Resident Evil 4 prodává přes 3 miliony jednotek první dva dny po vydání! – Název na solidní začátek po vydání demo verze a pozitivních online recenzí – | Tisková zpráva | Capcom, Resident Evil 4 Remake: Datum vydání, přívěsy, vše, co zatím víme – Dexerto

Resident Evil 4 Remake: Datum vydání, přívěsy, vše, co zatím víme

V rozhovoru s VG247 Mikami řekl, že schválil remake RE4 a řekl: „Fanoušci to s největší pravděpodobností budou chtít, a to je to dobrá věc.„Dodal:„ Bylo by skvělé, kdyby Capcom mohl udělat skvělou práci a vylepšit příběh a vydat dobrý produkt.“

Resident Evil 4 Prodává přes 3 miliony jednotek první dva dny po vydání!
– Název na solidní začátek po vydání demo verze a pozitivních online recenzí –

CAPCOM CO., Ltd. (Capcom) dnes oznámil tento nový titul Resident Evil 4 Pro PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X | S a PC prodaly přes 3 miliony jednotek po celém světě.

The Resident Evil Franšíza obsahuje hororové hry, ve kterých hráči používají různé zbraně a další předměty k úniku děsivých situací. Kumulativní zásilky her v sérii nyní přesahují 135 milionů jednotek* od prvního titulu debutovaného v roce 1996. Nyní, o více než 27 let později, nepřetržitá podpora z vášnivé fanouškovské základny po celém světě dělá It Capcom’s Flagship Game Series.

Resident Evil 4 je remake původního titulu z roku 2005. Kromě přepracování příběhu a modernizaci pocitu hry poskytne vydání 2023 fanouškům seriálu i nováčků s čerstvým herním zážitkem s vysoce pohlcujícími vizuálními efekty poháněnými špičkovými grafickými technologiemi proprietárního Enginu CAPCOM. Spolu s zajištěním vysokých skóre na online revizních stránkách získal titul chválu a pozornost po vydání Demo řetězové pily, ve kterém si hráči mohli užít otevření hry, což mělo za následek celosvětový prodej titulu, který během prvních dvou dnů po vydání hry překonal 3 miliony jednotek.

Capcom zůstává pevně odhodlán uspokojit očekávání všech zúčastněných stran využitím svých hlavních schopností rozvoje her, aby vytvořil vysoce zábavné herní zážitky.

*K 31. prosinci 2022

[ Detaily produktu ]

1. Resident Evil 4
2. Žánr Hrůza přežití
3. Plošina Systém PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X | S, PC
4. 24. března 2023

*„PlayStation“ je registrovaná ochranná známka společnosti Sony Computer Entertainment Inc.
*Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox Series X | S jsou ochranné známky společnosti Microsoft skupiny společností.

Dotazy týkající se výše uvedených informací mohou být zaměřeny na:

CAPCOM CO., Ltd.
Sekce vztahů s veřejností a vztahy s investory
(Adresa) 3-1-3, Uchihiranomachi, Chuo-ku, Osaka, 540-0037, Japonsko
(Tel) +81-6920-3623 (fax) +81-6920-5108

Resident Evil 4 Remake: Datum vydání, přívěsy, vše, co zatím víme

Leon Kennedy Resident Evil 4 Remake Screenshot

Capcom

Remake Resident Evil 4 je nyní potvrzen, že je v dílech, ale co přesně víme o plánech Capcom? Zde je vše, co jsme získali o nadcházejícím vydání.

. Nejen, že to byl výstřel do paže pro stárnoucí franšízu, ale revolucionizoval žánr třetí osoby-adventure žánr. . Ve skutečnosti je tak oslavováno, že někteří fanoušci tvrdí, že to vůbec nepotřebuje remake.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

. Avšak s populárním a komerčně úspěšným subjektem Resident Evil 4 je však přivedení zpět do záhybu pro konzoly příští generace.

Poté, co Resident Evil Village zametla na ceněch 2021 Game of the Year, podívejme se na všechno, co víme o remake Resident Evil 4.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Má remake Resident Evil 4 datum vydání?
  • Na jakých platformách bude remake Resident Evil 4?
  • Pohled tvůrce Resident Evil 4 na remake

Resident Evil 4 Remake

Remake Resident Evil 4 je skutečný a přichází v roce 2023.

Má remake Resident Evil 4 datum vydání?

Ano, remake Resident Evil 4 se uvolní 24. března 2023.

Remake je připraven pevně držet se Leonova příběhu a zároveň umožnit dostatek expanze, aby hru ochutnal pro nové a vracející se hráče. .

Článek pokračuje po reklamě

Na jakých platformách bude remake Resident Evil 4?

Remake Resident Evil 4 bude spuštěn PS4, , a PC přes páru.

Příbuzný:

Článek pokračuje po reklamě

Pro děsivé úrovně ponoření je nový obsah také v dílech pro PS VR2. Přesně to, co to bude znamenat, zůstává nejasné. Ať už je to plná hra ve VR nebo jen kus zážitku, jsme si jisti, že to bude nejděsivější způsob, jak zažít RE4.

Remake přívěsy RE4

První přívěs RE4 Remake byl zveřejněn během odhalení hry na akci Sony State of Play:

Druhý přívěs byl představen na vitríně 2022 Resident Evil a ukázal nám mnohem více – včetně hraní a více škádlení postav:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Resident Evil 4 Remake Gameplay & Content

Remake se bude cítit hodně jako původní rezidentní zlý. Hra předvedena dosud má zřetelný pocit hororu přežití, ale také se zdá být věrný akci a atmosféře originálu. V této fázi není známo, pokud hra ponechá některé z fantastičtějších prvků původního rezidentního zlé.

V rozhovoru s týmem v časopise Edge Magazine tým Dev vysvětlil, jak byly rozděleny do tří různých skupin, z nichž každá byla na starosti rozvoji vesnice, hradu a ostrovních segmentů – tři hlavní oblasti, které Leon prozkoumává v původní hře. Tým se pak všichni spojili, aby pomohl konečnému produktu cítit se soudržně.

Článek pokračuje po reklamě

Ostrovní segment původního rezidentního zla 4 často rozděluje fanoušky, s některými pocitem jeho důrazu na akci se zabloudil příliš daleko od étosu Resident Evil. Jiní se cítili, jako by to bylo vhodné crescendo do hry – a monstra jako regenerátor byla některá z nejděsivějších tvorů, která byla dosud viděna.

Segment se vrátí do remake Resident Evil 4, takže bude zajímavé vidět, jak Capcom dělá ostrov shodnější se zbytkem hry – pokud to vůbec ano.

Změny hry

Funkce z Informer Game ukázala mnoho nových podrobností o remake Resident Evil 4. Odhalilo se, že hra se zcela zbavila segmentů QTE a přidává řadu vedlejších úkolů pro hráče, aby se dokončili kolem mapy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Původní Quest Blue MedDalions se vrátí, ale bude jedním z mnoha. Další úkoly zahrnují lov hadů a infikovaných psů, kteří procházejí španělským lesem. Společnost AI bude také výrazně vylepšena, přičemž hráči jsou schopni říct Ashley, Ada a Luis, aby provedli určité úkoly.

Ashley tentokrát nebude mít zdravotní bar, místo toho bude schopna poškodit, dokud se nestagne a nevstoupí do kritického stavu. Tehdy je náchylná k smrti, ale hráč ji bude moci oživit. Neexistovalo žádné slovo o tom, zda ji mohou nepřátelé provést z oblasti vedoucí ke hře jako v originále.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Knife vstoupí do hry v remake RE4 více, než tomu bylo v originálu, a nechá hráčům určité útoky s ním, pokud jsou dostatečně rychlé. Může být také použito k provádění popravy u padlých nepřátel, zabránit jim v dalším mutování a návratu k dalšímu útoku.

Hráči budou moci vybavit až osm zbraní najednou a mohou je projíždět pomocí kola. To bylo přidáno tak, aby hráči nemuseli pozastavit hru, aby změnili zbraně, jako v originálu. . Bowgun bude pro remake nový a vrátí se z Resident Evil 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Resident Evil 4 Chainsaw Garnado

Hádejte, kdo je zpátky?

Změny tradice

Původní Resident Evil 4 je často obviněn z toho, že byl odhozen od hlavního pozemku, téměř ignoroval vše, co se stalo v Racoon City během první trilogie. Zatímco Leon odkazuje na události RE2 a Albert Wesker se vrací po jeho „vzkříšení“ v rezidentním zlé: Code Veronica, příběh zkoumá nový biothreat, Las Plagas, parazit se zdánlivě bez spojení s deštníkem nebo t-virem.

Resident Evil 5, 6 a pozdější hry odvedli dobrou práci při tkaní deštníku a Las Plagas dohromady, protože oba mutageny byly stále kolem a způsobovaly potíže jinde, ale Capcom může mít na remake nějaké retcony, zejména obklopující Las Plagas.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

I když se jedná pouze o spekulace z naší strany, existují důkazy, které ukazují, že Capcom chce parazity konzistentněji do přehnaného zápletky a máme podezření, že deštník může mít tentokrát s parazitem nějakou historii s parazitem.

V remake Resident Evil 3, Nemesis infikoval některé zombie svým parazitem, který byl popsán jako zrcadlení účinků jiného, ​​které jejich vědci našli v Evropě. Na základě toho a chování parazitických zombie v RE3 můžeme bezpečně vsadit, že se jedná o odkaz na Las Plagas, což znamená, že bychom nebyli překvapeni, kdyby remake RE4 měl více spojovací tkáně s předchozími hrami než původní.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Upozornění spoileru pro Resident Evil Village, ale v této hře se ukázalo, že deštník se v Evropě rozjel mnoho let před začátkem událostí série – hledání mutagenických patogenů. Jejich zakladatel Ozwell E. Spencer strávil nějaký čas s darebákem vesnic Mirandou a studoval Megamycete, než odešel a vytvořil t-virus. Také se zastavil ve Španělsku?

Vezměte si to se špetkou soli, ale Capcom je jasně na něčem.

Pohled tvůrce Resident Evil 4 na remake

. Od té doby pokračoval ve vytváření her jako The Evil Inside a Vanquish, které si oba v mnoha ohledech vypůjčili od RE4.

.„Dodal:„ Bylo by skvělé, kdyby Capcom mohl udělat skvělou práci a vylepšit příběh a vydat dobrý produkt.“

Článek pokračuje po reklamě

Mikami dále vysvětlil, že kvůli těsným termínům během výroby RE4 nebyl schopen vyprávět příběh, který chtěl vyprávět, a doufá, že to potenciální remake RE4 může napravit to.

RE4 je považována za jednu z nejslavnějších her všech dob, ale novější příspěvky pravděpodobně vyprávěly lepší příběhy. Toto je navzdory hře s vynikajícím obsazením postav Resi jako Leon, Ada a Wesker.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Původní tvůrce Resident Evil 4 Shinji Mikami.

Shinji Mikami také očekává, že remake RE4 přijme strašidelnější tón než originál, a že koncepty, které byly vyřazeny v konečné verzi.

Původní Resident Evil 4 zmizel ve vývojovém pekle, procházel nejméně 4 vyřazené verze, než se Devs usadil na posledním. Vzhledem k tomu, že Resident Evil v posledních letech převzal vážnější styl hrůzy, by se to mohlo také promítnout do remake. Po vydání přívěsu se Mikami ukázalo jako správné.

Článek pokračuje po reklamě

Další zprávy o nadcházejících videohrách naleznete v některých z našich dalších uzlů níže: