Rockstar GTA 6 Datum vydání: Vše, co o něm potřebujete vědět, je k dispozici uvnitř!, Všechno, co víme o GTA 6: Netěsnost a pověsti – Dexerto

Všechno, co víme o GTA 6: Netěsnost a pověsti

To naznačuje, že příběh bude obsahovat pár na útěku od úřadů po řadě loupežků, které zní velmi GTA. Rovněž by to umožnilo hře využívat mechanik přepínání charakterů zavedený v GTA 5.

Rockstar GTA 6 Datum vydání: Vše, co o něm potřebujete vědět, je k dispozici uvnitř!

Pro všechny hráče GTA Vice City, kteří hráli GTA 5 . Tvůrce této hry nyní pracuje na výrobě GTA 6, aktualizované verze, pro lidi, kteří hledají čerstvý herní zážitek. Každý nyní dychtí hrát novou GTA 6 na svém počítači, protože poskytne nový zážitek z hlediska vizuálů, nových postav, nákupu nového automobilu a mnoha dalších oblastí po vyslechnutí zprávy, že Rocková hvězda Datum vydání GTA 6 se očekává, že bude mezi 1. dubna 2024 a 31. března 2025.

Rockstar GTA 6 Datum vydání

Rockstar Games neodhalilo datum vydání GTA 6. . Zpráva, že Grand Theft Auto 6 bude stanovena v současném viceprezidenci, byla součástí širšího úniku informací, která uvádí, že hra bude vydána v roce 2025. Po úspěchu desátého výročí GTA 5 vývojář nyní oznamuje datum vydání GTA 6 a brzy budete moci hrát jako nová postava hry.

Při provádění takových předpokladů je obvykle dobré pokračovat v péči, ale zdá se, že čerstvé úniky GTA 6 potvrzují současný scénář Vice City, takže možná datum vydání Rockstar GTA 6 někdy v roce 2025 je přesná. Některé spekulace však naznačují, že Grand Theft Auto 6 může spustit již v roce 2024. Nejnovější odpověď společnosti Microsoft na aktivaci Britské soutěže a úřadu pro trhy (CMA) o jeho pokračujícím nákupu Blizzard poskytla podporu pro toto.

Rockstar GTA 6 Datum vydání News News

Vývojář Grand Theft Auto potvrdil, že GTA 5 je v dílech a bude vydán po další aktualizaci komunity. Všichni hráči GTA 5 nyní dychtivě očekávají vydání GTA 6, aby si užili nové funkce a vizuální prvky. Navíc se říká, že vizuální a postavy GTA 6 unikly, což vedlo k viralitě více než 90 videí a obrázků na několika platformách.

Název hry Grand Theft Auto (GTA)
Žánr (s) Akční adventura
Vývojář Rockstar North Digital Eclipse Rockstar Leeds Rockstar Canada
Vydavatel Hry Rockstar
Tvůrce David Jones Mike Dailly
Datum prvního vydání GTA Grand Theft Auto (28. listopadu 1997)
Datum vydání GTA 6 (nejnovější) 1. dubna 2024 a 31. března 2025 (očekávané)

Všechno, co víme o GTA 6: Netěsnost a pověsti

Obrazovka načítání GTA 5 s logem GTA 6

Hry Rockstar

Vysoce očekávaná GTA 6 společnosti Rockstar doposud neměla mnoho oficiálních podrobností, ale v posledních letech došlo k řadě pověstí a úniků. Zde je vše, co o hře zatím víme, včetně každého úniku a pověsti, která se objevuje.

.

Článek pokračuje po reklamě

V této příručce bylo zkompilováno úplné přehled všech pověstí, úniků, spekulací a oficiálních zpráv o titulu Rockstar.

Článek pokračuje po reklamě

Bez dalšího povyku, tady je vše, co víme o GTA 6.

Obsah

  • Je GTA 6 ve skutečnosti vychází?
  • Platformy GTA 6
  • Existuje datum vydání GTA 6?
  • Historický únik hry GTA 6
  • Má GTA 6 crossplay?
  • Nastavení a pověsti o velikosti mapy
  • Příběh, spiknutí a postavy
  • Další úniky a teasery GTA 6

Je GTA 6 ve skutečnosti vychází?

Ano, Grand Theft Auto 6 byla oficiálně oznámena společností Rockstar Games v únoru 2022 a je v aktivním vývoji.

Rockstar utrpěl masivní únik, který odhalil mnohem více, než by byli rádi na veřejnosti příliš brzy. Odpověděli tím, že potvrdili, že GTA 6 nebyla jen ve vývoji, ale několik dalších podrobností odhalených únikem, který se již nějakou dobu říkal.

Článek pokračuje po reklamě

Znaky GTA utíkají exploze Frome

GTA 6 se říkalo roky, ale stále nebylo potvrzeno žádné datum vydání.

Víme o platformách GTA 6?

Ještě ne, protože je příliš brzy. Nejnovější úniky naznačují, že GTA 6 přijde pouze na hardware New Gen.

To naznačuje, že hra bude vydána na PS5, Xbox Series X | S a PC. Představujeme si, že vydání na PS4 nebo Xbox One je nepravděpodobné na základě toho, kdy se hra vydá realisticky.

Článek pokračuje po reklamě

Existuje datum vydání GTA 6?

Dosud nebylo oznámeno žádné datum vydání pro GTA 6.

Nejlepší indikace, kterou máme, když vychází GTA 6. Podle jejich posledního příspěvku o další hře se vývojáři zaměřují na vydání dovolené 2024 pro GTA 6.

Článek pokračuje po reklamě

“Bohužel by to mohlo také sklouznout do začátku roku 2025,” dodal také zasvěcenec.

Neočekávejte tedy, že uvidíme GTA až do roku 2024 nejdříve a vzhledem k zpoždění jsou v cyklu herního uvolňování běžná v těchto dnech, mohla by se natáhnout do roku 2025 nebo 2026.

Únik hry GTA 6

18. září stál herní průmysl na okamžik, protože to, co se zdálo být úplně prvním hraní GTA 6, se vysypalo online. Nejprve přišlo několik menších klipů různých animací charakteru, přičemž mnozí odmítli uvěřit jejich legitimitě. Pak přišla propracovanější záběry s úplnými loupežními sekvencemi a přestřelkami policajt. Přesto se mnozí ptali, jestli to byl všechno jen komplikovaný falešný vzhledem k tajemství Rockstar.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Brzy dlouho novinář Jason Schreier potvrdil zdroji ve studiu, že tyto úniky byly skutečně skutečné. Více než 90 videí bylo sdíleno, protože hacker hledal „vyjednávání dohody“ s vývojáři.

V úniku bylo odhaleno vše od potvrzení o návratu Vice City jako centrálního umístění po záběry obou dříve hlášených protagonistů. Vzhledem k tomu, že nic oficiálního se nevynořilo dříve, žádné hry, žádné snímky obrazovky, ani logo, tato obrovská informační skládka byla mezi největší v historii her.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí Rockstar následoval, aby ujistil fanoušky, že neočekávají „žádný dlouhodobý účinek na rozvoj probíhajících projektů.„Význam GTA 6 by měl být stále na správné cestě a neměl by čelit žádným velkým zpožděním ve světle úniků.

Článek pokračuje po reklamě

Bude v GTA 6 crossplay?

V současné době, Žádná z her Rockstar nemá schopnost povolit křížovou hru, a V současné době nevíme, zda GTA 6 bude zahrnovat funkci. I když stále nemáme žádné informace týkající se této funkce v GTA 6, je pravděpodobné, že by to mohlo znamenat poprvé, kdy se funkce objeví v jednom z jejich titulů.

Článek pokračuje po reklamě

To by mohlo umožnit hráčům na celém hardwaru společně. Ať už jste na konzole nebo PC, možná budete moci interagovat v GTA 6 bez omezení.

Zatímco žádná mapa nebyla potvrzena, pokud jde o to, kde budou hráči navštěvovat další iteraci, Pokud je propuštěná hratelnost co projít, zdá se, že Vice City je zpět v soustředění s klasickým národním prostředkem sloužící jako jedna část plné mapy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

. Nyní však Leaker Tom Henderson – také známý jako dlouhodobě na YouTube – prohlásil, že „80% úniků„ Project Americas “je s obrazem ukazující kouř a zrcadlo – zjevně naznačuje, že mnoho z těchto úniků je nepravdivé.

Dříve však úniky tvrdili, že Vice City by však nebylo ústředním bodem, poznamenává, že bude zapojen celý stát Florida. V tomto scénáři tvrdí, že mapa se bude konat v moderní verzi Miami, stejně jako velikost GTA V a Red Dead Redemption 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Naposledy však analytik průmyslu Michael Pachter zaznamenal, že GTA 6 bude obsahovat více kontinentů. . Určitě Londýn, “řekl v březnu 2022.

Nejnovější zvěsti naznačují, že mapa bude jen největší mapou karantény Rockstar, ale také zakrslá jakékoli jejich předchozí úsilí. Pokud je to plné detailů a co dělat, buďte připraveni prozkoumat stovky hodin prozkoumat.

Článek pokračuje po reklamě

Únik mapy viceprezidenta – květen 2021

Nové úniky obklopující prostředí Vice City nadále vycházejí ze dřeva. Únik, sdílený na Imguru, předvádí mnohem více podrobností ve srovnání s únikem dříve sdíleným v roce 2018.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě toho nedávný seznam pracovních míst na stránce úvodní práce Rockstar odhalil, že tým hledal umělce VFX. Tento umělec VFX by „pomohl ponořit hráče do uvěřitelného světa, z použití okolních efektů pro věci, jako je hmyz kolem hráče a déšť, který odhodí budovy, až do značných destrukčních událostí, jako jsou mrakodrapy, které se naráží na zem.“

Článek pokračuje po reklamě

Populární GTA YouTuber Mrbossftw vytvořil spojení mezi výpisem zaměstnání a možnou novou mapou na Floridě – mohlo by to být viceprezidentka City?

Pěstování mapy GTA 6

Zpráva Bloomberga navrhla, že pracovní název GTA 6 je Project Americas a že hra bude primárně nastavena ve fiktivní verzi Miami a jeho okolních oblastech. Je to velmi pravděpodobné, že to bude Vice City, což je v podstatě Miami ve vesmíru GTA.

Článek pokračuje po reklamě

Zpráva také uvádí, že hra se postupem času vyvíjí a roste a během svého životního cyklu přidává nová města a regiony. To by pravděpodobně zahrnovalo obsah příběhu, rozšíření mapy světa nebo umístění, které lze navštívit. Tyto aktualizace by však mohly být také součástí neustále se rozvíjejícího nástupce GTA Online.

Článek pokračuje po reklamě

Zde mohou hráči rozeznat mnohem více, včetně rozložení silnice. Únik vzrušil fanoušky všude na webech, jako je Reddit, s uživatelem Himikotogaasu uvádí: „S kolikrát jsem to viděl a jak to neustále neustále přidává, tím více doufám, že je legitimní.“

Článek pokračuje po reklamě

Pověsti viceprezidenta nadále létají po celém roce 2021, protože uniklé snímky obrazovky a dokonce i uniklé rozhlasové stanice, když se fanoušci zdvojnásobili teorii. Úplné video údajné mapy GTA 6 se objevilo 8. července.

Článek pokračuje po reklamě

Fanoušci dychtili po návratu do kultovního vice města.

Ačkoli nám toto prohlášení nedává žádné solidní informace o místě nebo éře, potvrzuje, že Rockstar je otevřen pro přerušení hranic typického titulu GTA. Historický únik také odhalil, že hra bude skutečně nastavena ve Vice City, alespoň z větší části.

Otázka GTA 6 Devs

.

GTA 6 Story, Plot a Character Rumors

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Zatímco některé zvěsti naznačují, že příběh GTA 6 byl dokončen, existuje mnoho spekulací o počtu hratelných postav v GTA 6.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Historické únik GTA 6 odhalil, že ve hře bude představovat dva protagonisty, muž a ženu a že příběh bude mít vibraci podobnou Bonnie a Clyde.

To naznačuje, že příběh bude obsahovat pár na útěku od úřadů po řadě loupežků, které zní velmi GTA. Rovněž by to umožnilo hře využívat mechanik přepínání charakterů zavedený v GTA 5.

GTA 6 Úniky a teasery

Obklopuje spoustu dalších úniků GTA 6, přičemž obklopují hru, přičemž řada výpisů z práce z Rockstar North byla vyzvednuta fanoušky seriálu, počínaje stylisty z kostýmů a šatní skříně.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Online postavy seděli kolem bazénu

Teasery a úniky jsou všude pro hru.

Naposledy fanoušci franšízy spekulovali, že Rockstar možná unikl Screenshoty GTA 6 do GTA online prostřednictvím nové série košil, které byly přidány v nedávné aktualizaci.

. Jeden z tvrzení úniků, že hra bude stanovena v roce 2022 nebo 2023. Leaker „Saycheesedgtl“ tvrdí, že získal informace z „Rockstar Games Insider..“

Článek pokračuje po reklamě

Tyto úniky samozřejmě zůstávají nepotvrzeny, přestože se vyfukují online, takže fanoušci by se měli podívat na informace poskytnuté s nějakým zdravým skepticismem.

Článek pokračuje po reklamě

Oznámení o živé události

V červnu 2021 zveřejnil Rockstar na svých webových stránkách seznam pracovních míst pro „živé koordinátor“. Tento sklouznutí informací vedl některé fanoušky GTA 6, aby předpokládali, že starý únik o oznámení o živé události pro GTA 6 je pravdivý.

Podle předchozího úniku bude GTA 6 představena fanouškům během řady živých akcí a různých aktualizací na GTA online. Jako vždy by se tyto úniky měly brát špetkou soli, ale je možné, že jsou tyto dva připojeny.

Článek pokračuje po reklamě

Nadcházející přívěsy

V únoru 2021, nové zveřejňování zaměstnání uvedené pro „Cinematic Gameplay Capture Artist“ pro Studio Rockstar New York, učinilo jako Reddit Abuzz s popisem práce: „Tato role je zodpovědná za natáčení záběrů ve hře pro použití v online a TV. kampaně. Tým pro zachycení hry pracuje s naším týmy pro úpravy videa a přívěsu na výrobu vynikajících videí pomocí výhradně ve výstředních hrách.“

Článek pokračuje po reklamě

Zpět v roce 2020 byla další inzerovaná reklama na zaměstnání pro editor videa, aby vytvořil přesvědčivý obsah v „60sekundovém formátu“-což zní hodně jako přívěs-a to bylo zveřejněno až v lednu 2021.

Článek pokračuje po reklamě

Celý rok od tohoto zveřejnění práce a my jsme obdrželi slovo od různých zasvěcených osob, že se očekávalo, že přívěs GTA 6 dorazí na podzim 2022. To se nestalo.

. Tvrdil, že přívěs hrozí v nyní smazaném tweetu. Skutečnost, že byla smazána, měla mnoho fanoušků zvědavých a naděje, že to může být ve skutečnosti splatné.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Teasers

Byly tam i další možné upoutávky, včetně vánočního dárku vývojáře pro ovlivňování. Obsah dárku se objevil na sociálních médiích a představil dříve nikdy předtím neviděnou logo Rockstar, která byla tematicky ve vlajce Kolumbie.

GTA Online reklama na kamion vetir

Hráči věří, že písmo v oznámení vetiru naznačuje na GTA 6.

Úniky měny bitcoinů

Další funkce úniku funkcí tvrdí, že GTA 6 bude obsahovat určitou formu kryptoměny, přičemž hráči také vidí návrat akciového trhu. Podle Toma Hendersona bude tato funkce pocházet hlavně z některých z některých postav hry, zejména když je třeba rychle převést obrovské množství měny do postavy hráče.

Článek pokračuje po reklamě

Vice City Online, Rockstar Cartel a GTA 6 doménové jména

Uživatel Reddit také dříve poukázal na to, že Interactive Take-Two Interactive obnovil dva zajímavé doménové jména. Publikující rodič her Rockstar se obnovil GtaviceCityonline, Gtavi, A nedávno, Rockstarcartel.

Je známo, že společnosti pravidelně obnovují jména domén, i když nemají v plánu je využít, takže si vezměte tyto domény zrnem soli.

Takže to máte. Všechny aktuální úniky a informace týkající se GTA 6. Ještě více obsahu GTA najdete v našich průvodcích níže: