Riot Games oznamuje Lil NAS X jako „prezidenta“ ligy, Lil Nas X rezignuje jako prezident League of Legends – Dexerto

Lil Nas X rezignuje jako prezident League of Legends

Zapomínáme, že to není dubnový blázen, Riot Games právě oznámil, že dvojnásobný umělec Grammy Award Lil Nas X je prezidentem League of Legends.

Um, Lil Nas X je nyní prezidentem League of Legends

Před mistrovstvím světa v lize 2022 Lil NAS X Collags With Riot Games na jeho hymně a Prestige Skin

Publikováno 15. září 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Lil Nas X sedí u zlatého stolu v kanceláři Riot Games

Zapomínáme, že to není dubnový blázen, Riot Games právě oznámil, že dvojnásobný umělec Grammy Award Lil Nas X je prezidentem League of Legends.

Slzy Questline pro noviny a stav Hyruleanské žurnalistiky
Tato dobrodružná hra chce, abys opustil společnost
Týden ve hrách: Co vyjde dál Mortal Kombat 1

Přestože to vydavatel oznámil prostřednictvím skutečné tiskové zprávy, ve skutečnosti Riot Games samozřejmě najali ikonu populární hudby jako její prezident. Zatímco reklamní senzace nezastavila nepokojové hry a „Lil Nas Xec Hointe“ se bavilo v praštěném videu na oznámení na YouTube a redubbingu ligaOficiální účet na Twitteru jako „Lolnasx“, popová hvězda bude ve skutečnosti silně zapojena League of Legends„Blíží se k mistrovství světa v lize 2022 .

Podle tiskové zprávy bude nadcházející píseň Lil Nas X „Star Walkin“, kterou má naplánovat naživo na slavnostním zahájení světa 5. listopadu, jako oficiální hymna akce. Kromě půjček liga Jeho hudba, Lil Nas X pomohla spolupracovat na prestižní kůži pro nejnovější postavu hry K’Sante, Pride of Nazumah. Kůže se uvolní po celém světě 3. listopadu a bude odemykatelná do 14. listopadu.

Riot Games ‘YouTube vid s Lil Nas X je docela zábavné, scény zobrazující popovou hvězdu sedící na zlatém trůnu, dělníci distribuovali telefony, které hrají jeho novou skladbu, a podklady o tom, jak zřejmě jednoduše říkají, že jste něco – jako The The prezident liga– může se to automaticky splnit. Ale nechápejte to zkroucené, pokus společnosti videoher o satiru ignoruje jeho skutečné, trýznivé obchodní praktiky.

Lil Nas X rezignuje jako prezident League of Legends

Lil nas x Star Walkin

Riot Games/LSXYZ9 | Cvrlikání

Lil NAS X odstoupila ze své pozice prezidenta League of Legends v propagační kampani od umělců a nepokojů Games. Účinkující převzal na fiktivní pozici, vytvořil hymnu mistrovství světa, pomohl vytvořit kůži pro nového šampiona a vystoupí na slavnostním finálním zahájení.

Po týdnech spolupráce s Lil NAS X v propagačních videích pro mistrovství světa League of Legends, umělec a vývojář vydal svůj konečný obsah, ve kterém umělec rezignuje ze své postavení samostatněného postavení.

Článek pokračuje po reklamě

Ve videu poskytuje Lil NAS X konečnou adresu zaměstnancům nepokojů a shrnutí, co pro společnost udělal v různých parodiích vydaných za posledních šest týdnů.

Článek pokračuje po reklamě

To zahrnuje hraní League of Legends s zlým géniovým hráčem Kyleem „Danny“ Sakamaki a dalšími odděleními nepokojů a nahrazení vyzvánění jejich kancelářských telefonů za 2022 na světě hymnu „Star Walkin“.“

Děkuji @lilnasx, uvidíme se na slavnostním zahájení #Worlds2022

Také prosím otočte klíčovou fob na recepci. pic.cvrlikání.com/bv0b61ylxg

– Hudba nepokojů (@riotgamesmusic) 2. listopadu 2022

Lil Nas X pokračoval ve videu, že přestal soustředit se na slavnostní zahájení světa 2022, který řekl, že nařídí všechny ty, které před ním přišly.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

“Necítí se, jako bych ztratil šéfa.”. Vypadá to, že ztrácím přítele, “uvedl ve videu zaměstnanec fiktivních nepokojů.

Lil NAS X na předformování ve Velkém mistrovství světa League of Legends League of Legends

Účinkující se má objevit ve Velkém finále a zpívat hymnu světa 2022 Worlds spolu s dalšími skladbami s rapperem a producentem Jacksonem Wangem.

Článek pokračuje po reklamě

Nový šampion, K’Sante, zasáhne živé servery 3. listopadu spolu s SKINS LIL NAS X pomohl vytvořit Riot Games.

Zahajovací ceremoniál pro Grand Final 2022 Worlds začne před střetem T1 a DRX pro titul mistrovství 5. listopadu.

Lil NAS X je nyní prezidentem League of Legends, ať už to znamená cokoli

Lil NAS X jako prezident ligy, co to znamená

Lil Nas X, rapper a zpěvák nejlépe známý pro Old Town Road, je nyní prezidentem League of Legends. To jsi to nesprávně nesprávně a, ne, nechápu, s čím se sám prezident lol bussies sám. Údržba jízdního pruhu? Povolení k džungli? Regulace mikrotransakce?

Přesto, počínaje mistrovství světa v lize 2022, Lil NAS X zřejmě vytváří „výbušné hudební okamžiky, geniální šampion ligy a velkolepý živý světový výkon pro 180+ milionů měsíčních hráčů a fanoušků ve vesmíru League.”

První: 180+ milionů měsíčních hráčů je neuvěřitelné číslo, i když mějte na paměti, že to zahrnuje samotnou League of Legends, pak taktika týmu, Legends of Runetterra, LOL: Wild Rift (mobilní verze) a Singleplayer RPG zničený král: A LOL: A LOL: A LOL: A LOL Příběh. Přesto, mít téměř 200 milionů měsíčních hráčů, je ohromující.

To je, aby to bylo mírně, něco jako marketingový mastroke. Lil Nas X je stejně důvtipná, jak přicházejí, když mluvíte o online dynamice a viralitě (začal svou kariéru myslet, že se stal vlivným pracovníkem před přechodem na hudbu), mimořádně populární (osm milionů sledovatelů Twitteru) a zcela meme- šťastný.

Má také osvědčené výsledky ve hrách, poté, co dříve spolupracoval s Robloxem na koncertu, který byl Sledovalo 33 milionů hráčů. Byla tam také hra, která byla svázána s jednou z jeho písní, která dobře, Nebylo to moc dobré.

Lil NAS X se nyní dočasně přejmenovala na prezidenta Nasiratiho na Twitteru a začala posílat dobré tweety o nové pozici.

Já po přidání několika chlupatých kůží do League of Legends pic.cvrlikání.COM/IZDllMU99QSEPTLEMER 15, 2022

Riot zase přejmenoval na oficiální účet hry LOL NAS X (opět velmi dobrý) a začal sdílet části spolupráce, která bude zahrnovat novou píseň s názvem Star Walkin ‘, která bude turnajem „Anthem“.

Umělec v současné době odpovídá na otázky online a objasnil, že „tam budou 2 hudební videa 1 z ligy a 1 ode mě.„Byla také tato poněkud zábavná odpověď na někoho, kdo se zeptal, proč se určité texty změnily z úryvkového náhledu písně:„ Původní háček zněl zadek TBH, to a trochu verše byly jediné změny.”

„Cítil jsem se, jako by bylo na čase vyzkoušet něco nového,“ píše Lil NAS X. „Nechal jsem svou známku na popkultuře v mnoha ohledech a teď je čas se věnovat světu hraní. Budu největším prezidentem League of Legends všech dob. Také se chystám udělat nejlépe světovou hymnu všech dob a oblékat největší, nejchladnější a nejsmyslnější světy v historii všech světů! Star Walkin ‘je jediná píseň, kterou si může od nynějška poslouchat. Swag Fr!”

Píseň debutuje 23. září, těsně před zahájením světa 29. září. Poté nový šampion LOL K’Sante The Pride of Nazumah dostane prestižní kůži navrženou rapperem 3. listopadu. To není zakoupené: Hráči musí vydělat 2000 ‘Worlds 2022 Tokens’ přes turnaj různými prostředky, aby to zabalili.

Nakonec Lil NAS X nastoupí na pódium v ​​Chase Center v San Franciscu na slavnostním zahájení světa vedoucího do světového finále v sobotu 5. listopadu.

Riot je brilantní při marketingu svých produktů a to je další příklad. Je zřejmé, že název pracovní pozice je trochu vtip a všechno se hraje za smích, ale Lil Nas X je stroj vytvářející humbuk. Šířeji, League of Legends se nikdy nedívala v Ruder Health, a spolupráce, jako je tato, rozhodně neublíží.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.