Rockstar pracuje s moderními modely, kteří vytvořili nástroje GTA V a Red Dead Roleplaying Tools – The Verge, New Day RP | FiVEM RP | Grand Theft Auto roleplay | NDRP

Seznam fóra

Rockstar Games nedávno změnilo svou politiku moddingu her, zejména s ohledem na svůj postoj na serverech roleplay. Nové zásady vyzývají vytváření nových „rozumných“ zážitků, které se rozšiřují o hry kreativním způsobem a umožňují provozovat mody prostřednictvím platforem třetích stran třetích stran.

Rockstar se oficiálně spojí s vývojářem serveru GTA v roleplay

Cfx.Re vyrábí nástroje FiVEM a REDM, které umožňují servery roleplay GTA V, a nyní je jeho tým součástí her Rockstar Games.

Autor: Umar Shakir, spisovatel zpravodajství, který má rád životní styl elektrického vozidla a věci, které se připojují přes USB-C. Než se připojil k Verge, strávil více než 15 let.

11. srpna 2023, 15:47 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Rockstar Games spolupracuje s populárním týmem vývojářů MOD, aby do her společnosti přinesl oficiální podporu pro servery roleplay. Dnes oznámeno, Rockstar říká, že je „partnerství s CFX.Re Team, “tvůrce nástrojů pro Modding Modding FiVem a Redm, které umožňují hráčům dělat a hrát prostřednictvím zcela vlastních zážitků ve hrách jako hry Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption 2.

Stav uspořádání není zcela jasný, přestože Rockstar ve vydání uvedl, že CFX.RE je „nyní oficiálně součástí her Rockstar“, aniž by se to stalo detailu o tom, jak se to děje.

V příspěvku na svém oficiálním fóru CFX.Re říká, že je to „nyní oficiálně součástí her Rockstar“ a že existuje příležitost prosazovat platformu Fivem – prostě nepožádejte o žádné informace o GTA 6.

Rockstar Games nedávno změnilo svou politiku moddingu her, zejména s ohledem na svůj postoj na serverech roleplay. Nové zásady vyzývají vytváření nových „rozumných“ zážitků, které se rozšiřují o hry kreativním způsobem a umožňují provozovat mody prostřednictvím platforem třetích stran třetích stran.

Rockstar však nebude tolerovat „vytvářet nové hry, příběhy, mise nebo mapy“ pomocí IP Rockstar. Je také jasné, že nepovolují žádné peněžní zisky pomocí svých her, včetně kořistí nebo distribuce kryptoměn. Ti jdou do koše s tímto VR modem, se kterým Rockstar nebyl v pořádku.

Komunita Modding, zejména pro Grand Theft Auto V, nezná hranice. Existují intenzivní zkušenosti s platformami, jako je FiVem, jako je rolepla gangsterů, kde se lidé, kteří se účastní.

Seznam fóra

Používáte zastaralý prohlížeč. Nemusí správně zobrazit toto nebo jiné webové stránky.
Měli byste upgradovat nebo použít alternativní prohlížeč.

Vítejte v New Day RP

Zaregistrujte se a nechte se dnes vyvolávat!

Oznámení a informace nové

Vlákna 77 Zprávy 1.2K

 • Středa ve 4:08
 • Abigail Mason

Pravidla, pokyny a průvodce

Vlákna 23 Zprávy 45

 • 2. srpna 2023
 • Adrian Jax

Nový den RP 2.6 | Whitelisted | Hlavní server

Swing Shift Popelka

Váš další mokrý dýmový uwu

Streamery

Avatar Sensei_7412

Grand Theft Auto V: Detektiv Dave Mace | MCD | NewDayrp | Nové emoce! | !ndrp | !Discord |

Avatar Kagnarok

Grand Theft Auto V: Clayton “Clueless” Greene | Novinky Weazel | #1 zloděj | @Kagnarok !NewDayrp !Ndrp #gtarp

Nejlepší servery RP GTA, které se mají hrát v roce 2023

GTA V po všech těch letech stále prosperuje a velká část je kvůli popularitě Servery roleplaying, které umožňují hráčům vstoupit do bot jejich postav a zažít populární hru akční adventury úplně novým způsobem díky banda modů.

Co je GTA RP?

GTA RP je, když se všichni hráči připojí k konkrétním serverům, aby mohli hrát postavy, které vytvořili. Hráči budou mluvit a jednat způsoby, které jsou věrné jejich postavám ve snaze vyprávět vyvíjející se vyprávění. Několik streamerů GTA RP udělal velký čas kvůli veselým starožitnostím, ke kterým se dostane do charakteru.

K dispozici je řada serverů, z nichž každá má různá pravidla a předpisy. Předpoklad však zůstává stejný. Hráči musí zůstat v charakteru a hrát nějakou roli v širším ekosystému, ať už je to zločinec, policista nebo zaměstnanec rychlého občerstvení.

Je to neuvěřitelně populární kvůli bezkonkurenční úrovni ponoření a zábavy, kterou nabízí. Zdá se, že se to nelze dostat do toho, že by se streamery Twitch a YouTube dostalo dost. Obsah se prakticky vytváří.

Nejlepší servery GTA RP, na kterých se dá hrát

Nejlepší servery GTA RP, které se mají hrát. Kliknutím na libovolné jméno na seznamu přejděte na popis toho, co nabízejí, a informace o tom, jak se připojit.

 • Nový den RP – hluboký zážitek, protože se váže s jinými nabídkami RP od stejného kolektivu a běží na FiVem, velmi populární RP klient. Počet hráčů: 35 292
 • GTA World – Nelíbí se mi myšlenka mluvit na mikrofonu, ale milujte myšlenku RP? Tento textový server je pro vás ten. Počet hráčů: 175 011
 • Eclipse RP-hlasový RP, neuvěřitelně snadné se zapojit a fantastická komunita. Toto je pravděpodobně nejvíce možnosti pro začátečníky. Počet hráčů: 1 000 max
 • TwitchRP – velmi populární u streamerů napříč několika tituly; TwitchRP je velká komunita se spoustou. Počet hráčů: 17 000
 • Nopixel – největší a pravděpodobně nejlepší komunita GTA RP. Nopixel vytvořil tolik klasických setkání a poptávka je přes střechu. Počet hráčů: 438 545
 • LifeCore Roleplay – Lifecore Roleplay se pyšní na hyper realistické roleplaying, přísné pravidla a zralé komunity. To je pouze pro vážné hráče. Počet hráčů: 17 000
 • Mafiacity RP – Pokud hledáte RP server organizovaného zločinu, tento je pro vás. Je tu spousta chaosu a RP. Počet hráčů: 200 na server

7. Mafiacity RP

Fotografie loga Mafia City Roleplay

Pokud jste někdy chtěli roleplay jako člen organizovaného zločinu, je to ten pravý server pro vás Mafia City Roleplay si užívá velkou hráčskou základnu věnované pro život Crimelord Fantasy. Tento server je založený na hlase, což znamená, že ti, kteří dávají přednost textu, budou muset hledat jinde. Jeho ekonomický systém je robustní, umožňující nákupy nemovitostí, práce atd. Můžete si vyrobit více znaků a mít vlastní práci hráče.

Jak hrát Mafiacity RP

Chcete -li začít, můžete navštívit jejich server Discord. Mají všechny potřebné instalační pokyny na jednom pohodlném místě. Jakmile jste na serveru, ověřte, že nejste bot. Poté si přečtěte pravidla a FAQ. Jakmile je to hotovo, můžete se připojit přes svého klienta.

6. Lifecore roleplay

Lifecore RP logo

LifeCore je pro zralé, vážné hráče, kterým nevadí hraní podle přísné sady pravidel. Některé z funkcí serveru zahrnují více než 100 zcela nových, realistických automobilů, vlastní oblečení, vysoce podrobná policejní auta, domácí zvířata, bbq cookouts, pěšáky, každodenní práce, skateboarding, úložiště a mnoho dalšího.

Jak se připojit k serveru LifeCore Roleplay

Je snadné začít hrát Lifecore RP. Pokyny k instalaci se můžete připojit k jejich discordovému serveru. Hlavní web se nachází zde. Nezapomeňte si přečíst jejich pravidla stanovená v Google DOC propojeném na serveru. Můžete se připojit zadáním do „Connect Play.LifeCorerp.com ”prostřednictvím klienta FiVem.

5. Nový den RP

Fotografie loga Newday RP

Nový den RP je populární, hladce běh GTA V Server roleplaying, který je obzvláště populární mezi těmi, kteří se dabnou do své sestry Red Dead Redemption 2 Server roleplaying, Wild West RP.

Je to jedinečné v tom smyslu, že běží v tandemu s ním a jeho tradicí, což umožňuje hlubší a jedinečnější zvrat na roleplaying, které ostatní servery jednoduše nemohou shodovat. Hráči musí zůstat vždy v charakteru.

Jak se připojit k novým denním serverům RP

Chcete -li hrát na nových denních serverech RP, budete potřebovat kopii GTA V, a klient FiVEM. Podle nového dne nezáleží na tom, kde jste si skutečně zakoupili svou kopii hry, což je dobrá zpráva pro ty, kteří ji vyzvedli na Rockstar Social Club. Stahování klienta FiVem může být trochu trapné, takže pečlivě sledujte níže uvedené kroky.

 • Vypněte svůj antivirus. Fivem může vyrazit na antivirus, takže je nejlepší jej jednoduše zakázat a poté si stáhnout klienta.
 • Stáhněte si klienta z oficiálních webových stránek FIVEM.
 • Ujisti se že GTA V je nainstalován a plně aktuální.
 • Spusťte fivem.exe. Pokud jej nespustíte z prázdné složky, kde se automaticky nainstaluje, nainstaluje se na %localAppData %\ fivem.
 • Zopačujte svůj antivirový a whitelistický firem.
 • Spusťte FiVem prostřednictvím nabídky Start.

Nyní existují i ​​další kroky, které musíte podniknout, abyste se dostali na server.

 • Nastavte nový denní účet RP a propojte vaši páru a nesouhlas s jejich systémy. Takto se dostanete na servery.
 • Propojte svůj Teamspeak, abyste měli přístup k serverům.
 • Stáhněte si plugin Teamspeak SaltyChat. Takto funguje chat blízkost na serverech.
 • Při vytváření vaší postavy mějte na paměti, že musí být ve věku 18 let nebo starší.
 • Navrhovali bychom, abyste si přečetli celé FAQ.
 • Měli byste si také přečíst jejich obecné pokyny, abyste zajistili, že typ zkušenosti s RP se nový den snaží podporovat, je to, o čem vás zajímá.

4. GTA World

Fotografie loga Světového serveru GTA

Pokud jste někdo, kdo se trochu stydí na roleplaying na mikrofonu, ale nechce si nechat ujít veškerou zábavu, fantastický GTA World Server roleplaying je perfektní volba.

Točí se kolem textové komunikace, která, i když je méně pohlcující, je stále spousta zábavy. Neexistuje ani nedostatek obsahu. Existují podniky, pro které mohou pracovat, frakce, které mají reprezentovat na ulicích, a další.

Jak hrát na serverech GTA World

Hlavní web GTA World je naplněn informacemi o těchto serverech RP a o tom, jak se k nim připojit. Abyste se mohli zúčastnit. Pamatujte, že GTA World se zaměřuje na interakce založené na textu, takže existuje méně práce s hlasovými klienty a pluginy.

Nejprve byste se měli rozhodnout, zda si přejete hrát v Los Santos nebo Liberty City a nastavit účet na hlavní stránce. Ujistěte se, že jste si přečetli úplný průvodce roleplay, abyste věděli, co se od vás na serverech očekává.

3. Eclipse RP

Fotografie Eclipse Roleplay Server

Eclipse RP je vynikající server založený na hlase s maximální kapacitou 200 hráčů za všech okolností, což znamená, že ti, kteří projdou kvízem a skočí. Hráči mohou být cokoli, čím chtějí být, ať už je to řidič taxíku, prodejce drog, vládní pracovník, mechanik, policista, hráč s vysokým válcem, prodejce zbraní nebo cokoli jiného.

Jak hrát na serverech Eclipse RP

Eclipse je ve skutečnosti jednou z nejjednodušších skupin RP, se kterými si můžete hrát, investovat do zjednodušeného přístupu a procesu, aby opravdu pomohl dostat lidi do hry rychle. Ještě jednou budete muset vlastnit GTA V, pak stačí stáhnout Rage MP.

 1. Stáhněte si klienta MP Rage z oficiálního webu MP Rage.
 2. Spusťte klienta a poté hledejte [En/US] [Voice] Eclipse roleplay
 3. Připojte se k výše uvedenému serveru
 4. Vytvořte si účet
 5. Projít kvíz
 6. To je ono, a ty jsi dobré jít.

2. Twitchrp

Fotografie loga TwitchRP

TwitchRP je druhý největší roleplaying server s více než 20 000 aktivními členy, a z dobrého důvodu-je to oblíbené mezi Twitch Streams, jak název napovídá, a je to neuvěřitelně zábavné.

Kromě převzetí nejrůznějších pracovních míst, jako je dodávka zboží, recyklace odpadu a prodej automobilů, se mohou hráči také učit dovednosti a řemesla a přidat další vrstvu hloubky.

Jak hrát na serverech Twtich RP

První věc, kterou musíte udělat na Twitch RP, je dostat se. Chcete -li to provést, přejděte na webovou stránku hlavního záškupování RP a stiskněte tlačítko Apply v pravém horním rohu stránky. Hodně z procesu Twitch RP se odehrává za zavřenými dveřmi, ale doporučují vám, abyste se seznámili se svými pravidly. Až budete přijati, obdržíte e -mail, který vám poradí o dalších krocích, které chcete podniknout.

1. Nopixel

Fotografie serveru Nopixel

Hle, aj, nejlepší server ze všech – ikonický server Nopixel, který v podstatě vložil GTA V Roleplaying na mapě a udržoval ji tam kvůli své popularitě mezi masivními streamery, jako je XQC.

Může se pochlubit některými z nejlepších funkcí kvality života na scéně, ale je tu úlov.

Existují alternativní servery, které jsou přístupnější, ale vzhledem k jejich popularitě se ti, kteří se chtějí připojit, často musí platit za prioritní přístup a sloty postavy. Dává však hráčům šanci si vydělat místo na hlavním serveru, takže by to stálo za to.

Jak se připojit k serverům bez pixelů

Nopixel je pravděpodobně nejslavnější ze všech serverů GTA RP, a to znamená, že to může být nejtěžší připojit. V současné době budou pro místo zváženy pouze příznivci komunity a bude vaše žádost trvat průměrně 14 dní. Budete se muset zaregistrovat na fóra Nopixel, abyste mohli získat přístup k šabloně aplikace.

Nopixel je další skupina RP, která používá FiVem, takže se ujistěte, že se dostanete před křivku podle pokynů, které jsme uvedli výše ke stažení a nainstalování.

Spisovatel štábu pro dot eSports. Jsem vášnivý hráč s dlouholetými zkušenostmi pokrývajícími všechny věci, esports a streamování. Mám zvláštní lásku k Dota 2, Pokémonovi a Apex Legends.