Resident Evil 9 Datum vydání, zvěsti a spekulace, zvěst: Resident Evil 9 nastaveno, aby do záhybu přineslo zapomenuté protagonisty, žádné další zimy Ethan – Fandomwire

Říká se: Resident Evil 9 nastaven na přivedení zapomenutých protagonistů do záhybu, žádné další ethan Winters

Contents

Přes čekání na nejdéle na RE 9, není náznak snižování vzrušení fanoušků. Toto nadšení bylo viděno u fanouška, který má nesmírnou odhodlání, protože byl připraven čekat na více na RE9.

Resident Evil 9 Datum vydání, zvěsti a spekulace

  • 25. července 2023
  • Seb Santabarbara

Od dokončení stínů Rose DLC je každý neuvěřitelně nadšený tím, že Resident Evil 9 Pádení na polici v obchodě.

Resident Evil Village byla bezprecedentním úspěchem, kdy se fanoušci rozběhli, když se znovu vyděsili ze svého rozumu. Ale vesnice také vzala příběh o 11, což nám dávalo mnohem větší hloubku a zákruty po zápletce spolu se zdravou dávkou děsivých darebáků.

Nikdy jsme si odpočívali na našich vavřínech, zejména když se kolem nás děje zombie apokalypsa, byli jsme na honbě za všechny dostupné informace o nové hře Resident Evil.

Vyjděte tedy zpoza pohovky, zhluboka se nadechněte a připravte se na přečtení vše o nejnovější hře ve franšíze Resident Evil.

Poznámka – Tento příspěvek obsahuje spoilery, takže pokračujte pouze v případě, že vám nevadí vědět, co se děje na konci Resident Evil Village a Shadows of Rose DLC.

Obsah

Všechno, co víme o Resident Evil 9 zatím

Resident Evil 9 - Co víme zatím

Resident Evil Village byla vyhlášena brzy na PS5; Zakryli jsme to v nejlepších hrách PS5, které se uvolňují pro systém zpět, než konzola dokonce upustila a všichni byli velmi nadšeni, když viděli, kam série nyní míří.

Netřeba dodávat, že to nezklamalo!

Resident Evil Village byla stejně trýznivá a děsivá dole, jak jsme všichni doufali. Pro Capcom to bylo podnikání jako obvykle a všichni jsme byli neuvěřitelně, prosím (a potřebují terapii), než jsme se dostali do konce.

Takže Chris to udělal s Megamycete a Ethan je stejně mrtvý a zaprášený jako profesor Quirrell v prvním filmu Harry Potter. Ethanova dcera Rose je však bezpečná, nebo stejně bezpečná, jak můžete být ve hře jako Resident Evil, a zejména s ohledem na to, že je nyní v podstatě ničivou zbraní.

Technicky vzato, Ethan stále existuje v Megamycete a víme, že spolu s Chrisem a Rose se jeho příběh ještě nedělí.

Víme, že lidé byli také technicky znovu oživeni prostřednictvím formy, což nás vede k přesvědčení, že bychom mohli vidět dříve mrtvé postavy, které se vrátí.

V zásadě se můžeme shodnout na tom, že spisovatelé rezidentního zlého právě teď vytahují všechny zastávky a my jsme tu všichni pro to.

Co můžeme očekávat od hry Resident Evil 9?

Myslím, že je bezpečné říci, že můžeme očekávat ještě podrobnější děj od Resident Evil 9. Poslední titul byl zatím nejsložitější, s dějičkou přidáním tolik zvratů, zatáček, zjevení a šokových okamžiků pro hráče, aby se ponořili.

Resident Evil 4 byl neslavný za to, že při hrách přinesl pohled na překročení, ale vesnice přivedla věci zpět na výchozí místo, když místo celého těla vidělo Chrisovu zbraň místo celého těla. I když se nám to líbilo přes ramenní pohled, myslím, že budeme pravděpodobně mít stejný pohled jako vesnice v RE9 jako primární pohled, protože vás přitahuje blíže do akce.

Čím blíž jste k zombie, tím více vystrašíte, že?

Očekávejte, že hádanky dokončí, když se pohybujete ve hře stejně jako Resident Evil Village. Hádanky poskytují trochu lehké úlevy od neustálého konzumace nemrtvých kretinů nebo Mirandy, které vás běží na nejbližší skrýš toaletního papíru.

Hlavní rezidentní rezidenty 9 pověsti

Resident Evil 9 - Hlavní zvěsti

Jedním z hlavních pověstí pro Resident Evil 9 je to, že se Chris Redfield vrátí vedle řady slavných tváří z franšízy Resident Evil.

Díky tomu je téměř zní jako „Zlato – to nejlepší z aféry rezidentního zlého“, o které se vůbec nejsme naštvaní!

A poté, co jsem se zmínil o úhlu kamery používaného v Resident Evil 4, ve skutečnosti se objeví pověst, že budete moci přepnout mezi režimy první a třetí osoby.

Chris se také stal trochu nepoctivým vlkem, nyní právem nedůvěřuje nikomu, že BSAA jsou v podstatě připraveni stát se antagonisty v RE9.

? Myslím, že když lidé v organizaci, kterou jste pomohli zjistit, se ukáže, že drží lidi, kteří jsou ve skutečnosti biologické zbraně?

A jak jsem se dotkl výše, zdá se, že megamycete, ten zkažený soubor-o-fax vědomí všech infikovaných, bude hrát velkou roli v Resident Evil 9 po své velké roli ve vesnici DLC.

Jsou postavy zlých zlých z minulosti z minulých let, které se chystáme vidět bojovat proti lidem, které kdysi noví, kteří se vracejí z mrtvých?

Pouze čas ukáže!

Na kterých konzolech bude resident Evil 9 vydán?

Resident Evil 9 se uvolní na všech hlavních platformách včetně Mac poté, co Resident Evil Village konečně přišel do Mac v roce 2022.

Uživatelé PS5, PS4, Xbox a Windows určitě budou hrát nový titul, i když pochybuji.

Resident Evil 4 měl být vyroben jen pro GameCube, ale v dnešní době jsou Nintendo spíše konzolou pro rodinu.

Pro Switch existují některé docela děsivé hry, mnoho z nich však rezidentní zlé tituly. Přesto si myslím, že bychom mohli mít Switch 2 Nintendo 2, než uvidíme, jak nová hra Resident Evil pro uživatele Nintendo.

Resident Evil 9 Datum vydání

Resident Evil 9 - Datum vydání

Resident Evil 9 s největší pravděpodobností klesne v létě 2025.

Vzhledem k tomu, že v roce 2021 poklesla skutečnost, že Resident Evil Village klesla a DLC přišla v roce 2022, očekáváme, že Capcom oznámí hru na podzim 2024 s datem vydání pro následující léto.

Co je to Resident Evil?

Resident Evil je řada hororových her zombie přežití vytvořených společností Capcom. Vytvořil Shinji Mikami a Tokuro Fujiwara, od té doby vytvořil komiks, román, televizní seriál a filmové adaptace!

Kolik her Resident Evil je tam?

V současné době je v kánonu 29 her Resident Evil, včetně remake starých her.

Takže spousta zombie bashingové dobroty pro hráče, aby v té době měli bash!

Jaká je nejlepší hra Resident Evil?

Nejlepší hra Resident Evil je Resident Evil 4.

Tato hra je také poslední, kdo měl remake pro konzoly příští generace a vypadá neuvěřitelně na PS5!

Bude resident Evil 9 na Xboxu?

Pokud víme, Resident Evil 5 bude k dispozici pro uživatele Xbox One a Xbox Series X/S.

Kdy je datum vydání Resident Evil 9?

Resident Evil 9 s největší pravděpodobností uvidí datum vydání léta 2025.

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud tyto odkazy použijete k zakoupení položky, můžeme si vydělat provizi. Děkuji za vaší podporu.

Seb Santabarbara koupil každou konzolu Nintendo, která byla kdy vydána za jeho 33 let na planetě Zemi. Jeho oblíbenou franšízou her je Zelda a trpělivě čeká, až se Banjo-Kazooie vrátí do záhybu. Když nehraje hry, cestuje po světě ve svém sebevědomém karavanu.

Říká se: Resident Evil 9 nastaven na přivedení zapomenutých protagonistů do záhybu, žádné další ethan Winters

Říká se to Resident Evil 9 vydá se na konci roku 2024 a představuje hkál klasických protagonistů z dlouhodobé franšízy. Informace přicházejí s laskavým svolením uživatele Twitteru Chris Marx, poměrně nového hráče v oblasti úniků videoher. S ohledem na to by měly být všechny tyto informace pořizovány se zdravou dávkou soli. .

Klasické postavy jako Claire, Jill, Leon a Chris (Protagonist) se vrátí v nadcházející hře Resident Evil. Hráči budou mít také šanci hrát jako jiné postavy v určitých misích. Očekává se, že se hra zaměří méně na hrůzu a více na akci.

– Chris Marx (@marxxchris) 18. června 2023

Resident Evil 9 může následovat ve stopách nadcházejícího filmu a představovat mnoho protagonistů

Navzdory konkrétně volání Chrisa Redfielda jako primárního protagonisty hry, Marx poznamenává, že hráči „budou mít šanci hrát jako jiné postavy v určitých misích.„Ať už to znamená volitelný boční obsah, sekvence hlavních příběhů nebo volitelné výměny znaků, zůstane nejasné.

Pokud by tyto zvěsti byly pravdivé, měli by být fanoušci také nadšeni jiným poskytnutím Scoop Chris Marx, který uvedl, že Capcom je připraven zahájit vývoj na předělávání Code Veronica a Resident Evil 5, po Resident Evil 9 také. Mnoho fanoušků se dožadovalo předělání obou titulů, zejména Code Veronica jak to bylo původně vydáno v roce 2004.

Capcom také pravděpodobně začne pracovat na kódu Veronica Remake a možná remake RE5 v určitém okamžiku v budoucnu.

– Chris Marx (@marxxchris) 18. června 2023

Zda Resident Evil 9 Podle Marxe bude v první osobě, jako jsou předchozí dvě položky, neznámé. Zatímco on uvádí, že hra bude mít menší hrůzové zaměření a bude zaměřena především na akci, ujišťuje fanoušky, že to bude stále hororová hra. Ve stejném tweetu zmiňuje, že existuje šance, že hra umožní hráčům volně přepnout mezi hraní první osoby a třetí osobou, a že očekává, že titul vydá na konci roku 2024.

Bude to stále hororová hra. Režim fotoaparátu je ještě třeba potvrdit, ale existuje možnost, že si hráči mohou mít možnost vybrat mezi perspektivou třetí osoby a první osoby. Očekávám, že se uvolní později v roce 2024, měl by Capcom začít mluvit letos.

– Chris Marx (@marxxchris) 18. června 2023

Resident Evil 9: Návrat Queens?

Resident Evil 9 může vidět návratnost Jill a Claire po novém filmu, Death Island

Dlouhodobí fanoušci franšízy by pravděpodobně přivítali návrat Jill Valentine Resident Evil 9 s otevřenou náručí. Přestože být jedním z protagonistů originálu Resident Evil, Už nějakou dobu chyběla ve franšíze. Kromě remake Resident Evil 3 V roce 2020 byla její poslední vystoupení ve zcela novém titulu Resident Evil: Zjevení v roce 2012. Tato hra však byla stanovena v roce 2005, takže když fanoušci naposledy viděli, že byla ve vesmíru jako vedlejší postava v Resident Evil 5, Vydáno a stanoveno v roce 2009.

Jill by nebyla sama, aby si zasloužila návratnost Resident Evil 9. Claire Redfield už nějakou dobu podobně chybí. Poprvé se objevila v roce 1998 Resident Evil 2, Poté se později objevil jako hlavní protagonista Resident Evil – kód: Veronica, také. Poté se však ve hře znovu neobjevila, dokud Resident Evil: Zjevení 2, nastavit mezi Resident Evil 5 a Resident Evil 6.

Ani Jill ani Claire se neobjevili v žádném z nich ‘Čtyři kampaně, navzdory tomu, že hra sdružuje několik bývalých protagonistů. Oba se budou objevovat v červenci tohoto roku ve filmu CGI Resident Evil: Death Island, což se koná před dvěma lety Resident Evil VII: Biohazard a obsahuje několik milovaných protagonistů z her, včetně Chris, Leon a Rebecca Chambers, také.

Tato třída shledání mnoha z nejpopulárnějších postav franšízy by se zdálo jako přirozený vývoj po ukončení Resident Evil Village, který sám o sobě vytvořil potenciální spiknutí Resident Evil 9 To by se postavilo Chris Redfield proti B.S.A.A., Organizace proti biotherroru, kterou spolu s Jill pomohli společně. To by mohl být přirozený způsob, jak spojit mnoho protagonistů proti společnému a osobnímu nepříteli.

Zatímco všechny tyto zprávy jsou potenciálně velmi vzrušující Resident Evil fanoušci, vždy je dobré mít na paměti, že ani Resident Evil 9 Capcom ještě nepotvrdil ani žádné další remake, takže si to vezměte se zrnkem soli.

Jste nadšeni, že se Jill a Claire mohou vrátit Resident Evil 9? Chtěli byste, aby série zůstala v první osobě nebo se vrátila zpět na třetí osobu? Dejte nám vědět své myšlenky v komentářích a na našich kanálech sociálních médií!

Sledujte nás pro další pokrytí zábavy na Facebooku, Twitteru, Instagramu a YouTube.

Napsal Tanner Linares

Tanner je nadšený hráč s náchylností k blábolení jeho názorů na lidi, kteří mohou nebo se nestarají. V roce 2021 absolvoval titul v oboru angličtiny na Northern Michigan University. Píše také několik grafických románů s nádherným ilustrátorem.

Resident Evil 9 se stane prvním franšízovým titulem, který se vyvíjí nejdelší dobu, pokud se vydá na časové ose navěřené osy

Lidé jsou nadšení! Série Resident Evil vždy zaujala fanoušky svými hrami na chlazení páteře. Proto fanoušci čekali na vydání vysoce očekávaného rezidentního zlého 9. Přestože Capcom vydal v roce 2021 Resident Evil Village a v roce 2023 Resident Evil Remake, fanoušci chtějí více. Ale zajímavý kousek trivia by mohl být připojen k hernímu názvu, pokud se vydá v datum namířené.

Americké oblíbené video dnes

Podle nedávných úniků jsme mohli v roce 2025 vidět RE9 vstoupit do rodiny Resident Evil. Ale co to říká o nadcházejícím titulu Action-Horror?

Resident Evil 9: Uvízl ve vývoji pekla?

Článek reklamy pokračuje pod touto reklamou

Vývoj titulu RE9 začal v roce 2018. Existují i ​​další úniky, že tvrzení Capcom oznámí tento očekávaný titul v roce 2024. Oznámení vede k vydání hry potenciálně v roce 2025. Pokud k tomu dojde, pak bude RE9 nejdelší, pokud jde o rozvojové období. Fanoušci byli do jisté míry uleveni remake ikonického rezidentního zlu 4. Navíc, Resident Evil Village také obdržel od svých hráčů vysoké uznání kvůli svému Action Action Adventure první osoby. Ale oba tituly nedokázaly uhasit žízeň Resident Evil 9. Fanoušci však nevadí o něco dále, pokud se titul může shodovat s kvalitou výše uvedených titulů Resident Evil.

Trendy

„Děkuji, že jste nenechali vyhrát Riot Shield

17. září 2023 20:42 EDT

Je EA Sports FC 24 přichází na Xbox Game Pass? Zde je to, co vědět před jeho očekávaným vydáním

23. září 2023 07:32 EDT

Zde je průvodce pro Crack the Payday 3: Rock the Cradle s nejchytřejším přístupem

23. září 2023 14:57 EDT

Čekání na hry PS5 a PS4 v říjnu na PlayStation Plus? Zde je očekávané datum a čas odhalení

23. září 2023 06:00 PM EDT

Jim Ryan věří, že Sony je 3 $.Akvizice Bungie 6 miliard jim může poskytnout „více než 69 miliard dolarů“ mezi vydavatelem Call of Duty Activision a Microsoft

23. září 2023 20:37 EDT

Okamžitě informujte o nejžhavějších příbězích eSports přes Google! Klikněte na nás následovat a klepněte na Modrá hvězda. Následuj nás

Resident Evil 9 bude nejdelší součástí série v rozvojovém období, protože vývoj hry začal v roce 2018 a bude vydán v roce 2025, podle pověstí. pic.cvrlikání.com/kgesbxsswj – �� (@0aoxo) 29. července 2023

Očekává se také, že hrací hra, RE9 bude mashupem rezidentního zlé vesnice a remake Resident Evil 4. Resident Evil by jako hlavní postavu představoval dlouhodobý rehero Chris Redfield. Tento titul by mohl představovat také Claire Redfield. Přidat k tomu, RE9 by také mohl znovu zavést některé klasické znaky RE také.

Ačkoli hrdinství Ethan Winters skončilo vesnicí, mohli jsme také vidět hrad v RE9, přesně jako ve 4 a vesnici. Nejen Resident Evil 9, ale Capcom také získal několik vážných plánů pro tuto ikonickou hororovou herní sérii, alespoň až 2029.

Fanoušci se rozlišovali o kvalitě rezidentního zla 9 místo dlouhého vývoje

Přes čekání na nejdéle na RE 9, není náznak snižování vzrušení fanoušků. Toto nadšení bylo viděno u fanouška, který má nesmírnou odhodlání, protože byl připraven čekat na více na RE9.

#ResidentEvil PIC.cvrlikání.com/qhxjpt2pvd – RC Cinematixverse (@giantdcufan30) 29. července 2023

Bylo více než 20 Resident Evil Tituly od roku 1996 a kontrastní tóny v celé franšíze nabízejí několik možností, jak může pokračovat další hra Resident Evil 9. Možná to udržovalo fanoušky na nohou. Resident Evil 8 spíše vesnice byl propuštěn v roce 2021 a proces vývoje RE9 byl zahájen v roce 2018. Takže fanoušek spekuloval, když začal vývoj RE9.

Začalo to tedy ještě předtím? �� – ❄Chwy4SKN❄ (@chwy4SKN) 29. července 2023

Po tak dlouho čekání tento fanoušek nebude tento titul za žádnou cenu chybět. Koneckonců, to bylo jen před několika týdny, který prominentní únik hororu Dusk Golem odhalilo potenciální vydání RE9 v roce 2025. Podle několika zpráv by se jeho oznámení o propuštění mohlo konat v roce 2024.

Neexistuje způsob, jak mi to chybět, protože miluji tuto franšízu k smrti. Od RE7 (kromě online her) nedošlo k žádným špatným příspěvkům).

Po dlouhou dobu se o hře objevilo několik spekulací. Podle zpráv nemusí být Ethan Winters protagonistou pro RE9. Místo toho se Chris Redfield ujme vedení a mnoho lidí je z toho nadšené. Tento fanoušek chce nejméně 20 hodin hry poté, co věnoval tolik let čekání na hru.