Reddit – ponořte se do všeho, všechny mapy Tarkov a extrakční body – Escape From Tarkov Guide – IGN

Všechny mapy Tarkov a body extrakce

Naučit se, jak hrát útěk z Tarkova, může být z nesčetných důvodů obtížné, ale jedním z nich je vědět, kde stojíte a kam musíte jít. Nemáte radar, mini-mapu nebo cokoli, co vám přesně řekne, kde jste jako u většiny střelců. Navíc, mapy v této hře jsou od sebe docela odlišné a představují jedinečné funkce.

Existuje spravedlivý důvod, proč celní extrakty tak náhodné a lop-sided?

Hrál jsem hodně zvyků ve 4 ubrouscích a pro mě osobně považuji současný design odchodu zcela bizarní.

Pokud si vynoříte kotle, máte v podstatě super chill nájezd, kde jste hned vedle nejlepších kořistí hned na začátku, pak se můžete mosey s výstupním přepínačem a přejít přímo k továrnímu klíčovému výstupu bunkru s plným taška 10 minut do hry. Máte také možnost jít do zátarasů nebo pašeráckého člunu nebo křižovatky nebo přívěsného parku. 5 východů, z nichž 3 jsou snadno dostupné.

Třicí se na železnici poblíž antény získáte téměř nesporné dibs na všech kořistí v kolejích a můžete vyjít ven extrakt z auta po většinu času. Pokud ne, máte záložník ru-Af nebo pašerák. Pět různých možností extraktu, tři jsou opět super přístupné.

Pokud vynoříte velký červený sklad, připravte se na opravdu brutální nájezd a pravděpodobně skončí mrtvý. Každý, s čím jsem hrál a viděl streamování, nenávidí tento tření. Nejprve je tu kořist obvykle podstatně horší než skladová čtvrť a také těžší se dostat. Pak máte ve vašem okolí agresivnější tření PMC.

Zátah ru-Af vám není nevysvětlitelně k dispozici, přestože jste k vám jen o něco blíže než ostatní tření. Stará čerpací stanice je v podstatě váš ekvivalentní východ, ale je dále pryč a hodně času. Pak máte ten sekundární bunkr. což je také většinu času zavřeno.

Konečně máte jeden spolehlivý výpis a to je. doslova přímo na druhé straně mapy, nejprve přes každou možnou nebezpečnou oblast. Máte také extrakt z auta, který je možná jediný přiměřeně vyvážený „dočasný“ exfil na této straně. Celkem: 2 spolehlivé východy, které jsou daleko, 2 útržkovité uzavřené východy a tovární klíčový odchod, který musíte chodit dvakrát tak daleko, abyste se otevřeli, pak se zdvojnásobíte zpět na sebe.

Myslím, že to vše by mohlo být opraveno tím, že se stará čerpací stanice stane spolehlivým odchodem, nebo alespoň bunkr o něco dále by měl být vždy rozsvícen. Možná, že druhý přepínač k otevření výstupu z klíče z továrny by byl také pěkný. Opravdu nerozumím rozhodnutím o vyvážení za současnými vzory výstupu.

Všechny mapy Tarkov a body extrakce

Existují Osm hratelných map v útěku z Tarkova. Přecházejí z malých opuštěných továren do velkých otevřených oblastí, které vás mohou nechat přemýšlet o tom, kde přesně jste. Seznámení s těmito mapami a všechna jejich umístění bude nezbytná pro váš úspěch při nájezdech, které hrajete. Například se musíte naučit jejich Body extrakce Aby bylo možné uniknout – ztratíte veškeré své vybavení jinak.

Zkontrolujte průvodce IGN, abyste se dozvěděli více o každé mapě a jejích bodech extrakce. Rychlé odkazy na tento rozbočovač můžete zkontrolovat níže.

  • Seznam map
  • Jaké jsou body extrakce
  • Jak se naučit mapy
  • Mapy již brzy

Seznam map

Co byste měli vědět před prvním nájezdem (11) .png

Kliknutím na odkazy v tabulce níže zadejte tento konkrétní mapový průvodce. Tam najdete rychlý popis mapy, její extrakční body a několik obecných tipů.

Tovární den banner.png

Průvodce výměnou (5) .png

Lighthouse Guide.png

Shoreline obrázek 1.jpg

Laboratorní průvodce (3) .JPG

Woods Ruaf zátahovánís.png

Jaké jsou body extrakce

Cesta majáku k pobřeží.png

Když se připojíte k náletu na jakékoli úrovni, budete mít a omezený čas provádět některý z cílů, kterých chcete dosáhnout. Předtím, než dojde tento čas, musíte přežít a uniknout pomocí konkrétního místa, abyste přežili nájezd a vrátili se na svou základnu.

Tato konkrétní místa se nazývají Body extrakce. Při zahájení nájezdu získáte několik možností (zkontrolujte je stisknutím o dvakrát) a budete si muset vybrat jeden k použití. Existují však odlišné typy z extrakčních bodů: Některé jsou vždy k dispozici, ale jiné by mohly vyžadovat, abyste zaplatili nějaké rubly, unikli s ostatními hráči a provedli určité akce, jako je obnovení síly určité místnosti, mimo jiné.

Taky, SCAV nemají stejné únikové cesty jako PMCS. Budete se muset všechny naučit, abyste mohli uniknout s oběma typy postav.

Jak se naučit mapy

Compass (9) .png

Naučit se, jak hrát útěk z Tarkova, může být z nesčetných důvodů obtížné, ale jedním z nich je vědět, kde stojíte a kam musíte jít. Nemáte radar, mini-mapu nebo cokoli, co vám přesně řekne, kde jste jako u většiny střelců. Navíc, mapy v této hře jsou od sebe docela odlišné a představují jedinečné funkce.

Chcete -li to překonat, musíte začít pozorovat jakékoli bod zájmu Kolem vás: konkrétní budova, velká skála nebo hora, čerpací stanice před vámi atd. Zapamatováním těchto míst začnete sledovat mentální mapu, která bude aktualizována při každém náletu, který hrajete. Chystat se hranice mapy dá vám nějaký směr a referenční bod a zároveň vám umožní vyhnout se většině nepřátel.

Také můžete zkontrolovat Mapa Genie’s Interaktivní mapy, které vám pomohou naučit se všechna důležitá místa nebo kořist na všech úrovních. Například zkontrolujte interaktivní mapu celních.

Jedním z konečných doporučení je, že můžete získat položku, která vám poskytne malou pomoc při zkoumání mapy: kompas. To vás v žádném případě nezachrání, protože logicky to označuje pouze na sever a na jih, ale může vás vést ke konkrétním bodům na mapě, které již znáte jejich orientaci.

Chcete -li získat kompas, musíte odemknout a Unikátní obchodník. Pro více informací o tom prosím naleznete v tom, jak používat kompas.

Mapy již brzy

Ulice Tarkov.jpg

Když jdete na obrazovku výběru mapy, všimnete si, že s legendou jsou tři mapy „nejsou k dispozici.” Oni jsou Ulice Tarkov, Předměstí, a Terminál, a v tuto chvíli se vyvíjejí oblasti, bez jasného data propuštění.

Aktualizujeme tuto příručku, až dostanou datum vydání.

Hledáte další tipy a průvodce pro svůj čas s únikem z Tarkova? Zkontrolujte prosím následující stránky:

  • Průvodce začátečníkem: Základy a funkce
  • Průvodce SCAV
  • Bojový průvodce a tipy