REST SOLO BASE DESIGNS – korozní hodina, Rust – 10 nejlepších základů sestavení a návrhy House pro PVP (2023)

Rust – 10 nejlepších sestav a návrhů House pro PvP (2023)

Toto je základna skořápky s jednoduchým a snadno sestavitelným designem, který má pár nahlédnout několik venkovních TCS.

Sólové základny

Zde najdete sólové návrhy základny určené pro jednotlivé hráče. Tyto základny jsou obvykle malé a kompaktní povahy a mají tu výhodu, že jsou snadno skryté a zároveň mají nízké náklady na opravu a údržbu.

Mini Igloo Solo Base Design (2023)

Mini Igloo Solo Base Design (2023)

Návrh mini sólového základny Mini Igloo tento design sólového rezance vám přináší náš partner s obsahem Ceeg. Mini Igloo Solo Base Design, postavený CEEG…

Jednoduchý design sólového základu (2022)

Jednoduchý design sólového základu (2022)

Jednoduchý design sólového základny Tento design sólového rezance vám přináší nebezpečí tvůrce obsahu. Jednoduchý design sólového základu je…

Optimální návrh základny

Optimální design sólového základu

Moderní zvrat v začlenění skvělých technik návrhu základních základů Optimální video vytvořilo náš partner kosmonomatické filmy. Když základny kosmonatických filmů klesnou, jsou…

Rust Hexapod 2 odpojitelný TC

Rust Hexapod 2.0 Odpojení TC

Moderní zvrat na skvělé technice Hexapod 2.0 Odpojené video TC bylo vytvořeno našimi partnery Cosmonatic Films. Kosmonomatické filmy nám přináší…

Design sólového základny Rust Cerberus

Design sólového základny Cerberus (2022)

Sen Rust Player pro rychlé a bezpečné skrývání jejich tahu Video sólového základny Cerberus vytvořilo náš partner Cosmonatic Films. Tento …

Nejrozbití bunkr v rezi

Nejrozsáhlejší bunkr v Rustu (2022)

Sen Rust Player pro rychle a bezpečně skrývá jejich zátah, nejvíce rozbitý bunkr v Rust Video vytvořil náš partner kosmonamatické filmy. …

Rust Solo Starter Base Guide

Rust Solo Starter Base Guide (2021)

Rust Solo Starter Base Guide – Jak postavit jednoduchý 2 × 1 v roce 2021, sólový startovací základní průvodce vám přináší náš partner…

Silný sólový design základny

Silný sólový design základny (2020)

Silný design sólového rest Base Design Strong Solo Rust Base Design Video vám dnes přináší náš partner XRAW. Tento základní design je určen ..

Design Deithwen Solo Rust Base Design

Deithwen vysoce účinná sólová základna (2020)

Návrh Deithwen s vysokou účinností sólového základny Deithwen High Efficiency Duo Base Design Video poskytuje náš partner Willjum. V tomto videu nás Willjum představí…

Design sólového startovacího základny bez Blueprint

Blueprint-free 2 × 1 sólový startovací rezační základna

Návrh sólového startovacího startovací základny bez plánu bez plánu 2 × 1 sólový startovací základna. V tomto videu Willjum…

Prohledejte web

Tempest hosting

Použijte kuponový kód
Korosionhour25
pro 25% sleva Váš první měsíc.

Nejnovější příspěvky

Průvodce Rust Horse

22. září 2023 22. září 2023

7 dní na zemřít: Jak získat a používat papír

22. září 2023 22. září 2023

7 dní na zemřít: Jak vyrábět a používat oštěp železa

22. září 2023 22. září 2023

O nás

Korozní hodina je herní komunita zaměřená na poskytování zpráv, funkcí, recenzí a hloubkových průvodců.

Prohledejte web

Rychlé odkazy

Rest Reps

Ušetřete 10% na rekvizity kořistí

Použijte korozinu kupónu
pro 10% SLEVA váš nákup.

© 2023 korozní hodina | Politika zveřejnění | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky použití

Korosionhour.Com není spojen s nebo schválen Facepunch Studios, Ltd.
Všechny ochranné známky a loga jsou autorskými právy svých příslušných majitelů.

Rust – 10 nejlepších sestav a návrhů House pro PvP (2023)

R ust je hra, která byla po celé věky a je jednou z prvních her přežití, které se více naklánějí do aspektu PVP tohoto druhu žánru. Nejedná se o hru pro slabé srdce a ne pro ty, kteří se snadno spustí, protože se může stát spoustou věcí a při hraní této hry můžete mnohokrát ztratit svůj pokrok nebo základnu.

Jeho první vydání bylo v prosinci 2013 jako hra s předčasným přístupem od Facepunch Studios a mělo to skalnatý start, pokud jde o optimalizaci.

Protože hlavním rysem rzi je PVP, dostává časté aktualizace a meta se neustále mění, takže jsme prozatím vytvořili seznam s 10 nejlepšími základnami, které jste sami, nebo s přáteli, a dokonce s celým klanem může mít šanci bránit své vzácné předměty a svůj život.

10. Hades

Jedná se o klanovou základnu se širokou střelbou, spoustou časných a pozdních nakupování a slušným množstvím věží, které odradí nepřátele, velké množství respawn bodů vybavených spoustou krabic pro inventář i dva jader a Hlavní kořist.

Střecha pokrytá věžemi, takže můžete odtrhnout nepřátelské hráče z dálky a automaty, abyste se dostali zpět na nohy.

Tato sestava vyžaduje spoustu zdrojů, takže dokončení bude nějakou dobu trvat, až začnete brzy, může se to zpočátku zdát skličující, ale tato sestava je opravdu silná a tutoriál je velmi podrobný.

Zahrnuje také některé základny boků a v neposlední řadě má několik volitelných čínských stěn, které poskytují ještě větší zabezpečení.

Bonusové body za filmové na začátku videa.

9. Stín

Další video na základní budově s velmi slavnostním a krásným úvodem.

Toto se používá primárně pro tři lidi. Má odpojitelný TC, který lze snadno vyměnit, má spoustu výkuvů, aniž by vyžadoval jakékoli plány, střelbu se třemi věžemi, které mohou střílet nepřátele z jakéhokoli úhlu, a základní místnost na stejné podlaze.

V dalším patře jsou některé body a mezery respawn, takže můžete mít jasný výstřel ze střelecké podlahy.

V posledním patře je sekundární kořist s 15 raketovými bunkry, která distribuuje kořist, když se odhlásíte.

A konečně, střecha, která je pokryta 6 věd.

Výukový program je podrobně a vysvětlen důkladně, ale k budování a údržbě vyžaduje spoustu zdrojů.

8. Spector

Tato základna je kompaktnější a nejvhodnější pro sólové hráče, video začíná docela úhledným filmem a má podrobné turné.

Tato sestava nabízí rampu, která je také hlavním přístupem k základně, a může zabránit tomu, aby Raiders blokoval zápalnými raketami tím.

Hlavní patro má pasti brokovnice a plamenovou věžičku, která ji chrání před nájezdy, s pracovním stolem úrovně 3 a rohem s více než dostatečným úložným prostorem pro jednoho hráče.

Střecha má chem lavici, více skladování, pece a více plamenových věží zakrývajících výplach a prodejní automaty.

Jednou z nejlepších částí je široké nakurky, které nabízejí větší viditelnost.

Vedle plamenových věží jsou některé podlahové grily, které lze odstranit a působit jako odtok pro zápalné rakety.

Střecha je také rozšiřitelná, což vám umožňuje vytvořit více místa a přidat další postele pro vás nebo pro vaše přátele.

Jádro je skryto pod obrněným větvičkovým bunkrem, který je naplněn ještě více úložným krabicím, několika spacími pytlemi a pasti brokovnice.

Výukový program je docela podrobný a snadno sledovatelný, takže pokud jste novým hráčem, může být dobrý nápad začít odtud.

7. Booget

Tato základna má tři TCS, je to základna 4 až 5 mužů, takže je pro sólového hráče trochu nákladná a navrhuje se to udělat se skupinou přátel.

Přízemí je prostorné se spoustou úložných a garážových dveří, které fungují jako nárazník pro nájezdy.

První patro má ještě více úložiště, respawn body, pracovní stůl Tier 3, automaty a dvě obléhací věže, které budou střílet nepřátele přes rampy, a nelze je zničit raketami nebo C4.

Třetí patro je hlavní obrannou oblastí s mnoha nakupování

Stejná oblast má nějaké vnější požívání s výhledem na střeleckou podlahu se širokými mezerami, aby odstřelily nepřátelské lupiče bez slepých míst a není připojena k hlavní základně, což znamená, že stále bude stát, i když hlavní základna padá.

Střeleckou oblast sáhne na střechu, kde má nakurky, které můžete vidět mimo střechu a je pokryta věžemi.

6. Heimdall

Toto je základna skořápky s jednoduchým a snadno sestavitelným designem, který má pár nahlédnout několik venkovních TCS.

Přízemí je pokryto špičatými stěnami a 4 vchody, z nichž každá má vlastní úložné a respawn jednotky, aby se rychle vrátila na nohy a vrátila se do boje, má také některá skrytá věžička, která zabraňují nepřátelům přiblížit se a překročit vnější kruh.

Vnitřní prsten má nějaké nakupování, které se dívají shora, poté v příštím patře je střed 2 × 2, který vede k hlavní kořisti.

Další patro těsně před střechou je střelecká podlaha. Což se skládá z několika věží a některých nakupování, stejně jako některé úložné boxy a respawn body, které jsou vedle uvedených peekes při pohledu na střechu, takže nemusíte opustit střeleckou podlahu.

Střecha má nainstalované garážové dveře pro přístup a ochranu a vzestupné rampy, které vám mohou pomoci střílet nepřátele s větším krytem.

Náklady na sestavení jsou docela hodně, takže tato sestava je navržena, pokud plánujete hrát se čtyřmi lidmi.

Nezapomeňte zkontrolovat druhou verzi této sestavy.

5. Krypta

Toto je design základny sólo-duo, náklady na tuto základnu nejsou tak šílené jako ostatní na seznamu.

Video začíná s odpojeným externím TC, standardní třemi trojúhelníkovými brány vedoucí k sloučenině na dvoře, která má několik uvítacích věží, aby pozdravila nepřátele s několika kulkami jako dárky.

Ve chvíli, kdy vstoupíte přes rampu, uvidíte design, který vám pomůže otevřít cestu k bunkru, který se skládá z jádra s pracovními stoly, úložnými krabicemi, automatem a TC.

Nad bunkrem je více úložných boxů, skříňka a pracovní stůl Tier 2 doprovázené několika respawn body.

Na podlaze nad podlahou je několik dalších postelí skříňky a také automatická věžička a také několik výkyvu, které se dívají venku na střeleckou podlahu a v přízemí směs s několika brokovnicemi, aby bránily dveře.

Střecha je docela prázdná, ale má dostatek prostoru pro umístění věží nebo pastí.

4. Násilník

Toto je druhé video z CEEG Toto je absolutní jednotka základny, která se vejde do celého klanu a je velmi drahé s asi 1.4 mil zdroje, které vám přimějí být odhodláni jej postavit.

Má 12 externích TC a tato základna se doporučuje pro silně upravené servery, jako je životně důležitá a afinita

Vstup do sloučeniny První věc, kterou si všimnete, je velká zóna vyrovnávací paměti s jednou další po procházení zdí.

Hlavní střeleckou podlahu lze vidět z vysoké a několik narušujících se na obhajobu pozemky.

V přízemí můžete vidět spoustu pecí pro včasnou expanzi her a střední místnost se vším, co potřebujete k boji proti nájezdu a obchodním předmětům, má také skluz, který vede k hornímu patře se stejným jádrem a jako je to ISN ‘T dost je tu ještě jedna podlaha se stejnými věcmi.

Všechny z nich jsou pokryty několika pasti brokovnice, aby se zabránilo nepřátelům, aby vás zabili, pokud se dostanou dovnitř.

Podlaha výše je hlavní oblastí s postelemi a má uprostřed zvýšenou plošinu s několika věžemi zapnutými.

Poté najdete otevřené jádro v dalším patře, které má plné krytí chráněné věžičky.

A konečně, těsně před střechou, je tu prázdná místnost se zhrouceným podlahovým panelem.

Střeleckou podlaha je naplněna výhledy, které přehlíží celou směs a některé ložnice pro nedaleké respawning, aby pokračovaly v boji.

3. Zlověstné

Jedná se o malou základnu pro sólo nebo duo hraní s vchodem na rampu, počínaje vzduchovým vzduchem a jakmile se dostanete dovnitř.

Vedle úložiště je vchod do bunkru střeženého pastí brokovnice a najdete tam jádro, které je těžké proklouznout, dokonce i sami, tak mějte na paměti.

Tam můžete mít všechny věci, které potřebujete s dostatečným úložným prostorem, které je více než dost, pokud budete hrát, také údržba pro tuto základnu je opravdu levná, takže to neříká, že to můžete postavit jako startovací základnu.

V posledním patře je více skříňky a několik výplachů, které vám pomohou bránit vaši základnu a na střeše, najdete jeden malý pohled a věžičku.

2. Apokalypsa

Další základní design pro sólové nebo duo hráče, kteří mají slušné náklady na stavbu.

Zahájení vchodu je narůstán standardním vzduchovým a oknem, aby zkontroloval táborníky.

V prvním patře můžete vidět nějaké kapkové krabice, šest pecí, lavic a krabic pro obecnou kořist, stejně jako některé boxy o mezerách pixelů, které jsou uloženy pod nohama.

Pohybujte se nahoru na skluzu, můžete vidět střeleckou podlahu, která obsahuje 360 ​​stupňový pohled s výkustí, které se dívají dolů a nahoru, pokud vás napadnou vrtulníky.

Uprostřed je zvýšená platforma, která má vše, co potřebujete k respawnu a návratu k boji, jakož i další místo pod nohama s dalšími kořistí pixelů mezery.

A v posledním patře je střecha s malým vnitřním prostorem těsně předtím, než vyrazíte ven, která může být použita pro jakýkoli účel, který si přejete, bránit pár věží a mít ještě jeden malý prostor s postelí a některými úložnými krabicemi.

A konečně, v prvním patře můžete jít dolů do bunkru, který má pracovní stůl Tier 3 několik úložných krabic a spacáky.

Bunker je zapečetěn větvičkovým rámem, který jej můžete jednoduše odstranit, když jste online, ale nezapomeňte jej znovu umístit spolu se střechou upgradovanou na plechový kov.

1. Mamba

Nakonec ještě jedna sólová nebo duo základna, která je dostatečně levná na to, aby se vyrobila a je snadno rozšiřitelná, se slušnou střelbou, dvě věže pokrývající většinu vchodu a skvrny, aby umístily více, pokud máte rádi.

Vstupte do této základny Najdete několik skrytých pastí brokovnice těsně pod nohama, abyste zabránili táborníkům dveří, ve druhém patře je dostatek místa pro dvě postele a velkou místnost pro úložné boxy, na stejném patře je bunkr pixelů a umístěním a umístěním a umístěním a umístěním a umístěním a umístěním pixelových mezery a umístěním a umístěním a umístěním pixelů a umístěním pixelových mezery a umístěním a umístěním a umístěním pixelových mezery a umístěním a umístěním pixelových a umístění Střecha vedle ní se otevřou dveře bunkru.

Poté, co spadne do jádra, můžete vidět šest velkých krabic, pece a pracovní stůl úrovně 3 a spací pytle.

Ve třetím patře má další dvě postele ještě několik krabic a baterií a přesune se do vnější oblasti, najdete střeleckou podlahu s více výkustí, která bude bránit vaši základnu.

Dosažení střechy vás přivítá několik turbín, dvě věže a dostatek místa pro vrtulník.

Tato základna je dostatečně prostorná a levná pro ranou hru a je snadno rozšiřitelná, velká malá základna pro zahájení hry a nechte se k vám připojit i přítele.

Epilog

Toto jsou nejlepší základny, které jsme našli na internetu, pokud máte nějaké návrhy, zanechte prosím komentář s vašimi doporučeními.

Avatar Photo

Byl hráč od narození. Nemám určitou chuť v žánrech, takže zkouším každý typ videohry, na kterou narazíme, od závodních her, po RPG, až po střelce – cokoli, co na mě klikne, hraji to, a pokud se tím posednu, a pokud se tím stanu posedlý, a pokud jsem se tím posedlý, Také o tom píšu .