Reddit – Ponořte se do všeho, World of Warcraft: Dragonflight Review | PC hráč

World of Warcraft: Dragonflight Review

Začal jsem Wotlk, hrál těžce ve 2/3 úrovních každé expanze až do BFA, kde jsem hrál asi měsíc. Rychlý posun vpřed do Shadowlandu, kde jsem znovu hrál asi měsíc před tím, než jsem poklepával. DF bude první, kterého jsem nehrál, a myslím si, že moje neochota je, že si ji koupím, hraji měsíc a znovu a pak znovu klepněte.

Čestná recenze Dragonflight?

Začal jsem Wotlk, hrál těžce ve 2/3 úrovních každé expanze až do BFA, kde jsem hrál asi měsíc. Rychlý posun vpřed do Shadowlandu, kde jsem znovu hrál asi měsíc před tím, než jsem poklepával. DF bude první, kterého jsem nehrál, a myslím si, že moje neochota je, že si ji koupím, hraji měsíc a znovu a pak znovu klepněte.

Velký problém, který mám, je, že posledních několik expanzí se cítilo jako fuška. Nemám problém s grindem, ale připadalo mi to spíš, jako bych potřeboval sestavit své aktivity během týdne, abych zajistil, že jsem držel krok.

Připadalo mi, že vyrovnávání bylo tak rychlé/nudné/efektivní, že byste se přiblížili k maximu, a pak jen sedí a opakujte domácí práce. Menší smysl pro úspěch a více jen háček, který udržuje metriky přehrávání vysokých.

Příběh byl už roky kecy, takže se o tu stranu věcí opravdu nezajímá.

  • Jaká je vibrace obecné komunity?
  • Pokud byste mohli změnit 3 věci, co by to bylo?
  • Kolik z fuška je to hrát/odemknout věci?
  • Jaká je populace?

Tldr: Rozšiřování po startu neustále ukončuji, protože se cítí jako fuška. Na stupnici 1-10 kolik z fušky je Dragonflight na maximální úrovni? (1 Režim dovolené)

World of Warcraft: Dragonflight Review

WOW Dragonflight Concept Art

World of Warcraft: Dragonflight je slibným novým základem pro velmi starý MMO.

Publikováno 13. prosince 2022
(Obrázek: © Activision Blizzard)

Náš verdikt

Dragonflight není nejúžasnější expanzí v linii MMO, ale je to nový začátek, což je vzácná věc pro 20letou videohru.

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Co je to? Nejnovější expanze na nejvýznamnější MMORPG všech dob.
Očekávejte, že zaplatíte: 50 $
Vývojář: Vánice
Vydavatel: Activision Blizzard
Zkontrolováno na: Windows 10, Nvidia Geforce RTX 2070 Super, Intel Core i7-9700, 16 GB RAM
Multiplayer? Dalo by se to říct, ano.
Odkaz: Oficiální stránka

Je divné hrát verzi World of Warcraft, která se řídí fyzikálními zákony. Můj drak se vrhne dolů přes zasněžené vrcholy azurového rozpětí; Pomalu budování hybnosti, dokud se zdá, že samotný Azeroth nezmizí z mého periferie. Vytáhnu otěže, poklonili Wyrm a najednou stoupáme přes ostrovy rychlostí, jakmile v tomto starověkém MMO neslýchají. Žádný gryphon nebo hippogryph – žádná letáková cesta, zeppelin nebo válečná loď – nezahrnuje svíčku na svobodu pohybu nabízenou hráčům v Blizzardově deváté WoW expanzi. Spíše než svazek jednorázových experimentů nebo hromadění lžíce nových nájezdů a zářící kořisti se Dragonflight postaví jako něco jako nový základ pro velmi starou videohru. Ve své beletrii a infrastruktuře je expanze měkkým místem pro přistání pro nové hráče.

Pro Dragonflight zaměřil Blizzard velkou část své pozornosti na přepracování zastaralých systémů atrofy. V životnosti World of Warcraft byly více vzrušujících kapitol. Na obzoru nenajdete čistého bílého hotového zeitgeisty obzoru icecrown, ale možná najdete něco ještě lepšího: opravdové potěšení z nejlepšího produktu Blizzarda po zdlouhavém kouzlu v divočině.

Poslední expanze v chronologii Wow nás zavedla do Shadowlands, eldritchovy roviny nedbalu, která se sotva prozkoumala v tradici hry, dominujícím houfem nových postav, které neměly žádnou vervu nebo charisma. (Při pohledu na tebe, Zovaal.) Ostrovy draků, které slouží jako nastavení pro Dragonflight, jsou zřetelným návratem k jasnému vysokému fakturu. Ne, Blizzard není bezdůvodně retconning zavedený Warcraft 3-éra pro cynický výstřel nostalgie (děkuji Bůh Arthase, alespoň zatím nejsou známky Arthas). Místo toho se po velkém čase přeskočila do zastřešující chronologie WoW, aliance a horda se usadily v příměří a společně prozkoumaly rodovou zemi nesmrtelného Dragonkina, na které v ázerothiánské tradici moc nezáleželo v ázerothiánské tradici.

Kde Shadowlands byly uduseny strohými šedými a mimozemskými blues, drakové ostrovy jsou čistě technickou přebytkem. Tropická, nezkrotná intenzita proniká do země; Je to pockmarked šplouchem roztavené lávy, dlouhých řádků zeleně a luminiscenční tundry. Blizzard se zjevně snaží znovu zachytit dětskou tolkein-ish sublimitu prázdné mapy a pohřbených pokladů-hnací a všechny jejich hromady-spíše než řekněme, kelímky s vysokým konceptem nebe a pekla.

Do nebe

První hory Dragon-Riding získáte také velmi brzy do kampaně expanze, což je radikální odklon od předchozích expanzí. (V poslední době, Blizzard neochotně vyhodil schopnost létat jako koncová hra.), Které umožnilo studiu, aby bylo v geografickém rozložení dračích ostrovů mnohem rozmanitější, než tomu bylo během Shadowlandu, bitva o Azeroth a dokonce i legie. Tento kontinent je posetý citadely zasazenými do masivních horských řetězců; Tyrhold, pevnost Linchpin na ostrovech, přináší Skyrimovu samotu pro svou nádhernou nepřístupnost Skyrima. Budete muset zvládnout nebe, abyste zažili Dragonflight tak, jak je zamýšleno, a naštěstí – navzdory několika vrzáními a hrbolům – rychle jsem se zamiloval do planoucího tempu a delikátní kontroly nad mým novým Steedem. Nejlepší část? Chcete-li odemknout více schopností jízdy na dračích, budete muset sbírat tokeny skrývající se na těžko přístupných místech kolem mapy. Je to banjo-kazooie collect-a-thon uprostřed expanze wow. Nemohu si pomoct, ale zbožňuji odvahu.

Znovuzrození

Je to podivná dichotomie. Dragonflight je krásný a plný nejrůznějších divokých nových nápadů pro MMO, ale když zkoumám svou historii s WoW, je jasné, že důvod, proč jsem potopil postupně méně času do každé z jejích expanzí, je to, že se zdá, že hra upřednostňuje upřednostňovat účinnost před ponořením. Už nemusím číst statistiky na svém vybavení. Všechno na ostrovech má úroveň položky uvedenou přímo pod jejím názvem. Pokud je to vyšší než cokoli, co v současné době nosím, mohu na něj kliknout pravým tlačítkem a moje úroveň poškození se zvýší o nepostřehnutelný stupeň. Stále se necítím, jako bych hrál WOW stejným způsobem jako před 15 lety.

Zde je příklad: Jeden časný úkol v Dragonflight je milující zpětné zpětné volání na jednu z největších vyrovnávacích výzev v historii hry, Prsten krve Burning Crusade. Vy a čtyři přátelé vstoupíte do provizorní bojové jámy a přijdete na stupňující se sérii gnarly gladiátorů, než si konečně vyžádáte tvrdé vítězství na konci řetězu. Bylo obtížné, nebezpečné a vždy těžké najít skupinu pro tuto výzvu. Ale v Dragonflight, když jsem se pustil do arény v Ohn’ahran Plains připraven na primetime, všechny servery se sloučily dohromady a volná konfederace shardovaných, přechodných duší provedla rychlou práci baddies. Zvýšení zážitku byl fantastický, stejně jako nový výstroj, ale zážitek byl nepopiratelně dřevěný. S realitou jsem uzavřel mír, že moderní wow nikdy nebude replikovat vzrušení z Azerothu, který jsem byl ošetřován už dávno. Ale pokud jste grognard jako já, kdo stále hraje toto MMO po dvou desetiletí. Nemůžete znovu jít domů, ale můžete se dostat docela blízko.

Vyrovnání vážky: Dostat se na 70 rychle
Dragonflight Talents: Vysvětlily nové stromy
Dractthyr Evokers: Nová rasa a třída
Dragonriding: Vzít na oblohu
Dračí glyfy: Upgradujte svůj dragonriding