RTX 4090 na skladě? Tady je Jak získat jeden | Digitální trendy, RTX 4090 Stock Provdál se vzdoruje předpovědi – Gamerevolution

Výprodej akcií RTX 4090 vzdoruje předpovědi

Během několika minut po uvedení na trh se každý model RTX 4090 vyprodal. Podle NowinStock (který má pětiminutové zpoždění), Amazon, Best Buy, B&H Photo a Newegg měli zásoby okamžitě popadly, jakmile obchody zveřejnily výpisy. . . Od doby, kdy byl tento trh improdován, byste si mysleli, že by poptávka po GPU klesla. Dnešní prodej však naznačuje, že tomu tak není, alespoň v krátkodobém horizontu.

RTX 4090 je již vyprodáno. Zde je, jak si ji stále můžete získat

Jacob Roach

RTX 4090 je nejlepší grafická karta, kterou si můžete koupit hned teď – stačí si přečíst naši recenzi RTX 4090. A bohužel to znamená, že je to velmi populární. Uprostřed maloobchodníků je většina (ne -li v tomto bodě) modely RTX 4090 vyprodána.

Ale stále existuje způsob, jak koupit RTX 4090.

Ruční popadnutí MSI RTX 4090 Suprim X

Origin PC oznámil, že nabízí RTX 4090 jako možnost pro několik svých konfigurovatelných herních stolních počítačů a jsou stále k dispozici. Budete si muset zakoupit celý systém kolem grafické karty, ale původ nabízí nejnovější dostupný hardware dnes. Stroje již jsou dodávány s CPU, jako je Ryzen 9 7950x, a původ nabízí procesory Intel 13. gen (i když budete muset počkat, až se tyto procesory skutečně uvolní, než bude počítač odeslán).

Jak si můžete přečíst v našem plné recenzi Neuronu, je to jeden z lepších herních stolních počítačů, které si můžete koupit. Přestože ušetříte nějaké peníze vytvořením vlastního herního počítače, v naší recenzi jsme nazvali Neuron „předem zabudovaným hodným prémií“. Používá standardní části off-the-shelf, takže v budoucnu můžete také vždy upgradovat stroj.

Původ není ani jedinou možností. . Je to o něco dražší než původní neuron, ale stále jsme v naší recenzi Maingear Vybe stále vysoce hodnotili předběžnou zabudovanou-a stejně jako původ, Maingear má také nejnovější procesory Ryzen 7000 a dostupné čipy Intel 13. gen.

Maingear Vybe Desktop sedí na stole

CLX má také RTX 4090 pro své stolní počítače, včetně malého formového faktoru CLX Scarab. . Bohužel, RTX 4090 není k dispozici ve vynikajícím malém tvarovém faktoru Falcon Northwest Tiki (GPU je prostě příliš velká).

Větší značky jako Alienware a Acer dosud neaktualizovaly své stolní počítače s RTX 4090. Dokonce ani Asus ROG GA35 není k dispozici s RTX 4090, přestože ASUS prodává více modelů RTX 4090. Tyto větší značky jsou obvykle pomalejší, aby se pohybovaly s novým spuštěním hardwaru, takže je lepší kontrolovat s systémovými integrátory, jako jsou původ PC a Maingear, pokud si chcete při startu vyzvednout RTX 4090.

Ačkoli RTX 4090 je snadno nejlepší grafickou kartou, kterou si můžete koupit právě teď, nese statný prémii. Zkontrolovali jsme ceny na všech výše uvedených značkách a vy se díváte na prémii přibližně 1 600 $ nad základním modelem na většině z nich. Jedinými výjimkami jsou původ PC a Falcon Northwest, které oba účtují kolem 1 400 $ nad základní cenu.

Pokud však nepotřebujete plný systém, nejlepší možností je počkat. . Kromě toho NVIDIA v listopadu vydává dva modely RTX 4080 a AMD je nastavena na spuštění svého GPU RX 7000 GPU na trh 3. listopadu RX 7000 GPU.

Pokud však prostě nemůžete čekat, existují způsoby, jak koupit RTX 4090 – možná budete muset vyzvednout systém kolem něj.

Doporučení editorů

  • Nvidia’s DLSS 3.5 Aktualizace je to, co Ray Tracing vždycky chtěl být
  • Předem vytvořené počítače jsou problematické – zde je návod, jak se vyhnout scammed
  • Tento herní počítač s tématem Noctua je zakázková krása-a můžete si ji koupit
  • Přes smíšené recenze se RTX 4060 pohybuje jehlou pro NVIDIA

Výprodej akcií RTX 4090 vzdoruje předpovědi

Výprodej akcií RTX 4090 vzdoruje předpovědi

Nejnovější GPU Nvidia, RTX 4090, spuštěno dnes a okamžitě vyšel ze skladu. Navzdory předpovědím, že nedostatek poptávky a vysoký MSRP by zajistili zdravou nabídku karet, nám toto vydání připomnělo spuštění řady RTX 30 v roce 2020. I s 3090 TI kartami vznášejícími se kolem 1 000 $, spotřebitelé (a skalpínky) vyrazí 4090.

RTX 4090 se okamžitě prodává

Během několika minut po uvedení na trh se každý model RTX 4090 vyprodal. Podle NowinStock (který má pětiminutové zpoždění), Amazon, Best Buy, B&H Photo a Newegg měli zásoby okamžitě popadly, jakmile obchody zveřejnily výpisy. Mnozí předpovídali, že RTX 4090 by se neprodal téměř tak rychle, jak to má. Spuštění řady RTX 30 zaznamenalo bezprecedentní poptávku, ale bylo to také uprostřed boomu kryptoměny. Od doby, kdy byl tento trh improdován, byste si mysleli, že by poptávka po GPU klesla. Dnešní prodej však naznačuje, že tomu tak není, alespoň v krátkodobém horizontu.

Součástí problému jsou i nadále skalpínky. Hledáte eBay, najdete spoustu výpisů pro RTX 4090S, s některými náročnými dvakrát nebo více MSRP nebo více. To byl probíhající problém pro první rok asi tak, že série RTX 30 byla na trhu, ale možná tomu tak není. Neexistuje žádný důkaz, že nedostatek bude pokračovat po spuštění. Takže zatímco první dávka karet se dobře prodává, byli bychom překvapeni, pokud by poptávka pokračovala.

Jason Faulkner je senior editor SEO Evolve Media. V typickém dni najdete ho zoufale, který se snaží získat koncem 90. let/na počátku 2000 PC, které pracují na poměru 4K a 16: 9, aniž by se zhroutily.