Saints Row 2022: Všechny mise – Seznam |, Saints Row Reboot Missions and Quest List

Saints Row Reboot Missions and Quest List

Mířit zpět do Saints Row a hledat celý seznam misí, abyste viděli všechny aktivity, které můžete řešit v otevřeném světě chaosu šíleného gangstera?

Saints Row 2022: Všechny mise – Seznam Saints Row Guide, průchod

. Na hlavním příběhu je k dokončení desítky úkolů.

Restart Saints Row Od roku 2022 funkce přes 30 hlavních misí, které jsou povinny dokončit kampaň. Na této stránce příručky najdete a Seznam všech hlavních úkolů. Musíte je všechny dokončit, abyste odemkli konec a postoupili do fáze koncové hry.

Všechny příběhové mise

 1. První f#@!Den ing – Toto je mise Prolog, ve které se musíte mimo jiné naučit základy boje, chránit NPC a lovit nepřítele uniklá letadlem.
 2. Ranní dojíždění – v této misi se naučíte základy ovládání automobilů a cestování po otevřeném světě.
 3. Pronájem – Naučíte se, jak se vypořádat s policejními honičkami, jak bojovat s členy gangů a jak cestovat na divočině.
 4. Pozorování a hlášení – Toto je větší mise s útokem konvoje, ve kterém musíte skočit na po sobě jdoucí vozidla, zničit nepřátelské stroje a porazit mini -šéf žlutým štítem.
 5. Kus akce – V této misi odemknete svůj první podnik, což je opravna automobilů. Musíte ukrást kontejner z modlů a vzít jej do JR.
 6. Princip Peter – je to mise s intenzivními bitvami v budově muzea. V průchodu se naučíte, jak se dostat k kodexu a jak jej doprovázet a jak dokončit dělovou hádanku.
 7. Buďte svým vlastním šéfem – musíte zachránit spojence. Budete muset porazit prvního člena kolektivu.
 8. Vezměte mě do kostela – V této misi musíte založit nové sídlo pro Svaté v opuštěném kostele. Musíte získat majetkovou listinu a porazit nepřátele.
 9. Office Decor – Tato mise je úvodem do sběratelských předmětů. Během toho najdete první – dělo.
 10. . .
 11. Neenahovo auto – V této misi musíte najít vozidlo svého společníka. Musíte, mimo jiné, navštivte Gabrielův workshop a závod proti času na cestě do lomu.
 12. FORGE – V této misi hrdinové útočí na zařízení pro výrobu automobilu Los Panteros. Náš průchod vysvětluje, jaké kroky vedou k sabotáži kovárny a jak porazit nepřátelského mini-šéfa.
 13. . Náš průchod popisuje pravidla turnaje a řekne vám, jak vyhrát.
 14. Střelbu sračky – V této misi budete muset střílet na létající objekty na střeleckém rozsahu. Naučíte se také, jak porazit Marshall Squad a jak uniknout žoldákům.
 15. Rychlý a nejzajímavější – v této misi hrdinové navštěvují několik restaurací rychlého občerstvení při hledání oblíbeného jídla Kev a pronásledujte doručovací vozidlo.
 16. Hrozba idolu – Tato mise vyžaduje, abyste našli a uložili únos kev. Musíte mimo jiné vyhrát barový boj, demontáž bomb a porazit idol mini-šéf.
 17. . Návod vysvětluje, jak získat outfit pro hru, jak porazit nepřátele a jak sbírat kořist.
 18. Kreslení teplo – Při dokončení této mise budete postupovat do Empire Tier 2. Porazit policii a ztratit pronásledování.
 19. . Náš průchod vysvětluje, jak se vyhnout detekci a jak správně uniknout z hraničního zařízení.
 20. Důkazy – V této misi musíte JR pomoci zbavit se policie. Kromě toho náš průchod vysvětluje, jak zničit všechny důkazy ze skladu a jak sestřelit vrtulníky.
 21. Idol Hands – Toto je jedna z méně složitých misí, ve kterých musíte obnovit několik desítek balíčků ukradených idolským gangem.
 22. Koblih běh – V této misi se hlavní postava musí bránit před mnoha civilisty. Náš průchod vysvětluje, jak odstranit hledané stav.
 23. Corporate Retreat – Během této cesty karavanu budou mít hrdinové konfrontace s členy dvou různých gangů.
 24. Velká loupež vlaku – V této misi se Svatí rozhodnou ukrást peníze z titulárního vlaku. Náš průchod popisuje další vozy a části vlaku.
 25. Ocenění umění – V tomto úkolu musíte naplnit Neenahovo přání a ukrást 3 různé sochy a poté je bezpečně přepravovat do rezidence svatých.
 26. Rod Warrior – Toto je druhý úkol hry Urban Larp, ve kterém se postaráte o získání dílů a stavbu jedinečného vozidla bowelrod.
 27. Do porušení – toto je poslední mise LARP, ve které hlavní postavy chrání hrad Kraken a zaútočí na Ford Thunderpump, aby se vypořádal s šéfem Gwen.
 28. Jít přes palubu – V této misi se Svatí vydali při hledání dříve ztraceného kodexu. Musíte se mimo jiné dostat na luxusní jachtu a jednat se dvěma členy kolektivu.
 29. Klauzule o nekonkurenci-V této misi zaútočíte na centrály Marshall, ve kterém musíte dosáhnout dalšího patra mrakodrapu a porazit Gatling Gunner Mini-Boss.
 30. Oddělení balíčku – Hlavním cílem této mise je odstranit Atticus z představenstva Marshalla. Bude možné převzetí nádrže AI a způsobit masivní poškození.
 31. Dobrý policajt/špatný policajt – V této misi se Svatí snaží donutit policejního náčelníka Michaelsa, aby odklonil svou pozornost od jejich zločinecké říše. Musíte ji zastrašit vrtulníkem.
 32. .
 33. Poledne – znovu navštívíte smyšlené město Silver Gulch a musíte najít žoldáka, které lze dotazovat.
 34. porazit posledního šéfa. Náš průchod popisuje zakončení .

Další informace o hlavních misích

1 - Saints Row 2022: Všechny mise - seznam - průchod - průvodce Saints Row, průchod

 1. Dostupné mise můžete zkontrolovat a založit díky aplikaci Missions ve vašem smartphonu. .
 2. Někdy můžete mít na výběr několik misí a pak je můžete dokončit v jiném pořadí než ten v našem průchodu. Je to dobrý nápad vybrat mise s dobrými odměnami jako první (e.G. jedinečné zbraně, nové podniky).
 3. Můžete zrušit a restartovat mise Z nabídky pauzy. Bohužel není možné je opakovat. V nich však nejsou žádné sběratelské předměty, které by vám mohly chybět.

Saints Row Missions and Quests představovaly

Hráči, kteří hledají pokrok v jejich zločinecké říši, budou určitě muset řešit mise Reboot Saints Row, což umožní titulárnímu gangu být ještě silnější. Když zkoumáte otevřený svět Santo Ileso, nezapomeňte řešit potřeby gangu. Tato příručka bude uvedena na uvedení všech misí SAINTS ROW REBOOT, které můžete řešit, abyste je mohli sledovat všechny.

Zde je každá mise v restartu Saints Row uspořádaná v pořádku:

Hlavní příběhové úkoly

 • První f#@!den
 • Ranní dojíždění
 • Pronájem
 • Pozorovat a hlásit
 • Kus akce
 • Princip Petera
 • Buďte svým vlastním šéfem
 • Vezměte mě do kostela
 • Kancelář
 • Sítě
 • Neenahovo auto
 • Hrozba idolu
 • Forge
 • Agresivní náboj
 • Hranice
 • Kobliha běh
 • Velká loupež vlaku
 • Jít přes palubu
 • Klauzule o nekonkurenci
 • Oddělení
 • Po párty
 • Pravé poledne
 • Showdown
 • Kreslení tepla
 • Soubor důkazů
 • Dobrý policajt/špatný policajt
 • Pojďme postavit mrakodrap

Boční ruch

 • . Doporučujeme poskytnout podnikům 1 hvězdičku, protože dává další odemknutí.
 • Pony Express – Co nejrychleji říďte auto na cílovou čáru.
 • Choplifting – Přeneste předměty do cíle pomocí vrtulníku.
 • Wingsuit Sabotuer – Pomocí WingsUit klouzat a zasadit výbušniny C4 na anténách.
 • .

Výše uvedený není přesně vyčerpávající seznam misí. Existují další vedlejší činnosti, které můžete řešit, jakmile si zakoupíte zločinecké podniky pro Svaté. .

V restartu Saints Row je celkem 29 hlavních příběhových misí. . Nejsou to jen příběhové mise, které vám přinášejí sílu a vliv ve hře. Vaše bezplatné roamingové činnosti tedy nebudou jen destrukcí nečinnosti. Pokud jste ochotni investovat do některých morálně pochybných obchodních příležitostí, existuje důvod k šílenství.

Saints Row restartujte mise

To jsou všechny seznamu misí a úkolů Saints Row. . Zůstaňte s námi, protože máme více obsahu SAINTS ROW REBOOT.

 • Top 25 nejlepších výhod v SAINTS ROW REBOOT (2022)
 • Saints Row: Jak jít nahoře bez

Podívejte se na toto video na YouTube od RawR, která představuje každou zločineckou říši v restartu Saints Row Reboot.

Seznam misí a seznamu úkolů Saints

Mířit zpět do Saints Row a hledat celý seznam misí, abyste viděli všechny aktivity, které můžete řešit v otevřeném světě chaosu šíleného gangstera?

Shromážděte svůj gang googly smadů Misfits, protože Saints Row je zpět, zlato. Pokud se můžete přestat chichotat na fyzice postavy, když vyrazíte svého přítele přes hlavu gumovou pálkou, možná budete mít čas na dokončení některých činností viděných v Seznam misí Saints Row.

Možná jen chcete vidět plné Seznam Saints Row Mission and Quest Jen proto, že můžete, nebo možná chcete vidět, kolik úkolů jste zbývali před tím, než se kredity hodí do hlavního příběhu. Ať tak či onak, tato příručka pokryje ty základní příběhové mise, které jsou nezbytné pro dokončení hlavní kampaně. Boční aktivity a další nebudou tady, ale najdete je v našem přehledu o hrozbách a bočních rucích Saints Row.

.

Seznam misí a seznamu úkolů Saints

Saints Row je plná aktivit a misí, které mají být dokončeny v Santo Ileso. Zde je plný Seznam misí Saints Row, Se všemi úkoly účtovanými v hlavním příběhu a také další úkoly, které získáte při rozšiřování vaší říše:

V Santo Ileso je samozřejmě mnohem více misí, ale to jsou hlavní, které vás dostanou hlavní kampaní. S každým z trestních podniků jsou spojeny zdlouhavé misijní řetězy.

Takže nyní znáte seznam misí Saints Row, proč se nestanete a do zážitku a zkontrolujte naše návrhy, jak být tak mocný, jak můžete být s naším seznamem nejlepších dovedností a nejlepších zbraní ve hře. Více průvodců naleznete také v našem průchodu Saints Row.

Více z načtení

Jesse Gregoire milovník nejlepších her PS5 a nejlepší hry Xbox Series, Jesse má také zálibu pro hry FPS, jako je Halo Infinite Destiny 2.