Remake Dead Space – kde je Peng Treasure? GameSpot, kde najít místo Treasure Treasure Treasure |

Kde najít místo mrtvého prostoru Peng Treasure Umístění

Treasure Peng lze nalézt v kapitole 11 mrtvého prostoru. To by mohlo znít povědomě, protože to je kapitola, ve které byste ji také našli v původní hře. Tentokrát je to však na jiném místě, takže zatím nepřestanujte čtení.

Remake Dead Space – kde je Peng Treasure?

Vždy existuje Peng, ale v remake mrtvého prostoru se jeho poloha změnila. Zde je místo, kde to chytit za úspěch / trofej a některé hry ve hře.

9. února 2023 v 13:48 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

V remake mrtvého vesmíru jsme stále ještě blíže k tomu, co přesně Peng Treasure je, ale budete to chtít najít jako dříve, abyste si vydělali nejen 30 000 kreditů, ale také „vždy existuje Peng!„Úspěch / trofej. Poklad Peng se nachází na stejném místě, kde jej najdete v původní hře z roku 2008, takže i když si již myslíte, že víte, kde to je, můžete přijít s prázdnou rukou. Tady je místo, kde najít poklad Peng v remake mrtvého prostoru.

Tato příručka obsahuje některé příběhové spoilery.

Remake mrtvého prostoru – Peng Treasure Umístění

Treasure Peng lze nalézt v kapitole 11 mrtvého prostoru. To by mohlo znít povědomě, protože to je kapitola, ve které byste ji také našli v původní hře. Tentokrát je to však na jiném místě, takže zatím nepřestanujte čtení.

Až se dostanete do nákladního zálivu, nakonec se vydáte na výtah s cílem „zapojit nákladní jeřáb“, kdy se ocitnete ve velké místnosti se značkou, Relic pro Red Spire Alien Relic v srdci příběhu hry. Když vystoupíte z výtahu, podívejte se za sebe a podívejte se na sortiment šedých beden před plakátem Peng.

Toto jsou druh bedrátů, které se můžete pohybovat se schopností kineze. Jedním z nich bude Peng Treasure, který okamžitě odemkne související úspěch / trofej a může být prodán v každém obchodě Kiosku za 30 000 kreditů-to je dost pro tři energetické uzly nebo spoustu munice a zdravotní balíčky. Níže můžete vidět, kde bude Peng v prostředí i na mapě.

Obrázek galerie 1

Dříve byl tento sběratelský sběratel nalezen ve stejném nakládacím doku, kde hráči poprvé získali kontrolu nad Izákem v kapitole 1-ačkoli to nelze získat až do kapitoly 11 v původní hře. Pokud se v remake vydáte na legrační zvraty, najdete textový protokol, ve kterém anonymní písař píše o tom, jak nadšeni mají svůj vlastní tuk, takže se zdá, co Isaac v remake dělá, je nenalezl ztracený poklad Peng; spíše to ukradne z pracovní skříňky zaměstnance Ishimura. Jejda!

Pro více informací o Dead Space 2023 se podívejte na našeho průvodce novou Game Plus a naši úplnou recenzi.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Kde najít místo mrtvého prostoru Peng Treasure Umístění

The Peng Treasure je drahá položka škádlila reklamami ve hře po celém Mrtvý prostor remake, ale jeho poloha vám chvíli trvá.

Abychom vám pomohli získat ‘vždy existuje Peng!„Trophy nebo úspěch a prodat poklad za užitečných 30 000 kreditů, podrobně jsme podrobně kde najít umístění pokladu Peng v mrtvém prostoru níže. To se nevztahuje na to, jak získat Peng Treasure v původním mrtvém prostoru.

Pro další pomoc při zkoumání USG Ishimura máme stránky na místech zbraní, jak získat bezpečnostní prověrku a jak porazit lovce.

  • Vysvětlil Peng Treasure
  • Peng Treasure Umístění

Kde najít umístění Peng Treasure v mrtvém prostoru

Peng Treasure in the Dead Space Remake se nachází v skříňce v oblasti kontroly tramvaje hangáru lodi. nicméně, Do této skříňky nemůžete získat přístup až do kapitoly 11.

Když v kapitole 11 sestoupíte po schodech do nákladového zálivu, zahněte doleva a uvidíte několik krabic nashromážděných. Musíte použít svou kinezi k zvednutí těchto krabic a přesunutí z cesty skříňky.

Jakmile odsunete krabice pryč, můžete otevřít skříňku a najít poklad Peng uvnitř. Toto je jediný poklad Peng, který dostanete ve hře. Jakmile to vyzvednete, také odemknete ‘vždy existuje Peng!„Trofej nebo úspěch.

Treasure Peng má v remake mrtvého prostoru 30 000 kreditů, takže jej doporučujeme prodat v dalším obchodě, se kterým narazíte.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Dead Space (remake) Sledujte
  • EA Sledujte
  • Horor následovat
  • Motive Studio Follow
  • PC Sledujte
  • PS5 následovat
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.