Riziko deště 2 – Najděte oltář na n Kuhana – gamepur, riziko deště 2 Její koncepty výzva: Jak najít oltář na N’Kuhana | PCGamesn

Riziko deště 2 Její koncepty výzva: Jak najít oltář do N’Kuhana

Nyní pro těžký kousek chcete spadnout z okraje této platformy a přistát ve vchodu do tunelu uvedeného výše v červeném kruhu. Je to složité, ale je mnohem snazší v závislosti na vašich položkách. Položka, která dává další skoky, je zjevně velmi užitečná. Někteří přeživší budou mít také s touto. Huntress může jednoduše spadnout a dostat se do tunelu. To znamená, že jsem to zvládl na svém Tubby Little Engineer, takže byste měli být v pořádku.

Riziko deště 2 – Najděte oltář do N’Kuhana

Oltář na N’Kuhana. Jeho jméno je šeptano na internetu, jako pozůstalí Riziko deště 2 Zoufale se pokuste vystopovat a naučit se její tajemství. V této příručce vám ukážeme vše, co potřebujete vědět, abyste to našli a odemkli tento úspěch.

Jak najít oltář na N’Kuhana

Oltář na N’Kuhana najdete pouze na úrovni mokřadů Riziko deště 2. Nyní, pokud mohu říct, že mokřady mohou být někdy druhou úrovní jakéhokoli běhu Riziko deště 2. Zdá se, že jdete nebo ne, zdá se, že je na trochu RNG. Jako takový hrajte hru, dokud neskončíte teleportováním na mokřady.

Jakmile se tam dostanete, hledáte velkou platformu ve tvaru písmene L, která vyčnívá přes útes. Nejjednodušší způsob, jak to najít, je jen chodit po okraji mapy. Vzhledem k náhodné povaze bodu tření je nemožné dát k němu pokyny. Naštěstí mapa není obrovská a zjištění, že by měla být docela rychlá.

Nyní pro těžký kousek chcete spadnout z okraje této platformy a přistát ve vchodu do tunelu uvedeného výše v červeném kruhu. Je to složité, ale je mnohem snazší v závislosti na vašich položkách. Položka, která dává další skoky, je zjevně velmi užitečná. Někteří přeživší budou mít také s touto. Huntress může jednoduše spadnout a dostat se do tunelu. To znamená, že jsem to zvládl na svém Tubby Little Engineer, takže byste měli být v pořádku.

Jakmile se sem dostanete, běžte dolů tunelem. Je to do značné míry opak pravidel bezpečnosti silničního provozu. Když je světlo červené, můžete se pohybovat, ale když se stane zeleně, pravděpodobně chcete začít chodit. Dosáhnete komory plné zeleného světla, s podivnou plovoucí kostru ve středu. Zastřelte to, nebojte se, protože se vám nesnaží ublížit a dostanete její koncepty úspěch! Nyní spadněte do díry a budete teleportováni zpět na povrch.

Pokud zjistíte, že videa je užitečná, Adam sestavil tento malý běh, který vám ukázal, jak se k tomu dostat!

O autorovi

Aidan O’Brien

Aidan O’Brien hraje hry již více než tři desetiletí a píše o nich pět let. Když se nedostává na výtvory Hidetaka Miyazaki, ráda tráví příliš mnoho času ve válečném rámu, Destiny 2 a jakémkoli jiném ARPG s pevným grindem. Když nepíšelo, dělá nevysvětlitelné zákulisní magii pro skupinu Gamurs Group.

Riziko deště 2 Její koncepty výzva: Jak najít oltář do N’Kuhana

Riziko deště 2 Její koncepty oltář do Nkuhany

Nejste si jisti, jak dokončit riziko Rain 2 její koncepty výzvy? Přestože je pouze v raném přístupu, riziko deště 2 je již těžké s tajemstvím a odemykatelnými. Je to také docela dobré, ale to je stranou pro to, pro co jsme tady všichni. Výzvy v riziku deště 2 většinou odemkněte předměty, které se hodí pro vaše budoucí běhy.

I když se to nemusí zdát tak důležité v této hře, jako by to bylo pro jiné roguelike, určitě pomáhají v pozdní hře a na vyšších úrovních obtížnosti. Výzva její koncepty je jedním ze dvou obzvláště složitých úkolů, takže jsme si mysleli.

Nalezení oltáře na N’Kuhana vyžaduje trochu dovedností, hodně zvědavosti a horlivého oka. Také vás to zavádí s potápěním do hlubin možná nejrůznější oblasti rizika deště 2.

Dokončení výzvy vám přiměje názor N’Kuhany, položka červené rarity, která mění způsob, jakým se uzdravení ovlivňuje, a umožňuje vám účtovat energii duše před uvolněním projektilu, který způsobí obrovské poškození toho, kdo loví. Stojí za to relativně malé množství úsilí potřebné k tomu, aby se to chytilo.

Kde najít oltář

Nejprve budete muset dosáhnout úrovně aspektu mokřadů. Tato oblast se podobá bažině nebo bažině a je plná gigantických padlých stromů, kdekoli se podíváte. To má tendenci být druhá úroveň, kterou najdete, ale kvůli povaze hry to nemusí být. Jakmile jste tady, musíte najít útes – stačí najít, není třeba putovat po římse.

Místo toho se podívejte dolů a špion, kde se z boku útesu vyčnívá kořen stromu. Ve skutečnosti existuje jeskyně sousedící s kořenem stromu, takže pokud spadnete při pohledu na útes, měli byste být schopni manévrovat do otevření jeskyně. Dostat se k tomu se liší od charakteru k charakteru kvůli možnostem mobility, ale pokud odpadnete a jdete směrem k útesu, když padáte, měli byste přistát v této jeskyni.

Riziko deště 2 Její koncepty oltář na umístění svatyně NKUHANA

Co dělat, když jste v jeskyni

Jakmile jste uvnitř této strašidelné jeskyně, musíte se projít. Nic by na vás nemělo zaútočit, takže navzdory strašidelné vibraci, kterou místo vydává, se necítí příliš ohroženi. Jakmile jste se prošli o další kořeny stromů a provedli vám cestu kolem červených světel, jeskyně by se měla otevřít. Nad mezerou zelená maw pod vámi je kostra visí ven, kosti a všechno.

Seskupit: Jak odemknout riziko umělce deště 2

Jednoduše to zastřelte a to dokončí výzvu a odemkne novou lesklou položku pro vaši položku. Možná vás zajímá, jak nejlépe uniknout z této pekla. Stačí skočit do zelené mezery a budete teleportováni zpět nad zemí.

Jason Coles Jason tráví většinu času pobíhající po svých dětech nebo mazlíčcích, ale když hraní tráví většinu z toho, že se kolem ve Fortnite, Minecraft, posedlá hraním dopadů Genshin nebo hraním raketové ligy. Jeho práce najdete roztroušenou přes internet na webech, jako jsou Dicebreaker, NME a IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Aspekt mokřadů

Moklanhlaskect1

The Aspekt mokřadů je vlhký bahna nalezená na Petrichor V a je součástí druhé sady prostředí, s nimiž se setkává Riziko deště 2. Skládá se většinou z zničených kamenných struktur a bažinatých oblastí naplněných vodou.

Obsah

Monsters []

Oltář na n’Kuhana []

Oltář do N’Kuhana je tajná oblast v prostředí mokřadního aspektu.

Výzva její koncepty je dokončena v tomto prostředí. Pod útesem na mapě je mezera, kde může hráč vstoupit, což vede tunelem k oltáři do N’Kuhana. Oltář na N’Kuhana se skládá z velké díry se žlutou kostrou visící nad ním. Zničení kostru dokončí výzvu a odemkne názor N’Kuhany N’Kuhana
Při uzdravení se oheň pronásleduje lebky.
Skladujte 100% (+100% za zásobník) uzdravení jako energie duše . Poté, co vaše energie duše dosáhne 10% vašeho maximálního zdraví, vystřelte lebku, která způsobuje 250% vaší energie duše jako poškození . .

Skákání do jámy pod kostrou teleportuje hráče zpět do normální oblasti mapy.

Skrytý vchod oltáře

Skrytý vchod oltáře

Uvnitř skryté výklenky

Uvnitř skryté výklenky

Newt oltáře []

Existují 3 možná místa pro oltáře Newt a přesně 1 se vynoří:

 1. V hluboké vodě za menší velkou stěnou.
 2. Na vrcholu neřídka zakrytého sloup poblíž středu mapy.
 3. Za skálou na samém konci útesu s výhledem na mapu.
  • Normálně přístupný, i když gejzír za někdy zničenou zdí.

1. pod vodou, za velkou zdí

1. Pod vodou, za velkou zdí

2. Na vrcholu svislého sloupu ve středu mapy

2. Na vrcholu svislého sloupu ve středu mapy

3. Za skálou na útesu

3. Za skálou na útesu

Lore []

Vítejte v Datascaper (V3.1.53 - pobočka beta) $ škrábání paměti. Hotovo. $ Řešení. Hotovo. $ CHISHING za příslušné údaje. Hotovo. Kompletní! Výstup lokálních zvukových přepisů. Jo, musel jsem. neměl jsem na výběr. Marion věděla - a ona byla vždy mnohem silnější. Mnohem silnější než my všichni. A fungovalo to, opravdu to udělal! Marion nás všechny zachránil. Dýka - zachránila Pugh a Larsen a Dillon. Carney a Stevens. Ale Pugh viděl - viděl a nerozuměl. Jak by mohl? Snažil jsem se mu to říct - běžel jsem k němu. Ale nemohl jsem ho přesvědčit jinak a byl tak blázen - tak blázen! Nezavřel by hubu a přicházeli golemové a dýka - nebyla na výběr. Všichni byli tu noc opravdu pochmurný. Ztratili jsme Hitchcock a Marion a Pugh. Skutečný pochmurný. Později Carney našel knihu z nedaleké hrudi. A to opravdu dávalo smysl - to se stalo! Věděl jsem, proč Marion má tu dýku a proč jsem musel být tím, kdo ji zabil. A Carney? Byl příliš silný. Nemohl jsem ho riskovat, že nerozumí. Nerozuměl by. Ale Carney byl velký. Všichni ostatní by to věděli. Tu noc, poté, co jsem ho zabil, jsem šel a vzal jeho tělo na oltář. A skryl jsem oltář - přímo na okraji útesu, mezi dvěma shluky kořenů, v jeskyni pod ní. A v té jeskyni. Uctíval jsem její koncepty. Zbytek? No, byli tak staří a tak unavení. Byly to jen dary pro N'Kuhana. A ona je milovala. Weshan. Místní zvukové přepisy kompletní. 

Historie verzí []

 • Oprava chyb
  • Aktualizovaný mokřadní aspekt s gejzírem, aby se zabránilo softlock v aspektu mokřadů
  • Změny hry
   • Změněné rozložení je přidat více identifikovatelných orientačních oblastí
   • Oprava chyb
    • ��︎ Ohnižte cestu AI v mokřadním aspektu, abyste snížili šanci na tření šéfa na nesprávné straně zdi
    • Změny hry
     • ☂ Nyní obsahuje několik alternativních tras pro znaky s nízkou mobilitou.
     • Přidejte novou skladbu Boss
     • Oprava chyb
      • Opravte šéfy a příšery, které se někdy zavřené za uzavřené brány na aspektu mokřadů

      Trivia []

      • Název vnitřního vývoje pro mokřadní aspekt je zamlžená bažina. [1]
      • Bizzozeron, jeden z vývojářů hry, uvedl v riziku oficiálního serveru Discord Rain 2, že do nové aktualizace existuje vejce přidané vejce přidané. Vejce bylo bezbarvé, v hnízdě a pouze na jedné z hlavních map, ne tajná mapa. 15. dubna 2021, po hodině hledání, se Vulfoof stal prvním člověkem, který našel nové velikonoční vejce.

      Vejce, která jsou vyrobena z kamene, sedí v hnízdě kapradiny

      Vejce, která jsou vyrobena z kamene, sedí v kapradičském hnízdě.

      Umístění vejce, umístěné v trhlině, kde šipka směřuje

      Umístění vejce, umístěné v prasklině, kde šipka směřuje k.

      Oblast dominuje masivní kostry a bazény dehtu a v této oblasti dominuje tyčící se akvaduk. • Hloubky propasti pro propasti pro propast (fáze 4)
      Tektonické relikvie
      Sníš o ohni.

      Hlavní hloubky pro propast kované pekelné oheň jsou považovány za pokračování a přizpůsobení magmatických kasáren z Riziko deště. • Pozůstalí obsahu DLC – DLC
      Aphelian Sanctuary je součástí přeživších DLC Void. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Aphelian Sanctuary Survivors of the Void – DLC obsah
      Tento obsah je součástí přeživších DLC Void. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Aphelian Sanctuary (fáze 2)
      Čisticí střed
      Sníš o jasnosti.

      • Zahájení zahájení (finální)
      Měsíc Petrichor V
      Sníš o sklenici a špíně.

      Velká doména umístěná nad rozbitým porušením měsíce Petrichor V. Je tvořen rozbitými zbytky čtyř jednotlivých sekcí, symboliků Mithrix Mithrix
      King of Nothing HP: 1000 (+300 na úroveň)
      Poškození: 16 (+3.2 na úroveň)
      Třída: Melee / Ranged
      Rychlost: 15 m/s
      Zbroj: 20 a Providence’s Nástroje stvoření. • Vzdálený hnízdo vzdáleného roostu (fáze 1)
      Ground Zero
      Sníte o vlnách, havarování na útesech.

      Věže Země vyčnívají skrz mlhu a neznámé ptačí stvoření Cornc. • Rallypoint Delta Rallypoint Delta (fáze 3)
      „Kontaktní světlo“ Survivor Camp
      Sníte o tichém sněžení.

      Rallypoint Delta je pozůstatky provizorního tábora postaveného skupinou rozptýlených členů posádky z kontaktního světla UES, někde v chladné tundře Petrichor V. • Scorched Acres Scorched Acres (fáze 3)
      Instalace WISP
      Sníte o větru, foukáte stromy.

      Většinu jeviště tvoří velké, kruhové plošiny a uhlíky se vznášejí vzduchem. • Pozůstalí obsahu DLC – DLC
      Sifonovaný les je součástí přeživších DLC Void. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Sifonovali lesní přeživší obsah prázdnoty – DLC
      Tento obsah je součástí přeživších DLC Void. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Sifonovaný les (fáze 1)
      Ground Zero
      Sníš o ohni a ledu.

      Mapa je přikrývána ve vrstvě sněhu, s velkými stromy obklopenými platformami překlenujícími více úrovní. • Volání sirény Sirena (fáze 4)
      Ship Graveyard
      Sníš o větru.

      • Sky Meadow Sky Meadow (fáze 5)
      Sprite Fields
      Sníš o klidu.

      • Pozůstalí obsahu DLC – DLC
      Sírová bazény jsou součástí přeživších prázdnoty DLC. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Sulphur bazény přeživší obsahu prázdnoty – DLC
      Tento obsah je součástí přeživších DLC Void. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Sírová bazény (fáze 3)
      Štiplavá jaro
      Sníš o Brimstone.

      Stupňová jezera mělké síry. Obloukové mosty a podzemní jeskyně spojují mapu dohromady. • Sundered Grove Sundered Grove (fáze 4)
      Spící lokus
      Sníte o násilném růstu.

      Starověká flóra vzrostla, aby se vrátila do kdysi posvátného útočiště. Mazes kořenů a zarostlé houby zkroutili krajinu a zanechali pouze ruiny. • Titanic Plains Titanic Plains (fáze 1)
      Ground Zero
      Sníš o rollingových kopcích.

      Gigantický kamenný oblouky držák panorama, zatímco hlavní hřiště přehlíží obrovskou zlomenou tektonickou nížinu. • • Aspekt mokřadů Aspekt mokřadů (fáze 2)
      Rehabilitační zóna
      Sníte o kroucení kořenů.

      Tato oblast je místo, kde hráč bojuje s aurelionitem šéfa, Titanic Goldweaver. • Pozůstalí obsahu DLC – DLC
      Planetárium je součástí přeživších prázdných DLC. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Přeživší planetárium obsahu prázdnoty – DLC
      Tento obsah je součástí přeživších DLC Void. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Planetárium (finále)
      Buňka V
      Planetárium je oblast někde uvnitř prázdnoty, která je umístěna sbírka planet zadržených denizeny prázdnoty. Je obýván především vyprazdňováním, strážcem planetária nebo potenciálně ovladačem samotného prázdnoty. • Void Fields Void Fields (skrytá říše)
      Kosmické vězení
      Skrytá říše přístupná pouze přes bazar mezi časem. Dokud nebude buňka stabilizována, prázdnota budou neustále „udusit“ hráče pro malé procento jejich současného zdraví. • Pozůstalí obsahu DLC – DLC
      Void Locus je součástí přeživších prázdných DLC. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Void lokus přeživší obsahu prázdnoty – DLC
      Tento obsah je součástí přeživších DLC Void. Je k dispozici pouze tehdy, pokud je DLC povoleno při spuštění běhu.
      Klikněte pro více informací. Void Locus (Hidden Realm)
      Cell IIIVIIIIIIIIVIIVLVILIVlllvVilivli
      Sníte o potenciálu.

      1. ↑ Chat s tvůrci rizika Rain 2 (Hopoo Games) https: // youtu.BE/J0MPQFL3L50?t = 4759