu. . Stáhněte si aplikaci Z League a najděte kompetentní spoluhráče z podpory, kteří vám pomohou, když budete pod tlakem.
 • Přestože Overwatch 2 Support Heroes obecně hraje defenzivněji než jiné role, některé podpory, jako jsou Lucio a Kikiro.
 • Každý hrdina podpory má vysoce jedinečnou soupravu. Chcete -li zvládnout roli, doporučuje se začít hrát jen jeden nebo dva podpůrné hrdiny, dokud nepochopíte jejich soupravu, pak se odtamtud rozvětvíte.
 • Podpora musí zmírnit jejich agresi, aby se zajistilo, že zůstanou naživu. .

Seznam hrdinů podpory v Overwatch 2

 • Ana je hrdina podpůrného odstřelovače s různými působivými schopnostmi – ale žádné pohybové schopnosti jako jiné podpory. Má schopnost snadno nést zápasy – pokud můžete zůstat naživu, to je.
 • Baptiste je dynamický charakter se spoustou poškození a léčivého výstupu. Může také otravovat se svými botami EXO a zachránit spoluhráče se svou nesmrtelností. Dobře zaoblená podpora, zejména pro poškození (DPS) hráči přecházející na podpůrnou roli.
 • . Je podobná Reinhardtovi a Overwatch Lore ji dokonce má jako jeho panoš. Pokud máte rádi být v husté bitvě, je pro vás podpůrným hrdinou.
 • . Je také smrtící – ale pouze pokud můžete zasáhnout headshots s jejím sekundárním ohněm. Máš co je potřeba?
 • Lúcio je rychlý hrdina podpory, který může jezdit podél zdí a dokonce poskytovat zvýšení konstantní rychlosti svým spojencům. Zvládněte svou schopnost jízdy na zdi létat po mapě a přimět soupeře frustrovaně křičet.
 • . Pokud se vám líbí zůstat mimo cestu, ale stále masivně přispívá k zápasu, Mercy je pro vás podpůrným hrdinou.
 • . Se schopností snadno přepínat mezi poškozením a uzdravením je ideální pro hráče, kteří vědí, jak řídit své schopnosti, cooldowns a metry zdrojů.
 • Zenyatta způsobí nejvíce poškození jakéhokoli podpůrného hrdiny a jeho schopnosti mohou dokonce umožnit jeho spoluhráčům více poškodit. Jak již bylo řečeno, nedělá moc uzdravení mimo své konečné. ?

Doporučené overwatch 2 streamery

 • Shadder2K – Tento bývalý hráč pro týmovou tekutinu i Giganntti nadále na vrcholu žebříčku v Overwatch.
 • .
 • Eskay – Ona je top 500 v každé roli a člen Dart Monkeys. . V úterý, středu, čtvrtek a o víkendu často žije do 17:00 ET.
 • ML7Support-Hráč na vysoké úrovni, který streamuje, obvykle začíná před 9:00 ET a často běží po dobu 8-10 hodin každý den.
 • Emongg – spojené s šokem z San Francisca a lze jej vidět každé pondělí až sobotu od 9:00 do ET.

Ultimate Overwatch 2 Support Guide

Hraní podpory na Overwatch 2 Blizzard Entertainment není pro slabé srdce! Podpora je mnohem těžší hrát než DPS, protože vyžaduje zásadní smysl pro hru a dvojí odpovědnost za udržení jejich spoluhráčů naživu při útoku vedle nich. Jako páteř a doslovný záchranné lano týmu spočívá na jejich ramenou osud hry. Žádný tlak! Nikdy se nebojte! Rivalita vás přiměla zakryté některými z nejlepších tipů a triků pro učení podpůrné role, zaručené, že vaše overwatch 2 pozice v žádném okamžiku.

Nalezení správného podpůrného hrdiny tak, aby vyhovovalo vašemu individuálnímu stylu hry, je důležité, s osmi na výběr. Celkový herní styl všech podpor je konzistentní napříč deskou: uzdravte svůj tým a nezemřat jsou všechny klíčové kameny dobrého hráče podpory. Někteří hrdinové jsou lepší než ostatní a mohou se lišit v závislosti na situaci. Některé podpory mohou poskytnout defenzivní Ultimate, zatímco jiné mají masivní léčivé výstupy nebo si mohou držet vlastní v boji 1v1. Někteří hráči mohou dávat přednost hybridu podpory/DPS, kde jsou hrdinové jako Zenyatta, Baptiste a Moira perfektní možnosti. .

 • .
 • . Může to poškodit nepřátele a zabránit jim, aby byli po krátkou dobu uzdraveni.
 • dává nepřítele spát a může přerušit nepřátelské ultimáty. Má dlouhé cooldown a je třeba jej používat střídmě v situacích života nebo smrti.
 • . .

Baptiste

 • Biotický odpalovač je hlavní zbraň Baptiste. .
 • Regenerativní prasknutí je aktivován tak, aby uzdravil Baptiste a blízké spojence v dosahu v průběhu času.
 • Nesmrtelnost pole brání přátelským hrdinům uvnitř umírání. .
 • Amplifikační matice (Ultimate) .

Brigitte

 • . Primární oheň nasadí její melee flail, zatímco sekundární oheň zvedne její štít. Může použít svůj štít, aby vložila do nepřátelského týmu a srazil je.
 • je pasivní léčivá schopnost Brigitte. Zasahující nedaleké nepřátele se svými flail uzdraví spojence poblíž blízkých spojenců.
 • . Brigitte dostane tři poplatky za opravy, které se v průběhu času dobíjí.
 • Bič výstřel je hodem na dlouhé vzdálenosti k zaklenutí a přemístění lemujících nepřátel.
 • Rally (Ultimate) Umožňuje Brigitte získat rychlost pohybu a poskytnout pro své spojence další brnění a nadměrné zdraví. Její konečná schopnost trvá 10 sekund.

Kiriko

 • Kunai jsou Kiriko jedinou formou poškození. Jsou to hozené projektily, které způsobují zvýšené poškození kritických zásahů, jako jsou headshots.
 • Uzdravení Ofudy kanály léčíme talismany, kteří létají směrem k cíleným spojenci. Zabírají čas, aby oslovili spojence, takže zajistěte, abyste předpovídali příchozí poškození a podle toho odeslali uzdravení z.
 • Rychlý krok Umožňuje Kiriko přímo teleportovat spoluhráči, dokonce i přes zdi a terén.
 • Ochrana Suzu . .
 • Stoupání na zeď je Pasivní schopnost Kiriko, což jí dává další mobilitu, aby vyšplhala na zdi, aby získala výhodu.
 • Vyvolá viditelného ducha lišky, který se účtuje dopředu, zvyšuje rychlost útoku, rychlost načtení a rychlost pohybu spojenců a snižuje cooldowny schopností spojenců, které sledují jeho cestu.

 • Sonic zesilovač je Lucioova primární zbraň a vystřelí ve čtyřkole výbuchu.
 • Zvuková vlna se používá ke sražení nepřátel jako alternativní oheň Lucio na jeho zvukový zesilovač. Lze jej použít k získání zabití environmentální.
 • Jízda zdi je Pasivní schopnost Lucio, což mu umožňuje pohybovat se podél jakékoli zdi, dokud hráč drží skok. .
 • Crossfade Umožňuje Lucio přepínat mezi jeho uzdravovacími a rychlými schopnostmi zvyšovat permanentní 12 metrů auru.
 • je přímo spojena s Crossfade a zvyšuje sílu jakékoli písně Lucio je v současné době zapnuto.
 • Zvuková bariéra (Ultimate) může zachránit celý tým, když je načasován správně. Poskytuje Lucio a spojence do 30 metrů dočasný nadměrnost a počítá DPS Heroes jako Pharah a Reaper’s Deadly Ultimates.

 • Zaměstnanci Caduceus má dvojí účely – udržování spoluhráčů společnosti Mercyho naživu se svým uzdravujícím primárním ohněm a posílením poškození jejích spoluhráčů svým systémem s jedním cílem. .
 • . Její munice se stane neomezenou, když využívá její konečnou schopnost.
 • Vzkřísit je zdaleka nejsilnější schopností ve hře, za předpokladu, že hráči Mercy mají dostatek pocitu hry, aby věděli, kdy to maximalizovat. Mercy může oživit mrtvého spoluhráče v rámci svého respawningového cooldownu.
 • Anděl strážný Umožňuje milosrdenství klouzat směrem k spojenci a lze jej použít k útěku z kohokoli, kdo ji bude pronásledovat.
 • Dočasně umožňuje Mercy létat a zvyšuje všechny její hlavní schopnosti. Její zaměstnanci Caduceus řezali její poškození paprsku a léčivé schopnosti jejímu týmu za předpokladu, že jsou seskupeni dohromady.

 • Biotické pochopeníPrimární oheň uzdravuje všechny spojence před Moirou a zároveň konzumuje biotickou energii. .
 • spustí skákací koule, která může uzdravit nebo poškodit.
 • Slábnout . Pomocí Fade může zmizet, pohybovat se rychleji a na krátkou dobu nezranitelným.
 • .

 • Koule ničení je primární projektilní zbraň Zenyatty. Může být nabito za uvolnění devastující palby více projektilů.
 • Orb of Discord .
 • se používá k pomalému léčení cíleného spojence v průběhu času.
 • Transcendence (Ultimate) . .

Cvičení dělá mistra

? Nejlepší způsob, jak se učit, je hraní Zenyatty a dalších hrdinů podpory prostřednictvím účasti na zápasech. .

Pro nové hráče bude tréninková řada jejich nejlepším přítelem! Tato jednoduchá mapa je skvělý způsob, jak se dozvědět, co podpůrný hrdina dělá, vyzkoušet jejich limity a zdokonalovat jejich dovednost. .

Navzdory podpoře hráčů, kteří mají nejmenší potenciál nošení, mají ve hře některé z nejvíce rozhodujících ultimátů. Moira’s Ultimate může snadno upravit vydatné poškození při současném uzdravení. Matice zesílení Baptiste může shlukovat opozicí, pokud je načasovaná pravá načasovaná. Mercy a Ana mohou oba zachránit spoluhráče z pokraje smrti pomocí svých ultimátů během Teammfights, aby tlačili příliv do jejich laskavosti.

. Ačkoli podpora Ultimates má tendenci se nabíjet poměrně rychle, nepoužívejte pouze své ultimáty, jakmile jsou připraveni; Uložte je za nepřátelskou kontraplay.

Komunikace je klíčová

. . Například, pokud tracer lemuje váš tým, je to vaše práce jako podpora v zadní linii, která tyto hrozby vyvolává. Jako podpůrná postava jste zranitelným cílem s fondem s nízkým zdravotním poměrem, takže musíte komunikovat, pokud se na vás nepřátel soustředí, aby váš tým mohl přijít na záchranu.

. To vše jsou skvělé způsoby, jak komunikovat s vaším týmem, takže je využijte! Ping Wheel může pingové cooldowny, cíle a dokonce říkat svému týmu, kdy ustoupit a přeskupit.

!

.

Smrt léčitele může být působivější, než si mohou uvědomit hráči podpory. . To bude obvykle vést k zabití týmu a může být rozhodujícím faktorem při vítězství ve hře. Uvědomte si své umístění v týmových bojích a ujistěte se, že zůstanete za tankem pro ochranu.

Závěrečná slova

To jsou nejlepší tipy a triky soupeření pro zvládnutí podpůrné role v Overwatch 2, takže doufejme, že začnete stoupat po řadách až k GrandMaster. Zůstaňte naladěni na další průvodce overwatch a další zprávy o esportu s rivalitou! !